#1 2010-06-23 11:25:43

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Port

Port ten znajduje się w okolicy Omashu. W czesie wojny służył jako baza wypadowa na okoliczne tereny. Teraz zajmuje się tututaj stoczni która produkuje  statki zwiadowcze sam port przyjmuje zarówno statki wojskowe jak i cywilne.

- Jesteśmy na miejscu.- Powiedział Styx.
Statek w końcu dobił do portu bez większych przeszkód.
- Ja udaje się do Ba Sing Se a ty?- Zapytał.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#2 2010-06-23 12:54:15

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Port

Podróż nie była aż tak długa, jak się spodziewała. Rozejrzała się po okolicy.
- Hmm, cóż. W sumie to również miałam w planach udać się do Ba Sing Se. Mam tam kilka rzeczy do załatwienia. - Odpowiedziała mu.

Offline

 

#3 2010-06-23 13:55:54

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Port

- W takim razie tu nasze drogi muszą się rozjejść. Ja ruszam do Omashu może jeszcze się kiedyś spotkamy.- Powiedział schodząc ze statku. Odwrócił się jeszcze na moment w stronę Kiry.
-Do następnego spotkania. Bywaj.- Dodał i odszedł w stronę Omashu.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#4 2010-06-23 14:26:18

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Port

- A więc do zobaczenia. - podniosła rękę w geście pożegnania. Włożyła ręce do kieszeni i pogwizdując sobie cicho udała się w przeciwną stronę. Słońce świeciło mocno. Jednakże na tych terenach było to normalne. Do miasta był jeszcze całkiem spory kawał drogi, dlatego przyśpieszyła kroku.

Offline

 

#5 2010-09-28 21:57:03

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

- Masz rację, mi zawsze chodzi o pieniądze... a teraz poczekaj chwilę.- powiedział idąc w głąb portu....

Najemnik szybko znalazł upragniony statek, jeszcze tylko przez chwilę rozejrzał się po załodze, aż jego oko nie przykuła postać chłopaka liczącego ok. 20 lat. Poszedł do niego od tyłu mówiąc.
- Przewóz dla dwóch osób, do narodu ognia...
- Przykro mi to statek towa...- nie dokończył bo chłopak mu przerwał.
- Daj spokój Tempus- marynarz na dźwięk imienia gwałtownie obrócił się w tył.
- Ke.. Kesuke!? Kesuke- uradowany uściskał starego kompana, co ten drugi odwzajemnił.
- Musimy porozmawiać Tempus... to bardzo ważne...- złapał renegata za ramię prowadząc na jedno z zapleczy.

Kamikaze wrócił do dziewczyny.
- Możemy płynąc wraz z "Szalonym bizonem". Zadowolona?

Offline

 

#6 2010-09-28 22:12:05

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

- Tak jestem zadowolona. A gdzie jest ten statek, którym płynąć. Ile będę musiała Ci zapłacić za transport? Zdjęła z siebie haori chłopaka i przerzuciła mu je przez ramie mówiąc.
- Oddaje. A teraz prowadź

Offline

 

#7 2010-09-28 22:18:44

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

- Absolutnie nic, odpłacisz mi się gdy wszystko dobiegnie końca.- powiedział tajemniczo. Zaprowadził dziewczynę na koniec portu, pokazując jej "Szalonego Bizona". Był to statek średniej wielkości, zaś cała załoga była gotowa do drogi.- Jest to statek towarowy, ale znaleźli dla nas specjalnie trochę miejsca.

Offline

 

#8 2010-09-29 16:18:29

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

- Co masz na myśli mówiąc, że odpłacę Ci jak wszystko dobiegnie końca? Zobaczyła statek nie robił na nie żadnego wrażenia. Była na nim liczna załoga.
- Tym mamy płynąć? Trochę mały nie uważasz ? Będziemy się na nim tłoczyć. No, ale trudno musi mi wystarczyć. Przedstaw mnie lepiej swojemu przyjacielowi bo nie chce żeby wyszło, że płynę na gapę.

Offline

 

#9 2010-09-29 16:31:23

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

- Nie narzekaj, grunt że dopłyniemy nim do Narodu Ognia.- Wszedł na okręt, załoga nawet nie zwróciła na niego uwagę.- Nie, jeszcze go nie poznasz, póki co odpoczywa po ciężkim dniu. Nie martw się, wie że płyniesz ze mną, marynarze też powinni. Nie zapewniam że będą mili, ale ty raczej dasz sobie z nimi radę.

Offline

 

#10 2010-09-29 19:52:56

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

- Wcale nie narzekam. Po prostu jestem przyzwyczajona do większych okrętów. Weszła na statek za chłopakiem. Rozejrzała się po okręcie wydawał się ciasny załoga też nie robiła najlepszego wrażenia.
- Tak poradzę sobie z nimi.  Nie musisz się o to martwić.

Offline

 

#11 2010-09-29 20:18:28

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

- Przyzwyczai się, podróż trochę zaj...- nie skończył bo usłyszał krzyk swojego przyjaciela.
- Ach, Kamikaze! Nareszcie jesteście.- bosman podszedł do dwójki mierząc obu wzrokiem.- A to twoja piękna towarzyszka podróży.- Ukłonił się lekko przed dziewczyną.
- Jestem Daisuke, ale w "naszych kręgach...- spojrzał na najemnika- zwą mnie Tempus. Ty jesteś panienka Dorme, prawda?

Offline

 

#12 2010-09-29 22:03:31

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

- Miło mi Cie poznać Daisuke . Wiedze, że już rozmawialiście skoro znasz moje imię. Nie obrazisz się chyba jak przez chwile z nim porozmawiam. Uśmiechnęła się i odwróciła się tyłem do Tempusa ciągnąc za sobą chłopaka.
- Skąd on wie jak mam na imię? Mam nadzieje, że nie powiedziałeś mu co ja będę robić w Narodzie Ognia. A jeśli nie powiedziałeś to radze Ci nie mówić jasne?  Mówiła tak cicho żeby nikt jej nie usłyszał z wyjątkiem Kamikaze.

Offline

 

#13 2010-09-29 22:21:49

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

- Nie, nie wie po co płyniesz, ale wypadałoby by znał twoje imię, czyż nie?- spytał ironicznie.- A więc Tempus, mój stary druhu, czy jesteśmy gotowi do podróży?
- Niedługo wypłyniemy.- Bosman podał chłopakowi klucz.- To klucz do waszego pokoju, mam nadzieję że nie odzwyczaiłeś się od spania na podłodze?- Najemnik zaśmiał się.
- Nie, nie przeszkadza, jednakże przypuszczam że jako dżentelmen dałeś pokój z jednym łóżkiem?- wskazał głową na Dorme, na co marynarz zareagował skinięciem głowy.- Będziemy musieli jeszcze porozmawiać Tempus.- Tempus odszedł od dwójki machając im, i tu można było  zauważyć brak środkowego palca w prawej dłoni.
- Masz jeszcze jakieś pytania?- spytał dziewczynę.

Offline

 

#14 2010-09-29 22:43:01

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Port

- Dobrze imię może znać, Ale na pewno nic innego o mnie nie wie? W sumie nie musiała dawać kajuty z łóżkiem poradziłabym sobie śpiąc na podłodze, ale to nawet miło z jego strony. A tak po za tym nie mam pytań. Uśmiechnęła się i odeszła od chłopaka. Wypatrzyła sobie miejsce gdzie mogłabym usiąść. Idąc w jego kierunku została dotkliwi podeptana kiedy doszła i usiadła zaczęła rozmasowywać swoje stopy.
- Przeklęta łajba. Zaczęła mamrotać pod nosem.

Offline

 

#15 2010-09-30 20:50:33

 Kesuke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-18
Posty: 281
Punktów :   
Żywioł: Wojna i Pieniądz
Wiek: 18

Re: Port

- Nic innego o tobie nie wie.- zapewnił.- A co do pokoju, to mówiłem ci już że prawdziwy z niego dżentelmen.- powiedział z uśmiechem. Poszedł za dziewczyną, o dziwo marynarze się od niego odsuwali.
- Tylko ostrzegam, nie wspominaj Tempusowi nic o najemnikach i pieniądzach, tylko ja mam prawo to robić, jeszcze ważniejsze, kiedy dopłyniemy masz o nim zapomnieć, jakbyście się nie znali, rozumiesz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.parafia-izabelin.pun.pl www.deathkiss.pun.pl www.77rgdh.pun.pl www.gloss.pun.pl www.polandprivm2.pun.pl