#16 2013-08-21 11:01:01

 Nathaniel

Użytkownik

7995310
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 50
Punktów :   -1 
Żywioł: Woda
Wiek: 16 Lat
WWW

Re: Ulubiony odcinek.

Ja uwielbiam odcinek Mroczna Strona Księżyca. Nie ważne który raz go oglądam, to zawsze przechodzi mnie dreszcz ekscytacji. C: Uwielbiam Hamę. Biedna kobieta pokrzywdzona przez los. Kolejna osoba, która została pokrzywdzona przez Naród Ognia. Hamą też niestety pała zbyt wielka żądza zemsty. Zresztą, poniekąd zasłużyli sobie - skoro Naród Ognia ZABIJAŁ tych, którzy byli bezbronni, to czemu ona nie mogła by ich WIĘZIĆ? Wiem, nie należy usprawiedliwiać złą, ale jej psychika została zdeformowana przez lata spędzone w niewoli oraz nową moc, która także zmieniała jej mentalność.
Odcinkiem, który również utkwił w mej pamięci, jest ten, w którym bohaterowie byli w tym teatrze. xD Niekiedy ich mimika, teksty... były rozwalające. xD


http://img1.besty.pl/static/1748874.gif

"And we had magic and this is tragic
You couldn't keep your hands to yourself


I feel like our world's been infected
And somehow you left me neglected
We've found our lives been changed
Babe, you lost me"

Offline

 

#17 2016-08-23 16:51:59

TheBestAvatarAANG

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-08-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ulubiony odcinek.

'Teatr z Żarzącej Wyspy'. Kocham ten moment jak Aang się denerwuje gdy Katara jest z Zuko

Offline

 

#18 2020-08-08 23:01:26

Kasandra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-08-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ulubiony odcinek.

Cała 4 księga była super, trudno wybrać, ale cgyna najbardziej podobały mi się odcinki:
- "Mroczna strona księżyca" (w oryginale "The Puppetmaster") -> uwielbiam magie krwi! Super że w Legendzie Korry jest więcej o niej
- "Opaska" -> taki luźny i śmieszny odcinek
- "Plaża" -> fajnie rozwinięte historie ekipy Zuko
- "Zachodnia Świątynia powietrza" -> wreszcie Zuko dołącza do Gaangu
- no i oczywiście cała seria "Kometa Sozina", a szczególnie Awatar Aang

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stara-gwardia.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl