Avatar - Legenda Aanga


#16 2010-09-14 08:17:54

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Tereny bagien

Zip

-Żaden problem... - powiedział cicho i ponuro. -Jakoś nie sądze, żeby szukanie zaginionej siostry nie było problemem. No, ale skoro wiesz gdzie ona jest... - Zip rozglądnął się po okolicy. Akunai wciąż pisał. Postarał się uśmiechnął, ale nie wyszło mu to.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#17 2010-09-14 13:14:53

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny bagien

Idiko

- Źle zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że żadnym problemem dla mnie jest wysłuchiwanie innych - zapewniła szybko dziewczyna. Z jej twarzy zniknął uśmiech.
- Ba Sing Se to bardzo wielkie miasto - szepnęła ponuro. Zastanowiła sie chwilę. Potrzebowała pomocy, ale nie chciała o nią prosić. Nie mogła okazywać słabości. Przyzwyczaiła się do tego, że wszystko załatwia sama, ale w tym momencie, w tej chwili potrzebowała czyjegoś wsparcia. Ona, która była nim zazwyczaj dla innych.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#18 2010-09-14 15:49:30

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Tereny bagien

Akunai
             - Skończonego!- Wyciągnąłem z ręki mój zeszyt.
   

Bagna- Magiczne miejsce. Przyroda ściśle współpracuję z tutejszą fauną. Często można widzieć postacie ze swojej przeszłości, lub postacie, które się kiedyś pozna...


   - I jak wyszło?- Zaciekawiony dodałem. - Musimy jeszcze znaleźć... Bagienne plemię wody!!!- W oczach Akunaia malowała się euforia.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#19 2010-09-14 15:56:16

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Tereny bagien

Zip
-Acha.-zdobył się na uśmiech.-Rzeczwiście źle cię zrozumiałem. Twoja siostra jest w Ba Sing Se? To w sumie nie daleko, ale miasto jest wielkie. Trudno tam kogokolwiek znaleźć. To wszystko co wiesz o swojej siostrze?
Zip odbiegł od dziewczyny i przybiegł do Akunaia.
-Skończyłeś?-zapytał zaciekawiony. Wrócił mu humor.-To co teraz?
Popatrzył na dziewczyę i zrobił pare kroków w jej kierunku. Spojrzał jej prosto w oczy.

Ostatnio edytowany przez Zipciu (2010-09-14 16:13:09)


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#20 2010-09-14 16:06:46

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny bagien

Idiko

- Znam jej imię i tyle - odrzekła znów pochmurniejąc. Nie zdradziła, że posiada jej portret z czasów niemowlęcych. Na nic by się przydał. Może powinna sobie ponownie wszystko przemyśleć. Musiała także stwierdzić, czy aby na pewno chce ją odszukać? Czy uda jej się to z tak małą ilością informacji? Może powinna pozostać tu wraz z nowo poznanymi ludźmi? Miała istny mętlik w głowie. Nie miała pojęcia co ma począć?

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2010-09-14 16:07:03)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#21 2010-09-14 16:18:41

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Tereny bagien

Layer
    - Hmm... Może ona teraz nie jest w Ba Sing Se... Pomożemy ci. W sumie, za darmo zwiedzisz świat.- Uśmiechnął się. Zwrócił się do Akunaia. - Hmm... A jak chcesz ich znaleźć?- I nagle... Coś chwyciło sterowiec.
                                   - Co... To... JEST?!- Zobaczył owiniętą roślinę w około ich sterowca. - Uważajcie! To chyba kolejna sztuczka!- Ale tym razem była to prawda. Nasz sterowiec latał w powietrzu. - Musimy coś zrobić! Do licha!- Pooglądał się  w około. Żadnej ziemi. A to pech. A właściwie... - AAA!-
      Wyciągnąłem młot i podbiegłem do pnączy. Zacząłem w nie walić. - Żadna maszyna nie będzie niszczył sterowca mojego ojca!- Ale ni potrzebnie się trudziłem. Roślina we mnie przywaliła. Po czym, dobiłem z całej siły w drzewo. -Ale... Mi się kręci... W głowie...-  Walnąłem głową w drzewo. Zemdlałem.

Ostatnio edytowany przez Akira (2010-09-14 16:19:07)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#22 2010-09-14 16:30:25

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Tereny bagien

Zip

-Cholera!-zerwał się Zip. Miał już miecz w ręku.-To trzeba czymś ostrzejszym...
Zip rzucił się z powietrza rozcinając swoim ostrym mieczem. Rozciął kilka pnączy.
-A teraz....-zamachnął się, ale nie dokończył, bo on też został odepchniety przez nią. Na szczęśnie ustrzymał się na nogach.-To zielsko za dużo sobie pozwala!
Zamachnął się i zaczął ciachać na oślep. W okół jego dłoni owinęło się kolejne pnącze. Coraz bardziej porastało jego rękę. Rozpalił ogień i dmuchnął nim na splątaną rękę. Palił bez lotości te pnącza, aż go puściły. Nagle owinęły się w okół jego nogi. Wbił pod wsoje kolano miecz przez przypadek raniąc też siebie. Już prawie nie stał na nogach. W tym momencie zdobył się na desperadzki skok w kiernku reszty tych pnączy. Zaczął je z furią palić. Jednak na próżno. Kolejne dziesiątki pnączy owijały się w okół niego. Nie zadążał ich palić i kosić. Wydostał jedną rękę. Rozciął wszystkie pnącze, które widział i mógł ich dosięgnąć. Uwolnił się, ale nie mógł już chodzić. Przewrócił się pod kolejnymi pnączami.
''Nie dobrze. Co robić?''


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#23 2010-09-14 16:36:12

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny bagien

Idiko

Dziewczyna podbiegła do chłopaków. Zaczęła za pomocą magii wody walczyć z pnączem. Nie na wiele się to zdało. Nie miała pojęcia co robić. Ktoś musiał sterować tym pnączem, pytanie kto? Wyciągnęła rękę do Zipa. Czyżby był ranny?
- Coś się stało? Jesteś ranny? - spytała sparaliżowana strachem. Nie zdolna do racjonalnego myślenia.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#24 2010-09-14 16:41:25

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Tereny bagien

Akunai
         Nagle ujrzał... Ogromnego bagiennego stwora. Jednak, zanim uciekł, dotknął czegoś. - A... No to teraz szansy wyrównane...- Uśmiechnąłem się.
                                    Wyciągnąłem nunchaku. - Goń mnie!- Tym samym jakieś pnącze spróbowało mnie uderzyć. I... Przebiłem je nunchaku. - A to moja sztuczka...-  Wskoczyłem na niego. Zacząłem uderzać nunchaku. Jednak naprawdę próbowałem dojść do jego maski. Już dosięgam... Potwór mnie odepchnął. Jednak złapałem się liany zwisającej z drzewa i niczym Tarzan podleciałem pod maskę. Uderzyłem w nią... I pnącza się rozpadły.
           A w środku był... Bagienny mag. - To... JESTEŚ BAGIENNYM MAGIEM!!!- Oczy Akunaia się zaświeciły. W tym samym czasie Lay się obudził, ale kiedy ujrzał bagiennego maga... Znów uderzył się w drzewo i znowu zemdlał.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#25 2010-09-14 16:46:23

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Tereny bagien

Zip

Zip leżąc zobaczył jak Idiko walczy za pomocą magii wody.
-Jestem, ale dam sobie radę. Dasz radę chwilkę przytrzymać to...coś? Tylko chwilkę.-popatrzył i uśmiechnął się jakby nic się nie działo. Podczołgał się kilka metrów. Spróbował wstać. Noga bardzo go bolała.
''Wiedziałem, że oberwę, ale że od siebie...kaleka ze mnie. Hehe.''
Rozpiął swój pas. Sakwę położył na obok. Żałożył pas w odpowiednie miejsce na nodze i ścisnął, żeby zatrzymać krwotok. Ryknął z bólu. Spróbował wstać. Podkuśtykał do Idiko. Wziął do ręki miecz.
-Sprawdź co z Layerem. Nieźle oberwał i pewnie jak zwykle zemdlał*. Sprawdź też co z Akunaiem i musimy stąd uciekać. Nie damy sobie rady z..tym?-powiedział przyjmując postawę do walki.
Kątem oka dojrzał Akunaia i kolejną dziwną istotę.
''To jest dziwniejsze niż tamten las.''
-Dobra. Teraz lepiej biegnij do Akunaia. Ja postaram się sprawić, żeby to gówno odczuło prawdziwy ból!-krzyknął do Idiko.




*-Incydent z wilkami.

Ostatnio edytowany przez Zipciu (2010-09-14 16:48:32)


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#26 2010-09-14 16:58:23

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny bagien

Idiko

- Oczywiście - zakomenderowała dziewczyna.
Była zdezorientowana. Nie wiedziała co ma robić, więc posłuchała instrukcji Zipa. Podbiegła do Layera. Znów zemdlał. Postarała się uleczyć go magią wody. Czekała na efekty.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#27 2010-09-14 17:04:22

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Tereny bagien

Layer
      - Mama...?- Otrząsłem się. - Ja... Nie bierz tego do siebie, z tą mamą, dobrą?- Zarumieniłem się i podrapałem po głowie.
                                    Po krótkim wyjaśnieniu Akunaia, że ten mag nie chciał nam nic zrobić, tylko się przestraszył nas, doszedłem do wniosku, żeby Akunai zaczął wyciagnął od niego jakieś istotne informacje. I rzeczywiście, zaczął wrzawą rozmowę.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#28 2010-09-14 17:12:55

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Tereny bagien

Idiko

- Nie szkodzi - uśmiechnęła się. Nie ma to jak porównanie do matki. Przeszło jej to przez myśl.
- Tak na pewno nie chce nas zabić - rzekła ironicznie. Odetchnęła lekko. Przerażenie nie ustało.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#29 2010-09-14 17:17:58

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Tereny bagien

Akunai
               - Dobra! Możemy już odlatywać! -Ale... Popatrzałem się na drzewo.
          Przy pomocy bagiennego maga Akunai naprawił sterowiec. Akunai stał już w nim. - No to jak? Lecimy?- Czekałem aż odpowiedzą.

Ostatnio edytowany przez Akira (2010-09-14 17:19:05)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#30 2010-09-14 18:26:13

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Tereny bagien

Zip
-Hej, nie leććie bezemnie!-Zip kuśtykał w kierunku sterowca.Chwycił się z bólu za nogę. Zawył i upadł. Leżał na ziemi.
''O nie! Znowu krwawię! Przeklęty bagienny mag!''. Zip ponownie zawył z bólu.''Jeżeli czegoś nie zrobię wykrawie się.'' Próbwał wstać. Po kilku próbach był już cały w błocie. Zdążył jeszcze wziąć pustą sakwę i ruszył w stronę sterowca. Wszedł na pokład z trudem, ale udało się. Zaczął palić. Zapalił ogień. Powoli zaczęli się wznosić. Zip patrzył na swoją ranę. Wszędzie była jego krew.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldwrestlinggame.pun.pl www.nwf.pun.pl www.dzogczen.pun.pl www.wirtualny-swiat.pun.pl www.xxwwexx.pun.pl