Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#391 2011-04-16 19:38:56

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny jeziora Laogai

Admez

Spojrzała na przyjaciela i westchnęła. Zaczęła przygryzać dolną wargę, zastanawiając sie nad paroma sprawami. Po pewnym czasie porzuciła rozmyślania. Posłuchała co też Wakai ma do powiedzenia.
- Ależ, nie szkodzi. Bujanie w obłokach to przecież twoja specjalność - odrzekła nieco ironicznie, po czym uśmiechnęła się w jego stronę.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2011-04-16 19:39:21)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#392 2011-05-01 20:29:54

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Tereny jeziora Laogai

Calneer

Jakieś mniejsze zwierzątko, kryjące się najwyraźniej w wysokim trawsku nieopodal, przebiegło nagle za Calneer'em popychając go i sprawiając, że ryba, którą trzymał w rękach, wpadła w ogień.
- No szlag by to... - mruknął cicho pod nosem. Westchnął, po czym wstał z miejsca. Zrobił parę kroków w stronę reszty towarzystwa.
- Hej, ludzie... - pierwsza część jego wypowiedzi była pomieszana z westchnięciem. Najpierw patrzył w ziemię, bo bawił się jakimś kamykiem, ale zaraz podniósł wzrok na resztę. - Może by tak działać, a nie pierniczyć? Nie wiemy, kiedy odbędzie się egzekucja... - powiedział na wpół ze zdenerwowaniem, na wpół ze spokojem.

Offline

 

#393 2011-05-01 22:24:14

Sadness

Gość

Re: Tereny jeziora Laogai

Wakai

  - Uh.... - Westchnął, a raczej, odetchnął i zeskoczył z bizona, przesuwając się po nim plecami. - Faktycznie, Calneer... Masz racje. - Skinął głową, aby potwierdzić swoje słowa. Założył ręce za głowę i uśmiechnął się lekko, odchodząc od bizona. Popatrzył na Admez, i zachęcił ją, aby do nich podeszła, ruchem głowy. Tak samo zrobił, ale skierował to do Karpio. Coś tak cicho siedział.

 

#394 2011-05-02 19:03:34

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Tereny jeziora Laogai

- Przepraszam, zamyśliłem się. - powiedział.
- Tak se myślę, że skoro Ba Sing Se zostało odbite, ale jest mocno zniszczone, to może by dokończyć dzieło tego zbója (nie pamiętam jak się nazywał xD). - kontynuował.
- No bo patrzcie, miasto jest w ruinie, administracja nie istnieje.
- To idealny moment na atak.
- Co Wy na to? - zwrócił się do przyjaciół.


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

#395 2011-05-04 17:40:56

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny jeziora Laogai

Admez

Podeszła do towarzyszy wolnym, ospałym krokiem. Głowa znów zaczęła ją boleć. Wysłuchała uważnie propozycji przyjaciół. Może złe nie były, ale najlepsze, też nie.
- Dziwny plan Karpio, ale może coś w nim jest - westchnęła i spojrzała na pozostałych. - A co wy o tym sądzicie - zwróciła się do nich.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2011-05-04 17:43:06)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#396 2011-05-04 17:58:28

Sadness

Gość

Re: Tereny jeziora Laogai

Wakai

  - Taa, trzeba ruszyć tyłki... - Powiedział, po czym się zastanowił. - No to wsiadacie, czy mam lecieć sam? - Warknął i złapał za liny, które przywiązane były do rogów Appy. Momo siadł mu na ramieniu i rozglądał się. Chłopak wyciągnął ręce do góry, i położył się, nie mając ochoty na nic. Zamknął oczy i rozłożył ręce na boki, z cichym jęknięciem, ponieważ coś go zabolało w ramieniu.

 

#397 2011-05-05 18:08:50

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny jeziora Laogai

Admez

Admez rozpoczęła uważną analizę wszystkich faktów. W połowie rozmyślań zaniechała ją. Stwierdziła, że chociaż raz może odpuścić i dać ponieść sie przygodzie.
- Już wsiadam - odrzekła trochę zdezorientowana. Nie była do końca pewna poprawności swej decyzji. Usiadła obok chłopaka i westchnęła przeciągle.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2011-05-05 18:09:44)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#398 2011-05-05 19:04:05

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Tereny jeziora Laogai

Calneer

- Mi zależy na tym, żeby uratować tych ludzi, tyle - powiedział, wspinając się na Appę. Usiadł na samym końcu. Lewą nogę zgiął i na kolanie oparł lewą rękę na wysokości łokcia, zaś prawą nogę miał wyprostowaną. Drugą ręką podpierał się z boku. Spojrzał w bok, na rozciągający się krajobraz pól. Gdzieś w oddali widać było zarysy zoo, albo tylko mu się to wydawało. Zrobił głęboki wdech i długi wydech nosem, po czym odwrócił swój wzrok przed siebie.

Offline

 

#399 2011-05-12 21:01:27

Sadness

Gość

Re: Tereny jeziora Laogai

Wakai

Uśmiechnął się i spojrzał na Admez, kątem oka z początku, potem jednak głowę obracając w jej stronę, tym samym zwiększając nieco swój uśmiech. Po chwili podniósł się, do siadu 'tureckiego'.
- Dobra, to jak już wszy... - Urwał gdyż zauważył, że nie wszyscy na Appe weszli. O - taki Karpio to nawet chyba przeoczył to, że mówił, aby weszli, bo odlatują. - Karpio, no ruszaj tyłek! - Krzyknął w jego kierunku.

 

#400 2011-05-12 21:28:14

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Tereny jeziora Laogai

- No dobra, dobra, nie poganiaj... - powiedział.
- Przecież idę. - zamyślił się.
- Myślałem o przyszłości oraz... - zatrzymał na chwilę głos - o was. - dodał z uśmiechem na twarzy.
Wsiadł na Appę, dobrze się usadził oraz powiedział.
- Ja się zdrzemnę, jak dolecimy to mnie obudźcie.


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

#401 2011-05-14 15:05:23

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Tereny jeziora Laogai

Calneer

- Tja, tylko się nie przemęcz, jak tyle myślisz - rzucił złośliwie w jego stronę. Odwrócił głowę ponownie tam, gdzie była, czyli w gruncie rzeczy nie patrzył na nic konkretnego. Wystukiwał coś bliżej nieokreślonego na wielkim siodle, niedosłyszalnego, jeśli się ledwo poruszyć, czy wydać jakiś, najcichszy nawet, dźwięk. Kiedy przestał, zaczął bawić się sztyletem, podrzucając go i łapiąc, póki jeszcze bizon nie wznosił się nad ziemią. Przez głowę przechodziły mu różne myśli. W sumie głównie zastanawiał się nad całą akcją. Trzeba szybko podziałać i powinno się udać, chociażby w pewnym stopniu.

Offline

 

#402 2011-05-18 16:57:08

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny jeziora Laogai

Admez

Uśmiechnęła się w stronę Calneera. To co powiedział nieco ją rozbawiło. Wtrąciła swoje trzy grosze do jego wypowiedzi.
- Myślenie zostaw innym - zachichotała głośno. Po czym ucichła. Zdała sobie sprawę, że tak na prawdę nigdy nie myślała o przyszłości. Pozostała więźniem swojej przeszłości. Może udało jej się choć odrobinę od niej uwolnić, ale gdziekolwiek poszła przeszłość wracała do niej niczym bumerang.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2011-05-18 16:57:50)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#403 2011-05-26 17:02:03

Snickers

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 17
Punktów :   
Zainteresowania: Śpiewanie, czytanie :)
Imię: Natalia.
Wiek: 14...

Re: Tereny jeziora Laogai

Natsu wracał właśnie z Ba Sing Se, stolicy Królestwa Ziemi. Tamteż miał dom, który został zniszczony, podczas ataku na miasto. Wziął z niego jakieś ciuchy, schował je w ciemnozieloną torbę, którą miał założoną na lewe ramię. Szedł ścieżką, to tu kopiąc jakąś szyszkę, która spadła z drzewa, lub jakiegoś niedużego kamyka. Po godzinie dotarł obok jeziora Laogai. Zobaczył jakiegoś dużego zwierza, toteż przestraszył się. Otworzył szeroko oczy po czym schował się będąc bliżej. - Cholereczka... - Mruknął pod nosem. Rozglądnął się.

Offline

 

#404 2011-05-26 17:10:01

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Tereny jeziora Laogai

- Kolego, ty tobyś lepiej obserwował okolicę. Podczas, gdy się ze mnie nabijasz, jakiś człowiek się chowa tam za drzewem. - Powiedział do Calneer'a i wskazał na drzewo.
Podniósł się i wykrzyczał takie oto zdanie: "Ej ty za drzewem, możesz wyjść!"


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

#405 2011-05-26 17:13:59

Snickers

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 17
Punktów :   
Zainteresowania: Śpiewanie, czytanie :)
Imię: Natalia.
Wiek: 14...

Re: Tereny jeziora Laogai

Wyglądnął zza drzewa, po czym znów się schował. Nie zdziwił się więc wtedy jak go chłopak wykrył. Wyszedł więc na widok i podniósł prawą rękę do góry mając wyprostowaną dłoń w geście poddania. - Dobra, dobra....Nie bijcie.-Dodał. Wsadził ręce do kieszeni i przekrzywił głowę lekko w lewą stronę. Prawą stronę ust uniósł nieco ku górze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gdynia.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.reggae.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl