#286 2010-03-27 19:43:22

 Mandarynka

Mag Wody

12883203
Skąd: Rissow city
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 204
Punktów :   
Zainteresowania: rysowanie, j-pop, anime
Imię: Paulina
Żywioł: woda
Wiek: 13
WWW

Offline

 

#287 2010-03-27 20:06:12

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Nasze rysunki

Triss napisał:

EDIT:
Nowy rysunek. Liczę na komentarze ^^

Oryginał.
Mój rysunek.

Wiem, że z pewnością od oryginału nieco się różni mój.

Więc tak... Głowa wydaje się być trochę za duża i zbyt "żarówiasta" (tj. a'la Kacper, przyjazny duszek) a ucho za małe. Poza tym, dłoń ci zupełnie nie wyszła - palce są za krótkie i jakby trochę niekształtne a środkowa część dłoni za długa. Cała reszta jest mniej więcej w porządku.

Ostatnio edytowany przez Shady Eyes (2010-03-27 20:06:39)


Goodbye

Offline

 

#288 2010-03-31 21:41:54

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Nasze rysunki

Twój autoportret przypomina trochę Mulan

A tu moje dzieło -> Aiko, moja postać z ŚA

Ostatnio edytowany przez Vendie (2010-03-31 21:42:30)

Offline

 

#289 2010-04-02 13:25:32

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nasze rysunki

No to ocenka
Nie zrażaj się proszę moimi radami, krytyką, tylko z tego wyciągnij same pozytywy, żeby po prostu być jeszcze lepszą. Przepraszam, jeśli Ci czymkolwiek przykrość sprawię ^^
Ogólnie rysunek dosyć prosty, ale fajny. Od razu jak to już wcześniej mówiłam odradzam kolorowania kredkami takimi, bo nie wychodzą ładne rysunki. Tak jak to Shady powiedziała, kredkami również może wyjść przepięknie, ale byle nie kolorować byle jakimi. To na początek. A teraz ogółem rysunek.
Gdyby nie te kredki, które trochę poza kontury wyłażą, byłoby deko lepiej ^^ Znów do kredek wrócę, ale to tak po krótce. Ja obecnie rysuję ołówkiem, cieniuję, kontury robię jak i wypełnienia niekiedy. Polecam Ci używać właśnie ołówki takie jak H i B, spośród których wybierzesz najlepiej dla Ciebie pasujący. Ja używam 4B, choć podobno 8B jest na cienie najlepszy, więc pewnie kupię.
Kontury twarzy niczego sobie, ale już żeby nie wracać do tematu kredek, nie będę mówiła że nachodzą. ^^ Oczy też niczego sobie, choć taki kształt jest hm, dziwny, ale nie w złym sensie - fajnie to wygląda To znaczy nie wiem co by tu jeszcze dodać, ale ogółem wyszedł rysunek naprawdę fajnie, ciekawie. Tylko te kredki jak mówiłam.
Brakuje tutaj cieni, które są w rysunkach potrzebne - ołówkiem dobre wychodzą, jakim to już wyżej o B wspomniałam. Polecam rysować też rysunki ludzi z deviantart.com, są naprawdę świetne. Rysunki będą również jeszcze lepsze jak narysujesz też więcej niż głowę, będziesz na różne szczegóły jeszcze zwracała uwagę, np. fałdy czy kreski na włosach Rysuj dalej, pokazuj nam swoje prace, zachęcam!

Offline

 

#290 2010-04-05 14:45:21

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Nasze rysunki

http://img19.imageshack.us/img19/9048/dsc01529r.jpg  <- Gaara z Naruto. Jako dziecko. Czekam na ocenę.... Mam jeszcze dużo rysunków, ale będę dodawać po jednym dziennie


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#291 2010-04-05 16:52:47

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nasze rysunki

No to ocena;] Tak jak wcześniej już komu innemu mówiłam:

Triss napisał:

Nie zrażaj się proszę moimi radami, krytyką, tylko z tego wyciągnij same pozytywy, żeby po prostu być jeszcze lepszą. Przepraszam, jeśli Ci czymkolwiek przykrość sprawię ^^

No to lecim

Smutny dość rysunek... Ogółem przeszłość Gaary jest naprawdę smutna, współczuć... Aż przykro się robi, przypominając ^^
Do rzeczy. Włosy wyszły Ci całkiem fajnie, tylko nie wiem czy nie są za płasko narysowane w tym miejscu, gdzie je tak mocno wycieniowałaś - z lewej strony, gdzie są ciemne bardzo. Chociaż nie wygląda to jakoś znowuż źle, ale tak mi się wydaje...
Te włosy z tyłu sprawiają nieco dziwne wrażenie. Ten taki długi, ogromny, zaraz ten malutki i znów ogromny. Mogłaś popróbować z nimi, żeby to jakoś wyglądało lepiej, bo obecnie jest dosyć dziwnie.
Kształt twarzy właściwie dobrze wyszedł, ucho też całkiem w porządku. Te cienie pod opadającymi na czoło włosami nieco dziwne wrażenie sprawiają. Może lepiej, gdyby było trochę słabiej zrobione. Nie wiem, czy też nie lepiej byłoby, gdyby było ich więcej, trochę na większej powierzchni, może byłoby lepiej ^^
Prawe oko super, to lewe tylko wydaje mi się trochę nie takie jak powinno. Kształt sprawia wrażenie nieco złego, nie takiego, jak powinien - cóż, wiem, że nie jest to łatwe, sama rysuję. Jednak przy rysowaniu trzeba się bardzo starać i być tego świadomym, tego, że to nie takie łatwe ^^ I nie o to mi chodzi, że Ty tak nie robisz - tylko mówię.
Nos wydaje mi się trochę zniekształcony, tak samo usta. Szal właściwie jest w porządku.
Ogólnie fajnie Gaara wyszedł, sprawia dobre wrażenie, tylko nie jestem pewna czy nie jest nieco "płaskawy" - właściwie jak tak teraz patrzę, to jest w porządku ^^
Rysuj dalej, a i może następnym razem narysuj już postać w całej okazałości, co?

Offline

 

#292 2010-04-06 14:54:38

 Mandarynka

Mag Wody

12883203
Skąd: Rissow city
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 204
Punktów :   
Zainteresowania: rysowanie, j-pop, anime
Imię: Paulina
Żywioł: woda
Wiek: 13
WWW

Re: Nasze rysunki

Rysunek mojej przyjaciółki w oryginale...:
http://pu.i.wp.pl/k,NjIxMzEzOTksNDY2MDg … ek_004.jpg

...i pokolorowany przeze mnie:
http://pu.i.wp.pl/k,NjIxMzEzOTksNDY2MDg … rdfgxD.JPG
Mój chyba wyszedł nawet gorzej... zresztą, nie zrobiłam cieni. Jak zrobię z cieniami, to wstawię

Ostatnio edytowany przez Mandarynka (2010-04-06 14:59:02)


http://img411.imageshack.us/img411/4456/0482907.png

Offline

 

#293 2010-04-06 17:05:29

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Nasze rysunki

Triss napisał:

No to ocena;] Tak jak wcześniej już komu innemu mówiłam:

Triss napisał:

Nie zrażaj się proszę moimi radami, krytyką, tylko z tego wyciągnij same pozytywy, żeby po prostu być jeszcze lepszą. Przepraszam, jeśli Ci czymkolwiek przykrość sprawię ^^

No to lecim

Smutny dość rysunek... Ogółem przeszłość Gaary jest naprawdę smutna, współczuć... Aż przykro się robi, przypominając ^^
Do rzeczy. Włosy wyszły Ci całkiem fajnie, tylko nie wiem czy nie są za płasko narysowane w tym miejscu, gdzie je tak mocno wycieniowałaś - z lewej strony, gdzie są ciemne bardzo. Chociaż nie wygląda to jakoś znowuż źle, ale tak mi się wydaje...
Te włosy z tyłu sprawiają nieco dziwne wrażenie. Ten taki długi, ogromny, zaraz ten malutki i znów ogromny. Mogłaś popróbować z nimi, żeby to jakoś wyglądało lepiej, bo obecnie jest dosyć dziwnie.
Kształt twarzy właściwie dobrze wyszedł, ucho też całkiem w porządku. Te cienie pod opadającymi na czoło włosami nieco dziwne wrażenie sprawiają. Może lepiej, gdyby było trochę słabiej zrobione. Nie wiem, czy też nie lepiej byłoby, gdyby było ich więcej, trochę na większej powierzchni, może byłoby lepiej ^^
Prawe oko super, to lewe tylko wydaje mi się trochę nie takie jak powinno. Kształt sprawia wrażenie nieco złego, nie takiego, jak powinien - cóż, wiem, że nie jest to łatwe, sama rysuję. Jednak przy rysowaniu trzeba się bardzo starać i być tego świadomym, tego, że to nie takie łatwe ^^ I nie o to mi chodzi, że Ty tak nie robisz - tylko mówię.
Nos wydaje mi się trochę zniekształcony, tak samo usta. Szal właściwie jest w porządku.
Ogólnie fajnie Gaara wyszedł, sprawia dobre wrażenie, tylko nie jestem pewna czy nie jest nieco "płaskawy" - właściwie jak tak teraz patrzę, to jest w porządku ^^
Rysuj dalej, a i może następnym razem narysuj już postać w całej okazałości, co?

Ja rysowałam to, z filmiku więc robiłam tak jak było pokazane.


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#294 2010-04-06 17:31:48

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nasze rysunki

Wiem, ale nawet, jeśli patrzy się na coś i rysuje można sobie pomylić proporcje i narysować źle. Tak więc zwróciłam Ci uwagę na wszystkie błędy które tam popełniłaś - nie ma tak, że jak patrzysz, to od razu potrafisz to co widzisz narysować. Takie coś też trzeba umieć

Offline

 

#295 2010-04-06 18:15:21

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Nasze rysunki

Dzięki, za szczerość A teraz kolejne:

http://img28.imageshack.us/img28/6775/dsc01531f.jpg   Sorki, że tak bokiem.


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#296 2010-04-06 18:28:35

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nasze rysunki

Szkoda że bokiem zrobiłaś, no ale nic, jakoś się przekrzywi głowę x3
Twarz całkiem dobra, a jak mniemam, to miały być jej kontury takie a nie inne - bo nie są takie, jak normalnego człowieka, a przynajmniej z przodu. Reszta ogółem jeśli chodzi o włosy, oczy, szyję, uszka wyszła fajnie bardzo, tylko to drugie, ledwie wystające ucho nie powinno mieć zaznaczonego tego środka, bardziej by pasowało, gdyby to jednak był jego tył.
A i widzę, że jest ucho normalne. Bardzo malutkie, jeśli tak miało być to w porządku, jak nie to po prostu za małe ^^
Jeśli by zachowywać proporcje normalne, to tułów jest za mały, nogi zdaje się też... tak samo o ile się nie mylę ręce. Chyba, że było z deczka w wersji "chibi", to wtedy w porządku. Tułów w końcu powinien mieć długość dwóch głów, o ile się nie mylę, albo coś około tego właśnie.
Palce u rąk... Palce wyszły ci dobrze, właściwie nie mam czegoś do zarzucenia. Te skrzydła przy końcu wyglądają trochę jak złączone, ale to wiadomo o co chodzi, że są dwa osobne - nie wiem właściwie, czy mogło być to inaczej, bez takiego wrażenia ^^
I tutaj nogi - widzisz, o ile ta z tyłu stopniowo się wyszczupla w "drodze" do stopy, o tyle ta z przodu ma jedną i tą samą grubość, czego być nie powinno
No i tak... Ogólnie całkiem fajny rysunek, ciekawy, ładne cieniowanie Rysuj dalej, czekam(y) na kolejne rysunki - ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, życzę Ci, żeby wychodziło Ci jak najlepiej;]

Offline

 

#297 2010-04-06 18:59:22

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Nasze rysunki

TheKatasuki napisał:

Dzięki, za szczerość A teraz kolejne:

http://img28.imageshack.us/img28/6775/dsc01531f.jpg   Sorki, że tak bokiem.

Powiem tylko jedno - zmniejszaj te rysunki przed wrzuceniem na forum, bo nikt nie chce czekać pół godziny aż się wczytają...


Goodbye

Offline

 

#298 2010-04-06 19:07:59

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nasze rysunki

Nie przesadzajmy, wcale tak bardzo długo się nie ładują. Oczywiście byłoby to zapewne lepsze, jednak tak jak się teraz ładuje jest dobrze też. A przynajmniej u mnie. No ale, nie od tego tu temat.

Offline

 

#299 2010-04-16 21:56:39

 ZukoLover

Użytkownik

12379474
Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 1
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka
Imię: Alex
Żywioł: Ogień
WWW

Re: Nasze rysunki

Wiem, że nie jestem jakaś specjalnie dobra w rysowaniu, zaczęłam tylko po to żeby dostać dodatkowe oceny na plastyce, ale wciągnęło mnie Niestety, lubię rysować tylko ołówkiem i muszę mieć jakiś wzór, na coś patrzeć bo inaczej wychodzi mi jakaś masakra. No więc...

Katara: http://img130.imageshack.us/img130/8784 … over24.png
Mai & Zuko: http://img94.imageshack.us/img94/4893/m … over24.png

Ten drugi kilka dni temu wrzuciłam na swój DA. + Wiem, że zeskanowałam trochę krzywo. xD

Offline

 

#300 2010-04-16 22:25:33

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nasze rysunki

Ja również rysuję, patrząc na coś. I również ołówkiem. ^^
Powiem Ci, że naprawdę ładnie Ci to wyszło Tylko nie wiem czy Katara nie ma lekko za grubych uszu i zbyt ostro zakończony podbródek Tak to reszta jest w porządku u niej Palce, dłoń u Mai naprawdę dobrze Ci wyszła ^^ Tam z tyłu Mai, kończą się jej włosy całkowicie? Jeśli tak to chyba trochę za szybko i ta głowa trochę wychodzi wtedy dziwnie - tak to wszystko fajnie.
Ja bym tu jeszcze dodała cienie i byłoby jeszcze lepiej. Naprawdę, masz talent - rysuj dalej, życzę Ci, żeby Ci coraz lepiej wychodziło

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etikrakow.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.warrockcheats.pun.pl www.motocykl.pun.pl