Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-12-31 23:21:17

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Wyspa Kyoshi

Layer/Akunai
       Słońce wschodziło z stonowanych chmur, zawisając nad zatoką. Chmury, błękitne i nieskazitelnie, lekko muskały powierzchnię gwiazdy, która znowu zwiastowała poranek. Sterowiec, lekko trzeszcząc, przez namolnie wiejący wiatr, obudził śpiącego Akunaia. Mrużąc senne oczy, rozciągnął swe chude, kościste ciało, owinięte kilkoma szmatami, które nazywał ubraniem. Wstał, wyjrzał zza sterowca. Zachwycił go widok zielonego lasu wyspy, błękitnej zatoki, cudownie falującej ku wpływu wiatru. Akunai, wyciągnął swoją Księgę, otworzył ją na ostatniej stronie i wyjął jakiś rysunek.
- Kochanie... Zawsze chciałaś zobaczyć to miejsce... Choć cię to nie ma, wiedz, że słowo ,,kocham" gdy cię widzę, ciągle słyszę. Jest już w mym sercu wyryte i w umyśle zapisane. Twoje brązowe włosy, opadające a smukłe ramiona... Chxiałbym jeszcze raz cię ujrzeć i dotknąć. Chodź i tak wiem, że ty gdzieś jesteś...- Akunai przyciągnął zdjęcie do klatki piersiowej, patrząc w chmury. Może gdzieś tam, tam, w niebie, się spotkają...?
  - O, witaj Akunai!- Pustelnik podskoczył ze strachu, pośpiesznie chowając zdjęcie Klio do Księgi.
  - Co robisz?
  - Ja... Nic... Zaraz lądujeemy...- Akunai jak najszybciej schował Księgę do plecaka.
  - Aha, fajnie! A co to takie pływające?- Akunai nagle spojrzał na zatokę. Rzeczywiście, coś pływało w zatoce. Kolejne dziwadło próbując ich zabić.
  - No nic... Dobra, wstawajcie wszyscy! Jest problem!- Akunai nerwowo zaczął obgryzać paznokcie...


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#2 2011-01-01 19:10:21

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Wyspa Kyoshi

Idiko

Dziewczyna była nieco spięta i niespokojna. Wciąż rozmyślała o niedawnych wydarzeniach.
- O co znowu chodzi - spytała nerwowo. Spojrzała na stworzenie, będące obiektem lęku.
- Czy my nie możemy mieć chwili spokoju? - rzekła niepocieszona.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#3 2011-01-05 19:47:07

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Wyspa Kyoshi

Zip
Odetchnął kiedy wylądowali. Przeciągnął się. Wziął miecz, sakwę i odgarnął włosy spadające mu do oczu.
-Zawsze o tym marzyłem. Żeby tutaj się znaleźć. Zawsze kiedy byłem nieco mniejszy marzyłem o tej wyspie. No i wreszcie już mi lepiej.-uśmiechnął się. Sam nie wiedział czy prawdą jest to co mówi, ale to znacznie poprawiło mu humor.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#4 2011-01-09 14:01:53

Unimor

Mag Ognia

12557017
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 58
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Wyspa Kyoshi

Hrondos spał. Usłyszał rozmowe i podbiegł do chłopaków i dziewczyny którzy byli niedaleko.
-Ej, ej wy! Nie hałasujcie tak! Ludzie tutaj śpią! Ale zaraz... Jak ja sie tutaj znalazłem. Przecież niedawno.. A nie ważne. Tak jak mówiłem. Więc a zresztą nie mam do was słów. - Powiedział zdziwiony i zamilkł.


http://imghost.graffika.pl/battles/6cc9dde500d1685c622c01bec867e2c3.png

Offline

 

#5 2011-01-09 14:06:56

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Wyspa Kyoshi

Layer/ Akunai
  - No to chodźmy...- Postawił pierwszy krok na złocistej plaży. Podziwiając piękno, zrobił parę kroków, gdy drogę zaszła mu jakaś postać. Ubrana w szmaragdowe sukno, twarz umalowana na biało, usta lśniły szmaragdowym połyskiem.
  - No proszę... Kogo ja tutaj mam...- Layer zdał sobie sprawę, w sercu, że iż ta osoba, która zastąpiła, to...
  - Taki!- Stała przed nim dziewczyna, w której się kiedyś kochał...
 
   - Przepraszam cię, nie chcieliśmy cie obudzić...- Akunai spróbował się uśmiechnąć do Hrondosa, żeby go pocieszyć...


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#6 2011-01-09 14:10:54

Unimor

Mag Ognia

12557017
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 58
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Wyspa Kyoshi

Fajnie. Ale obudziliście. - Odpowiedział po czym wyciągnął swe miecze i poszedł kawałek dalej. Zatrzymał się i powiedział:
- Ej zaraz, a tak po za tym gdzie wy idziecie?

Ostatnio edytowany przez Rethguad (2011-01-09 14:14:32)


http://imghost.graffika.pl/battles/6cc9dde500d1685c622c01bec867e2c3.png

Offline

 

#7 2011-01-09 14:17:03

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Wyspa Kyoshi

Akunai/Layer
- Jesteśmy podróżnikami, zwiedzamy cały świat!- Akunai zaglądnął na chwilkę na Layera. Zauważył co... Oni robią.
- I niektórzy odkrywają też w naszej podróży wiele ciekawych rzeczy i...Znajomych.- Akunai zaczął chichotać z Layera.

  - Myślałem...
- Wiem co myślałeś, mój drogi... Takie życie. Ale nie zapomnę tych nocy...- Layer się zarumienił.
- Ja też...-  Ich wzrok połączył się ze sobą, a umysł zapomniał o tym wszystkim, co istniało.
- Tyle miesięcy...
- Tak, tyle miesięcy... Ale dziś, będzie specjalna noc. Bardzo, bardzo specjalna i cudowna...- Dziewczyna uśmiechnęła się do niego.

Ostatnio edytowany przez Akira (2011-01-09 14:18:14)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#8 2011-01-09 14:22:02

Unimor

Mag Ognia

12557017
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 58
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Wyspa Kyoshi

Heh, to tak jak ja. - Odparł chłopak. - Mógłbym do was do łączyć? Mam broń i jedzonko.- Uśmiechnął się do Akunai. Po czym schował miecze i podał mu dłoń. - Jestem Hrondos.


http://imghost.graffika.pl/battles/6cc9dde500d1685c622c01bec867e2c3.png

Offline

 

#9 2011-01-11 14:25:39

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Wyspa Kyoshi

Idiko

Dziewczyna westchnęła ciężko. W myślach kazała po sobie nie okazywać swego drobnego załamania. Zmierzyła wzrokiem nowo przybyłego.
- Witam! Jestem Idiko - odrzekła opanowanym tonem. Uśmiechnęła się mimowolnie.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#10 2011-01-12 19:14:30

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Wyspa Kyoshi

Zip

Pomimo wszystkiego co działo się w jego umyśle i nie tylko, był bardzo szczęśliwy z dotarcia na Wyspę Kyoshi. Zmierzył nowego członka drużyny, a przynajmniej chętnego na to stanowisko. Zakaszlał obrzydliwie. Uśmiechnął się, ale zrobił to tylko dlatego, że znajdował się w miejscu swoich marzeń. Ale przy okazji obdarował Hrondosa nim.
Cześć, Hr...o...Hrodnos? Tak, Hrodnos! Wybacz, ale twoje imię jest nieco trudne do zapamiętania. Miecze...całkiem ładnie się prezentują. Jesteś wojownikiem, tak? Czy pospolitym rębajłą? A może magiem? No, powiedz nam coś o sobie, jeżeli chcesz z nami podróżować.-powiedział przyjaźnie, jednak nie podał mu dłoni.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#11 2011-01-16 21:09:54

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Wyspa Kyoshi

Akunai/Layer

   Akunai przypatrzył się Hrondosowi. Czy tak czy nie, w każdym razie przydałby im się w drużynie.
- Dobrze, możesz z nami podróżować...
- Lecz najpierw chodźmy zwiedzić wyspę z Taki!- /przed zaskoczonym Akunaiem nagle wyskoczył Layer z jakąś dziewczyną.
- Jestem Taki. Przyjaciółka Laya...- Wtem dziewczyna odwróciła głowę do , pLayaosyłając mu słodkie spojrzenie.
-Aha... A ja Akunai. To oprowadzisz nas po wyspie?
- Jasne! Chodźcie za mną.- Taki pobiegła wzdłuż lasu, a pustelnik podążył za nią.
        Gdy wyszli z jodłowego lasu, wzrok podróżnego otulił drewnianą wioskę, stojąca naprzeciw jego. Dzieci błąkały sie po zakamarkach domów, które stały rząd po rządzie. Na centralnym placu stał pomnik Avatara Kyoshi, rzucający cien jej pięknej sylwetki. Taki usiadła na trawie razem z Layerem i przytuliła go, równocześnie odwróciła głowę do Akunaia i opowiadała mu o wiosce i wyspie, a on to zapisywał w Księdze. Gdy już skończyła, rozpuściła swoje brunatne włosy, które rozwiały się na wszystkie strony, powodujący zaczerwienie twarzy Layera.
- To mam już wszystko. Teraz musimy już odlecieć...
- Proszę, nie odlatujcie jeszcze!- W oczach Taki rozległo się błagalne spojrzenie.
- Zostańcie na noc! Proszę!
- A co ty na to, Layer?- Chłopak zaczerwienił się.
- Ja, ja... Tak, z miłą chęcią...- Layer spojrzał w oczy Taki, które namiętnie patrzały na niego.
- A co wy na to?- Akunai zwrócił się do reszty.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#12 2011-01-17 13:20:55

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Wyspa Kyoshi

Idiko

Miała nieco smutną minę, spoglądając tak na Layera i jego "przyjaciółkę". Zazdrościła im trochę, widząc ich uczucie. Spojrzała na Akunaia i zamyśliła się. Z tego stanu wyrwało ją pytanie.
- Możemy zostać. Co nam szkodzi? - rzekła ochoczo, zastanawiając sie również co sądzi o nowym członku drużyny. Na obecną chwilę nie zdobył jej przychylności, ale to zawsze mogło się drastycznie zmienić.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2011-01-17 13:23:40)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#13 2011-01-17 15:50:58

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Wyspa Kyoshi

Zip

-Przyda się nie co odpoczynku!-wykrzyknął radośnie i uśmiechnął się do wszystkich.-Jednak zobaczenie tej wyspy było moim marzeniem. Wciąż co chwile przyglądał się nowemu. Nie ufał mu.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#14 2011-01-17 23:12:29

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Wyspa Kyoshi

Layer/Akunai
  - Wspaniale! Już przygotuję pokoje dla was!- Taki wstała i czym prędzej pobiegła do reszty mieszkańców wyspy. Akunai lekko się zamyślił. To stworzenie które pływało w zatoce... Było odrobinę za duże. Właściwie o wiele za duże. Akunai lekko zaintrygował się sytuacją
- Dobrze, pokoje przygotowane. Akunai i Idiko śpią razem, Zip z Hrondosem, a ja z Layerem...- Jej wzrok przeniósł się na rozmarzonego Laya...
   Wieczorem, gdy słońce już zaszło, dzieci i dorośli wrócili do swych domów. Pomnik Kyoshi nagle zgasł, jego kolory wręcz wyblekły. Akunai właśnie znajdywał się w jednych domków gościnnych.
- Wiesz co Idiko? Jesteś bardzo podobna do Klio... Ona też była taka miła i odważna jak ty. Lubię cię...- Akunai lekko zaczerwienił się ze wstydu, jaki w nim się nagromadził.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#15 2011-01-18 21:12:58

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Wyspa Kyoshi

Idiko

Uśmiech wciąż nie schodził z jej twarzy. Rumieńce również szły z nim w parze. Był jakby w siódmy niebie. Atmosfera jaka się narodziła w tej chwili była niesamowita, wręcz magiczna. Do pewnego czasu. Do czasu, aż usłyszała to imię.
- Jak miło - wciąż była rozanielona, jednak kiedy po pewnym czasie zrozumiała co powiedział Akunai, wybuchła - Ciągle ta cała twoja Klio i Klio. Nie mógłbyś przestać. Mam dosyć - zdenerwowała się nie na żarty. Nigdy wcześniej nie okazywała takiej wściekłości. Zazwyczaj cechował ją spokój i opanowanie - Idę spać na zewnątrz - dodała, biorąc poduszkę i jakiś koc, po czym wyszła i rozłożyła sie na jakiejś pobliskiej ławce. Po pewnym czasie stwierdziła, że wciąż nie jest gotowa na związanie się z kimś tak na poważnie.

Ostatnio edytowany przez Ibuki (2011-01-18 21:35:55)


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.lekarski3.pun.pl