Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#31 2010-03-14 17:32:41

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Ciąg dalszy..

Agrael napisał:

To może tak: Że krainę ogarnia powoli dziwne szaleństwo  ludzie padają jego ofiarą co jest dobrym motywem do zdrady np przyjaciół Aanga którego jako jedynego póki co nie dotkneło szleństwo. Pomsł nie jest taki najgorszy jednak ja podaje tylko wstęp tyle ile udało mi się na poczekaniu wymyślić.

Z ludźmi dotkniętymi szaleństwem to mi się kojarzy tylko i wyłącznie "Higurashi no Naku Koro ni", gdzie ludzie dotknięci Syndromem Hinamizawy tzw. wariują i mordują wszystkich na około, nawet siebie. Wyszedł by z tego najzwyklejszy krwawy horrorek, jednak nie sądzę, że o taki ciąg dalszy chodzi w twoim pomyśle. W końcu byłoby to zbyt krwawe, chaotyczne a także za mało klimatyczne dla Avatara. Chociaż w zwykłych kreskówkach (nie chodzi mi tu o Disney'owskie, bo te są za bardzo słitaśne) jak nie mają pomysł na ciąg dalszy serii to dają jakieś zombiaki, które nie mają nic wspólnego z fabułą.

Offline

 

#32 2010-03-14 17:51:34

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Taki trochę średni pomysł moim zdaniem. Mi się nie podoba za bardzo.. No ktoś u boku Aanga być powinien, bo tak to byśmy oglądali praktycznie tylko jego działania, jego poczynania, bo w końcu inni by byli dość bezmyślni, wydaje mi się.

Agrael napisał:

( nie mówie o nieumarłych ani o demonach które są tak nudnym motywem że hej)

To znaczy wydaje mi się że jednak mówiłeś wcześniej o nieumarłych
Właściwie, te siły uśpione od wieków, jak to nazwałeś, mogłoby być ciekawe, byle by to jakoś ciekawie rozwinąć i pociągnąć. Tylko jakby się zastanowić to rzeczywiście nie jestem pewna, czy by to pasowało do świata Awatara, fabuły tego świata..
Myślałam o czymś takim.. Jak wiemy, w świecie naszych bohaterów jest świat duchów. Może by wymyślić coś z jakimś duchem potężnym, który by rozgniewał się na Aanga przez jakieś jego działania - mimo że dobre, to dla owego ducha niewłaściwie.. o ^^"

Offline

 

#33 2010-03-14 17:59:50

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Ciąg dalszy..

Świat Duchów - ja bym od razu dodała shinigami z mieczami o trudnych do zapamiętania imionach, kilka zmutowanych duszek i w pewien sposób uzyskamy coś na wzór Bleach'a. xd

Triss napisał:

Może by wymyślić coś z jakimś duchem potężnym, który by rozgniewał się na Aanga przez jakieś jego działania - mimo że dobre, to dla owego ducha niewłaściwie.. o ^^"

Najpierw potężny mag, teraz potężny duch - jakby się temu przyjrzeć, to praktycznie jedno i to samo. Pokonać samego ducha byłoby łatwo - z armią już gorzej. Jednak masa duchów atakująca Avatara i jego świat z jakiegoś błahego powodu jest trochę kiepskawym pomysłem.

Offline

 

#34 2010-03-14 18:02:37

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Mikuu napisał:

Świat Duchów - ja bym od razu dodała shinigami z mieczami o trudnych do zapamiętania imionach, kilka zmutowanych duszek i w pewien sposób uzyskamy coś na wzór Bleach'a. xd

Heh.. no ale taki istnieje. Można by jakiś wątek ciekawy i oryginalny z nim pociągnąć, myślę. Coś już tam było z nim w trakcie trwania serii. Pomysły często widzę dotyczą Narodu Ognia... bo wywołali wojnę. A może tym razem coś z Królestwem Ziemi, Plemieniem Wody, a ? ^^ Tak mi się nasunęło, chociaż bardziej bym mówiła o Królestwie Ziemi... Plemię Wody jest raczej bardzo pokojowo nastawione.

Offline

 

#35 2010-03-14 18:41:07

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Ciąg dalszy..

Agrael napisał:

Sam nic mądrego nie wymyśliłaś wszystkie inne opcje są głupsze jedna od drugiej.

Chciałam ci zwrócić uwagę (bo chyba uznałeś, że nie ma sensu czytać poprzednich postów), że od początku byłam przeciwna wymyślaniu dalszego ciągu, bo historia wyjdzie naciągnięta jak gumka od starych gaci... No i mój pomysł był głupi, bo nie wyszedł od ciebie?


Agrael napisał:

To może tak: Że krainę ogarnia powoli dziwne szaleństwo  ludzie padają jego ofiarą co jest dobrym motywem do zdrady np przyjaciół Aanga którego jako jedynego póki co nie dotkneło szleństwo. Pomsł nie jest taki najgorszy jednak ja podaje tylko wstęp tyle ile udało mi się na poczekaniu wymyślić.

O! Kolejny zgrany do niemożliwości pomysł - wymienię tu tylko Saiyuki i 28 dni później...

EDIT: A mi się pomysł ze światem duchów podoba - można byłoby coś z Koh'em pokombinować. (czy jak się złodziej twarzy nazywał)

Ostatnio edytowany przez Shady Eyes (2010-03-14 18:44:30)


Goodbye

Offline

 

#36 2010-03-15 11:40:59

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Też właśnie o Koh'u chwilę myślałam. Można coś z nim wymyślić, np, że wcielił się w jakiegoś człowieka ^^ Niby umie zmieniać tylko twarze, o ile mi dobrze wiadomo, ale i tak byłoby ciekawie ^^ Przybył by do świata żywych na przykład, i tutaj można pomyśleć ^^

Offline

 

#37 2010-06-20 18:01:52

Kasmilus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: Ciąg dalszy..

Mam pomysł na ciąg dalszy:

-(nawiązuje do tego odcinka w którym ang oberwał piorunem  próbując wejść w stan awatara)

Awatar Roko we śnie Aanga mówi mu o tym że ang może być
ostatnim z awatarów (ponieważ on umarł, ale katara jakby go zawróciła z tamtej strony)
i musi coś zrobić aby odnowić system reinkarnacji.

Offline

 

#38 2010-08-07 09:54:06

 Katara112

Użytkownik

12349749
Skąd: Gdzieś na ziemi
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 19
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Ciąg dalszy..

Właśnie co do kolejnych części avatara. Były pogłoski, że będzie 4 księga ,,powietrze" poświęcona przede wszystkim Zuko i jego poszukiwaniom matki, a Aangowi i poszukiwaniom nomadów powietrza (też nie wiem co to znaczy). Według mnie to dobry pomysł, jednak ostatnio wyczytałam że reżyserowie avatara tworzą nowy serial ,,Avatar : legenda Korry" , który toczy się 70 lat później i ma związek z nowym avatarem (dziewczyną) z plemienia wody. Według mnie ten pierwszy pomysł był lepszy, a jak wy sądzicie?
http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2 … _e_r_s.jpg
http://bajkitv.pl/galeria/obraz/1410319473.png

Offline

 

#39 2010-08-07 12:55:40

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ciąg dalszy..

Bardzo duży był ten pierwszy obraz, więc zmniejszyłam. Pamiętajcie, gdy są takie duże obrazy nie wstawiajcie ich od razu a dawajcie po prostu linki
Co do kolejnej serii, tak, wiadomo już, że taka będzie, a do dyskusji na jej temat przekierowuję tu - już jest o niej temat, wystarczyło by poszukać

Offline

 

#40 2010-08-07 15:44:59

 krzysiek

Użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 8
Punktów :   
Żywioł: Woda
Wiek: 15

Re: Ciąg dalszy..

Mogli by zrobić księge powietrza, ale jako pierwsza księgę jak Zuko został wygnany, Aang jak sie dowiedzial ze jest awatarem, jak rozpoczela sie wojna i potem ksiega 2 woda

~Triss
Napisałeś w nieodpowiednim temacie, przecież "Odcinki specjalne/trailery" nie jest od ciągu dalszego, no nie? Post przeniesiony, poza tym proszę pamiętaj o dużych literach i znakach przestankowych. Poprawione.

Ostatnio edytowany przez krzysiek (2010-08-07 21:29:35)

Offline

 

#41 2010-08-09 10:23:06

 Katara112

Użytkownik

12349749
Skąd: Gdzieś na ziemi
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 19
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Ciąg dalszy..

Albo ja bym chciała tak : Koh był kiedyś pomocnikiem ducha Biblioteki (tej na pustyni) i musiał przeglądać wszystkie zwoje i księgi. Nauczył się tam jak ukraść całe ciało oraz umiejętności osoby i teraz spróbował wykorzystać tę moc. Ukradł ciało muskularnego faceta i moce różnych magów i wojowników. Uwolnił Ozaia z więzienia i przywrócił mu moc pod warunkiem, że ten zniszczy Avatara (Koh wciąż czuł wstręt do jego poprzednika Kuroka). W tym samym czasie Aang i przyjaciele postanawiają pomóc Zuko odnaleźć jego matkę i wyruszają w kolejną podróż. W podróży przeszkadzają im Ozai i tajemniszy mag posiadający wszystkie cztery żywioły (jak Avatar). Później dowiadują się że to Koh.

Ciąg dalszy nastąpi...

I jak?

Offline

 

#42 2010-08-09 11:16:56

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Ciąg dalszy..

Tutaj się zapytam tylko o jedno - skąd ten tajemniczy mag "wytrzasnął" magię powietrza, skoro na czas w którym się to dzieje jedynym magiem powietrza jest Aang? Jak się coś wymyśla to trzeba dopracować wszystkie fakty...


Goodbye

Offline

 

#43 2010-08-09 12:21:01

 Katara112

Użytkownik

12349749
Skąd: Gdzieś na ziemi
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 19
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Ciąg dalszy..

Ale może się okazać, że na świecie jest rodzina nomadów powietrza której pokolenia dotychczas się ukrywały. To że nikt nie widział nomadów powietrza od 100 lat nie znaczy, że są wymarli. To tylko przykład.

EDIT : Znalazłam ciekawe filmiki ,,Avatar book 4 episote 1"
Zobaczcie sami, uważam że są fajne :
Part 1 - http://www.youtube.com/watch?v=JMsKZ0PN … re=related
Part 2 - http://www.youtube.com/watch?annotation … 52gklpzKhc

Ostatnio edytowany przez Katara112 (2010-08-09 16:12:11)

Offline

 

#44 2010-08-09 21:12:10

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Ciąg dalszy..

Niewiem czy mój pomysł sie spodoba. Chcialabym wprowadzić do Awatara jeszcze jednom posac cos moze w stylu wyroczni ktora ma moc wieksza  niz awatar i tez potrafi panowac nad czterema zywiolami i potrafi czytac w myslach i przewidywac przyszlosc i wieku np: 20 lat (tak jakby pelnoletnosc) mogla by posiasc taka moc ktora by zniszczyla cala ziemie, ale nie moze ingerowac w czyjes przeznaczenie i pojawia sie raz na 1000 lat

co myślicie czekam na odpowiedzi

Offline

 

#45 2010-08-24 08:01:43

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Ciąg dalszy..

Trochę nie w Waszej wizji, ale napiszę Czy zastanawialiście się kiedyś co by zrobiła Katara jakby mogła uratować mamę? A może nurtowało Was pytanie co było dalej? Jeśli tak to zapraszam na stronę mojego projektu http://avatar.otos.pl historia będzie się składała z 29 odcinków + 1 odcinek specjalny na razie to tylko opowiadanie, ale po jego zakończeniu zacznie się pisanie scenariusza i dużo cięższa praca - animacja. Pozdrawiam


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lekarski3.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl