#1 2010-06-02 20:24:56

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Pary

Rozmawiamy tu o parach występujących w kreskówce ^^ Wy mówicie jakie są wasze ulubione romanse . Możecie też napisać, dlaczego ją lubicie. U mnie to Kataang (Aang x Katara) i Tokka (Toph x Sokka). Kataang dlatego, że Aang od początku kochał się w Katarze, a Katara w nim (odc. 14). Tokka, ponieważ Toph i Sokka świetnie się dopełniają

Ostatnio edytowany przez Vendie (2010-07-17 20:19:45)

Offline

 

#2 2010-06-02 20:32:47

Nickia

Gość

Re: Pary

Ja głosuję na Jetarę, bo jakoś Katara mnie nie wkurza jak jest z Jetem, a po za tym on ją słodziutko podrywał xD No i na Jinko, bo byli taaaacy słodziutcy razem. Pasują do siebie

 

#3 2010-06-02 20:35:29

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Pary

Ja zdecydowanie na Kataang i Tokkę, jakoś mi spasowali do siebie. Poza tym szkoda by było zniszczyć związek Katary i Aanga zmartwychwstałym Jetem xD A Suki wywalić, bo zepsuła całą miętę jaką czuła Toph do Sokki.

Offline

 

#4 2010-06-02 20:42:45

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Pary

Mnie też mdli od Zutary ^^

Offline

 

#5 2010-06-02 20:50:22

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pary

No to i ja się wypowiem.
Nie mogę się zdecydować właściwie między Zutarą (no w przeciwieństwie do niektórych osób mnie nie mdli ;p) a Kataang'iem. W sumie to chyba wybiorę to, które jest prawdziwe - czyli Kataang. Aang kochał się w Katarze, ona w nim raczej też - a jak, więc to. ^^
Bardziej od SukixSokka podoba mi się Tokka, zdecydowanie, więc głos na Tokkę.
I właściwie, choć nie tak dużo tego pairingu widzieliśmy, to chyba zagłosuję na Jinko. ^^
No to tyle głosów, bo nie ma tu raczej pairingów z innymi osobami niż w w/w przeze mnie ^^ Niby jest jeszcze Irune, ale dla mnie to dosyć dziwne - różnica wiekowa spora jest, choć nie podano wieku June, to jednak widać ;p

Offline

 

#6 2010-06-02 21:47:35

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

Tak tytułem wstępu to zapomniałaś o Soko (Zuko x Song)
A ja się wyłamię i napiszę, że jak już coś to najbardziej lubię Zutarę (i Soko właśnie). W przeciwieństwie do pary Aang-Katara, para Zuko-Katara ma jakiś sens... No sorki, ale która 14-latka chciała by 'chodzić', za przeproszeniem, 12-letnim smarkaczem?


Goodbye

Offline

 

#7 2010-06-02 22:11:55

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Pary

Smarkaczem? To przecież 2 lata różnicy!

Offline

 

#8 2010-06-02 22:25:17

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

Akurat w tym wieku dwa lata to jak cztery lata, więc jednak różnica jest całkiem spora (dziewczyny dojrzewają szybciej niż chłopcy i ich o te dwa-trzy lata wyprzedzają). Zrób sobie zresztą "sondę" i zapytaj znajome 14-latki z kim wolałyby 'chodzić' z 16-latkiem (tyle ma Zuko) czy z 12-latkiem? Więc 'wiekowo' (jak i pod wieloma innymi względami) Katara dużo bardziej pasuje do Zuko niż do Aanga.


Goodbye

Offline

 

#9 2010-06-02 23:41:16

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

Ogólnie to nie jestem jakąś szczególną fanką Zutary, ale akurat Zuko i Katara bardzo do siebie pasują. Zuko też stracił matkę, więc rozumie uczucia Katary. Jako brat Azuli ma wprawę z radzeniem sobie z osobami o wybuchowej osobowości, więc poradził by sobie z charakterkiem i zmiennymi nastrojami K. I jest jeszcze jeden powód dla którego sądzę, że Katara powinna być z Zuko - Ciocia Wu wywróżyła K. że będzie z potężnym magiem a Avatar to jednak nie jest zwykły mag. Dodatkowo Wu powiedziała Aangowi, że nie widzi miłości w jego przyszłości, więc wniosek się chyba sam nasuwa?

A co do pary Aang-Toph to oboje są w podobnym wieku, mają podobne charaktery, ale jakoś tej pary nie widzę. Toph nie jest jakoś typem dziewczyny (a przynajmniej jeszcze nie), której by zależało na 'chodzeniu' czy chłopakach...

Ostatnio edytowany przez Shady Eyes (2010-06-02 23:41:33)


Goodbye

Offline

 

#10 2010-06-03 09:38:34

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Pary

Możliwe, że Zutarę właśnie sugerowali producenci. Ale nic z tego zbytnio nie wynikło.
No, może Toph niezbyt interesuje się chłopakami, jednakże wzajemnie by się uzupełniali - ona jest bardziej twarda i stanowcza, a Aang bardziej taki na luzie. Przynajmniej według mnie całkiem do siebie pasują.

Offline

 

#11 2010-06-03 16:02:43

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

Raczej nie bardzo, bo praktycznie od samego początku autorzy przepychali parę Aang-Katara mimo, że ewidentnie nie trzymało się to kupy. Zutara została zasugerowana co najwyżej po to by fani mieli o czym rozprawiać.

I o to chodzi - Aang i Toph dorzbe się uzupełniają i w ogóle, ale (na stan serii) mogła by być z tego co najwyżej przyjaźń. Oczywiście, w przyszłości mogłoby się z tego coś więcej rozwinąć.


Goodbye

Offline

 

#12 2010-06-03 19:40:23

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Pary

Tak, co do wieku może i racja. No ale wiecie, miłość przezwycięża wszystko Wydaje mi się, że Aang i Toph do siebie nie pasują. Aang jest taki bardziej miękki i romantyczny, a Toph twarda i sakrastyczna. Taang nie jest za dobry, przynajmniej ja tak sądzę. Wracając do Zutary, Katara nienawidziła Zu-zu i moim zdaniem tak powinno zostać. Przecież on prawie ich plemię zabił! A Zuko jest zbyt... Zukowski, i i tak bardziej pasuje do mrocznej Mai, czy chłopczycy Toph, niż do Katary.

Offline

 

#13 2010-06-04 19:11:17

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pary

Czy ja wiem, Vendie. Shady, pisząc wyżej, z jakich powodów do siebie pasują, ma racje. I w tym, i w sprawie wieku, ale w samej kreskówce jak widać i tak jest Kataang.

Vendie napisał:

Wracając do Zutary, Katara nienawidziła Zu-zu i moim zdaniem tak powinno zostać. Przecież on prawie ich plemię zabił! A Zuko jest zbyt... Zukowski, i i tak bardziej pasuje do mrocznej Mai, czy chłopczycy Toph, niż do Katary.

Tak, ale sam Zuko się dosyć zmienił - można to bez problemu zauważyć, jak się ogląda Avatar'a od początku do końca. Choć nie każdy do końca chciał lub miał możliwość oglądnąć. Ja sama w sumie nie mogłam się zdecydować jak pisałam pomiędzy Zutarą a Kataangiem. Ostatecznie wybrałam Kataang, jest taki w kreskówce, Aang kochał Katarę i dobrze że jest szczęśliwy, choć pod względem wiekowym to raczej tak średnio

Offline

 

#14 2010-06-04 19:25:55

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

Vendie napisał:

No ale wiecie, miłość przezwycięża wszystko

W ten sam sposób można też wytłumaczyć dlaczego mimo nienawiści Katara byłaby z Zuko...


A co do tego dlaczego jest Kataang to wydaje mi się, że twórcy wyszli z założenia, że trzeba dwie główne postacie ze sobą wyswatać...


Goodbye

Offline

 

#15 2010-06-04 19:58:25

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Pary

Ja się sprzeciwiam tej pandemonii Zutary! Zuko przeszedł to co przeszedł, Katara też, książę tutaj słusznie zauważył "To akurat nas łączy". Ale nie oszukujmy się, mimo iż Zuko jest teoretycznie dobrym przyjacielem Katary(z początku nie, wystarczy zobaczyć odcinek dwunasty), to i tak dziewczyna jest zaślepiona na Aanga. Nie sądzę że by mu tak po prostu powiedziała "Aanguś, wybacz, ale ja kocham Zuko". Jeśli chodzi o wiek i poziom zauroczenia u płci przeciwnej, powiem to z bólem, Zuzu wygrywa. Przedstawię jeszcze jeden argument, Mai i Aang są jakby to powiedzieć "aspirujący" i z pewnością ani jedno ani drugie nie pozwoliłoby na podrywanie jego miłości. Władca Ognia Zuko poza tym ma dużo obowiązków, a więc nie miałby za bardzo czasu kochać się w Katarze, bo ona ani nie jest za blisko, ani nie jest jego dziewczyną, a poza tym względy światopoglądowe. Katara jest z Water Tribe, Zuko jest z Fire Nation. Ludzie niekoniecznie musieliby tolerować to że ich władcę podrywa jakaś czternastolatka z Plemienia Wody. Jak już wcześniej mówiłam, Kataang to według mnie jest lepsza para, jeśli już o moje zdanie chodzi. Propos Taangu... Ludu Boży! Nie straszcie mnie! Aang czasami jest zbyt impulsywny i wypali coś, a Toph może to troszkę za serio odebrać. Poza tym Toph to wieczna chłopczyca, nie sądzę żeby była zainteresowana towarzystwem takiej osoby jak Aang. Poza tym oni się różnią jak żywioły którymi władają(powietrze i ziemia, to chyba troszkę daje do myślenia). Ja tu z Tokką wyskakuje, ale to chwilami jest racja. Przytoczę tu pewien dialog Katary i Toph.
Toph: Tęsknię za Sokką.
Katara: Skoro tak za nim tęsknisz, to czemu za niego nie wyjdziesz?
Niby kiepski dowcip, ale między Sokką i Toph jest dużo szczerych rozmów. To on ją przekonywał i rozmawiał z nią przez cały odcinek "Runaway". Głównie o tym jak cierpiał kiedy odeszła jego matka, o jego relacjach z Katarą, a wiemy że Sokka mimo iż nie daje po sobie poznać smutku, to rozmowy o takich rzeczach są bolesne. I podobnie było z Toph. Ona mu powiedziała o swojej matce i swoich problemach. Dodajmy do tego ten tekst.
Toph do siebie: Dziękuje,Toph, za uratowanie życia. Nie ma za co, Sokka.
I to co już mówi samo za siebie.
Toph: Ratunku! Nie umiem pływać!
[Suki wskakuje do wody, zanim Sokka jeszcze zdążył buty zdjąć xD. Ratuje Toph, a tamta daje jej całusa w policzek, myśląc że to Sokka.]
Suki: Ale to nie Sokka(albo coś w tym stylu).
Toph: Teraz możesz już mnie utopić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiofwars.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl