Triss - 2010-03-06 14:35:32

Tutaj ogólnie wypowiadamy się o księdze ziemi.
Moim zdaniem, lepsza od pierwszej zdecydowanie. Szkoda jednak, że musieliśmy czekać dłużej na nią. Jednak doczekaliśmy się, a to plus. Zuko powoli przechodzi na " jasną stronę mocy " - niektórym to nie pasuje bardzo, jednak innym się podoba. Różne ludzie mają opinie. Ja zaliczam się do tych wspomnianych później - cieszę się z tego. Poznają Toph Bei Fong, kolejną bohaterkę, tym razem ta postać włada kolejnym żywiołem - ziemią. I akurat zgadza się, by wyruszyć z nimi w podróż, pomagać Awatarowi - Aangowi. Najpierw pojawiają się problemy, jednak daje sobie radę. No i tak Aang zaczyna powoli panować nad kolejnym żywiołem. I teraz pozostaje ostatni.. Ogień.
Na samym końcu księgi rozgrywa się bitwa między wszystkimi. Wyleciało mi z głowy - tam była Toph.. ? No nic, ale to nie do tego temat, odbiegam od tematu. Zuko podejmuje decyzję. Zamiast pomóc swojemu wujowi i walczyć z siostrą, Azulą niestety - staje po jej stronie i zdradza stryja, po czym ten trafia do więzienia. Na końcu widzimy Zuko rozmawiającego z Azulą. Zuko, jak widać żałuje tego, co zrobił, jednak mimo wszystko zostaje z siostrą.
Jeśli bym cokolwiek pomyliła bardzo przepraszam.
A co Wy sądzicie o tej księdze ?

aleksandretta obrożna hodowla jaka biblie kupic czy napar ze skrzypu działa na mięśniaki forum darmowr jak dodac serwery z zombi modem do CoD2 1.3