Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-03-28 23:20:04

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Programy, seriale.

W tym temacie wymieniamy, polecamy śmieszne seriale bądź programy. Tak samo możemy podać link do jakiegoś odcinka, lub coś takiego.
Ja osobiście bardzo polecam pewien angielski, nie wiem jak to nazwać, program? Chyba tak. Nosi on nazwę "Whose Line Is It Anyway?" - zalecam do oglądnięcia, byle uwzględnić, że z polskimi napisami.
A to to nie wiem czy się do tej kategorii zalicza, ale to nic. Polecam zobaczyć sobie niektóre filmiki z Achmed'em, znanym jako - "Achmed - The Dead Terrorist" czyli "Achmed - Umarły Terrorysta". Można się pośmiać, chociaż, nie w jego towarzystwie. ^^

Offline

 

#2 2010-03-29 12:59:42

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Programy, seriale.

Chyba raczej "Zmarły", nie "Umarły".
Co do śmiesznych filmików, to ja polecam "Jestem hardkorem!" ("Ty ... urwiesz mi od internetu kaaabel!!" "Nie wszedł..." "WSZEDŁEM!!") i filmik "Ale urwał!" ("Ale urrwał! Ale to było dobre!") x3

Offline

 

#3 2010-03-29 13:15:16

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Programy, seriale.

No tak, mój błąd - a zresztą, ma to być "Martwy", nie Zmarły czy cuś.
Tak, ja również polecam filmik - "Ale urwał!", można się pośmiać przy oglądaniu. ^^
Właściwie, nie ten temat jest od tego, huh - jest już jeden to polecania właśnie filmików, a mi chodziło o coś jak właśnie "Whose Line Is It Anyway?" - to ma wiele odcinków, a zapewne jeszcze wyjdą i wychodzą.

Offline

 

#4 2010-03-29 13:50:59

 TyLee

Użytkownik

Skąd: Wyspa Kioshi
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Programy, seriale.

Jest taki głupi serial Grzeszni i Bogaci. Parodia Mody na sukces.


Lik do pobrania odcinków Księgi Ognia po English:
[url]http://www.avatarchapters.org/book3fire.html[url]

Offline

 

#5 2010-04-05 21:16:13

Ecco

Użytkownik

13104998
Call me!
Skąd: Przed twoim nosem xP
Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 367
Punktów :   
WWW

Re: Programy, seriale.

TyLee: No wiem o nim i go nie lubię. Jeśli chodzi o takie polskie seriale to lubiłam "Mamuśki" jak jeszcze puszczali i "M jak miłość". Tak się uchachałam tymi ich dylematami (oczywiście z tym drugi serialem to żart, ale jeśli lubicie absurdalnie słodkie życie przeplatane wielkim dramatem to macie xD).

Offline

 

#6 2010-08-28 09:56:38

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Programy, seriale.

Ja polecam Scrubs są przezabawni, ale czasem dają trochę do myślenia, a także Jak poznałem waszą matkę świetną komedię sytuacyjną, Różowe Lata 70-te będące ciekawym i niezwykle śmiesznym spojrzeniem na tamte czasy i Cougar Town, śmieszny sitcom o 40-latce.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2010-12-29 15:24:47)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#7 2010-10-20 20:56:36

Matix

Użytkownik

Skąd: Wies Kingala
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 7
Punktów :   
Zainteresowania: chyba Avatar... nie pamietam
Imię: Mateusz
Żywioł: Mrok
Wiek: 11lat

Re: Programy, seriale.

Polecam wam serdecznie "but manitu". Dobra parodia Wenitu.


Gdyby budowniczy stawiali budynki tak, jak informatycy robią programy, to byle dzięcioł zniszczyłby całą cywilizację.

Offline

 

#8 2010-12-29 15:20:14

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Programy, seriale.

Skoro weszłam to się wypowiem . Ja, szczerze mówiąc, gustuję raczej w śmiesznych kreskówkach. Jednak najbardziej mistrzowska kreskówka jaką widziałam to Totalna Porażka w Trasie. Kontynuacja Wyspy Totalnej Porażki i Planu Totalnej Porażki. Kreskówka świetnie zrobiona, postacie ciekawe i kolorowe, ale uwielbiam ją również za dylematy uczestników i teksty powalające na kolana. Na przykład:
"Zastanawiam się nad zakupem nowego mózgu, ale nie wiem na który się zdecydować. Chociaż tak na dobrą sprawę każdy byłby lepszy niż mój."
Wracając do postaci. Każda postać jest inna, ma swój własny charakter i iloraz inteligencji (Nie da się ukryć, większość ma wyjątkowo niski)
Podsumowując: Kreskówka przezabawna i realistyczna. Postacie barwne i ciekawe, a każdy odcinek przynosi coś nowego. POLECAM przez duże P. Na zachętę, mój ulubiony odcinek 13!


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#9 2011-01-09 12:59:38

Unimor

Mag Ognia

12557017
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 58
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Programy, seriale.

Ja wam polecam "The A Team" na polski Drużyna A. Mega wyczepistaśny film brak mi słów a najlepszy Murdock. Zobaczcie to


http://imghost.graffika.pl/battles/6cc9dde500d1685c622c01bec867e2c3.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiofwars.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl