Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2010-09-12 19:39:04

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Morze

Shinju

- No, ładnie ci idzie, młody! - zahuczał Zhu i z całej siły klepnął Mortred'a w plecy. - Jeszcze będzie z ciebie prawdziwy pirat, że o, ho, ho!
Shinju przysiadła na burcie przyglądała się całej scenie z pobłażliwym uśmiechem. Nagle z bocianiego gniazda dobiegł ich krzyk:
- Heeej! Statek na lewej burcie! Pasażerski z Narodu Ognia!
Shinju poderwała się na równe nogi a i Zhu zbystrzał, odepchnął czerwonowłosego od steru.
- Suń się, młody, to zadanie dla bardziej doświadczonego marynarza! Ej, na miejsca, jest robota! - zawołał do reszty załogi.
Shinju zajęła miejsce na dziobie statku. Kilka gestów i statek okryła gęsta mgła. Bezszelestnie zbliżyli się do statku pasażerskiego. Na znak Shinju wystrzelili harpuny z linami, które wbiły się w burtę, tak aby go umożliwić wejście na pokład. Kilku rosłych piratów szybko przedostało się na drugi statek i szybko spacyfikowali strażników. Shinju wkroczyła na pokład i zawołała:
- Jeśli wykażecie się rozsądkiem to nic się nikomu nie stanie! Prosimy o szybkie przekazanie kosztowności, złota i innych cennych przedmiotów!


Goodbye

Offline

 

#17 2010-09-12 19:44:12

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Morze

O, piracki statek. Mimo iż ludzie w popłochu oddawali swoje kosztowności, to ona nie zamierzała. Zaczęła wesoło sobie pogwizdywać i całkowicie ignorowała fakt niebezpieczeństwa. Była niesamowitą ignorantką. Podziwiała widoki, słuchała krzyków i pisków ludzi. Żyć, nie umierać. W każdym razie oddanie majątku nie wchodziło w grę. Była złodziejem. Co prawda, to było już dawno, ale i tak miała swój honor.

Offline

 

#18 2010-09-12 20:11:04

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Morze

Shinju

Cała akcja przebiegała ładnie i sprawnie. Ludzie potulnie robili co im kazano a część załogi kończyła przeszukiwanie pomieszczeń pod pokładem. Shinju podeszła do jakiejś młodej dziewczyny, która wyglądała bardziej na znudzoną niż wystraszoną jak reszta pasażerów. Zagrzechotała workiem z kosztownościami i odchrząknęła:
- Ekhem... Chyba powiedziałam, że powinniście się wykazać rozsądkiem i grzecznie oddać, co trzeba... Bo my nie jesteśmy bardzo cierpliwymi ludźmi a chyba nie chcesz, żeby się zrobiło przykro... - dodała i na poparcie słów wyciągnęła szablę zza pasa.


Goodbye

Offline

 

#19 2010-09-12 20:17:29

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Morze

Sam roześmiała się i spojrzała się na dziewczynę z politowaniem w oczach. Tamta dziewczyna miała niezłe poczucie humoru.
-Grozisz mi? - spytała, a uśmiech zniknął z jej twarzy. Za pomocą Magii Metalu pociągnęła miecz Toshiro i złapała go.
-Odejdziesz ode mnie grzecznie, czy mam ci wypruć flaki? - spytała z złowieszczym uśmieszkiem na twarzy.

Offline

 

#20 2010-09-12 20:34:09

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Morze

Mortred

No, chłop ma przywalenie... Ale przecież ja tylko trzymam ten ster i tyle. No nic, niech tam będzie...
Gdy mężczyzna popchnął go, z taką samą siłą jak i wcześniej, prawie że nie upadł, ale ustał na nogach. No niech to, a mógł żaden statek nie płynąć, to nie byłoby problemu. No ale płynie, to trzeba będzie sobie jakoś poradzić. Prześliznął się niezauważalnie z wilkiem na drugi pokład i skrył. Na razie to tyle co zrobił, a co dalej? Westchnął. Wzrokiem nagle natrafił na Shinju i znajomą jej sylwetkę. Dlaczego znajomą? Bez wątpienia... Sam! Niby skąd ona się tu wzięła? A jak ona, to najprawdopodobniej i Shiro. Wstał z miejsca. Słyszał mniej więcej co oboje mówili. Uśmiechnął się lekko na wypowiedź Sam. Cała ona - nie dałaby się tak łatwo jak większość tu ludzi. Przeszedł dalej, trochę bliżej Shinju.
- Do cholery, przestańcie! - krzyknął do niej nie za wiele myśląc, z wyrazem złości na twarzy.

Offline

 

#21 2010-09-12 21:17:28

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Morze

Spojrzała na Mortreda, ale nadal trzymała miecz. Westchnęła ciężko i spojrzała w ziemię.
-Ty to zawsze musisz zepsuć zabawę. - powiedziała i splunęła na podłogę statku. Ciekawiło ją trochę, skąd tu się Mortred wziął. On miał chyba chorobę morską, więc co go sprowadzało na statek. W sumie, Sam nie czuła się najlepiej poza ziemią, ale to ograniczało się bardziej do rozdrażnienia niż do wymiotów.

Offline

 

#22 2010-09-12 22:10:07

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Morze

Shinju

- To twoja znajoma? - zapytała się Mortred'a. - No popatrz, popatrz, jaki ten świat mały... - dodała nieco ironicznie.
Opuściła nieco szablę i bez emocji zerkała to na chłopaka to na tamtą dziewczynę. Została po chwili wywołana przez jednego z członków załogi - okazało się, że wszystko skończone.. Wydała ostatnie rozkazy i znowu odwróciła się do czerwonowłosego.
- Zwijamy się, więc nie czas na pogaduszki ze znajomymi... Chyba, że zmieniłeś zdanie i nie chcesz już płynąc na Słoneczną Wyspę...


Goodbye

Offline

 

#23 2010-09-12 23:30:58

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Morze

Mortred

- Mówiłem właściwie o piratach... - powiedział do Sam, patrząc na nią. "Ty to zawsze musisz zepsuć zabawę" - ta, miło. Otarł prawe oko dłonią. Czuł lekki ból głowy i był trochę osłabiony, ale i tak było znacznie lepiej niż zwykle, gdy płynął statkiem albo jechał pociągiem czy coś w tym stylu. Wilk, gdy zauważył czarnowłosą, wyglądał na rozpromienionego.
- Tak - odparł Shinju na pytanie o znajomej.
Mało zdziałałem... Ale teraz tego nie dam rady odwrócić. Wątpię, niestety, żeby cokolwiek z mówienia coś dało, a już wszystko piraci splądrowali. Niech to...
- Nie no, chcę. Zaraz do Was dołączę. - powiedział do brązowowłosej. Podszedł bliżej Sam.
- Shiro pewnie też tu jest? - spytał jej tak, by nikt inny w pobliżu nie słyszał. - I tak w ogóle, może chcesz się z nami zabrać?

Offline

 

#24 2010-09-13 07:17:05

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Morze

Nadal sobie pogwizdywała, ale przestała, kiedy Mortred ją o coś zapytał.
-Tak, Shiro tu jest. - odpowiedziała równie cichym tonem, jakim została zapytana. Prawie w każdej podróży byli razem. Czasami było to nudzące, ale gdyby nie Shiro, mogłaby już nie żyć. Na pytanie o chęć uczestniczenia w podróży uśmiechnęła się kącikiem ust.
-Z chęcią. - odparła cicho.

Offline

 

#25 2010-09-13 16:49:22

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Morze

Mortred

Uśmiechnął się lekko kącikiem ust. Oglądnął się jeszcze za Shinju, ale zaraz odwrócił wzrok znów na Sam.
- Nie powinno być problemu... A nawet jeśli, to się raczej szybko rozwiąże. - powiedział do niej półgłosem, wciąż, by być usłyszanym tylko przez Sam. - Skoro i Shiro tu jest, to może i on by się zabrał... Tylko go trzeba wypatrzeć. - dodał.

Offline

 

#26 2010-09-13 17:53:18

Sadness

Gość

Re: Morze

Toshiro

Położyłem psa na ziemi, ponieważ wyrywał się. Gdy piraci zaatakowali statek, obróciłem w stronę jednego z nich głowę. Nie no, fajnie, ten dzień wiecznie zaskakiwał... Popatrzałem w wodę. Celt schował się gdzieś.
Jakiś człowiek zaczął coś do mnie gadać.
- A co mnie to obchodzi... - Powiedziałem, patrząc na owego człowieka. Wzruszyłem ramionami. Usiadłem między jakimś kartonem, a burtą, gdzie siedział Celt.
Zgiąłem nogi i siedziałem. Nie zwracając uwagi, na to co dzieje się na statku.
Nie chciało mi się wdawać w kolejną walkę. Jeszcze się nie zagoiło to z poprzedniej. Ziewnąłem, patrząc na psiaka. Zacząłem go głaskać.

 

#27 2010-09-13 19:57:42

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Morze

Wzruszyła ramionami bezradnie, jakby chciała pokazać, że nie wie gdzie on jest. Pokręciła się tu i ówdzie, aż w końcu go znalazła.
-Tutaj się schowałeś- powiedziała z uśmiechem na twarzy, widząc Toshiro chowającego się za jakimś pudłem(UberPudło! x3).
-Chodź- dodała po chwili. - Mamy ważną sprawę do załatwienia.
Wróciła do Mortreda i wskazała palcem na szparę między kartonem i burtą.
-Znalazł się - powiedziała cicho.

Offline

 

#28 2010-09-13 20:58:40

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Morze

Mortred

Skinął głową, a jego uśmieszek, który na chwilę zniknął, gdy śledził poczynania Sam, pojawił się znowu. Głowę odwrócił lekko w stronę odchodzącej brązowowłosej.
- Czasu mało, zaraz odpływają... Także bierz Shiro i chodźcie, ja pójdę szybciej załatwić sprawę, byście się z nami zabrali. - powiedział. Odwrócił się od dziewczyny i dogonił Shinju.
- Shinju, zabierają się z nami jeszcze dwie osoby - odezwał się do niej, gdy już był przy niej.

Offline

 

#29 2010-09-13 21:56:59

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Morze

Shinju

- Jak chcesz, ale to ty jesteś za nich odpowiedzialny! - powiedziała. - Będą sprawiać problemy to cała wasza trójka będzie płynąć w pław...
Poczekała aż wszyscy znajdą się na pokładzie Pieśni i przecięła liny spajające dwa statki. Ich łódź uwolniona z uwięzi, pomknęła jak strzała. Dzięki Zhu, który był bezbłędnym sternikiem, tamten statek nie miał szans ich dogonić. Shinju patrzyła chwilę w morze po czym podeszła do Mortred'a i jego znajomych.
- Chyba należy mi się mała prezentacja kogo mam przyjemność wieźć? - zapytała się.


Goodbye

Offline

 

#30 2010-09-13 22:11:28

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Morze

-Sam Tsuei- przedstawiła się. Zastanowiła się, czy powinna podawać swoje nazwisko. Skoro dziewczyna była piratem, to mogła ją teoretycznie znać. Jej kryminalna przeszłość bynajmniej źle działała na pierwsze wrażenie. Ale dziewczyna uważała, że dobre pierwsze wrażenie trzeba mieć przed chłopakiem. I to nie przed każdym. Uśmiechnęła się kącikiem ust i przyglądała się podłodze. Od czasu do czasu zerkała na dziewczynę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dbnet.pun.pl www.jandbtranss.pun.pl www.arjunrampal.pun.pl www.naruto-forum-all.pun.pl www.battleofimmortals.pun.pl