Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-07-27 20:33:23

Nickia

Gość

Nowa kategoria

Słuchajcie ja mam taki pomysł.
Jeśli już mamy rangi klimatu avatar to może założymy o tym kategorie.
Już mówię o co mi chodzi. Ta kategoria będzie się nazywała Świat Avatara. W wątkach w ów wymienionej kategorii nie będzie można pisać językiem użytkowników forum - że tak się wyrażę - ale językiem OC z Avatara. Każdy z nas wymyśli sobie postać(OC) i się w nią wcieli. Stworzymy nasz własny 'świat avatara' na forum. Będzie na nim panował klimat jak w bajce. Oczywiście będziemy sobie mówić po nickach jakimi się posługujemy na forum. Nie będzie można tam offtopicować tylko po prostu bawić się w postacie z Avatara. Mam taki jeszcze pomysł, że każdy z wyższej rangi(czyli mod i admin) będzie mógł sobie wybrać ucznia swojej magii jaką ma w randze(np. Mistrz Magii Wody: Uczeń z plemienia wody, Mistrz magii powietrza: Uczeń Magii powietrza). Gdy dla kogoś nie starczy uczniów lub nauczycieli to dobierają się np. dwoje nauczycieli i jeden z nich jest uczniem. Jeden nauczyciel może mieć max 3 uczniów(mam nadzieję, że będzie nas do tamtej pory więcej...). Piszcie jak wam się podoba mój pomysł. Jak ktoś czegoś nie zrozumiał to tutaj właśnie piszcie wszelkie pytania.

Do Zuko
Jak już ustalisz, że ten pomysł się przyjmie to proszę abyś założył taką kategorię.

 

#2 2009-07-27 20:38:44

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nowa kategoria

Mi się bardzo podoba ten pomysł tylko to z uczniami nie , dobrze jakby był taki klimat właśnie , świetny pomysł ogólnie. Ale ja bym nie dawała uczniów i byśmy mówili sobie po imionach postaci w którą się wcielimy

Offline

 

#3 2009-07-27 20:58:15

Nickia

Gość

Re: Nowa kategoria

Ok... Tylko, że nie muszą być z avatara? Chodzi mi dokładnie o to, że nie każdy musi być akurat postacią konkretnie z avatara tylko wymyśloną(absolutnie mi tutaj nie chodzi o postacie z innej bajki... Nie!) mieszczącą się w zasadach świata avatara. Takie jak magia, wojownicy itp.

 

#4 2009-07-27 21:00:40

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Nowa kategoria

Aha no to w porządku Zuko robi podział na narody jak widzę także tak będzie
dobra to teraz kto jaka postacia chce byc ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiofwars.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl