#61 2010-06-24 13:51:01

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Tylko nie płacz jak spadniesz z tego cholernego drzewa... - przeszło jej przez myśl. Czemu musiała być taka wredna akurat dla Toshiro? Kochała się w nim, a myślała sobie takie rzeczy? Ludzie tego nie zrozumieją. Za głupi są co poniektórzy. Zobaczyła jak Mortred gra w siatkę. Grała kiedyś, nawet nieźle jej to szło(a to dziwne, bo mnie nie xD).
-Na Ember są zawody w siatkę, z tego co pamiętam - uśmiechnęła się do siebie.

Offline

 

#62 2010-06-24 14:00:05

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Plaża

Mortred

Był trochę dalej, więc nie słyszał co mówiła. Miał z lekka nadzieję, że może Sam czy Shiro się skusi, żeby zagrać, albo i w najlepszym wypadku oboje. Bo czemu nie, dobra zabawa i dobre spędzanie czasu. Odbił głową piłkę lekko w przód i kopnął ją z przewrotki, przez co upadł plecami na piasek. Dobrze, że na miękki piasek, nie twardą ziemię. Tak był ustawiony, że piłka wylądowała kilka metrów od Sam. Po krótkiej chwili podniósł się z ziemi, podpierając się prawą ręką. Zaczął iść w jej stronę, by ją podnieść. Teslin obwąchiwał w między czasie jakieś krzewy.

Offline

 

#63 2010-06-24 14:19:17

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Podniosła piłkę z ziemi i zaserwowała dolnym sposobem wysoko w górę.
-Też chętnie zagram... Książę z bajki siedzi na drzewie i chyba śpi- przyjrzała się drzewom, ale nic nie widziała. Nie dużo w każdym razie. Złapała piłkę w rękę i rzuciła ją Mortredowi.

Offline

 

#64 2010-06-24 14:23:00

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Plaża

Mortred

Złapał piłkę, którą rzuciła Sam.
- Jak chcesz, to chodź. Jak będzie Shiro chciał, to pewnie też dołączy. - Powiedział i spojrzał w górę, myśląc że go zobaczy. Ale nic nie zauważył. Odwrócił się i zaczął iść w stronę siatki, podrzucając piłkę. Przeszedł pod nią na drugą stronę, podnosząc siatkę ręką. Czekał, aż Sam dojdzie. Przerzucił piłkę na jej stronę, żeby to ona zaczęła.

Offline

 

#65 2010-06-24 14:34:20

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Podniosła piłkę, która leżała na ziemi. Zaserwowała dość wysoko górnym sposobem tym razem. Podbiegła do siatki, aby w każdej chwili zablokować Mortreda, który będzie starał się rzucać. Rzadko miała okazję do zabawy, takiej normalnej. Okradanie ludzi, nabijanie się z Toshiro i bicie się z Etarim się nie liczy jako zabawa.

Offline

 

#66 2010-06-24 14:52:04

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Plaża

Mortred

Czekał, aż piłka zaleci kawałek dalej od siatki. Wtedy podbiegł, odbił się od ziemi i uderzył ją mocno prawą ręką. Spadł na dwie nogi, kucając. Szybko wstał, żeby w razie czego odbić piłkę ponownie. Wilk siadł niedaleko słupka i obserwował grę.

Offline

 

#67 2010-06-24 15:00:52

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Tupnęła w ziemię, a z niej wyłonił się głaz który odbił piłkę dość wysoko(to jak w tej grze Turniej Czterech Narodów). Głaz zniknął, a piłka wciąż była w powietrzu. Podskoczyła do niej i wycelowała tuż za siatką, po stronie Mortreda. Uderzyła ją lekko w tym kierunku. Uśmiechnęła się szyderczo.

Offline

 

#68 2010-06-24 15:07:07

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Plaża

Mortred

Nie miał zamiaru pozwolić piłce spaść na jego część. Podbiegł szybko i kopnął ją kolanem lekko w górę. Zaraz cofnął się kawałek, podskoczył i kopnął piłkę nogą w powietrzu. Po tym spadł na ziemie z prawą nogą wyciągniętą nieco w prawą stronę. Wstał szybko i czekał na reakcję.

Offline

 

#69 2010-06-24 20:58:31

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Uderzyła piłkę głową, aby ta ponownie przeniosła się na połowę Mortreda. Piłka do najlżejszych nie należała, więc ją trochę zamroczyło. Czerń na kilka minut stanęła jej przed oczami, a ona sama poczuła się słabo. Trochę jeszcze bolało, ale nie przesadzajmy. To tylko uderzenie piłką.

Offline

 

#70 2010-06-24 22:00:32

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Plaża

Mortred

Był kawałek dalej od miejsca, gdzie piłka spadała. Z rozbiegu skoczył w przód, z rękami wyciągniętymi w przód i złączonymi w jakby "łódkę" dłońmi. Spadł na przód, jednak głowę miał wyciągniętą z lekka w górę. Podczas upadku nogi wygięły się nieco w przód. Udało mu się zdążyć na czas. Piłka odbiła się mu od rąk i zaczęła lecieć w stronę połowy Sam. Gra w siatkę jeden na jeden nie była taka łatwa, ale to i tak nie przeszkadzało - świetnie się grało. Podniósł się z piasku, podpierając się prawą ręką. Odszedł kawałek w tył czekając aż piłka znów skieruje się w jego stronę.

Offline

 

#71 2010-06-25 13:04:04

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Podbiegła pod siatkę i wybiła piłkę pięścią. Po chwili jednak pokazała Mortredowi znak czas. Kucnęła i zaczęła wodzić po piasku palcami. Dłoń zmieniła się jednak w pięść, a ona sama uderzyła w nią z całej siły w piasek. Gałąź na której siedział Toshiro złamała się pod wpływem jakiegoś tam trzęsienia czy coś podobnego. Samantha wstała z ziemi, uśmiechając się kącikiem ust.

Offline

 

#72 2010-06-25 13:24:29

Sadness

Gość

Re: Plaża

Toshiro

Zachwiałem się lekko, a gdy gałąź się złamała złapałem się drugiej, jednak ona też się złamała. Upadłem na plecy, na ziemie. Przechyliłem głowę w prawą stronę i strzepnąłem prawą dłonią liście, z bluzy. Usiadłem, podpierając się prawą ręką. Lewą położyłem na brzuchu i zamknąłem oczy do połowy. Wstałem i popatrzyłem na Sam.
- Dziwna jesteś! - Krzyknąłem, przystawiając sobie ręce do buzi, aby dźwięk był większy. Prawą rękę położyłem na plecy i odwróciłem głowę.

 

#73 2010-06-25 13:34:56

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Uśmiechnęła się do niego łobuzersko i zmierzyła go wzrokiem.
-Uznam to za komplement, Shiro- powiedziała normalnym tonem, ale jednocześnie tak żeby chłopak usłyszał.
Samantho, jesteś dziwna... - te słowa pierwszy raz usłyszała od swojego ojca. Był człowiekiem, który nauczył ją cieszyć się z wad. Przydało jej się to, ponieważ Bóg dał to nieszczęście w postaci dużej ilości owych wad. Cóż poradzić, takie jest życie. Jedni są praktycznie idealni, a jedni praktycznie nieidealni. Nudno by było gdyby każdy był taki sam.

Offline

 

#74 2010-06-25 13:54:09

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Plaża

Mortred

- Dobra. - złapał piłkę. Usiadł na ziemi, zgiął nogi w kolanach, stopy złączył, ale kolan nie. Objął je rękami i splótł palce u dłoni. Gdy zobaczył tą całą scenkę, nie sposób było się nie śmiać. Przyłożył dłoń do buzi, żeby nie roześmiać się, a zaraz przywrócił ją do wcześniejszej pozycji. Sam to ma pomysły czasem... Genialne. Wstał z miejsca i wskoczył na prawy słupek siatki. Był dość wąski, więc stanął na nim jedynie prawą nogą, a lewą zgiął w kolanie i nieznacznie dotykał nią słupka. Zrobił "daszek" z prawej dłoni, by słońce go nie raziło i popatrzył w stronę morza.

Offline

 

#75 2010-06-25 14:07:52

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Plaża

Uśmiech z jej twarzy nie znikał, nawet stał się większy. Roześmiała się.
-Twoja mina była nieziemska... Jakbyś się napił atramentu- z trudem powstrzymywała się od śmiechu, po chwili jednak uspokoiła się. To była istna cisza przed burzą.
-Pozwolisz że zademonstruję? - skłoniła się z sarkastycznym uśmieszkiem na twarzy. Teraz tylko czekać aż pozwoli... Nie, najlepiej nie czekać. Odwróciła się do Mortreda i zaprezentowała niesamowicie śmieszną minkę. Po minucie zrezygnowała jednak z tego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokestory.pun.pl www.deathl2.pun.pl www.wiedzminonline.pun.pl www.bluznierca.pun.pl www.pedago.pun.pl