Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#46 2010-10-18 19:11:34

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Rynek

- Jak sobie życzysz, ale przeznaczenie i tak ciebie dorwie, zawsze będziesz miała za sobą swój dom, wspomnienia i zmartwienia. Dlatego ja zawsze będę lepszy od was, prostych ludzi. Podążam szarą ścieżką, drogą równowagi w której przede wszystkim liczy się dobro własne, osobiste lecz wykonywane dla ogółu społeczeństwa. Niewielu to osiągnęło, i nie wielu osiągnie.- powiedział spokojnie uśmiechając się ironicznie.- Przemyśl to, Dorme.

Offline

 

#47 2010-10-18 19:42:15

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Rynek

- Może masz rację chyba powinnam to zrobić. I nie myśl sobie, że jesteś od kogokolwiek lepszy to nie na tym rzecz polega. I nie myśl też, że jesteś w czy kol wiek ode mnie lepszy. Uważam, że jesteśmy na równym poziomie.- Podniosła głowę i uśmiechnęła się do niego.
- Chyba jestem gotowa, ale pójdziesz ze mną kawałek odprowadzić mnie do mojego starego domu. I spójrz słońce zaczęło już zachodzić.- Pokazała na niebo gdzie słońce zaczęło zachodzić po za horyzont.

Offline

 

#48 2010-10-18 19:58:02

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Rynek

- Mów sobie co chcesz ale ja i tak zostanę przy swoich poglądach.- rozejrzał się wokół, po czym znów spojrzał na dziewczynę.- Świetnie, a więc możemy ruszać. Pani prowadzi.

Offline

 

#49 2010-10-18 20:15:27

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Rynek

- Czyli mam rozumieć, że jestem od Ciebie gorsza. To próbujesz mi powiedzieć.- Spojrzała się na niego i trochę posmutniała. Ruszyła przodem po chwili stanęła i powiedziała.
- Jeśli naprawdę tak myślisz to możesz mieć rację. Nie jestem ani wyjątkowa ani niczym szczególnym się nie odznaczam. Jestem po prostu szarą myszką. Ale może ty idź pierwszy wole Cie mieć na oku.- Ostatnie zdanie powiedziała z uśmiechem na ustach.

Ostatnio edytowany przez dorci (2010-10-18 20:15:40)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyro.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl www.zal.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.kareena.pun.pl