#16 2010-11-10 21:26:41

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

- Pokażę Ci rynek, kilka sklepów, szkołę i kilka idiotycznych zabytków... Pff, po co to komu?! A i oczywiście pałac Władcy Ognia. To co najważniejsze, nie? Przecież nie będziemy się bawić z ławkami w parku...
Blondyna spojrzała na niego.
- No dobrze. Możemy iść do tej herbaciarni. Plaża jest, owszem. Możemy i tam się udać. A co do Twojego towarzystwa to może być... - powiedziała i zaczęła iść.


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#17 2010-11-10 22:16:27

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

- Bardzo się ciesze, że odpowiada tobie moje towarzystwo, no oczywiście ławki w parku są nie ważne- odpowiedziałem.
- Wydaje mi się że plaża to lepszy wariant, więc udamy się po wycieczce na plaże.- odparłem, gdyż chciałem lepiej poznać Aickin, wydawała się nie osiągalna, ale i tak chciałem być jej przyjacielem lub dobrym znajomym, może w niedalekiej przyszłości coś więcej.

Offline

 

#18 2010-11-10 22:47:43

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Nowy dom Rhydena

Aickin

- Odpuśćmy sobie miasto... - dziewczyna zmrużyła oczy patrząc na niego - Chodźmy od razu na plażę - dodała obojętnie spuszczając wzrok i chowając dłonie do kieszeni niesamowicie krótkiej spódniczki. Zrobiła krok. Potem drugi.
- Daleko jest stąd jest ta cholerna plaża... - parsknęła - No ale nic... Chodźmy...


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#19 2010-11-10 23:18:41

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nowy dom Rhydena

- No dobrze,  to odpuśćmy sobie miasto. Chodźmy zatem na plaże. Po długim spacerze doszliśmy na plażę, gdy zobaczyłem ten widok wdech zaparł mi w piersiach, powiedziałem lub też wydarłem się.
- Ależ tu pięknie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojnyswiatowe.pun.pl www.bitwawojownikow.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl www.playshaman.pun.pl