Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2010-10-06 09:08:58

 Andile

Użytkownik

5654352
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 27
Punktów :   
Imię: Ania
Żywioł: Powietrze
Wiek: 18

Re: Nasze zainteresowania 83

Różne dziwne rzeczy... Fantasy - wiedźminy, elfy, smoki i inne bzdety, gry rpg, mieczyki, rock i metal... Nie wiem co jeszcze ;D


http://www.gildwars.pl/pliki/49/image/wtf1.jpg

' odrębność żywiołów jest złudzeniem '

Offline

 

#32 2010-10-21 17:46:13

 Mariko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 38
Punktów :   
Zainteresowania: czytanie, rysowanie
Żywioł: Ziemia i Woda

Re: Nasze zainteresowania 83

Muzyka: Grupa Operacyjna, Evanescence, Linkin Park.
Serial: Avatar, Danny Phantom, Młodzi Tytani, iCarly.
Ogólnie: rysowanie, manga, anime, horrory, ciasteczka i sok z kaktusa xP


http://anime-online.info.pl/images/avatars/xerxes-break_21022_top%5B3780%5D.jpghttp://bleachasylum.com/customavatars/avatar15968_3.gifhttp://fc06.deviantart.com/fs15/f/2007/088/0/3/DN_raito___avatar_by_yolis.png

Offline

 

#33 2010-11-04 06:37:20

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Nasze zainteresowania 83

Moje zainteresowania:
* Rysowanie(swojej OC nie udałoby mi się narysować. Nie chciałabym jej pogrążyć).
* Pisanie opowiadań(science-fiction, gatunek w którym najczęściej się przetaczam. Ewentualnie fantasy).
* Słuchanie muzyki(rock, metal, czasami muzyka klasyczna).
* Czytanie książek(tutaj obyczajowe, science-fiction i przygodowe).
* Czytanie o zjawiskach paranormalnych(jakże fanka science-fiction mogłaby to ominąć!)
* Oglądanie kreskówek(Avatar, X-Meni, Młodzi Tytani, Danny Phantom, Tajemniczy Sobotowie i Ben 10: Alien Force).
* Oglądanie seriali(Ranczo i Londyńczycy. Nie oglądam tych tasiemców, z których nic nie zrozumiem, poza tym fabuła się non - stop powtarza).
* Śpiewanie(śpiewam w chórze szkolnym. Cóż, to nie jest mój gatunek).

Offline

 

#34 2010-11-07 22:26:03

 Rhyden

Mag Ognia

10259219
Call me!
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 72
Punktów :   -4 
Zainteresowania: Piłka Nożna
Imię: Jakub
Żywioł: Ogień
Wiek: 14 lat

Re: Nasze zainteresowania 83

Piłka Nożna gram już 10 lat w klubie AKS Strzegom : ) Muzyka Hip-Hop, ale ta dobra strona, Eldo, Pezet, Tede itp. Komputer, pisanie opowiadań i tekstów.

Offline

 

#35 2010-12-28 10:03:21

kerik123456

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-26
Posty: 24
Punktów :   

Re: Nasze zainteresowania 83

ja interesuje się sportem informatyką mangą i anime lubie też czasami hip hopu posłuchać ]:->

Offline

 

#36 2011-01-04 19:05:09

zuzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nasze zainteresowania 83

Muzyka (rock, metal co dziwne tata mnie tym zaraził i to co mi jeszcze wpadnie do ucha),
Komputer (simsy, gothic),
Sport (siatka, po prostu nie ubóstwiam ten sport, ale nie lubię kosza),
Projektowanie ubrań,
czytanie książek (najlepiej żeby były fantastyczne z humorem i przygodą, ale w_ogóle nie kręci mnie Zmierzch).

~Dau
Poprawiłam z lekka posta. Dodałam duże litery, przecinki i poprawiłam dwa błędy ort.
Bym nie musiała tego robić więcej.
Z dedykacją, Aminka.

Offline

 

#37 2011-07-12 19:48:12

Baczus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: Nasze zainteresowania 83

Moje zainteresowania to głównie Anime, język HTML i [rzecz jasna] grafika komputerowa.
Anime zainteresowałem się z 3 lata temu oglądając Bakugan .
Później uczyłem się obsługi PBF na znanym forum o bakugan [gra-bakugan.pun.pl] później zrobiłem własne forum PBF Bakugan i "szkoliłem się na nim". [Obecnie to forum jest 2 w top liście PBF 'ów. Ja sam jako admin miałem 1 nominację do Polskiej Gali Sław PBF] Z przymusu rozwijania forum zacząłem studiować język HTML już 3 lata temu. Później mój kolega zaczął tłumaczyć mi obsługę GIMP 'a i tak zostałem dobrym grafikiem. Obecnie uczę się kodów CSS.


http://i300.photobucket.com/albums/nn25/rafael879/others/Elements20Mastered-1.gif

Offline

 

#38 2013-08-21 10:35:09

 Nathaniel

Użytkownik

7995310
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 50
Punktów :   -1 
Żywioł: Woda
Wiek: 16 Lat
WWW

Re: Nasze zainteresowania 83

No więc... (i tak pewnie nikt tego nie przeczyta) od małego dziecka mój nieżyjący już dziadek wspierał mnie w mym zamiłowaniu jakim były pokemony. Pewnie temu do teraz tak je kocham. Kupował mi chrupki z tazzo, miałem od niego plakat ze wszystkimi dostępnymi tazzo, nie wiem skąd go wziął. Teraz już go niestety nie mam, bo mi go spalono, ale wiele bym dał za taki sam. Rysowałem i pisałem, w tym pokemony i opowiadania o pokemonach. Po jakimś czasie u wujka oglądałem swój pierwszy odcinek Avatara Legenda Aanga. Był to odcinek, w którym Katara walczyła z Pakku, bo ten nie chciał ją uczyć. Już wtedy pokochałem ten serial. Niedługo po tym tato kupił Cyfrowy Polsat a wtedy... to była totalna jazda. Pamiętam, jak w pewien weekend był maraton z Aangiem. W sobotę pierwsze dwie księgi, w niedziele księga ognia. Tego drugiego dnia cały dzień spędziłem przed telewizorem. ^ ^ Koleżanki także wkręciły mnie w Ben 10, ale ta najnowsza seria jest dziwna. xD Poza pisaniem opowiadań czasami rysuje. Grafika komputerowa wychodzi mi... średnio, co można zaobserwować na moim deviantArcie. Hym, co mogę jeszcze napisać? Kocham muzykę, jak chyba każdy. POP - tak, ta muzyka nazywana komercyjnym gównem, ale która muzyka nie jest komercyjna? Że niby rock? Metal? Wolne żarty. Ostatnio zaczęło mi bić na punkcie kpopu... No, śmiejcie się. A mnie się to strasznie podoba. Jeśli chodzi o sport, to ten mnie raczej nie interesuje...  No, jeśli ktoś chce się o mnie coś więcej dowiedzieć, to proszę pisać na gg, a powinienem odpisać. ^^


http://img1.besty.pl/static/1748874.gif

"And we had magic and this is tragic
You couldn't keep your hands to yourself


I feel like our world's been infected
And somehow you left me neglected
We've found our lives been changed
Babe, you lost me"

Offline

 

#39 2013-09-22 19:05:34

 Maizu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-05
Posty: 12
Punktów :   

Re: Nasze zainteresowania 83

Ja interesuję się muzyką(Szczególnie z lat 80 i 90),rysowaniem,robieniem OCek,Touhou Project i wiele innymi rzeczami =3

Offline

 

#40 2013-12-27 15:54:24

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Nasze zainteresowania 83

Wyszukiwanie dziwnych fanfiction dziejących się w alternatywnych uniwersach, niszczenie ludziom psychiki przez swoje idiotyczne fanarty i beznadziejne poczucie humoru, denerwowanie wszystkich dowcipami z użyciem gry słów, posługiwanie się językiem angielskim przy każdej możliwej okazji, bo polska język być trudna, niszczenie moich biednych bębenków przez używanie słuchawek 24/7, fascynacja post punkiem i rockiem lat 80- oraz 90-tych, ogólna fascynacja tymi dwoma dekadami, okazjonalnie - pisanie opowiadań, które nie mają sensu, przez co zaraz je rzucam oraz wycie, tzn. śpiewanie, choć mam dość osobliwy głos przez co niewiele piosenek mi podchodzi, zwłaszcza tych żeńskich (to już w ogóle), spamowanie na forach i obijanie się na chemii, co widać później w ocenach. Dziękuję za uwagę. I cytat na koniec:
"I wanna be a rebel but I don't want to get in trouble. You feel me?"

Offline

 

#41 2013-12-28 13:49:40

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Nasze zainteresowania 83

Bosh, żono, ożywiasz to forum.
To moje hobby się z deka zmieniło. Ba, zmieniło się całe moje życie, odkąd pierwszy raz się tutaj zalogowałam. Powinnam dostać odszkodowanie. I order.
To tak:
- fangirlowanie jedynego na świecie ideału z brązowymi oczami i bez cycków
- podrywanie wszystkiego, co się rusza
- poprawianie włosów
- słuchanie muzyki na cały regulator i śpiewanie
- oglądanie komedii romantycznych, filmów akcji i całego tego badziewia, do którego oglądania nikt się nie przyznaje, ale każdy je lubi
- dręczenie drugiego ideału z zielonymi oczami i (również też) bez cycków
- pisanie opowiadań, które trwają góra dwa, trzy rozdziały
- rysowanie serduszek w zeszytach, bo to prawdziwa SZTUKA <3
- słuchanie przygnębiających piosenek o nieodwzajemnionej miłości i zerwaniu, uwielbiam je, są takie poetyckie
- jaranie się wszystkim, co ma choćby najmniejszy związek z homo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishracingteam.pun.pl www.zal.pun.pl www.ensidia.pun.pl www.kareena.pun.pl www.wyro.pun.pl