#31 2009-11-15 22:02:30

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1988
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Postacie


//Nickia
Fotka, Katary z Przerobionym naszyjnikiem: Nie jesteś Katarą!
ZMIEŃ!

W takim razie musisz też zwrócić uwagę Aang111, bo on ma fotę Aanga. Trzeba być konsekwentnym w dawaniu ostrzeżeń.


Goodbye

Offline

 

#32 2009-11-16 16:42:59

Nickia

Gość

Re: Postacie

Aang111 napisał:

fotka Aanga bo oni wyglądają w Nomadach Powietrza podobnie każdy a zajęty Aang ma włosy

To chyba mu podarujemy...

 

#33 2009-11-16 20:27:24

Ecco

Użytkownik

13104998
Call me!
Skąd: Przed twoim nosem xP
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Re: Postacie

A poza tym ten Aang z filmu nie przypomina Aanga.  No cóż - Aang111 wysilił się przynajmniej na jakiś argument -,-

Offline

 

#34 2010-02-01 16:49:54

 arturros

Zbanowany

Bla bla bla
Skąd: Warsaw
Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 173
Punktów :   
Zainteresowania: Latanie Samolotami, tworzenie
Imię: Artur
Żywioł: A bo ja wiem.
WWW

Re: Postacie

-imię: Artur
-wiek:16
-pochodzenie: Północne plemie wody i Naród ognia
-zdolności: Potrafi gadać z zwierzakami, świetnie walczy mieczem.
-charakter: Ostatnie zdarzenia zmieniły go bardzo. Stał się zimny i zwykle niemiły. Lubi bardzo samotność a nienawidzi przebywania
z osobami których nieznosi.
-co lubię: Mieć święty spokój, walczyć.
-czego nie lubię: długo wymieniać ^^
-zajęcia: walka ze złem, doskonalenie talentu do rozmów ze zwierzętami, oraz tracenie nerwów przy Nickii.
-partner: Nickia
-rodzina: Moja mama była uciekinierem z narodu ognia, a ojciec był magiem wody jego
-Fotka: http://img251.imageshack.us/img251/907/scanpic0007.jpg

Nieaktualne z powodu bana nałożonego na właściciela postaci.

Ostatnio edytowany przez arturros (2010-07-16 13:18:56)


Zapraszam na moją stronkę:
http://www.mainarturros.zafriko.pl/ oraz moje forum: http://www.arturros.pun.pl/
Ostatni news na stronie 29.04.10

Offline

 

#35 2010-02-27 18:57:22

Shugy

Użytkownik

6030270
Zarejestrowany: 2010-02-27
Posty: 335
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Shugy
Wiek: 15 lat
Pochodzenie: Wszędzie gdzie jest fajnie
Zdolności: Zdolność widzenia w ciemności, zdolność słyszenia ultradźwięków, niezwykły refleks, wygimnastykowana
Charakter: sarkastyczna, ironiczna, czasami miła, nieufna, zamknięta w sobie, urokliwa
Co lubię: zabawę kosztem innych, poznawać nowych ludzi
Czego nie lubię: Nie wiem xD
Zajęcia: włóczenie się bez celu, podróże
Partner: brak
Rodzina: Nie znałam. Wychowana przez starszego brata.
Fotka:
http://media.animegalleries.net/albums/ … u-chan.jpg

Ostatnio edytowany przez Shugy (2010-06-03 13:26:20)

Offline

 

#36 2010-03-07 17:45:44

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Postacie

http://img218.imageshack.us/img218/7351/mortnapis4.pngImię

Mortred Llethari

Wiek

19 lat.

Data urodzenia

18 lipca.

Pochodzenie

Może używać magii ognia, więc z tego wywnioskował, że pochodzi z Narodu Ognia.
Jeśli chodzi o dom... Ot, taka mała, drewniana chatka, zdecydowanie nie sprawiająca wrażenia zadbanej - zresztą słusznie - znajdująca się w lesie, w Królestwie Ziemi. Jeśli jest w tamtych okolicach, to niekiedy tam wpada, ale na ogół bardzo, bardzo rzadko.

Zdolności

Morted jest magiem ognia, naprawdę silnym. Jego sposób walki różni się jednak od większości innych takich magów - mistrz chłopaka, Igneel, nauczył go używać ognia do walki z bliska; wywoływać płomienie na różnych częściach ciała, wzmacniając siłę uderzenia, np. przy uderzeniu pięścią czy też kopnięciu.
Jeżeli chodzi o walkę na dystans, też coś potrafi zdziałać. Głównie mowa o jednym, konkretnym ruchu, jakim jest zionięcie ogniem - robi to wdychając powietrze i wydychając w postaci płomieni, ustami oczywiście.
Należy wspomnieć, że wzmocnił swoją magię dzięki wizycie na Wyspie Słońca, po przejściu próby przed smokami Ran oraz Shaw. Na szczęście, nie spłonął w ich płomieniach - oceniły go pozytywnie.
Ze zwojów udało mu się w pewnym stopniu opanować władanie nad błyskawicą, jak i jej przekierowywanie. Nie opanował tych ruchów jednak do perfekcji, więc nieraz może mu to po prostu niespodziewanie nie wyjść.
Mortred, dzięki Igneel'owi, na bardzo niskim poziomie, podstawowym, zna się na ziołach i potrafi jakieś tam mikstury z nich sporządzić. Niewiele wie, porównując go do ludzi, którzy są w tym specjalistami, ale na tyle, żeby sobie niekiedy poradzić z czymś.

Mortred jest silnym magiem ognia - wiele zdążył się nauczyć, sporo rozwinąć w ciągu tych wielu lat swojego życia. Jego sposób walki różni się jednak od większości innych takich magów - mistrz chłopaka, Igneel, nauczył go używać ognia do walki z bliska; wywoływać płomienie na różnych częściach ciała, wzmacniając siłę uderzenia, np. przy kopnięciu.
Jeżeli chodzi o walkę na dystans, też co nieco potrafi zdziałać. Głównie mowa o zionięciu ogniem - wdycha powietrze ustami, by wypuścić je na przeciwnika w postaci płomieni.
Należy wspomnieć, że wzmocnił swoją magię dzięki wizycie na Wyspie Słońca, po przejściu próby przed smokami Ran i Shaw.
Ze zwojów udało mu się w pewnym stopniu nauczyć władania nad błyskawicą, jej przekierowywania. Nie opanował tych ruchów jednak na tyle dobrze, by zawsze mu wychodziły, więc gdy używa takiej magii, jest to ryzyko.
Mortred, dzięki Igneel'owi, choć na bardzo niskim poziomie, zna się na ziołach i potrafi z nich parę rzeczy sporządzić.

Charakter

Ostatnio stał się nieco mniej miły z powodu różnych wydarzeń, jakie miały miejsce. Przez to, że nieraz o nich myśli i tym samym ma nie najlepszy nastrój, bywa nieraz, że jest dla ludzi wokół niezbyt przyjemny. Niekiedy o wiele łatwiej go zdenerwować. Z tego powodu jego nadmierna energiczność, narwanie raczej zniknęło.
Mimo tego, ma poczucie empatii, toteż nie jest obojętny na to, gdy komuś dzieje się coś złego. Jest bardzo oddany i lojalny swoim przyjaciołom. Jest w stanie bronić ich do ostatniej kropli krwi. Mówi to samo za siebie, że słowo "zdradziecki" na pewno nie odnosi się do niego; zdradę uważa za czyn naprawdę haniebny i okropny. Jeżeli ktoś skrzywdzi jego przyjaciół, najczęściej nie ma ta osoba lekko.
Jest uparty w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Co lubi

W sumie podróże, ale woli przemieszczać się o własnych siłach. W wielu przypadkach przeszkadza mu jego choroba lokomocyjna, choć już nie jest tak mocna, jak w przeszłości. Fascynują go smoki, o których opowiadał mu Igneel. Od małego bardzo się nimi interesuje i marzył, by kiedyś jakiegoś ujrzeć. Lubi, bo w końcu to jego bardzo bliscy przyjaciele, którzy są dla niego praktycznie jak rodzina - Sam, choć niekiedy irytuje go swoim zachowaniem (cóż, to przecież można powiedzieć o wszystkich ludziach, którzy często potrafią być naprawdę denerwujący) i... Shiro - choć tu ma mieszane uczucie. Nastawienie Mortred'a do szarowłosego wygląda jako tako, z powodu jego zdrady, która nastąpiła w przeszłości, a najpewniej minęła. Aczkolwiek jego niepewność co do zdrady na poważnie minęła, widząc, jak się zachowywał. Nie sposób nie wspomniać o Shinju - jeśli chodzi o nią, ciężko wymienić ją między przyjaciółmi, bo darzy ją większym uczuciem, niż normalnego przyjaciela. Żywi wielki szacunek do swojego mistrza, Igneel'a. Wiele można rzeczy jeszcze wymieniać, ważniejszych i tych mniej... Świat jest spory.

Czego nie lubi

Swojej choroby, która objawia się kiedykolwiek kiedy porusza się jakimś pojazdem czy tym podobnym. Innymi słowy choroby lokomocyjnej. Wrednych, nadętych i uważających się za pępków świata ludzi, "najmądrzejszych na świecie", irytujących. Jeśli chodzi o jedzenie, nie lubi większości ryb. Nadmiernego żaru, gorąca, choć nie przeszkadza mu to tak z powodu żywiołu, nad którym włada. Z pewnością nie lubi zimna, bo jego moce wtedy słabną, gdy takie go otacza.  Świat nie jest mały, więc wiele by jeszcze można mówić, czego nie lubi.

Zajęcia

Od czasu do czasu treningi, podróżowanie, nie danie się złapać...

Towarzysz

Mortred podróżuje ze swym wilkiem, Teslin'em, którego podarował mu jako malutkiego jeszcze jego mistrz, Igneel. Wilk ten przypomina czerwonowłosemu jego mistrza - poza nim nie ma nic, co mogłoby o Igneel'u przypomnieć, pomijając wspomnienia. Futro wilka jest na grzbiecie w większości szare i czarne. Brzuch ma jednak śnieżnobiały, tak samo łapy, ale tylko ze stron wewnętrznych. Jeśli chodzi o kolor oczu Teslin'a, są całkowicie czarne.
Tak wygląda Teslin. Swojemu panu sięga już bardzo nieznacznie powyżej pasa.

Rodzina

Najprawdopodobniej został porzucony w lesie jako bardzo małe dziecko. Nie znał i nie zna więc swojej rodziny.

Wzrost

Wysoki - 176cm wzrostu.

Partner

Chciałby, by była to Shinju. Ale czy można w pełni powiedzieć, że jest ona jego dziewczyną?

Inne informacje

Mortred jest ścigany listem gończym, z powodu ucieczki z więzienia "Wrzącej Skały". Młody mag ognia uznawany jest za groźnego przestępce. Wyznaczona nagroda to 60,000 złotych monet.
List gończy.
Jednakże, takiż list można spotkać jedynie w Królestwie Ziemi.

Wygląd

Mortred to wysoki chłopak o szczupłej, ale całkiem umięśnionej budowie ciała. Ma czerwone włosy, które z racji, że dłuższy czas nie miały styczności z żadnym ostrzem, zdążyły już całkiem sporo podrosnąć i sięgają ramion. Wciąż w pewnym stopniu opadają na czoło. Na twarzy pojawił się niewielki zarost, jako że nie dba zbytnio o takie rzeczy. Włosy ma co prawda czerwone, ale jego zarost ma raczej ciemny kolor. Mortred ma jaśniejszą cerę i prawie że niewidocznie, rzadko występujące piegi ułożone poziomo pod oczami, ciągnące się przez całą szerokość twarzy. Oczy ma koloru pomarańczowego, podchodzącego pod złoty.

Strój - Tadaa. Szaleństwa nie ma, ale myślę że łatwiej będzie go sobie wyobrazić.
Kruczoczarny płaszcz z kapturem, którego z przodu trzymała okrągła, srebrna klamra. Na tyle był on długi, żeby milimetry dzieliły go od sięgnięcia ziemi, gdyby włożył go Mortred. Poza tym spodnie, ciemnobrązowe, luźne, nieco szerokie. Za pas służyć miała tego koloru, co i płaszcz, opaska, związywana na boku i na tyle długa, że jeszcze na pewną długość zwisały. Kawałek za pas, widać na ilustracji pomocniczej. Poza tym koszulka koloru jasnego brązu, ciemniejsza część jest koloru ciemnobrązowego. Pełni ona rolę jakby kamizelki, nie ma rękawów, zaś pod nią znajduje się czarna koszulka, podobna, ale z rękawami. Dodatkowo czerwonowłosy znalazł jeszcze wśród sterty ubrań czarną opaskę na rękę. Bardzo istotna sprawa, czyli buty oczywiście. Skórzane, na górze związywane czymś w rodzaju bandażu.
Fragment z posta.

Stan Ręce od kostek do łokci zabandażowane z powodu oparzeń. No i - walka to walka, a z walką idą skutki. Długa rana cięta wzdłuż pleców, pozioma. Wskutek uleczenia, tylko blizna po niej. Ma trochę tych ran na rękach, nogach, kilka na twarzy. Z tyłu głowy również rana, powstała w wyniku uderzenia, a w zasadzie uderzeń o skałę. Na lewym boku rana cięta, nieduża, w tym miejscu również przedarte ubranie.


Stosunki do innych postaci -

Sam - bardzo dobra przyjaciółka. Można powiedzieć jak najbardziej, że jest dla niego jak młodsza siostra. Jeśli chodzi o siłę - uważa ją za bardzo uzdolnionego maga ziemi, nie wspominając o chociażby takiej magii metalu. Wygląd? Jest od niego o wiele młodsza, ale ocenić ją może, w końcu wygląd potrafi odróżniać - naprawdę ładna. Nieraz go irytuje, jak to u wszystkich ludzi często bywa.
Shiro - bardzo dobry przyjaciel Mortred'a. Teraz ma co do niego mieszane uczucia, jak było wyżej napisane, z powodu zdrady i najprawdopodobniej tego, że do nich wrócił. Uważa go za silnego, ale rzadko kiedy miał okazje z nim walczyć.
Shinju - również przyjaciółka, ale darzy ją uczuciem mocniejszym, niż przyjaciół. Wygląd? Tu w sumie nietrudno się domyślić, twierdzi, że jest bardzo ładna. Silna, sprytna, poza tym.
Layer - nie zna się z nim dłużej, ale nic do niego nie ma.
Kamikaze (Kesuke) - zdecydowanie nie podoba się Mortred'owi jego podejście do świata. Nie bardzo za nim przepada, ale uważa, że jest naprawdę dobrym wojownikiem i godnym przeciwnikiem, toteż lubi z nim walczyć.
Styx - Tego pana wręcz nienawidzi - za chociażby atak na Ba Sing Se. Został przez niego pokonany, ale pragnie pokazać mu, gdzie jego miejsce, pokonując a tym samym strącając z tronu stolicy Królestwa Ziemi.
Dorme - czasem działa mu na nerwy, niekiedy nie... Niespecjalnie ją lubi.

_________

Wszystkie obrazy, ilustracje użyte w karcie nie są wykonane przeze mnie(prócz rys. stroju).
Na podstawie postaci z A&M Fairy Tail(Natsu).
Imię "Igneel" jest związane z ową postacią. Zaś co się tyczy przeszłości, jest ona zbliżona do przeszłości tej postaci właśnie.

Offline

 

#37 2010-03-14 14:48:58

Sadness

Gość

Re: Postacie

Imię Toshiro Shiro
Wiek 14 lat
Data urodzenia 20 grudnia.
Pochodzenie  Naród ognia i Królestwo ziemi.
Zdolności Całkiem dobrze opanowana sztuka władania mieczem, której uczył się u Piandao. Prócz tego tak zwana starożytna magia ognia, technika zabójców smoków. Wyróżnia się tym, że mag wywołuje ogień z różnych części ciała, pokrywając ją nim. Może nim ziać, strzelać, ogólnie podobnie jak normalny mag, tyle, że przez to, iż walczy z bliższych dystansów. Dodatkowo, może połykać ogień, jednak duże prawdopodobieństwo jest, że odniesie jakieś obrażenia wewnętrzne.   
Charakter W porównaniu z jego wcześniejszym zachowaniem, można śmiało powiedzieć, że wydoroślał. Stał się bardziej spokojny, mniej porywczy, bardziej udaje mu się trzymać buzie na kłódkę, niż palnąć coś bez zastanowienia. Jednakże, jak coś/ktoś go wkurzy, małe prawdopodobieństwo, że będzie siedział spokojnie. No i również, można dojść do wniosku, że nie obejdzie się w takiej sytuacji bez rękoczynów, ze strony białowłosego. Uwielbia się bić, ale niekoniecznie już dostawać od kogoś. Wieczny ryzykant. Jest nieco lekkomyślny i nieodpowiedzialny, jednak chyba to za mało powiedziane. Nie zawsze myśli nad konsekwencjami swoich poczynań, przez to potem ma kłopoty, z których muszą nieraz wyciągać jego przyjaciele. Mimo tego, że jest nie do ogarnięcia, można powierzyć mu zadanie, a on je wykona, starając się zrobić je jak najlepiej. Nie robi niczego na odwal, jeśli ktoś go o to prosił.
Uwielbia dokuczać innym, droczyć się, kłócić, ogólnie robić na złość komuś innemu, jeśli tylko nie podpadnie mu do gustu.   
Co lubię Przede wszystkim, są to różne owoce, jedzenie, ogólniej mówiąc. Na późniejszym miejscu są podróże, różnymi środkami transportu. Lubi widoki, jakie można zobaczyć. No i nie sposób pominąć tego, że jest bardzo wyczulony na punkcie swojego wyglądu.
Czego nie lubię Najbardziej na świecie nie znosi budyniu. A po za tym, śniegu, zimna. 
Zajęcia Tułanie się po świecie, ogólnie takie mało istotne rzeczy robi.
Partner Sam
Rodzina O rodzicach nic mu nie wiadomo prawdopodobnie zginęli w jednym z zawalonych budynków w Ba Sing Se. Jego siostra umarła gdy miał 5 lat. Ma jeszcze brata, tyle, że nie wie gdzie jest.   
Wzrost 169 cm.
Opis

   Jego lekko błyszczące oczy są koloru ciemnej zieleni z daleka nawet można je pomylić z czarnymi. Pod lewym okiem, ma bliznę w postaci rany ciętej, którą nabył się podczas walki. Ma średniej długości białe włosy, dosięgają do ramion, czyli nie aż takie długie. Na prawe oko zwykle zakrywa grzywką, by zakryć bandaż, który właśnie tam jest. Liczne blizny po oparzeniowe na rękach, nogach... W ogóle na całym ciele. Jedna z blizn znajduje się na lewym uchu, jest niewielka, ale jednak jest taki niewielki kwadrat, na górnej części ucha. Inne, nieco większe, są na brzuchu. A reszta na nogach, na ich przodzie, na ich tyle nie ma żadnej blizny.   

>Toshiro<
>2<
>3<

Strój

Nosi takie ubranie -  Chusta na lewej ręce jest koloru ciemno czerwonego, tak samo, jak ta, przewiązana na brzuchu, pełniąca role pasa. Spodnie są białe, jak widać, reszta szara. Oczywiście, bandaż na jego lewej ręce widać, ze względu na to że nie ma rękawa, co widać na zdj.
Dodatkowo zawiązany na szyi szal z białych łusek smoka.
Buty nosi takie, są one koloru szarego - http://img156.imageshack.us/img156/710/132m.png
   
Tutaj wypis ile na sobie ma bandaży, ogólnie dodatkowe informacje:

Lewa ręka, do łokcia, pokryta bandażem, pełniącym role ozdobną, gdyż jego rany zostały wyleczone, przynajmniej te, które miał widoczne.

_______

Wszystkie rysunki, prócz butów, zostały wykonane przeze mnie.

Ostatnio edytowany przez Devil (2010-12-27 16:32:54)

 

#38 2010-03-14 18:11:36

Shay

Najgorętszy towar w mieście.

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2644
Punktów :   
Imię: Patrycja

Re: Postacie

Imię - Samantha "Sam" Tsuei.
Wiek - 13
Pochodzenie -> Urodzona w Królestwie Ziemi, przeprowadziła się do Narodu Ognia.
Data urodzenia - 17 stycznia.
Zdolności - Magia ziemi i jej pochodne(magia metalu i piasku). Umie także dobrze walczyć wręcz.
Charakter - Arogancka, wkurzająca i sarkastyczna w stosunku do niektórych ludzi. Niezbyt bardzo lubi nowe znajomości. Nie ma jakiegoś wiecznie radosnego usposobienia. Umie się poświęcić dla przyjaciół, ale tylko dla tych którym ufa w stu procentach. W stosunku do wszystkich pozostałych jest nieufna. Ma zdecydowanie wybuchowy charakter, potrafi się wkurzyć z powodu byle błahostki.
Ostatnio jednak trochę przystopowała, jeśli chodzi o wszystkie niezbyt ciekawe cechy jej charakteru i stała się nieco milsza i bardziej znośna. Mimo iż wciąż zdarza jej się nie panować nad sobą, to zdarza się to jej rzadziej niż kiedyś.
Co lubię - Kocha walczyć i trenować się w Magii Ziemi. Zimno i ciemność. Prócz tego chłopców i całowanie się z nimi. Wszelki alkohol. Ostatnio polubiła także pływanie na statku.
Czego nie lubię - Słońca, gorąca i wysokości. Wywodów na temat sprawiedliwości i kiedy ktoś kieruje się tym co robiła w przeszłości(była złodziejką). Być w centrum uwagi. Robienia jakiś rzeczy od przymusu i różnych wstydliwych sytuacji. Ignorowania jej i traktowania jak małą dziewczynkę, która nie umie sobie poradzić. Głupich żartów. No i przede wszystkim, ludzi(poza paroma wyjątkami)
Inne informacje - Sam jest poszukiwana listem gończym o wysokości 70.000. No cóż - jakby nie patrzeć, pomogła Mortredowi w ucieczce z więzienia, a do tego doliczają się także liczne kradzieże i bójki.
Zajęcia - Podróże, walka, odpoczywanie i picie alkoholu.
Partner - Toshiro.
Rodzina -  Ojciec Connor.
Matka Reiko.
Przyrodni brat Indy.
Opis -
Wzrost- 164 cm
Ubranie - ciemno zielona bluza i takiego samego koloru spodnie. Do tego dojdą sandały.
Fotka
No, trochę tutaj niezgodności jest... Zielone oczka Sam ma.
Stan: Nie do końca zdrowa, bo nie widzi na prawe oko.

Ostatnio edytowany przez Skorka (2010-10-30 17:06:27)

Offline

 

#39 2010-03-14 19:56:25

Aruchi

GAYLORD PINES

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4212
Punktów :   
Imię: Master of Disaster
Wiek: 3 lata

Re: Postacie

` Yutaka w nowej wersji:
  imię - Suzuran.
  wiek - 14,5 lat. xd
  pochodzenie - Plemię Wody.
  zdolności - znajomość kilku stylów walki bronią białą jak i wręcz, szybkie przemieszczanie się, podstawy magii wody, triki gimnastyczne, zaklęcia (różne...).
  charakterek - zazwyczaj małomówna. arogancka i ciekawska. czasem trochę chamska. niesamowicie niecierpliwa i momentami dowcipna, a także sarkastyczna. mówi praktycznie wszystko, co jej ślina na język przyniesie. często tajemnicza. mała chłopczyca.
  co lubię - włazić wszędzie, gdzie się da, denerwować ludzi, którzy jej podpadną, śmiać się do łez, swojego zwierzaka.
  czego nie lubię - wścibskich ludzi, pracowania i całodobowego sterczenia w jednym miejscu.
  zajęcia - ćwiczenia sztuk walki, ciągłe podróżowanie, zwiedzanie nowych niezbadanych miejsc.
  partner - brak i jak na razie nie szuka.
  rodzina - siostra, która ją wychowywała przez pięć lat.
  fotka - obiecuję, wstawię niebawem. w zamian jak na razie - opis :
  bardzo jasna cera - praktycznie białą, duże jasnozielone oczy i długie kruczoczarne włosy z lekkim zielonkawym połyskiem niestarannie zaplecione w warkocz, grzywka zakrywająca czoło; ubrana w długi biały płaszcz z kołnierzem z czarnym obustronnym suwakiem, czarne rękawiczki bez palców, również czarna skórzana spódniczka do kolan, wysokie kozaki obwiązane skórzanymi pasami w brązowym kolorze.
   Suzuran posiada zwierzaka imieniem Isan, który jest wilkiem o złotych oczach i szarym futrze, przy czym z przodu jest znacznie ciemniejsze.


POSTAĆ USUNIĘTA PRZEZ WŁAŚCICIELKĘ

Ostatnio edytowany przez Bernkastel (2010-05-03 11:15:49)


NIE CZYTAĆ MOICH STARYCH OPEK CHOLERA JASNA


Czemu, darling? ~~
Bo są do bani, delikatnie mówiąc. Shay, nie nadużywaj mocy admińskiej, bo sama bym chciała taką mieć.

Offline

 

#40 2010-03-17 15:03:00

Nickia

Gość

Re: Postacie

NPC
Non-player character.- imię: -> Sigma, księżniczka Królestwa Ziemi, prawowita właścicielka tronu.
- wiek: -> 18 lat
- data urodzenia: -> 28 stycznia
- pochodzenie: -> Królestwo Ziemi; pałac w Ba Sing Se.
- zdolności -> Earthbending, bardzo dobrze wykształcona
- charakter -> spontaniczna, optymistyczna, pewna siebie, trochę sztywna, odpowiedzialna, bardzo ofiarna, inteligentna, charyzmatyczna, samowystarczalna
- co lubię -> gdy nikt nie traktuje jej jak małe dziecko, księżniczkę lub jakiś cud, gdyż jest księżniczką, towarzystwo, spokojne życie jak normalny człowiek
- czego nie lubię -> być w centrum uwagi, życia jak dziecko króla, gdy wszyscy się o nią troszczą, opieki nad nią, nadmiernej troski, gdy ktoś traktuje ją jak małe dziecko, miśka ojca, odkąd zdradzono króla nienawidzi Dai lee oraz Long Fenga, obowiązków(!!)
- zajęcia -> Rządzenie Ba Sing Se - cóż by innego?!
- pupil -> Rasowy ptakokoń o złotych piórach, imieniem Weshi, którego dostała małego na 13 urodziny od ojca. Teraz nie rozstaje się z nim prawie nigdy. > Taki tylko złoty <
- partner -> brak
- rodzina -> tatuś Kuei, król Królestwa Ziemi, abdykował, mama odeszła gdy Sigma była mała.
- fotka -> By Ba77ousai

 

#41 2010-03-18 17:42:15

 TyLee

Użytkownik

Skąd: Wyspa Kioshi
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Postacie

Imię- Yuki
Wiek- 14
Pochodzenie- Północne Plemię Wody, obecnie Ba Sing Se
Zdolności- Walka bumerangiem, zaawansowana magia wody, wygimnastykowana
Charakter- Optymistyczna, trochę nieśmiała, wegetarianka, łatwo się denerwuje, sarkastyczna, z poczuciem humoru
Co lubię- Komplementy, mojego małego Łosia Szablozębnego (nazywa się Sween)
Czego nie lubię- Głupoty, bycia w centrum uwagi, krępujących sytuacji
Zajęcia- Zabawa ze Sween, ćwiczenia magii wody, prowadzenie Szkoły Magii Wody i swojego sklepu- "Pamiątki z Ba Sing Se"
Partner- Brak
Rodzina- Ojciec nie żyje, matka Yaugoda (uczy leczenia wodą w Północnym Plemieniu Wody)
Fotka- http://fav.me/d1ida42

Ostatnio edytowany przez TyLee (2010-03-20 19:37:20)


Lik do pobrania odcinków Księgi Ognia po English:
[url]http://www.avatarchapters.org/book3fire.html[url]

Offline

 

#42 2010-03-20 21:19:38

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Postacie

-imię -Styx
-wiek -26 lat
-Data urodzenia 22 grudzień
-pochodzenie -Oficjalnie Naród Ziemi
-zdolności -Magia Ziemi, Władanie mieczami, walka wręcz, duża szybkość, sokoli wzrok.
-charakter -To wiedzą tylko ci którzy go spotkają
-co lubię - Wiele rzeczy
-czego nie lubię - idiotów i naiwniaków oraz idealistów
-zajęcia -Wykonanie zadania
-partner - brak
-rodzina - Brak danych ale pewnie nie żyją.
fotka
fotka bez kaptura
fotka 2 bez kaptura

Ostatnio edytowany przez Agrael (2011-07-22 13:00:01)


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#43 2010-03-21 19:09:01

 Emi33

Użytkownik

Skąd: Przed ekranem?
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: Postacie

Imię-Emi
Wiek-15
Pochodzenie-Ba Sing Se
Zdolności- Walka wachlarzami i podwójnymi mieczami (takie jakie ma Zuko), przemieszczanie sięz dużą szybkością , różne style walki
Charakter- Miła, towarzyska, łatwo się denerwuje, pewna siebie,z poczuciem humoru , wytrwała, czasami chłopczyca.
Co lubię-Walkę, przyjaciół, śmiech, oryginalność,
Czego nie lubię- Samotności, nudy, głupoty, kłamstwa, porządku i perfekcji.
Zajęcia- Walka, rozmyślanie o przeszłości, przebywanie z przyjaciółmi.
Partner- Brak, narazie nie szuka, chyba że sam się znajdzie:)
Rodzina- Długo by mówić... Siostra w więzieniu od 5 lat (sama ma 20), ojciec tak samo- i to od 10 lat, matka umarła przy porodzie, Emi wychowywała się na ulicy z 3-letnim bratem, gdy sama miała 10 lat, przygarnęli go, a ją wyrzucili przez próg. Okropna historia.
Fotka- Oryginalna.Nie moja, ale pasuje do Emi.
Tutaj przerobiona przeze mnie.

Ostatnio edytowany przez Emi33 (2010-03-21 22:17:16)


Sygnatura niedostępna, przebiegnij się 5 razy po pokoju i wróć znów. W razie tego samego przypadku wykonaj te czynności jeszcze raz;)

Offline

 

#44 2010-03-24 15:40:34

Sheball

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 364
Punktów :   
Imię: Adrian ;]
Żywioł: Umiem przywołać Pikaczu xD

Re: Postacie

Imię- Zaku
Wiek- 17
Pochodzenie- Naród Ognia, obecnie mieszka w lesie koło Ba Sing Se.
Zdolności- Wyszkolony mag ognia, zwinny, szybki, silny, umie radzić sobie w trudnych sytuacjach, średnio włada mieczami, umie wywoływać błyskawice i obronić się przed nimi.
Zachowanie- Dla kolegów/ koleżanek: dobry, ale nie przesadnie, pomocny
Dla innych, których nie zna: stara się być miły, stara się być opanowany, nieraz jest pomocny.
Charakter- Błyskotliwy, spostrzegawczy, zaradny, sprytny, inteligentny, dociekliwy, zawsze próbuje stawiać na swoim.
Co lubię- Walczyć, ćwiczyć, zabijać ( jak ktoś mu coś zrobi to wypatroszy xD), budować sobie coś co nie jest mu potrzebne, robić różne rzeczy, których nie powinien, konstruować różne dziwne rzeczy.
Czego nie lubię-  Być w centrum uwagi, gdy każdy go pyta o coś, a on nie ma ochoty na nie odpowiadać, małych dzieci, wkurzających ludzi... itd. długo by wymieniać.
Zajęcia- Wpatrywanie się w niebo, budowanie, chodzenie po lesie, zbieranie jedzenia, wychowywanie mojego dużego przyjaciela Kodę.
Towarzysz- Mieszka ze swym łosiem szablozębnym Kodą. Jest duży, dosięga mu nieco wyżej niż ma pas. Koda jest umarszczenia brązowego, jego oczy są czarne i pod światło mają kolor srebrny, na szyi ma wielką kremową plamkę, ma również kremowy kolor na spodzie łapek, jego sierść świeci się i gdzie nie gdzie przebija przez nie czarny kolor. Ma też średniej wielkości rogi, i kły.
Partner- Nigdy.
Rodzina- Zginęła, a jego brat został porwany.
Fota i opis-
Opis dodaje dlatego, że na zdj. widać tylko głowę i trochę bluzy- ->

http://img710.imageshack.us/img710/30/r … acadia.png
http://italoshaberle.deviantart.com/art … 8?q=1&qo=1
http://britishmuffin.deviantart.com/art … -109072024 <- -Ma jasno niebieskie oczy.

http://ghostlightning.files.wordpress.c … stang1.jpg <- - - -Oczywiście, że ma uniform narodu ognia, a nie taki niebieski i ma jeszcze jasno niebieskie oczy.

Wzrost 175 cm.Włosy ciemno brązowe, oczy bardzo jasno błękitne (z daleka wyglądają na białe), chudy, ubranie zwykłego wojownika z narodu ognia, spodnie ciemno czerwone tak samo jak buty, a na pasku przyczepiony jest niewielki sztylecik.

Ostatnio edytowany przez Sheball (2010-06-26 16:10:36)


"Nie ma mioda, nie ma pomoca!"
"Nie umrzesz, aż do śmierci!"

Offline

 

#45 2010-03-31 21:36:06

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Postacie

Imię-Aiko Yamagi, dla przyjaciół Ai, złośliwie mówią na nią "Jajko"
Wiek-15
Pochodzenie- Ba Sing Se
Zdolności- Walka mieczem, polepszanie humoru, psucie humoru , blokowanie Chi, latanie lotnią
Charakter-Przyjazna, z poczuciem humoru, zawsze optymistyczna, wiecznie uśmiechnięta, chyba że ktoś ją zdenerwuje (wtedy najbliższe 10 minut zamienia się w horror ), czsami zachowuje się jakby miała 8 lat
Co lubi-Czasem samotność, ludzi podobnych do niej, dobry humor
Czego nie lubi-Głupoty, kiedy nikt jej nie zauważa
Zajęcia-Treningi, spotkania z przyjaciółmi
Partner-Brak
Rodzina-Wychowała się w Domu Dziecka, rodziców nie znała.
Zdjęcie- http://yfrog.com/ehaiko2fj <-- To moje
Zwierzak- http://yfrog.com/ccoszablozbnyj <--- A to nie moje Zwierzak wabi się LooLee (Luli) Z charakteru: Przyjazny, lubi się bawić, wobec nieznajomych trochę agresywny. Jednym słowem podobny do właścicielki.

Postać usunięta przez właścicielkę.

Ostatnio edytowany przez Vendie (2010-07-16 10:46:22)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jaki jest najlepszy main w lolu www.pornoliuszeyt2.pun.pl mój pierwszy raz anal www.pzd.pun.pl jak rozmnazaja sie slimaki w akwarium