Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-09-01 20:56:00

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Witam!

Witam wszystkich fanów Avatar:Legenda Aanga! Jestem nowym użytkownikiem forum, ale nie jakimś tam Neosem, albo gościem, który chce się zakreklamować czy popisać na czacie wulgaryzmami. Mam nadzieję, że ciepło mnie powitacie, a powinniście. Dlaczego? Dlaczego założyłem osobny temat, żeby się przywitać? Bo chciałbym, żeby chwila uwagi została mi poświęcona. Jeżeli miałem tego posta umieścić gdzieś indziej-wybaczcie. Nowy się potknął i możecie go poprawić. Dobra no to jazda. Jestem Zipciu, mam 13 lat od dzisiaj jestem gimnazjalistą. Jestem fanem kreskówi Avatar od...roku. Jak widzicie możecie zapomnieć o żałosnym wypowiedziach na poziomie przedszkola dla okaleczonych umysłowo(oczywiście nie mam zamiaru urazić żadnego niepełnosprawnego, ale Drodzy niepełnosprawni, czyż wasz poziom w przedszkolu nie był niski?). Interesuję się tą kreskówką, bo ma ona świetnie wykreowane postacie, miłą dla oka kreskę, fajną fabułę i przyjemnie się ją ogląda i moim zdaniem jest to najlepsza kreskówka(nie liczę jej do anime gdzie biją tylko Naruto, co do reszty serii anime to wolę je czytać). Nicka obecnie nie mam i przyznaję się, że oglądam odcinki w necie. A co za tym idzie przez cały rok wykułem na pamięć Pierwszą Księgę i zacząłem oglądać odcinki Drugiej, ale tylko do 14(ciągle rośnie!). Na forum trafiłem przypadkowo. Mam nadzieję, że nie jest ono wygasłę i moja rejestracja miała sens. Jeżeli żyjecie fani najzajefajniejszej kreskówki myślę, że to dobre miejsce do zaczęcia popularryzowania Avatara wśród młodzieży i emerytów, którzy zdziecinnieli, albo nie mają co ze sobą zrobić. Będę się starał pisać bardzo aktywnie i udzielać się we wszystkich tematach oraz zapraszać tutaj nowych użytkowników, moich zarażonych przygodami Aanga przyjaciół(smutna historia), oraz ludzi poznanych przy okazji siedzenia w necie w poszukiwaniu fanów. Mam nadzieję, że nie zmarnowałem czasu i klawiatury oraz palców pisząc to powitanie. Chętnych do pogadania ze mną zapraszam na e-maila.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#2 2011-02-04 15:00:05

 Avatar Aro

Zbanowany

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 62
Punktów :   
Zainteresowania: Legenda Aanga , Grafika
Imię: Arkadiusz
Żywioł: Mag Wody
Wiek: 12
WWW

Re: Witam!

SiemKa


Avatar Aro ! ! Zawsze Cię Uratuje !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bezplatne.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.gdynia.pun.pl