Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#46 2010-09-03 18:16:02

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Ulubiona postać!

Z facetów Zuko i Sokka. Z dziewczyna Katara i czasami Toph. Ze zwierząt Appa.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#47 2010-09-22 20:18:15

Gally

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Ulubiona postać!

Naturalnie - Iroh. Wiele bym dała, żeby wypić ze starym smokiem herbatę...

Poza tym Zuko, bo jest niewiarygodnie realistycznie skonstruowanym bohaterem. Wszystkie jego decyzje, uczynki właściwe i błędy mają sens, tworzą jedną, ewoluującą, dorastającą postać. Każdy element ma znaczenie, każdy określa kolejne części układanki. Skłaniam głowę przed konstrukcją, bo tego lepiej zrobić się po prostu nie dało.


I would say "let God sort them out," but someone told me He was dead.

"In case you hadn't noticed, I'm an extremely arrogant man. I think all my plans will work."

Offline

 

#48 2010-10-03 20:01:26

 orky

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 15
Punktów :   
Imię: Marcin
Żywioł: ogień

Re: Ulubiona postać!

Na początku najbardziej lubiłem Sokkę ale później(od księgi ziemi) do grona ulubieńców doszli: Zuko ,Iroh i Katara

Offline

 

#49 2010-10-20 19:26:37

Snickers

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 17
Punktów :   
Zainteresowania: Śpiewanie, czytanie :)
Imię: Natalia.
Wiek: 14...

Re: Ulubiona postać!

Moja ulubiona postać.. No postacie: Sokka i Zuko. Mai i Azula chociaż może jeszcze Toph

Offline

 

#50 2010-10-29 20:00:28

 Skye

Użytkownik

Skąd: Z wenus ;p
Zarejestrowany: 2010-10-29
Posty: 1
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, taniec i Aang ;P
Imię: Wiktoria
Wiek: 14
WWW

Re: Ulubiona postać!

Mój ulubiony bohater to oczywiście:
Sokka - za jego miłośc do mięsa
Momo - słodki
Azula - ma charakter i mi to się podoba
Toph - za sarkazm

PS: jestem nowa w razie czego ;p

Offline

 

#51 2010-11-04 06:49:01

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Ulubiona postać!

Z chłopaków - Zuko. Na początku ten łysy gość mnie wkurzał. Potem zobaczyłam jak oddaje naszyjnik K to coś mi zaświtało. Potem w ks. 2 coraz mniej mnie denerwował(fryz na jeża sadyzm normalnie)potem jak wykorzystał K to się ,,obraziłam". Potem w ks. 3 po przyłączeniu się do gaangu był moją ulubioną postacią ale zaczęłam się boczyć z kolei na K bo mu nie ufała. Ale w końcu dała mu spokój z kolei rzeczy - ja dałam spokój jej.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#52 2010-11-16 11:29:02

 Brise

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 17
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 14 lat

Re: Ulubiona postać!

Aang, Iroh, Toph, Sokka.

Azula! Momo i Appa

Ostatnio edytowany przez Brise (2010-11-16 11:30:12)


Słuszna decyzja powzięta z niesłusznych powodów może nie być słuszna...

Offline

 

#53 2010-12-28 10:20:07

kerik123456

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 24
Punktów :   

Re: Ulubiona postać!

ja lubię oczywiście Aanga i spółke z czasem też polubiłem Zuko  i Iroh a Azula do dzisiaj mnie nie przekonuje

Offline

 

#54 2011-01-10 18:41:35

ZuKoFX

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ulubiona postać!

Wiedle mnie to zuko bo sie nigdy nie podaje i widzi sens życia

Offline

 

#55 2011-01-27 21:09:51

ada19997

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ulubiona postać!

Moją ulubioną postacią z chłopców jest Zuko a z dziewczyn Katara.

Offline

 

#56 2011-03-18 18:18:23

Nef

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ulubiona postać!

Ja najbardziej lubię stryjka Iroh Bardzo mądry z poczuciem humoru no i genialnie włada ogniem A z dziewczyn to.... Toph Typowa chłopczyca xD

Offline

 

#57 2011-03-20 16:33:04

 Kosa|Mag ziemi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 6
Punktów :   
Zainteresowania: Komputery, animacja
Imię: Michał
Żywioł: Ziemia
Wiek: 17

Re: Ulubiona postać!

Lubię Bumiego, Toph oraz Aanga (polubiłem go dopiero po pewnym czasie, ponieważ jego podejście do walki mnie denerwowało, a i te jego mądrości i ucieczka przed przeznaczeniem) Pozdrawiam !

Offline

 

#58 2011-03-21 08:48:35

Nef

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ulubiona postać!

Kosa|Mag ziemi napisał:

Lubię Bumiego, Toph oraz Aanga (polubiłem go dopiero po pewnym czasie, ponieważ jego podejście do walki mnie denerwowało, a i te jego mądrości i ucieczka przed przeznaczeniem) Pozdrawiam !

O jejku dzięki za przypomnienie! Jak mogłem zapomnieć o Bumim Na początku jak go zobaczyłem była to moja ulubiona postać i dalej go bardzo lubię. Taki napakowany, mądry i zwariowany staruszek no postać genialna. No i te zdolności w magii ziemi.... może nie umie magii metalu jak Toph ale i tak jest świetnym magiem ziemi!

Offline

 

#59 2011-05-08 15:18:53

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ulubiona postać!

Zaktualizuję, trochę bardziej się rozpisując na temat postaci.
O wiele inne mam stosunki do postaci po tym, jak ten czas, kiedy się oglądało Avatar'a i bardziej się nim interesowało. Ale ogólnie moja lista nie zmienia się za bardzo.

Zuko - kiedyś wredniacha z beznadziejną kitką, z obsesją na punkcie schwytania Avatar'a i tym samym odzyskania honoru, który teoretycznie ucierpiał. Dzięki Iroh stopniowo się zmieniał, zaczynał na to wszystko patrzeć inaczej, choć wciąż było w nim to pragnienie schwytania Aang'a i powrotu do domu. Podczas podróży spotykał również różnych ludzi, którzy zostali skrzywdzeni przez wojska Narodu Ognia, co też przyczyniło się do zmian, jakie w nim zachodziły. Co prawda, w odcinku "Rozdroża Przeznaczenia" zachował się strasznie głupio, niemądrze i okropnie w stosunku do swojego stryjka, zdradzając go i dołączając do Azuli, a który przecież zawsze praktycznie przy nim był, służył dobrym słowem i radą. Cóż, lubię go za to, że miał jednak wyrzuty sumienia i zrozumiał, że jego czyn wtedy w tej Kryształowej Jaskini (bodajże tak się nazywało to miejsce, już wiedza nie ta) był okropny i stanął po stronie Avatar'a, choć dołączenie do jego drużyny nie było łatwe. Wybuchowy(akcja z Sokką i patykiem była rozwalająca wręcz;p), ale jednak nieraz potrafi być miły, lubię go ogólnie. W sumie szkoda, że nie pociągnęli wątku z Zutarą, bo mogłoby się coś rozwinąć ciekawego, a to raczej lepsza opcja niż MaixZuko ;p

No i Sokka w sumie, za jego zabawne teksty i poczucie humoru, którego sporo wprowadza do całej Drużyny Avatara Umie dobrze zaplanować różne akcje, silny zresztą. Gdy postanowił, że chce się jakoś bardziej rozwinąć jeśli chodzi o zdolności w walce dochodząc do wniosku, że tak naprawdę jest słaby w stosunku do reszty swoich przyjaciół, dążył do tego i udało mu się ten cel zrealizować dzięki nauce walki miecza u Piandao. Dobrze się też złożyło, bo mógł sobie wykuć miecz z nie byle jakiego materiału Ogólnie go lubię

Jeśli miałabym wybierać z samych dziewczyn, byłaby to zapewne Toph za śmieszne teksty i ciekawą osobowość, ale i taka Suki czy Katara też złe nie są, choć za nimi nie "szaleję".

Offline

 

#60 2011-07-12 19:51:50

Baczus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ulubiona postać!

Mi do gustu przypadł Ihro i nasz optymista Sokka. Ogólnie z dziewczyn lubię Katarę, Suki i Ty Lee


http://i300.photobucket.com/albums/nn25/rafael879/others/Elements20Mastered-1.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mysims.pun.pl www.amrita-rao.pun.pl www.saifirani.pun.pl www.shinobigames.pun.pl www.ekipa89.pun.pl