Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2011-09-01 12:00:27

Sadness

Gość

Re: Targ w Ba Sing Se

Kuro

Wstał i podszedł po kolejną, tym razem mniejszą butelkę. Wzruszył ramionami na jej słowa po czym zaczął pić, siadając pod ścianą, obok Kaori. Otworzył ją i zaczął pić. Tą, która była już pusta, wykopał gdzieś w głąb magazynu, bo już do niczego nie była potrzebna.
- Czego się pałętasz po tym targu? Szukasz czegoś, czy nie bardzo, hm? - Zapytał, spoglądając na nią kątem oka.

 

#17 2011-09-01 12:07:22

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Targ w Ba Sing Se

Ri

- Czy czegoś szukam? No, przede wszystkim miejsca w którym mogłabym się podziać, bo ostatnio z tym jakoś kiepsko... - Powiedziała i podrapała się w głowę. - Ale chyba powinnam ci się pochwalić, już mnie ze statków nie wywalają. Postęp nie? - Dodała, po czym zaczęła się śmiać. Taa, pod tym względem jest lepiej. Stwierdziła w myślach. - A ty? Co teraz robisz?


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#18 2011-09-01 19:51:21

Sadness

Gość

Re: Targ w Ba Sing Se

Kuro

Nabrał dużą ilość powietrza, po czym wypuścił je nosem. Przymknął oczy do połowy.
- Z tym mieszkaniem, to dość kiepsko... Nie wiem, czy tutaj gdzieś są jakieś wolne pokoje, nie za bardzo się orientuje, hyh. No, ale gdzieś na pewno jest jakaś karczma, to zapytać możesz. - Powiedział, co jakiś czas między zdaniami biorąc łyk rumu. No.. Ja jej na pewno nie pomogę... Przeszło mu przez myśl. - Chyba, że dałabyś się zaciągnąć do jakiegoś przyjemnego pokoiku... Znam taki. Bo on niekoniecznie jest do takich rzeczy, jak spanie, w sensie, że spanie. Tylko takie inne. - Uśmiechnął się, odsłaniając swoje kły, następnie biorąc łyka rumu, dość sporego.

 

#19 2011-09-01 20:02:12

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Targ w Ba Sing Se

Ri

- A co, proponujesz coś konkretnego? - Powiedziała, po czym uśmiechnęła się zawadiacko. Cóż, facet miał szczęście, że go lubiła. Bo jakby go nie lubiła to by było z nim krucho. - Wiesz, ja na różne propozycje jestem chętna. - Dodała i przysunęła się bliżej. Zdecydowanie bliżej. Ech, co ze mnie za idiotka. Pomyślała. Bo zachowywała się, według niej, jak idiotka. Albo jak jakiś bachor.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#20 2011-09-04 13:49:26

Sadness

Gość

Re: Targ w Ba Sing Se

Kuro

Poruszył brwiami, patrząc na Kaori. Do tego lekko się uśmiechnął, by trochę ją oświecił. Ale pewnie i tak nie zrozumie... Zdaniem Kuro dziewczyna nie była jakoś tak bardzo inteligentna, więc nawet takie coś mogło sprawić jej problem. A przecież to było takie oczywiste, o co mu mogło chodzić...
- No wiesz, TE sprawy. - Powiedział do niej - Tylko kochana, nie licz na coś więcej. Niedługo wypływam, więc... - Dodał tylko i pocałował ją, podpierając się dłońmi po bokach.

 

#21 2011-09-04 15:46:03

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Targ w Ba Sing Se

Ri

- Ładnie tak wkręcać dziewczynę, a potem odwracać kota ogonem? - Powiedziała i zaśmiała się. Kiedy ją pocałował, uśmiechnęła się lekko i przymrużyła oczy. Jedną ręką objęła go za kark, a drugą chwyciła go za nadgarstek. Wiesz, zawsze mogę zrobić powtórkę z historii i wbić ci się na statek po raz kolejny. Chyba, że zdobędziesz się na trochę wysiłku intelektualnego i sam mi coś zaproponujesz. Pomyślała. Żeby nie marnować już więcej czasu, przytuliła się do niego, po czym pocałowała go w usta.

Ostatnio edytowany przez Shizuki (2011-09-04 18:50:23)


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#22 2011-09-14 08:10:55

Sadness

Gość

Re: Targ w Ba Sing Se

Kuro

Nie czekając długo, wstał z miejsca i podał Kaori dłoń, by wstała. Uśmiechnął się lekko drugą ręką, poprawiając swój kapelusz, który nieco opadł mu na czoło.
- To cooo...? Idzieemy? - Zapytał. Po chwili zaczął iść, nieco śpiesznym, można powiedzieć, krokiem. Miał nadzieje, że dziewczyna nie ucieknie, więc zwolnił i złapał ją lekko za dłoń.

 

#23 2011-09-14 13:54:01

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Targ w Ba Sing Se

Ri

- Łee... I to wszystko? - Zapytała lekko rozczarowana. Chwyciła jego rękę i wstała, po czym się przeciągnęła. Zaczęła iść za nim. - Ej no, spokojnie. Przecież ci nie ucieknę. - Powiedziała uśmiechając się lekko, gdy złapał ją za rękę. Jakby w zapewnieniu tego co powiedziała przed chwilą oparła się delikatnie na jego ramieniu i zaczęła iść obok. - Too... Idziemy w jakieś konkretne miejsce, czy o tak sobie? - Spytała.

Ostatnio edytowany przez Shizuki (2011-09-14 14:02:38)


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#24 2011-09-16 21:20:24

Sadness

Gość

Re: Targ w Ba Sing Se

Kuro

Skinął nieco głową, na pytanie dziewczyny. No czy ona nie pamięta co mówiłem parę minut temu..? Kurna... Sam nie pamiętam.. Na tą myśl przetarł sobie czoło dłonią po czym kilkakrotnie przeczesał włosy palcami. Po chwili dotarli do miejsca, o którym wspominał Kaori. Wszedł do środka, zapraszając ją ruchem ręki. Podszedł do kobiety, stojącej za ladą z ciemnego drewna. Oparł się łokciami, stojąc tyłem do owej kobiety, a przodem do Ri.
- No więc... Wiesz po co przyszliśmy... Racja to? - Powiedział przez ramię. - Pewnie... - Dodał. Odebrał kluczyk i ruszył po schodach, drewnem przypominającym te, z którego zrobiona była lada. Jednak było bardziej starte. Otworzył drzwi kluczem po czym wszedł do środka, rzucając go Kaori. Usiadł na łóżku i ściągnął buty. Co się będę cackać...

 

#25 2011-09-16 21:37:37

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Targ w Ba Sing Se

Ri

Złapała kluczyk w locie, po czym zatrzasnęła drzwi kopniakiem i zamknęła. Kluczyk położyła na szafce, po czym usiadła koło niego. Oparła się z tyłu na rękach i zaczęła się zastanawiać. - Ty... Nigdy nie miałeś tendencji do tracenia czasu, prawda? - Zapytała z uśmiechem, po czym przyciągnęła do siebie i pocałowała po raz kolejny.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#26 2011-09-21 17:17:34

Sadness

Gość

Re: Targ w Ba Sing Se

Kuro

Zdejmując swoją bluzkę, zatrzymał się. Coś go odepchnęło by przerwać to, co miał zamiar zrobić... Coś, nie wiadomo co.
- No najwyraźniej - Odpowiedział dziewczynie po czym ubrał się, bardziej naciągając czapkę na czoło. - Ale mam coś innego do załatwienia... - Dodał zaraz po czym otworzył szybko drzwi i wybiegł z budynku. Cholera... Zaklął w myśli.
z/t

 

#27 2011-09-21 21:25:27

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Targ w Ba Sing Se

Ri

- Eee... - Zdążyła powiedzieć tylko zanim Kuro wybiegł z pokoju. W sumie nie zdziwiło jej to specjalnie, jednak mimo wszystko, nie do końca dotarło do niej co się stało. Wzruszyła więc tylko ramionami, związała włosy i zaczęła kierować się w stronę podwórka.
[z/t]


It's immortality, my darlings.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.notabene.pun.pl www.fifa08.pun.pl www.elfbotng.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl www.ziip88.pun.pl