Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-08-01 11:36:11

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Różne pomysły ^^

Jeśli macie jakieś pomysły np. na książki, filmiki itp. a nie macie jak ich zrealizować, to należy zapisać je tutaj. Oczywiście inni, którym spodobają się wasze pomysły, za waszym pozwoleniem mogą coś podpatrzyć. Oczywiście liczę na to, że wymienią współtwórców pomysłu

Offline

 

#2 2010-08-01 11:57:15

Sadness

Gość

Re: Różne pomysły ^^

No ja mam całkiem niezły (jak dla mnie) pomysł. Opracowałem go z siostrą, dla tego też główną bochaterką jest dziewczyna. Nie wiem, czy nie ma już takiego filmu/książki, ale chyba mogę tutaj napisać.
Mam pomysł na książkę/opowiadanie (taka jakby zapowiedz):
Dziewczyna z dalekiej przyszłości ma niezwykłe moce (tutaj nawiązuje do Avatara ), jest uważana, za zagrożenie dla ludności, dla tego chcą ją złapać i robić na niej eksperymenty. Podczas ucieczki została złapana w zasadzkę i postrzelona płynem, który miał ją zlikwidować. Ona jednak przeżyła, z licznymi obrażeniami. Otworzył się portal, który wciągną ją do nieznanej nikomu na świecie krainy (świat Avatara). Znajduje ją tam chłopak, który zajmuje się nią. Spokój trwał 3 lata. Naukowcom udaje się wedrzeć do owego świata zaczyna się wojna, którą dziewczyna ma powstrzymać. Pod koniec wojny dziewczyna nie ma siły na dalszą walkę. Połowę swojej mocy oddaje chłopakowi, który ją ratował, i którego kocha.
Wojnę wygrali, spokój zaprowadzili, a potem się w sobie rozkochali. Dziewczyna nie wróciła już do tamtego świata (sami wiecie dla tego).

 

#3 2010-08-03 17:50:29

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Różne pomysły ^^

Mam pomysł na postać ŚA
Postać byłaby szpiegiem. Nie takim jak Dai Lee, bo nigdy by się nie ujawniała, tylko zdobywała informacje, śledziła przestępców itd. Pomysł dość oryginalny, przynajmniej jak dla mnie ^^

Ostatnio edytowany przez Vendie (2010-08-03 17:51:17)

Offline

 

#4 2010-08-14 18:35:52

 Liv

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 76
Punktów :   

Re: Różne pomysły ^^

Pomysł na filmik - można zrobić AMV Toph i chłopaków z Avatara z piosenką Alexandry Burke - Bad Boys.


Wbrew pozorom, jestem dziewczyną ^^

Offline

 

#5 2010-08-25 12:47:02

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Różne pomysły ^^

Vendie napisał:

Mam pomysł na postać ŚA
Postać byłaby szpiegiem. Nie takim jak Dai Lee, bo nigdy by się nie ujawniała, tylko zdobywała informacje, śledziła przestępców itd. Pomysł dość oryginalny, przynajmniej jak dla mnie ^^

Była by Ręką/Agentką/Szpiegiem Władcy Ognia(specjalnie szkolone agentki do niezwykle trudnych zadań) Ozai i chciałaby wykonać ostatni jego rozkaz (do wymyślenia). Za dużo SW. Chyba muszę iść na leczenie xD


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#6 2010-08-25 14:39:56

Sadness

Gość

Re: Różne pomysły ^^

Liv napisał:

Pomysł na filmik - można zrobić AMV Toph i chłopaków z Avatara z piosenką Alexandry Burke - Bad Boys.

Popieram ten pomysł i wykonam go, jeśli pozwolisz

 

#7 2010-08-26 19:38:50

 Liv

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 76
Punktów :   

Re: Różne pomysły ^^

Ibuki napisał:

Vendie napisał:

Mam pomysł na postać ŚA
Postać byłaby szpiegiem. Nie takim jak Dai Lee, bo nigdy by się nie ujawniała, tylko zdobywała informacje, śledziła przestępców itd. Pomysł dość oryginalny, przynajmniej jak dla mnie ^^

Była by Ręką/Agentką/Szpiegiem Władcy Ognia(specjalnie szkolone agentki do niezwykle trudnych zadań) Ozai i chciałaby wykonać ostatni jego rozkaz (do wymyślenia). Za dużo SW. Chyba muszę iść na leczenie xD

Wiesz, w ŚA jest już 10 lat po wojnie... Ozai pewnie jest już stary lub... Cóż... Nie żyje. Jak pewnie wiesz, Ozai jest w więzieniu ^^ "Szpiegiem Władcy Ognia" - Byłego Władcy Ognia.

Devil napisał:

Liv napisał:

Pomysł na filmik - można zrobić AMV Toph i chłopaków z Avatara z piosenką Alexandry Burke - Bad Boys.

Popieram ten pomysł i wykonam go, jeśli pozwolisz

Jasne, że tak. Ale wymień mnie w napisach końcowych! xD


Wbrew pozorom, jestem dziewczyną ^^

Offline

 

#8 2010-08-27 10:08:08

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Różne pomysły ^^

Mały błędzik, ale jeśli nie żyje (jeszcze lepiej dla motywów tej postaci) to i tak może ją męczyć jego ostatni rozkaz, czy coś w tym stylu. Pomysł z tym AMV jest świetny


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#9 2010-08-30 14:25:46

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Różne pomysły ^^

A ostatni rozkaz to - Za wszelką cenę przerwij cykl reinkarnacji Awatara.

Co Wy na to?


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

#10 2010-08-30 14:27:18

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Różne pomysły ^^

Całkiem dobry pomysł. Dziękuję za jego poddanie


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lekarski3.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl