Avatar - Legenda Aanga


#31 2010-09-10 19:27:10

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Rezydencja rodziny Tsuei

Podeszła do Toshiro i uśmiechnęła się serdecznie.
-Odrobinkę uroku osobistego i umiejętność ściemniania. Też powinieneś kiedyś spróbować. - uśmiechnęła się i puściła mu oczko. Również zastanawiała się, co będzie robić w ciągu tych dziesięciu minut. Może Toshiro ma jakiś pomysł.

Offline

 

#32 2010-09-10 21:14:29

Sadness

Gość

Re: Rezydencja rodziny Tsuei

Toshiro

Popatrzałem na Sam, kątem oka. Uśmiechnąłem się.
- Mi to nie potrzebne. Takie rzeczy załatwiać wolę normalnie... Albo się wkradnę na statek, albo pokaże paszport, jak cywilizowany człowiek. - Zaśmiałem się. Spuściłem ręce i zacząłem przeszukiwać ubranie. - Jednak on chyba się zawieruszył... - Położyłem ręce na biodra.
Rozglądnąłem się i zaraz spuściłem głowę, by popatrzeć na psa.
- Wiesz gdzie w okolicy znajdę jakiś sklep, żeby te małe stworzonko nakarmić? - Zapytałem, podnosząc głowę.

 

#33 2010-09-10 21:29:10

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Rezydencja rodziny Tsuei

-A czy ja nie jestem cywilizowanym człowiekiem? - spytała z ironicznym uśmiechem na twarzy. Miała opinię wariatki, ale cywilizowanej. Za pięć minut odpływał statek do Królestwa Ziemi.
Nie było w najbliższej okolicy sklepu, a jeśli już to daleko.
-Nie zdążysz na statek, jak pójdziesz do sklepu. Najbliższy jest dwadzieścia minut drogi stąd. - poinformowała go.

Ostatnio edytowany przez Skorka (2010-09-11 12:06:46)

Offline

 

#34 2010-09-11 16:16:31

Sadness

Gość

Re: Rezydencja rodziny Tsuei

Toshiro

- Wiesz... -  Podrapałem się lewą ręką w tył głowy. - No... jesteś. - Spuściłem ją i zaśmiałem się. 5 minut... Jakby tak pobiec, do tego sklepu. Nie, nie zdążę. Psiak przeżyje te parę godzin, do Królestwa Ziemi.
Rozejrzałem się.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kings-of-hell.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl