Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-04-05 17:42:10

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Świat Awatara - Fan Arty

Bardziej zalicza się to pod inny dział, jednak to tu jest Świat Awatara, więc i tu powinny być Fan Arty. Raczej każdy wie co to Fan Art. Innymi słowy, w tym temacie możecie zamieszczać swoje prace dot. Świata Awatara.
Czy są skromne czy są skomplikowane - byle by dotyczyły naszego RPG.
Oto mój skromny fan arcik, z postaciami w wersji chibi. Robiony szybko dosyć. Myślę, że dobrze oddaję sytuację ^^
Sytuację, kiedy to Mortred wraz z Toshiro po zniszczeniu całego Ba Sing Se stali pod murem, a ten pierwszy próbował tłumaczyć drugiemu, że Sam się w nim kocha...
Widać wymazane kawałki itede, ale to nic
Toshiro x Mortred
Niemały jest, to prawda. Toshiro rysowałam patrząc na pracę kogoś przedstawiającą Chibi Hitsugayę Toushirou. Mortreda rysowałam sama. Marnie, bo marnie, ale zawsze coś ;p

Offline

 

#2 2010-04-05 19:10:21

Nickia

Gość

Re: Świat Awatara - Fan Arty

O, Szacunek Triss za pomysł! Takiego tematu mi brakowało.
Mam takich fartów pełno, ponieważ nudzi mi się na lekcjach, lecz na razie wstawię jeden.

Pamiętacie pewnie scenę jak Shugy, Nickia, Sheball i Artur byli na polanie?
Myślałam, że Shu i Nickola się wtedy pobiją, więc:
(prawie)Bijatyka dziewcząt ^^

A co do Art'a Triss:
Cudownie wyszło. Gratulacje głównie za pomysł. Jest zabawny i humorystyczny. Dobrze, że postacie są Chibi, gdyż ten styl genialnie oddaje charakter artu. Gratulacje

Edit
Jeszcze jeden:
Nasze dwie koffane parki:
SheballxShugy NickiaxArtur

 

#3 2010-04-06 12:47:34

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Świetne są, Nickia.. Pozazdrościć talentu - naprawdę. Mi nigdy nie wychodzi rysowanie z profilu, a zwłaszcza chłopaków.

Ja natomiast daję coś takiego"
Suzuran w stylu gothic lolita rysowana czarnym długopisem, a cieniowana ołówkiem.

EDIT: ...praktycznie przed chwilą narysowana niespodzianka: Mortred. W sumie, to Suzuran tylko raz spotkała go w ŚA, ale co tam. Natchnęło mnie, żeby go narysować. Wiem, że nie najlepiej wyszło, nie umiem rysować chłopaków. Efekt babrania się tuszem + różową kredką.

Ostatnio edytowany przez Deemo (2010-11-05 18:13:23)

Offline

 

#4 2010-04-08 07:25:58

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Świat Awatara - Fan Arty

O.o Boskie !!!
Co do Suzuran, to ja bym bardziej zaznaczyła jej kostki.
Mortred.... Jak na chłopaka to bardzo ładnie Ci wyszło, ja kompletnie nie umiem rysować chłopaków -.- Jedyne do czego bym się przyczepiła to do włosów, tak u góry troszkę dziwnie, do dłoni, i do kołnierzyka od marynarki[?] Oto moja szczera opinia, po za tymi małymi niedociągnięciami to Ci wyszło cudownie ! Też bym chciała tak rysować Graty

PS Mam pytanie, jak Ci się udaje zrobić takie lekkie cieniowanie? Mi zawsze widać linie z ołówka, a leciutko przykładam do kartki, a i tak jest bardzo wyraźne.... -.-

Ostatnio edytowany przez TheKatasuki (2010-04-08 07:27:19)


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#5 2010-04-09 20:02:18

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Dzięki. Wiem, muszę popracować nad dłońmi - to moja największa zmora.
Co do cieniowania ołówkiem, to najlepiej weź sobie do tego strasznie miękki (6B). Potem narysuj przy krawędzi taką dość mocną linię (a najlepiej dwie bardzo blisko siebie) i "rozpaćkaj" (najzwyklejszą w świecie) gumką. Jeśli cień będzie za mocny to można trochę więcej zmazać. Wtedy mamy taki lekko przydymiony efekt.

Ostatnio edytowany przez Deemo (2010-11-05 18:13:41)

Offline

 

#6 2010-04-11 21:51:06

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Ogółem ciekawe w sumie fan arty, świetnie Ci wyszły - tyle, że Mortred wygląda nieco inaczej niż naprawdę, ale to nic. A i Suzuran ma dziwnawe stopy moim zdaniem.
No to i ja coś swojego wstawię. Skromny Fan Art Toshiro, ot taki, z profilu. Nic to nie jest cudownego znowuż, ale zawsze fan art. Wiem, miecz krzywo wyszedł trochę, ale to trudno ^^ Zresztą nie jest to jego całość.
Z boku za piękny napis nie był, to i dodałam dwa pergaminy - na jednym ten napis, który miał być ołówkiem, a na drugim - po prostu fajny efekt był. xD
Toshiro.
Co do włosów wspomagałam się co nieco obrazkiem, tak samo strój musiałam podpatrzeć - jednak nie były to identyczne postawy jak tu jest.
(tjaa... dłoń strasznie nieproporcjonalna, ale tam...xP)

Offline

 

#7 2010-04-15 19:34:37

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Ciekawy fan art... Ja też chyba kiedyś pokuszę się o wymodzenie czegoś

Offline

 

#8 2010-04-15 19:46:29

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Świat Awatara - Fan Arty

A dziękuję. Fajnie by było, gdybyś spróbowała ^^
Mój kolejny fan art - często sobie rysuję w szkole.
Minato
Połysk zrobiłam fioletowy, tak jak to powinno być, ale skaner zrobił nie ujmując koloru - nie pomyślałam o tym, ale to nie przeszkadza zbytnio. Nic specjalnego ni ładne to też nie jest, ale jakoś jakoś jest.

//edit

Offline

 

#9 2010-04-16 14:03:30

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Moim zdaniem te włosy przy nosie są dziwne i nie powinno ich tam być, ponieważ nie układają się tak raczej włosy.


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#10 2010-04-16 14:55:08

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Moim zdaniem, jeśli włosy na prawe oko opadają, może wyglądać to podobnie. ^^

Offline

 

#11 2010-07-01 11:15:04

Nickia

Gość

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Dobra...
Ten Arcik dedykowany naszemu kochanemu Adkowi(Akirze) i również kochanemu Artkowi(arturrosowi).
W związku z tym, że kończę moją książkę, pomyślałam, że napiszę następną. I tak sobie myślę, że będzie o...
...Team'ie AAAN ^^" (AkiraArikaArtekNickia).
W przeciwieństwie do mojego stylu pisania, ta książka będzie komedią.
Bo za dużo między naszymi postaciami w ŚA było kłótni xD
No i nabazgroliłam okładkę. Mam nadzieję, że wam się spodoba.
Normalnie to mi nieźle wychodzi w paincie, ale taki złożony obrazek raczej nie wyszedł ; /
> Okładka książki pt."The Dungy Sadist" <
Szczerze mówiąc bawi mnie ten rysunek ^^

 

#12 2010-07-26 17:34:09

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Heh, trzech chłopaków i Nickia Troszku chaosu niekiedy, bo tu grube, tu cienkie linie ;p Te włosy Akiry i Ariki wyszły... No... Spore xD Niczego sobie ogólnie ;D Ale cóż, powodzenia z książką

Offline

 

#13 2010-07-26 17:57:48

Nickia

Gość

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Oto co wykombinowałam w paincie na prośbę Ewy. Ta scenka przedstawia... Ekhm... Kłopoty Mortreda! xD Wiej, koleś, wiej! Ta da!
Art przedstawia Morta uciekającego przed wściekłym tłumem. Ubezpieczyłam go w widły i pochodnie, więc niech chłopak wyjeżdża z kraju! xD O co poszło? Morta gonią fani księżniczki BSS - Sigmy. Jest bal. Wszyscy chcą potańczyć z Sigmą. Przepychając się, chwalą:
Koleś nr.1: Ja z nią tańczę!
Koleś nr.2: Nie, ja!
Koleś nr.3: A Sigma mnie dotknęła!
Koleś nr.4: Nie, bo mnie!
Nagle Mort wyjeżdża z textem: " A ja ją znam... ".
Koleś nr.1: Na czerwonowłosego!
No i cała filozofia xD

 

#14 2010-07-27 13:13:01

Sadness

Gość

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Nie no, niezłe. Uśmiałem się >.<
Jeśli chodzi o rysunek, całkiem fajny. Klatka Mortreda trochę no tak... Dziwnie wyszła, ale reszta super. Tyle ode mnie Dziękuje za przeczytanie >.<

 

#15 2010-07-29 13:57:46

Nickia

Gość

Re: Świat Awatara - Fan Arty

Triss i Skorka mnie za ten Art albo zamordują, albo wezmą za jakąś nienormalną(o ile już tego nie zrobiły x3), ale zaryzykuję.
Ta da! Oto przedstawiam wam najnowszy nabytek! Parę, która bynajmniej szokuje samym byciem. Oto przed państwem...
...SigmaxBareu!
Oh, jaki Baruś słodziutki! A ten rumieniec na policzku Sigmy!... Piękna z nich para xDxDxD
No i tak oto runął plan zeswatania Morta z Sigmą xD
Mort ma konkurencję!! xD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kings-of-hell.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl