#1 2010-02-11 21:54:38

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Forumowe Fantasy RPG

Z RPG Awatarowym wszystko już wiadomo - rolę MG pełni nasza Mikuu, ciekawa jest historia jak i karta postaci do wypełnienia. Tylko trzeba zmienić nazwę RPG, zaznaczam.
Ale do rzeczy. Mówimy w tym momencie o Fantasy RPG. Jak sami widzicie, powstało również drugie RPG, RPG Fantasy. Wraz ze zrodzeniem się tego RPG pojawił się problem.. Kto będzie pełnił rolę MG ? Kto się tego podejmie ? Tutaj proszę piszcie swoje propozycje dotyczące tego, kto mógłby być ale głównie chodzi mi o to, by osoby chętne się tu zgłaszały. Będziemy tu dyskutować ogólnie o tym RPG, ale głównie o Mistrzu Gry na moment obecny - czy rzeczywiście osoba pasuje na ta funkcję itd.

Ja mówię od razu że nie chcę być MG. Myślę że nawet jeśli bym się tego podjęła, po jakimś czasie.. wymiękłabym, tak powiem. W każdym bądź razie, mam nadzieje, że ktoś się znajdzie.

Osobiście uważam, że osobą pełniącą tą funkcję powinna być Mikuu - umie to ogarnąć wszystko, poza tym umie wymyślać świetne historie, fabuły, ma dużo naprawdę świetnych pomysłów. Jednak od razu mówię do Mikuu - nie zmuszam Cię to pełnienia tej roli, nie błagam Cię o to, masz wolną rękę.
Sama powiedziała, że nie jest tego zbytnio pewna, pełnienia roli MG Fantasy RPG, bo już MG jest - to prawda, więc raczej nie będzie ona pełniła tej funkcji, jednak wyjdzie to wszystko po dyskusjach.

Kto się tej roli podejmie ? Kto wytrwa długo prowadząc to anime ?
Proszę o Wasze propozycje i zgłoszenia,
Pozdrawiam !
Triss

Offline

 

#2 2010-02-11 22:40:49

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Forumowe Fantasy RPG

Ujmę to tak - mistrzem gry powinna być osoba, która ma pomysł na przygodę i ochotę na jej poprowadzenie, i dla konkretnej przygody inna. Więc jeśli Mikuu będzie miała pomysł na grę to ona zostanie MGem a jeśli ktoś inny to MG będzie właśnie ta osoba.


Goodbye

Offline

 

#3 2010-02-12 17:14:27

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Forumowe Fantasy RPG

No i właśnie o to chodzi, tak samo mi.. Osoba z pomysłem, ciekawym pomysłem na fabułę itp. powinna być MG.
Mikuu mogłaby być, ale kto jeszcze mógłby, to nie mam zbytnio pomysłu - może Ty, Shady ?

Offline

 

#4 2010-02-12 17:52:26

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Forumowe Fantasy RPG

Nie, to nie dla mnie ^^ Najlepiej będzie jak się temat zostawi w spokoju to na pewno ktoś się pojawi ^^


Goodbye

Offline

 

#5 2010-05-24 16:55:47

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Forumowe Fantasy RPG

Nie ma Fantasy RPG jak widać, jest po prostu "Kącik RPG" - zajmuje się nim Mikuu, jak zapewne wiadome. Więc temat ten póki co można zostawić. ^^

Offline

 

#6 2010-05-25 08:42:40

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Forumowe Fantasy RPG

A ja muszę ogłosić, że jak na razie prace nad RPG są zawieszone do odwołania, albowiem jest ostatni termin, aby poprawić oceny w szkole, z czego korzystam i nie mam zbyt wiele czasu by cię owym RPG zajmować. Dlatego właśnie ogłaszam tą przerwę. Dziękuję za uwagę.

Off: Tak w ogóle, to miło mi - jestem Mikuu-Bernkastel...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nyanfriends.pun.pl www.lolisiochuujemmadongmikan.pun.pl www.bitwawojownikow.pun.pl www.wojnyswiatowe.pun.pl www.playshaman.pun.pl