#31 2010-09-25 10:01:13

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Okolice Omashu.

- Nie żałuj tego, że nie jesteś szlachcianką zero wolnego czasu i może życie jest luksusowe, ale to nie zmienia faktu, że masz natłok obowiązków, nie możesz zadawać się z kim chcesz. W twoim przypadku nie mogła byś trenować walki na miecze musiała byś się uczyć bezsensownych procedur. Ja coś o tym wiem. Spojrzała na chłopaka i dodała – Mam dziwne wrażenie, że twój uraz do szlachty ma coś wspólnego ze mną. Oczy same jej się zamykały. Nie wiedziała kiedy zasnęła twardy snem.

Offline

 

#32 2010-09-25 19:41:33

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Okolice Omashu.

- Nie, nie wziął się od ciebie, już od dawna miałem styczności ze szlachcicami i mam z nimi złe wspomnienia.- powiedział spoglądając na dziewczynę. Zasnęła.... szkoda męczyć język.- Ona ma rację, szlachcice to źli ludzie, od których najlepiej trzymać się z daleka, ale niestety... dobrze płacą. To od nich dostaniesz najcenniejsze zlecenia... to znaczy dostaną prawdziwi najemnicy, ale jednakże wpakują ciebie w niezłe kłopoty... przemyśl to, dla kogo chcesz pracować dobrze ci radzę.

Offline

 

#33 2010-09-25 19:58:47

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Okolice Omashu.

Znów śniły jej się koszmary. Zaczęła się szamotać i przewracać z boku na bok. Mamrotała coś pod nosem. Śniło jej się, że wróciła do domu to nie byłoby jeszcze takie straszne gdyby nie fakt, że śnił się jej ojciec. Chciała się jak najszybciej obudzić, ale nie mogła. Zaczęła się pocić i coraz głośniej mamrotać. Już od pewnego czasu miała takie sny czasami bała się zasnąć by nie wracać do tego co było kiedyś.

Offline

 

#34 2010-09-25 20:39:07

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Okolice Omashu.

Spojrzał na dziewczynę. Najwidoczniej śniły się jej koszmary.... Z resztą nie tylko jej. Przysunął się bliżej dziewczyny i objął ją ramieniem.
- No już, uspokój się, to tylko zły sen.- powiedział cicho.- Cokolwiek ci się śni, to już dawno minęło....

Offline

 

#35 2010-09-25 21:06:55

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Okolice Omashu.

Obudziła się z krzykiem miała łzy w oczach. Otarła je tak by nikt ich nie widział nie chciała wyjść na dziewczynę, która płaczę przy pierwszej okazji żeby zwrócić na siebie uwagę.  Spojrzała na chłopaka najwidoczniej próbował ją uspokoić, ale z nim nigdy nic nie wiadomo.
- Dzięki, że mnie obudziłeś, ale możesz wziąć już tą rękę. Uśmiechnęła się po czym wstała i powiedziała.
- Chodźmy już szkoda czasu. Powiedziała i ruszyła przed siebie.

Offline

 

#36 2010-09-25 21:15:21

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Okolice Omashu.

- Oczywiście- powiedział z uśmiechem. Wstał powoli otrzepując się. Ruszył za dziewczyną.- Żegnaj "wojowniczko". Obyś znalazła coś godnego dla siebie.- powiedział odchodząc od Michiko. Dogonił Dorme.
- A teraz prosto do portu, mamy tam transport.

Offline

 

#37 2010-09-25 21:31:44

 Ana

Mag Powietrza

Skąd: Ząbki
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 294
Punktów :   
Imię: Marzena
Wiek: 11 lat. Rocznik 1999, 4 maja.

Re: Okolice Omashu.

Wędrowcy usnęli, ona również. Było już dosyć późno. Później dziewczynie śniły się koszmary, jednak Kamikaze ją uspokoił.
- Żegnajcie i pomyślnej podróży!
Michiko podjęła decyzję. Wyjeżdża do Narodu Ognia.

Offline

 

#38 2010-09-25 21:45:41

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Okolice Omashu.

Spojrzała na dziewczynę uśmiechnęła się pomachała jej na pożegnanie i powiedziała.
- Żegnaj mam nadzieje, że się jeszcze kiedyś zobaczymy. Życzę Ci szczęścia. Spojrzała na chłopaka po czym powiedziała.
- Dobrze chodźmy. Zastanawia mnie jedna rzecz już jesteśmy nie daleko portu to w końcu mi powiedz jak mam ci zapłacić bo z ciebie to siła wydobędę.

Offline

 

#39 2010-09-25 22:32:08

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Okolice Omashu.

- Przekonasz się gdy dotrzemy do celu. Tam wszystko prędzej czy później się wyjaśni.- powiedział spokojnie. Przyśpieszył kroku.- Ostrzegam zdobycie statku będzie wymagało ode mnie wyjątkowo długiej negocjacji i wysiłku mentalnego więc nie zapewniam że się uda.... ale póki co... do portu...- mówiąc to ruszył dalej.

Offline

 

#40 2010-09-25 22:47:58

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Okolice Omashu.

- No dobrze, ale do czego w ogóle ja Ci się mam w tym porcie przydać? Nie potrafię niczego wynegocjować więc przy załatwianiu statku Ci się nie przydam. Nagle dziewczyna potknęła się o korzeń i przewróciła się. Wstała otrzepała się i spojrzała się na chłopaka morderczym spojrzeniem.
- Nawet nie próbuj się śmiać bo pożałujesz. Poszła przodem nie chciała słuchać głupich i wrednych komentarzy chłopaka.

Offline

 

#41 2010-09-25 23:30:21

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Okolice Omashu.

- Ty do niczego mi się nie przydasz, ale chcesz bym ciebie przewiózł.- zatrzymał się widząc dziewczynę która przewróciła się o korzeń.  Powstrzymał się od śmiechu i głupich komentarzy, podążając za dziewczyną.- Wiesz, lepiej byś była ostrożniejsza gdy przypłyniemy do Narodu Ognia, nim okaże się że z mojej zapłaty nic nie będzie.- zaśmiał się mówiąc to. Widział już jak dochodzą do wielkiego Omashu.

Offline

 

#42 2010-09-25 23:44:00

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Okolice Omashu.

- Jeżeli nie przydam się tobie do niczego to po co mnie ze sobą bierzesz. Chodź nie mam nic przeciwko żebyś mnie zabrał. A czemu tak bardzo chcesz żebym była ostrożna? Może mi jeszcze powiesz, że się o mnie martwisz. Stanęła niedaleko miasta. Była kompletnie oszołomiona bała się tam wejść bała się co będzie potem.
- Wiesz co nie wiem czy dam rade tam wejść za bardzo się boje.

Offline

 

#43 2010-09-25 23:55:05

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Okolice Omashu.

Zatrzymał się widząc przestraszoną dziewczynę złapał ją za ramię.- Nie masz się czego martwić, pamiętaj że ja tu jestem i nie pozwolę by ci się coś tutaj stało. Będziemy tam tylko chwilę, potem stąd wypłyniemy.- spojrzał dziewczynie prosto w oczy.- Dasz radę, wiem o tym.

Offline

 

#44 2010-09-26 14:14:41

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Okolice Omashu.

Spojrzała na chłopaka i uśmiechnęła się do niego. Była wystraszona nie miała pewności czy chce płynąc, ale skoro już jest tak blisko to nie mogła się poddać.
- Dobrze chodźmy,  ale zastanawia mnie jedna rzecz. Naprawdę we mnie wierzysz czy mówisz to tylko po to żebym już nic nie mówiła i nie marnowała czasu. A w ogóle od kiedy ty jesteś taki troskliwy? Szła w stronę miasta nie pewnym i cichym krokiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gdynia.pun.pl www.reggae.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.bezplatne.pun.pl