Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-11-07 18:32:28

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Nowy dom Rhydena

Przyjechałem do nowego miasta, wszystko było inne niż w moim małym miasteczku. Rozgościłem się w domu usiadłem na swoim krześle i ze smakiem zacząłem pić gorącą herbatę. Po herbacie miałem zamiar wyjść i poznać nowe miasto, ale przed tym zapoznałem się z sąsiadem, który był tak miły że zaproponował że oprowadzi mnie po mieście, ale wieczorem. Postanowiłem sam wybrać się na miasto i trochę zapoznać się z miastem. Wróciłem do domu szybko, zostało dużo czasu do wieczora, zdrzemnąłem się. Gdy wstałem, ktoś zapukał do drzwi. Otworzyłem i zobaczyłem dziewczynę ze sztyletem przy nodze.
- Kim jesteś? - spytałem.

Ostatnio edytowany przez Rhyden (2010-11-07 18:36:01)

Offline

 

#2 2010-11-07 18:57:07

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

- Dzień dobry - dziewczyna skinęła głową tak, że długie kosmyki niesamowicie jasnych włosów spadły jej na twarz. - Nazywam się Aickin Daughter. Wysyła mnie pański sąsiad. Polecił mi zabrać pana do miasta. Na wycieczkę. On był dzisiaj zajęty. A że jestem jego najbliższą przyjaciółką to wybrał mnie do zastąpienia go.
Krwistoczerwone oczęta nastolatki przeniosły badawczy wzrok na mężczyznę. Zmrużyły się lekko od dołu tworząc lekko wesołą minę wraz z cieniem uśmiechu na pomalowanych czerwoną szminką ustach blondyny.
- To nie przeszkadza, panie... - urwała, by towarzysz mógł się przedstawić.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#3 2010-11-07 20:23:45

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

Spojrzałem na śliczną nastolatkę, ściągnąłem swój kapelusz i radośnie odparłem.
- Nazywam się Rhyden Wurushima, jestem sam w tym mieście i nie ma kto mi pokazać miasta, będę zaszczycony tym że pokażesz mi okolice. Może wejdziesz na herbatę?  Akurat miałem zrobić następną, więc się załapiesz. Później możesz mi pokazać miasto. Co ty na to?

Ostatnio edytowany przez Rhyden (2010-11-07 22:06:17)

Offline

 

#4 2010-11-08 09:02:00

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

-Tak, panie Wurushima - dziewczyna znów skinęła głową. Na myśl o herbacie uśmiech na jej ustach powiększył się. Zrobiła krok w stronę drzwi. Wyciągnęła rękę w stronę mężczyzny, kładąc dłoń ma jego torsie odepchnęła go lekko w bok. Tak ustępując sobie miejsca, weszła do mieszkania.
Dom ujdzie... - myślała rozglądając się - Nie to co u mnie, ale może być.
- Ładne mieszkanie - odparła rzucając przez ramię. Dopiero po chwili odwróciła się do towarzysza, spojrzała na niego łagodnie i wymusiła uśmiech.
- Miętową proszę, pani Wurushima...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#5 2010-11-08 12:05:38

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

Popatrzyłem ze zdumieniem na dziewczynę. Pomyślałem wydaje się miła. Odważnie odparłem.
- A więc będzie miętowa, jak sobie życzysz. Proszę, rozgość się, nie mam za wiele, ale na moje potrzeby akurat. Jesteś magiem ognia? - spytałem.
- Widzę, że jesteś pewna siebie - odpowiedziałem.

Offline

 

#6 2010-11-08 16:25:10

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

- Dziękuję, panie Wurushima... - dziewczyna spojrzała na niego. Splotła ręce za sobą i dodała - Tak, jestem magiem ognia. I to dość niesłabym.
Wyciągnęła rękę do przodu, a całą ją otoczył ogień.
- Uczę się magii ognia od małego. Rodzice wynajmowali dla mnie najlepszych nauczycieli.
Zacisnęła pięść, a ogień momentalnie znikł.
- Nie chwaląc się umiem dość dużo.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#7 2010-11-08 18:21:06

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

- Proszę mów mi Rhyden, nie jestem dla ciebie panem. - powiedziałem zadowolony.
- Tak się składa, że też jestem magiem, ale innym niż ty, ja musiałem sam się uczyć w Górach i w Lesie, na początku nie miałem pieniędzy byłem całkiem sam, mój ojciec umarł przez wojnę, a matka, umarła na tajemniczą chorobę, ale gdy opanowałem Magię Ognia burmistrz miasteczka wybudował szkołę magii ognia w której zacząłem pracować jako nauczyciel. Z czasem moje życie nabrało kolorów, niestety wciąż jestem samotny. Przepraszam, że zanudzam Cię tutaj moimi historiami, ale tak dawno nie miałem okazji z kimś porozmawiać. - schyliłem głowę ze smutku.

Bogowie... Zmiany natury stylistycznej, przecinki i inne takie drobiazgi. Cóż, zebrane w kupę naprawdę kiepsko wyglądają. Postaraj się pamiętać o wielkich literach i nie pisz aż takich długich zdań.
~ Skorka.

Ostatnio edytowany przez Rhyden (2010-11-08 18:22:59)

Offline

 

#8 2010-11-08 19:18:37

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

- Dobrze, niech będzie Rhyden... - rzuciła dziewczyna obojętnie wyciągając z pochwy u nogi piękny, pozłacany sztylet.
Ostrze jego pobłyskiwało srebrem, a rękojeść prawdziwym, wysokiej próby złotem. Światło świecy odbijało się w srebrze dając cudowny połysk broni białej.
- Naprawdę masz ciekawą historię, lecz nie za bardzo dla mnie zrozumiałą. Bieda? Nigdy jej nie doświadczyłam... - blondyna przejechała delikatnie opuszkiem palca o ostrzu - Widzisz... Ja wychowywałam się w bogatej rodzinie. Jestem jedynaczką. Moi rodzice mają własną wyspę gdzieś w północnej części oceanu.Zawsze żyłam w dostatku i bogactwie. Niczego mi nie brakowało. Oprócz mojego żywioły. Moi rodzice nie pozwalali mi nadużywać magii. To smutne... - westchnęła - Dlatego uciekłam. Teraz żyję sama...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#9 2010-11-08 19:41:50

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

- Więc różnimy się całkowicie- odparłem ze smutkiem, przy okazji zakładając kapelusz.
Sięgnąłem do skrzyni po parę monet, schowałem  do pokrowca mały nóż i przyczepiłem do paska. Wreszcie pytając:
- To jak moja droga, pokażesz mi dokładnie miasto?

Offline

 

#10 2010-11-09 10:05:22

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

- Różnimy, hm? - powiedziała pod nosem - Podobno przeciwieństwa się przyciągają... - dodała po chwili, a na jej pomalowanych ustach pojawił się uśmiech. - Zobaczymy, czy to się sprawdźi również w naszym przypadku...
Blondyna spojrzała na niego.
- Miasto pokazać? Masz niesamowicie krótką pamięć, kochany... Przecież przed chwilką mieliśmy pić herbatę. Ale skoro rezygnujesz... - dziewczyna schowała sztylet do pochwy.
- Chodźmy. Im szybciej wyjdziemy, tym szybciej wrócimy...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#11 2010-11-09 14:50:22

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

-Aickin to może pokażesz mi miasto, a później wrócimy do mnie na herbatę?- odpowiedziałem.
-Podobno, tyle że ja nie przypadnę ci do gustu, jestem samotnym człowiekiem, który jak widzisz nie ma za wiele.- odparłem z wielkim żalem, gdyż Aickin była dziewczyną która od początku mi się spodobała, lecz nie chciałem jej obiecywać rzeczy nie stworzonych.
- Mam pomysł może wyjdziemy do jakiejś herbaciarni? Tak się składa że nie robię dobrej herbaty- powiedziałem z uśmiechem na twarzy.

Offline

 

#12 2010-11-09 16:48:16

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

- Do herbaciarni? Jasne... - Aickin uśmiechnęła się na ten pomysł.
Nie ma to jak dobra herbata w NORMALNEJ herbaciarni - myślała. Blondyna rzadko chodziła do miastowych knajp. Przyzwyczajona do służby i drogiego jedzenia nie wiedziała jak się zachować wśród ludzi. Ale to będzie dla niej ciekawa przygoda...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#13 2010-11-09 19:56:40

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

- No to w drogę- powiedziałem z wielkim uśmiechem na ustach, i z zaciekawieniem co się wydarzy dalej.
Kiedy wychodziliśmy z mojego domu, spytałem.
- Ale to nie jest randka, tylko oprowadzenie po mieście i wypicie wspólnej herbaty? - spytałem z zaciekawieniem co powie, Aickin

Ostatnio edytowany przez Rhyden (2010-11-10 15:32:08)

Offline

 

#14 2010-11-10 20:33:30

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

Dziewczyna spojrzała na niego, a w jej oczach można było dostrzec zdzwienia.
- Oczywiście, że nie randka, pani Wuru... Znaczy się Rhyden. - blondynka uśmiechnęła się - Bo przecież umawiałeś się ze swoim sąsiadem na zwiedzanie miasta, nie na herbatę, a już na pewno nie na randkę...
Z jej pomalowanych ust wydobył się chichot.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#15 2010-11-10 21:00:37

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

- To prawda, ale mój miły sąsiad to tylko miły sąsiad, a ty jesteś bardzo ładną i miła dziewczyną, której nie da się nie zaprosić na herbatę.- powiedziałem z szerokim uśmiechem i z ulgą na sercu.
- Moja droga to od którego miejsca zaczniemy? Te miasto jest dosyć duże, więc pokaż mi tylko te ważne miejsca. No oczywiście jak zostanie czasu to dosłownie nalegam o przynajmniej herbatę ze mną w kawiarni, pod warunkiem że odpowiada tobie moje towarzystwo, a powiedz jest tutaj plaża?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.korsarz.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl