#1 2012-06-28 00:00:09

geralt30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-07
Posty: 2
Punktów :   

Avatar the legend of korra sezon 2

Witam czy ma ktoś pojęcie kiedy będzie 2 sezon avatar the legend of korra jak na razie został wyemitowany cały pierwszy,a i czy ktoś chciałby mi pomóc w tłumaczeniu odcinków 2 sezonu jak tylko się pojawi moje gg 32434014
jestem niewidoczny

Offline

 

#2 2012-08-17 12:58:58

 MrHanzfull

Użytkownik

6784392
Skąd: Sanok
Zarejestrowany: 2012-08-13
Posty: 2
Punktów :   
Zainteresowania: ASG , Militaria , Filmy , RTS,
Imię: Patryk
Wiek: 17

Re: Avatar the legend of korra sezon 2

Nie ale mam informacje na temat drugiego sezonu

UWAGA SPOILERY

" ).
- Księga 2 nazywa się się "Spirit" (tak jak podejrzewałam.
- Akcja dzieje się 6 miesięcy po finale Ksiegi 1.
- Będzie jakiś festiwal w południowym plemieniu wody. Podobno wygląda trochę jak północne plemię wody z Avatara.
- Team Avatara rusza wgłąb tundry na południowym biegunie. Znajdą jakąś zamrożoną lokację, która przypomina kulę, w której zamarzł Aang.
- Będzie południowa świątynia powietrza i inne miejsca związane z nomadami powietrza.
- Korra będzie w Świecie Duchów (w końcu!). 2 Księga skupi się też na przeszłości Avatarów i Świecie duchów (w końcu! ) - w środku sezonu pojawią się odcinki, które się na tym skupią.
- Asami przejmię firmę ojca. Będzie miała też jakiś formalny strój.
- Uwaga tutaj! Bumi i Kya będą teraz też głównymi bohaterami!! Podobno Bumi nosi... różowe nauszniki Kya podobno jest taką trochę hipiską, a jej ulubioną piosenką jest "Secret Tunnel"... Tak, ten Secret Tunnel Podobno ma też świetną więź z Jinorą.
- Będzie więcej rodziców Korry. Podobno zobaczymy młodego Tonraqa bez koszuli xD
- Pojawi się wujek Korry, Unarok (albo Ulak - są 2 sprzeczne wersje), brat ojca Korry. Podobno jest badassem (jaka cała jej rodzina). Jestem szefem Północnego plemienia i ma bliźniaki - dziewczynkę i chłopca. "We will learn how Korra's fate ties into the whole family and how that family ties into the two water tribes."
- Korra była inspirowana Giną Carano
- Powraca pro-bending, ale Korra i Mako nie grają, tylko Bolin. 2 nowych członków Fire Ferrets.
- Bolin dostanie love interest
- Korra używa stanu avatara by pokonać Jinorę w wyścigu na kulach powietrza. Tenzin jest wkurzony.
- Pojawia się jakiś nowy, przerażający duch.
- Mako zostaje policjantem.
- Pościg Korry i Mako na motocyklach za złodziejami.
- Asami ma problemy finansowe przez swojego ojca. Zacznie chyba sprzedawać te samoloty.
- Korra zostaje zaatakowana na tym festiwalu przez ducha i wchodzi w stan avatara by go odpędzić. Wielka walka na samym początku Księgi 2.
I szczęście osób, które są na tym panelu - twórcy Korry powiedzieli, że nagrają ich głosy (głos tłumu) i użyją tego w Księdze 2."


Nie ma daty 2 sezonu prawdopodobnie w 2013


Mam bardzo ważną informację dotyczącej premiery 2 księgi. W sieci na wielu stronach z informacjami dot. 2 księgi TLoK można znaleźć info o tym, że premiera miałaby się odbyć na przełomie grudzień 2012 / luty 2013 gdzie najczęściej wskazywanym miesiącem jest styczeń. Nickelodeon na razie nie potwierdził tej informacji, ale też nie zaprzeczył, gdyż milczy jak grób

I jeszcze znalazłem zegar odliczający czas do premiery 2 księgi TLoK!
http://mycountdown.org/fullpage.php?cp3 … a/New_York

Ostatnio edytowany przez MrHanzfull (2012-08-17 13:18:05)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.korsarz.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl