Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-10-16 21:45:30

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Rynek

Kiedy już opuściliśmy z Naleśnikarnie przez około 15 minut szliśmy na festiwal,który odbywał się na rynku kiedy doszliśmy mała grupa ludzi zebrała się już pod sceną więc my też tam stanęliśmy i czekaliśmy cierpliwie.


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#2 2009-10-17 13:56:03

Ecco

Użytkownik

13104998
Call me!
Skąd: Przed twoim nosem xP
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

- Ile jeszcze do pokazu? - zapytałam się, bo niecierpliwiłam się trochę. Wyjęłam z plecaka batonika i nadgryzłam trochę. Baton upadł na ziemi i polizało go pso - żółwio - coś. - Nic nie szkodzi - powiedziałam i znowu zaczęłam jeść - No co? Nigdy batona nie jedliście? Trochę zdziwiło mnie to, że patrzyli się na mnie jak na wariata. Zauważyłam, że pokaz już się zaczął.

Offline

 

#3 2009-10-17 20:20:09

Nickia

Gość

Re: Rynek

- Magia ognia... - westchnęłam i złapałam Garey'a za rękę - Tak piękna, i taka romantyczna...
Zapadał zmrok. Niebo robiło się granatowe, a że gwiazdy tak mało rozświetlały mrok to cudownie było widać ogień magów. Było cudnie i.... Tak błogo. Czułam się taka szczęśliwa.

 

#4 2009-10-18 08:36:18

Ecco

Użytkownik

13104998
Call me!
Skąd: Przed twoim nosem xP
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

Mnie magia ognia przypominała dom... tata był magiem ognia... Westchnęłam i pogrążyłam się w myślach, czy jeszcze kiedykolwiek go zobaczę. Tego wieczoru przypomniało mi się moje beztroskie dzieciństwo. Biegałam z innymi dzieciakami i robiłam bałwanki ze śniegu. To były czasy. Ciekawe jakią przeszłość miała pozostała dwójka.

Offline

 

#5 2009-10-22 18:20:59

Nickia

Gość

Re: Rynek

- Potrzebny mi jeden ochotnik w widowni - powiedział chłopak na scenie po zakończeniu swojego występu. - Mooże... - zaczął przejeżdżając palcem po widowni - ...ty!! - zakończył na Garey'u. Chłopak otworzył oczy ze zdziwienia i cofnął się.
- No co ty?! - krzyknęłam i uśmiechnęłam się szeroko - Garey, idź! - zachęcałam go.

 

#6 2009-10-22 20:10:17

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

Z zaciekawieniem oglądałem występ i w pewnym momencie chłopak na scenie powiedziała, że potrzebuje ochotnika po czym wskazał na mnie. Cofnąłem się i usłyszałem słowa Nicki
- Garey, idź!
- No dobra idę, idę ale robię to tylko dla ciebie - powiedziałem i wspiąłem się na scenę.


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#7 2009-10-22 20:15:47

Nickia

Gość

Re: Rynek

Ucieszyłam się na tyle, że podskoczyłam i pomachałam chłopakowi z widowni.
"Miło jak ktoś coś robi dla ciebie..." - pomyślałam, choć trochę mnie irytowało to, że jestem 'sensem' życia Garey'a. Ciekawe czy zęby też myje dla mnie?
- Teraz wam pokaże trik... - zaczął mag ognia na scenie - ...który nazywa się Klatka Ognia.
Po tym 'przestawił' Garey'a na środek sceny i zaczął robić charakterystyczne dla magii ognia ruchy tak, że najpierw zrobił mały płomień, potem zamienił to w kulę ognia i zamknął Garey'a w takiej jakby płonącej klatce.
- Boisz się? - zapytam mag chłopaka w klatce.

 

#8 2009-10-22 20:27:29

Ecco

Użytkownik

13104998
Call me!
Skąd: Przed twoim nosem xP
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

Oglądałam pokaz z zainteresowaniem. Spojrzałam się trochę dziwacznie na chłopaka w klatce. Spojrzałam na zegarek. "Jest późno" - pomyślałam. -A ja nie mam gdzie nocować... - szepnęłam. Zdawałam sobie sprawę z tego, że będę musiała to jakoś załatwić.

Offline

 

#9 2009-10-22 20:29:28

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

- Nie codziennie ma się okazję być zamkniętym w klatce z ognia, to jest zapewne bardzo ekscytujące - powiedziałem z niepewnym uśmiechem na ustach.


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#10 2009-10-22 20:34:30

Ecco

Użytkownik

13104998
Call me!
Skąd: Przed twoim nosem xP
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

Uśmiechnęłam się [Off: Ooo tak ) Ogarnęła mnie ciekawość, co robi dziewczyna w tle klatki. Spytałam się Nickii - Która godzina?

Offline

 

#11 2009-10-22 20:39:55

Nickia

Gość

Re: Rynek

- Godzina?! - nagle popatrzyłam się na dziewczynę - Jest... około 18, a co? - zapytałam troskliwie.

 

#12 2009-10-22 20:43:59

Ecco

Użytkownik

13104998
Call me!
Skąd: Przed twoim nosem xP
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

- Dziękuję. - powiedziałm słodkim tonem. Wyjęłam herbatę i zaczęłam ją pić. Zaczęłam przyglądać się ogniu... zrobiłam się nagle bardzo senna... i poczułam się błogo...

Offline

 

#13 2009-10-22 21:01:23

Nickia

Gość

Re: Rynek

Wskoczyłam na scenę i podbiegłam do maga. Co wyszepnęłam mu do ucha, a on uśmiechnął się.
- Wypuść zaraz mojego przyjaciela! - krzyknęłam.
On posłuchał się mnie, otworzył klatkę i wepchnął mnie do niej.
Publiczność wybuchła śmiechem razem z młodym magiem ognia.

 

#14 2009-10-24 12:39:59

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Rynek

Patrzyłem ze zdziwieniem jak Nickia wchodzi na scenę, mówi coś magowi i krzyczy -
- Wypuść zaraz mojego przyjaciela! - po czym zostaje wepchnięta do klatki. Byłem bardzo ciekawy o co chodzi więc zapytałem się -
- O co chodzi ? - W tym samym momencie klatka zmniejszyła się i zrobiło się w niej bardzo ciasno...


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#15 2009-10-24 14:26:23

Nickia

Gość

Re: Rynek

Przytuliłam się do chłopaka, by nie dotknąć ognia.
- Oto chodzi! - krzyknęłam przerażona, ale tak samo rozbawiona. Pokaz odbywał się bez zakłóceń.
- A teraz! Panie i Panowie! - zaczął tajemniczo "pan ognistej klatki" - Tę parę czeka nędzny los! Za malutką chwilę, klatka się skurczy do końca spalając te dwie osoby! Werble, proszę... - jego prośba się spełniła i zaraz było słychać bębenki. Potem wykonał kilka ruchów, a klatka wykonała jego groźbę, i ja, oraz Garey znikliśmy ze sceny. Słyszeliśmy tylko głośnie "Och!" przerażenia ze strony widowni, a zaraz po tym oklaski. Minęło kilkanaście sekund, a nasza para znów pojawiła się na scenie, wystraszona i ... wreszcie wolna! Uniosły się jeszcze większe brawa. Młody mag ucałował mnie w policzek, a Garey'owi podał rękę i przytulając się do niego poklepał po plecach. Podziękował nam, a my zeszliśmy ze sceny.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualny-swiat.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.benomnitrix.pun.pl www.nwf.pun.pl www.xxwwexx.pun.pl