Avatar - Legenda Aanga


  • Index
  •  » Kosz
  •  » Pokój nr. 35 [NPC & Bakker]

#1 2010-09-05 19:36:07

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Pokój nr. 35 [NPC & Bakker]

Drzwi po chwili otworzyły się i staną w nich vice-przewodniczący Rady Uczniowskiej.
- O, Benton. - zdziwił się nieco, bowiem nie spodziewał jej się tutaj - I... Ktoś jeszcze...? - dodał spoglądając kątem oka na Evę.
W milczeniu wysłuchał krótkiej wypowiedzi dziewczyny i zastanowił się chwilę.
- Jak chcecie. Ja nie mam nic przeciwko. - wzruszył ramionami - Jednak nie w sali głównej, bo Claus Senior i Junior organizują jakąś szopkę dla fundatorów nowych klas. Ale... Skoro przyszłaś do mnie, to pewnie chcesz zrobić tą imprezę w męskim akademiku, mam rację? - zapytał i nie czekając na odpowiedź ze strony jednej lub drugiej dziewczyny, dodał - Jak tak, to macie moje pozwolenie. A jakby przewodniczącej się to nie spodobało, to w ostateczności możecie zwalić wszystko na mnie. - powiedział spoglądając to na jedną, to na drugą dziewczynę i nie okazując żadnych emocji na twarzy - No to życzę wam powodzenia w szukaniu osoby, która użyczy wam swojego pokoju. W każdym razie wiecie, gdzie mnie szukać. - powiedział i po chwili zamknął drzwi zostawiając dziewczyny na korytarzu.

Offline

 

#2 2010-09-05 20:18:53

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pokój nr. 35 [NPC & Bakker]

Christine Benton


- Dziękujemy za zgodę na imprezę! - podziękowała i zwróciła się tym razem do Evy. - Jak chcesz to poczekaj tu na mnie, muszę coś jeszcze załatwić. - nie czekając na odpowiedź zbiegła po schodach przeskakując po kilka stopni.
Wybiegła z akademika i skręciła w kierunku budynku głównego. Wpadła jak burza do środka, podbiegła do drzwi z napisem "Radiowęzeł" i nie pukając weszła do środka.
- Hej, Amanda! - zawołała do dziewczyny siedzącej w środku. - Nakręcamy imprezę w męskim akademiku i potrzebna nam twoja pomoc. Tak, Olavi wyraził zgodę - dodała widząc lekkie zdziwienie na twarzy Amandy. - Nadaj komunikat na oba akademiki, że impreza zaczyna się zaczyna się za 15 minut i odbędzie się na pierwszym piętrze oraz że prosimy o przynoszenie czipsów i innych przekąsek we własnym zakresie a za te 15 minut puść jakąś fajną muzę na pierwszym piętrze. Dobrze?
Iwanow kiwnęła głową, że się zgadza i zaczęła przełączać różne guziki na konsolecie radiowęzła.
- Dzięki! Oczywiście jak chcesz to puść granie na automat i wpadnij na imprezę! - pomachała na pożegnanie i zniknęła za drzwiami.
Teraz już o wiele spokojniejszym krokiem ruszyła w kierunku akademika.
- No to teraz znaleźć Evę i można balować - pomyślała.

CDN

Ostatnio edytowany przez Shady Eyes (2010-09-08 22:13:17)


Goodbye

Offline

 

#3 2010-09-05 21:06:13

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pokój nr. 35 [NPC & Bakker]

Eva LeBeau

No tak, nie dziwota, że vice-przewodniczący jej nie zna. W końcu jest tu nowa. Fajnie, że zgodził się na imprezę. W sumie sama ona rzadko na nich bywała, ale naprawdę może być ciekawie, no i czemu nie? Gdy Christine pognała załatwić to i tamto, nie zatrzymywała jej. No bo i nie było sensu.
- Jasne - odparła jej krótko. Nie chciała czekać na dziewczynę w akademiku, wolała wyjść na świeże powietrze. Tak też uczyniła. Zaczęła wolnym krokiem przechadzać się po ścieżce. Było naprawdę przyjemnie. Rozglądała się po okolicach. Spoglądała na jezioro, które było nieco oddalone, ale jednak w zasięgu wzroku. Wyglądało naprawdę pięknie. W ogóle, okolice tutaj były naprawdę ładne... Zdecydowanie cieszyły oko.
Chyba Christine nie powinna mieć problemów ze znalezieniem mnie... W końcu nie jestem identycznie ubrana jak inni, wszyscy zresztą mają inne ubrania. No chyba że ktoś jeszcze nie przebrał mundurka, ale to szczegół. W każdym razie nie będę jej tego utrudniała... - pomyślała.

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Pokój nr. 35 [NPC & Bakker]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stara-gwardia.pun.pl www.reggae.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl