Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-13 19:30:07

Nickia

Gość

Historia ŚA || Fakty ŚA

Uwaga!

W związku z dużą ilością nowych członków, którzy postanowili wspólnie z nami przeżywać przygodę w ŚA, pomyślałam nad zrobieniem historii i faktów Świata Avatara. Ponieważ nasze RPG wyrabia sobie powoli fabułę, to przydało  by się wszystkich nowych uczestników o tym powiadomić, żeby w miarę się tego trzymali. I właśnie z tego powodu stworzyłam ten wątek. Napiszę tutaj ogólną historię naszego świata i najważniejsze fakty, których każdy uczestnik musi się trzymać tworząc z nami naszą wspólną przygodę.

Historia ogólna:
Fabuła naszego Świata Avatara tylko w części opiera się na fabule serialu animowanego. Ogólnie czasy po stuletniej wojnie. Czasy się uspokoiły, a mieszkańcy żyją w spokoju i dostatku. Książę Zuko został Władcą Ognia, jego ojciec i siostra pokonani, a wszystkie cztery narody zjednoczone. Lecz... Niektórym nie podoba się nowy styl życia, a niektórym wręcz przeciwnie. Wiele ludzi przeżywa niezapomniane przygody, a inni siedzą w herbaciarni i prowadzą spokojny tryb życia. W między czasie, rządne władzy osoby chcą zakłócić spokojne życie czterech narodów...

Ostatnimi czasy wiele się działo w Królestwie Ziemi. Jak powszechnie wiadomo, Ba Sing Se władała prawowita następczyni tronu, córka poprzedniego króla, Kuei'ego - Sigma. Wszystkim żyło się dobrze, panował pokój. Jednakże, nie trwało to za długo. Stopniowo, powoli niejaki Styx starał się dochodzić do władzy. Z początku zajmował coraz to większe tereny Królestwa Ziemi, aż w końcu zaatakował stolicę. Wielkie miasto nie obroniło się przed jego potężnymi wojskami. Strącił księżniczkę z tronu i sam objął władzę.
Niektórzy korzystają z tych zdarzeń, wielu ludziom bardzo nie podoba się to wszystko... Jedni próbują się na tym wszystkim wzbogacić, zaś jeszcze inni po kryjomu chcą, bądź już planują odwet...

Parę faktów ogólnych:
*W świecie Avatara panuje pokój. Jak po wojnie.
*Od zakończenia wojny minęło 10 lat.
*Pan Dai Lee, Long Feng, jest martwy.
*Organizacja Dai Lee została rozwiązana.
*Styx panuje nad Ba Sing Se jak i wieloma miastami.
*Władcą Ognia jest Zuko.
*Pełnoletnim jest się od lat 18.
*Aang i Katara mają syna Wakai'a.
*Zuko i Mai mają syna Ben'a.

Tyle faktów na razie. Jeśli o czymś zapomniałam to ten wątek jest po to, by mi, gapie jednej, przypomnieć. Oczywiście ten wątek będzie systematycznie uzupełniany. Starałam się żadnej postaci nie wyróżniać. Napisałam o tym co działo się dla całego ŚA, a prywatne przygody zostawiłam w tajemnicy. To już sprawa właścicieli postaci..
Pozdrawiam,
Administrator Nickia.

Nickia&Triss

Ostatnio edytowany przez Nickia (2010-08-27 16:43:34)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl www.playshaman.pun.pl www.nyanfriends.pun.pl www.bitwawojownikow.pun.pl