Avatar - Legenda Aanga


#16 2010-06-11 22:44:04

Myoko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-11
Posty: 18
Punktów :   
Zainteresowania: Ogólnie tworzenie :)
Imię: Łucja
Żywioł: Woda
Wiek: 12

Re: Pary

Dla mnie samo słowo ZUTARA brzmi wymiotnie, nie mówić już o całej reszcie... No nic, ja najbardziej lubię Jinuko, Kataanga i Tokkę.

Offline

 

#17 2010-06-16 22:56:50

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pary

Hm... W sumie to właściwie nie wiem czemu tyle osób nie lubi pairingu ZukoxKatara. Bo i póki co, chyba że coś ominęłam, widziałam jedno uzasadnienie dot. nie lubienia Zutary, na które zresztą odpowiedziałam ^^
Ja osobiście chyba ostatecznie zdecyduję się właśnie na Zutarę.  Wiele rzeczy dot. tej pary powiedziała Shady w sumie, choć i do Kataangu nic nie mam.
Poza tym, pasuje mi też jak najbardziej Tokka.

Shady Eyes napisał:

A co do tego dlaczego jest Kataang to wydaje mi się, że twórcy wyszli z założenia, że trzeba dwie główne postacie ze sobą wyswatać...

Może i tak...

Offline

 

#18 2010-06-21 12:56:06

Kasmilus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-20
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: Pary

Głosuje na Kataang.

Offline

 

#19 2010-06-21 16:26:22

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pary

Kasmilus, dobrze by było gdybyś uzasadnił w jakimś tam stopniu swój wybór ^^
Btw, kropki na koniec zdań

Offline

 

#20 2010-07-18 17:09:22

 Morrighan

Użytkownik

666992
Zarejestrowany: 2010-07-11
Posty: 2
Punktów :   
Żywioł: Ogień
Wiek: 15
WWW

Re: Pary

Zutara to moim zdaniem najlepszy niekanoniczny paring o jakim słyszałam. Oboje idealnie się łączą, poza tym to epickie: woda i ogień ;>. Katara jest dojrzałą kobietą, która potrzebuje kogoś, z kim mogłaby się opiekować Aangiem. Bowiem relacji Katara i Aang inaczej nie można nazwać. Dziewczyna po prostu wlepia swe niebieskie oczka w Avatara, jak w swoje dziecko: ratuje go z opresji, leczy i w ogóle flaki z olejem.

Zutara rządzi i tyle. O!


`Barwa jest cierpieniem światła...

Offline

 

#21 2010-08-14 17:13:35

 Liv

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 76
Punktów :   

Re: Pary

Mi przypadły do gustu jak narazie tylko dwie pary - Kataang i Ty Lokka.
Ty Lee uważa, że Sokka jest słodki. Ty Lee podoba się wielu chłopakom, a Sokka wielu dziewczynom. Pasują do siebie, od razu widać. Oboje nie są magami, ale mają inne zdolności, które czasem przydają się nawet bardziej niż bending. A on, widać, że jakby "uległ" jej w odcinku 13 księgi ziemi. Aż się zaczerwienił ^^

Morrighan napisał:

Zutara to moim zdaniem najlepszy niekanoniczny paring o jakim słyszałam. Oboje idealnie się łączą, poza tym to epickie: woda i ogień ;>. Katara jest dojrzałą kobietą, która potrzebuje kogoś, z kim mogłaby się opiekować Aangiem. Bowiem relacji Katara i Aang inaczej nie można nazwać. Dziewczyna po prostu wlepia swe niebieskie oczka w Avatara, jak w swoje dziecko: ratuje go z opresji, leczy i w ogóle flaki z olejem.

Zutara rządzi i tyle. O!

Tak, może było tak na początku. Ale teraz Aang wydoroślał, zresztą Katara sama tak powiedziała. Nie widzicie, jak użyła swojego uroku w odcinku 9 księgi ognia? Wiedziała, że podoba się Aangowi. Właściwie, w odcinku 2 księgi ziemi, było widać wyraźnie, że Aang podoba się jej. A Zuzu traktuje jak brata lub kuzyna. Lubi go, lecz często się z nim kłóci i... Od razu widać, że to nie jest miłość.
Więc...
Kataang rządzi i tyle! O!


Wbrew pozorom, jestem dziewczyną ^^

Offline

 

#22 2010-08-14 20:32:33

 Spiryt

Mag Powietrza

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 62
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 10001

Re: Pary

Kataang, bo tak! Szkoda tylko że tak późno się zeszli. Chciałbym zobaczyć ich razem przez chociaż pół sezonu (już sobie wyobrażam ich kłótnie i pogodzenia ).


http://i330.photobucket.com/albums/l401/Fleurdufeu/fly.jpg

Offline

 

#23 2010-08-14 20:34:15

 Katara112

Użytkownik

12349749
Skąd: Gdzieś na ziemi
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 19
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Pary

Ja też jestem za Kataang, choć w 1 i 2 księdze miałam wątpliwości, bo Aang był dziecinny, a ja patrzyłam jak razem wyglądają (ona wyższa od niego itd), ale w 3 serii przekonałam się że to najlepsze rozwiązanie, po prostu ciągnęli do siebie jak magnes ^^ A co do różnicy wiekowej znam wiele par ,,rzeczywistych" w których dziewczyna jest starsza o 1-2 lata i wcale to nikomu nie przeszkadza.
Nie lubię Zutary, sądzę, że ludzie chcą zrobić swatkę na siłę, oni według do siebie nie pasują. Lepsze jest ZukoxMai, bo : a) znali się od dzieciństwa b)podkochiwali się w sobie od dzieciństwa (wniosek ze wspomnień Zuko w odcinku ,,samotność Zuko" c) doskonale się rozumieli, a Katara i Zuko CIĄGLE się sprzeczali (to nie prawda we przystkich przypadkach kto : kto się czubi ten się lubi).
Lubię też Tokkę, myślałam, że coś z tego wyniknie. Suki jest mi obojętna. Tuki chyba też do siebie pasują, nie zaprzeczam. Hmmmm..... to chyba wszyscy.

Offline

 

#24 2010-08-14 20:40:55

 Spiryt

Mag Powietrza

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 62
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 10001

Re: Pary

Katara112 ta różnica wieku między Aangiem, a Katarą akurat mnie w ogóle nie rusza za to rusza mnie wiek w jakim stworzyli stały związek. To prawda Aang w pierwszej księgi by naprawdę dziecinny (nie przeszkadza mi to, nawet mi się to podobało ), lecz autorzy znakomicie pokazali jak z odcinka na odcinek dojrzewa.


http://i330.photobucket.com/albums/l401/Fleurdufeu/fly.jpg

Offline

 

#25 2010-08-15 11:01:42

 Katara112

Użytkownik

12349749
Skąd: Gdzieś na ziemi
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 19
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Pary

No właśnie, porównanie np . 1 odcinek 1 sezon i 12 odcinek 2 sezon, ten gamoń był śmieszny, ale cieszę się że dojrzał, wolę takiego. A mam jeszcze inne związki, lubię też KataraxHaru, JetxKatara (pasowali do siebie) i AangxMeng (byli słodcy) a wy co o nich myślicie?

Offline

 

#26 2010-08-15 13:51:21

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

KataraxHaru: Jak tu w ogóle można mówić o jakiejkolwiek parze, skoro widzieli się góra ze trzy razy...

JetxKatara: Może i pasują do siebie, ale trzeba pamiętać, że Jet wykorzystał Katarę, więc jako taki jest już spalony.

AangxMeng: Praktycznie to samo co KxH - widzieli się raz i tyle... W sumie szkoda, bo Meng akurat do Aanga pasuje, bo są w podobnym wieku.


Goodbye

Offline

 

#27 2010-08-15 13:59:24

 Liv

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 76
Punktów :   

Re: Pary

Shady Eyes napisał:

AangxMeng: Praktycznie to samo co KxH - widzieli się raz i tyle... W sumie szkoda, bo Meng akurat do Aanga pasuje, bo są w podobnym wieku.

Może i pasują pod względem wieku, ale nie można zapominać o fakcie, że Aangowi nie podobała się Meng. Chociaż szkoda jej, bo on jej się podobał... No ale Meng pasowałaby do Lee (odc. 7 księga 2), który także miał duże uszy xD Właściwie, moim zdaniem, gdyby tych dwoje poznałoby się, byłoby super. Mają podobne charaktery, więc coś mogłoby z tego wyjść ^^


Wbrew pozorom, jestem dziewczyną ^^

Offline

 

#28 2010-08-16 12:16:29

 Katara112

Użytkownik

12349749
Skąd: Gdzieś na ziemi
Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 19
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Pary

Ale przecież Haru i Katara bardzo szczerze ze sobą rozmawiali, a w odcinku 10 księgi 3 nawet się zarumieniła ;p

Offline

 

#29 2010-08-20 21:02:44

 Nayre

Użytkownik

11241585
Skąd: Wszędzie, gdzie się coś dzieje
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 15
Punktów :   
Zainteresowania: Granie na nerwach innym
Imię: Kathness
Żywioł: Ogień i Woda
Wiek: 15 lat

Re: Pary

Nie cierpię Maiko...bo tak. Oni po prostu do siebie nie pasują! On impulsywny i wybuchowy, a ona zimna i wiecznie znudzona, nie pokazująca własnych uczuć. ,,Jak wielki zimny głaz!''. To już wolę Zutarę, Toko albo Jinko. Tą ostatnią szczerze polubiłam, chociaż tak właściwie występuje tylko w jednym odcinku xD Byli tacy słodcy! Nawet ja, wielka fanka Zuko byłabym gotowa go odstąpić *.* Najlepiej niech Zuko zerwie z Mai i pozostanie wolny, fanki dopowiedzą sobie resztę XDD

Do pary Kataang jestem nastawiona...neutralnie. Jakoś nie porwała mnie. Od początku było wiadomo, że tak będzie. Co prawda ten związek ma zero realizmu (Czternastolatka z dwunastolatkiem? -_- Szczerze wątpię), ale skoro już od pierwszego odcinka ciągnęli ten wątek to nie warto było go zmieniać.

Tokka to jedna z najlepiej dobranych par. On z humorem a ona z wyobraźnią. Oboje bywają zabawni i szczerzy do bólu, nic tylko dać im sok z kaktusa! xDD

Offline

 

#30 2010-08-24 09:04:40

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Pary

Ktoś wcześniej wspominał o twórcach, ale nie rozwinął tematu. Chodzi o to, że (uwaga fani Zutary) w pierwszych planach Katara miała być z Zuko! Ale twórcy dali jej Aanga ze względu na dzieci, do których film był kierowany. A jeśli chodzi o moje zdanie to mi bardziej by Katara pasowała z Zuko jak ogień i woda.


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bezplatne.pun.pl www.reggae.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl