Avatar - Legenda Aanga


#1 2010-07-27 17:07:41

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Pary

Jak sama nazwa wskazuje, jakie są wasze ulubione pary w ŚA? Nie zrobię listy, tak jak to było w temacie o parach z ATLA, ponieważ w Świecie Avatara jest peełnoo związków miłosnych, których trudno mi zliczyć. Co ode mnie. Ja lubię Toshiro x Sam(nie chcę mi się bawić w wymyślanie tych całych nazw, bo w te klocki jestem kiepska), ze względu na ciekawe(i wybuchowe) połączenie charakterów tych dwóch osóbek. Poza tym zabrakło czegoś, czego bardzo, ale to bardzo nie lubię... Jednostajności(czyli zawsze uhahanych buziek i wiecznej miłości. Bleee!). Bo jest i kłótnia, romantyczne scenki, ale i także dzień powszedni(Dev się stara, ja się lenię x3). Sheball x Shugy też jest niezłe, ale tam jest już więcej uniesień i rozckliwień. Z par domniemanych to najbardziej celuję w Mortred x Sigma(Nickia i Triss mnie zabiją). Bo jakaś przyjaźń między nimi jest, co nie? Z tych bardziej nowszych propozycji to Nickia x Arika. Nickia i Artur jest trochę nudne. Poza tym para Nickia x Arika jest zrobione na podstawie pewnego fajnego projektu(słowa schemat nie użyje, ponieważ będzie się to wydawało nudne). Dziewczyna, która jest chora na umyśle i chłopak, który próbuje ją przekonać do zejścia na ziemię i skierowania się do najbliższego szpitala psychiatrycznego. I to tyle ode mnie.

Offline

 

#2 2010-07-27 18:59:04

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Pary

To ja sobie nazwy powymyślam, ot co! ;3 Na przykład Sashiro. Powiem szczerzę - lubię tą parę najbardziej ze wszystkich jakie kiedykolwiek były w ŚA. Czasem jest zabawnie, a niekiedy nieco poważniej. Jedno jest pewne - z nimi nie można się nudzić, oj nie! Choć niekiedy Devil zachęcał mnie do zamieszania w ich związku swoimi postaciami (xD), to jednak postać Skorki zawsze zachowywała dystans do tego typu scenek. ;3
Natomiast inne pary stawiam zdecydowanie na drugim, a może nawet i na trzecim czy dalszym planie. Niektóre są naprawdę interesujące, niektóre znacznie mniej. Przepis na świetny pairing to dwa zdecydowanie przeciwne charaktery, dwie duże garście humoru, nieco powagi i łyżka miłosnych uniesień. Taka jest przynajmniej moja opinia, nie wiem jak wasza. W każdym razie powyżej wymieniona para jest moją ulubioną, ale lubię również Nickira, Nickika, Shuball i najnowszy Sigred - może jest to nieco absurdalne, ale pairing ciekawy i mi się całkiem podoba. ; D

Offline

 

#3 2010-07-27 19:35:54

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Pary

Dobra, ja się co nieco jeszcze wypowiem.

Bernkastel napisał:

Na przykład Sashiro. Powiem szczerzę - lubię tą parę najbardziej ze wszystkich jakie kiedykolwiek były w ŚA.

A ty wiesz, że ja też? x3 Tak na serio, to też lubię tę parkę. Za śmiechowe teksty(Łoo, ale laska jest by Damianero, ale chyba lepiej brzmi jak mówi to Toshiro), romantyczne scenki(w lesie pod Ba Sing Se było fajnie) i ogólnie za całokształt.

Bernkastel napisał:

Choć niekiedy Devil zachęcał mnie do zamieszania w ich związku swoimi postaciami (xD), to jednak postać Skorki zawsze zachowywała dystans do tego typu scenek. ;3

Bo Sam nie chce dopuścić do bójek o chłopaka(ło, pacyfistka od siedmiu boleści). Mój chłopak, mój, mój, mój(kiedyś mówiłam" Mój tata, mój, mój, mój x3). Zresztą wszyscy dobrze wiemy, co by się stało gdyby do Toshiro zarywała jakaś inna dziewczyna(byłoby to groźne w skutkach dla Toshiro i dla tej innej dziewczyny(xD).

Offline

 

#4 2010-08-01 08:21:57

Sadness

Gość

Re: Pary

A ja Cię Bern złapie! xD I postraszę pięścią >.<" 
No nic, ja coś dodam od siebie, jak już się za pisanie wziąłem. (Nie chce mi się pisać o swojej postaci. Jakoś tak mi to wygląda jakbym się chwalił, czy có xD)

A mi się żadna z par nie podoba, bo nie chce mi się postów czytać, kogoś. Jedna z fajnych par, jak dla mnie to Nickia x Artur, ze względu na to, że pierw byli wrogami, a potem takie dwa ludzie sobie takie (>.<).
No to, to już koniec

Ostatnio edytowany przez Devil (2010-08-01 08:23:41)

 

#5 2010-08-03 12:50:51

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Pary

No, dodałam historyjkę mojej postaci i nawet fajnie wyszło(moim skromnym zdaniem, of course). Skrótowcem- jak się poznali, a skrótowcem tylko dlatego, że coś co mogłam opisać długo(Devil później mógłby się czepiać za kwestie Shiro i jego zachowanie), a nie podpasowało by niektórym osobom. Więc jak to Sam mówiła "stała się ofiarą własnego planu". Bo tak się rzeczywiście działo... Biedna, planowała że to Toshiro będzie ją wielbił i uganiał się za nią, a wyszło że to ona zachowywała się tak w stosunku do jego osoby.
A co do pozostałych par, bo jest ich multum- podobał mi się bardzo taniec Nickii i Eigo(Arika? Eigo lepiej brzmi). Był taki... Dość ciekawy(ta, ta, wszyscy wiemy że lubię romantyczne sceny). I koniecznie chciałabym zobaczyć Mortreda i Sigmę razem. Troszkę to nie pasuje, bo Sigma wydaje się być niedostępna dla chłopaków, a jest zajęta obowiązkami, więc teoretycznie ich związek nie ma szans, ale kto wie... Może coś z tego wyjdzie A propos tego że Devil kręcił z Bernkastel, Angel x Toshiro też by pasowało. Chociaż... Po pewnym czasie zabrakło by tego zbawiennego kontrastu jaki jest w większości par w ŚA. Shi przystopował nieco ze swoim naturalnym charakterem i moim zdaniem stał się bardziej spokojny. A Angel... Też spokojna jest, więc kontrast zacząłby maleć i może nie byłoby tak ciekawie.
Jeszcze słów kilka na temat Toshiro x Sam i Mortred x Sigma. Nieźle by było poczytać jak ta czwórka jest w jaskini dwojga kochanków. Kto pierwszy by się całował? x3 Ale w końcu dla wydostania się. Jakby wpadła magia ziemi i super uber dwie dziewczyny które umieją się nią posługiwać, to można by było wymyślić że magia padła Albo kretoborsuki, albo miłość x3

Offline

 

#6 2010-08-13 20:08:39

TheYuki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pary

Ja również lubię tą parę - Toshiro x Sam. Bardzo ciekawa, powiem szczerze. Dużo w niej się dzieje. Nie całują się tak często, to dobrze, bo mnie całowanie co parę sekund przyprawia o mdłości Jeśli chodzi o pomysł... Jest bardzo fajny, powiem Ci Skorka. Może być też tak, że Shiro jakby pocałował Samanthe, to by nic się nie działo, bo już się całowali I teraz mój mały pomysł, zrobienia zamieszania między tą koffaną parką - Toshiro i Sam.
Jeśli jednak zamiast Mortreda i Sigmy byli tam Hidoi z Hikarim. I jeśli byłoby tak jak w bajce - ściana spadła i Shiro z Hikarim zostali odgrodzeni od Sam i Hidoia. Przypuszczam, że by tam zginęli, bo nie umieją się dogadać i wspólnie zrozumieć XD

Offline

 

#7 2010-09-27 22:02:25

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Pary

Emm... Mam takie dziwne wrażenie, że Dorme będzie z Kesuke. W sumie on zachowuje jak dżentelmen bądź brat, ale może coś więcej z tego wyniknie. W każdym bądź razie, mam takie wrażenie.

Offline

 

#8 2010-09-29 19:33:46

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

Skorka napisał:

Emm... Mam takie dziwne wrażenie, że Dorme będzie z Kesuke. W sumie on zachowuje jak dżentelmen bądź brat, ale może coś więcej z tego wyniknie. W każdym bądź razie, mam takie wrażenie.

Kto wie, kto wie... Z drugiej strony Dorme wydaje mi się taka 'zołzowata', że nawet jakby Kesuke chciał coś więcej niż 'bratowania' to i tak nie będzie mieć szans.


Goodbye

Offline

 

#9 2010-09-29 19:57:14

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Pary

Wiesz, Dorme to taka feministka, która za wszelką cenę chce zaśpiewać "O mnie się nie martw, ja sobie radę dam!". Czasami Dorme z lekka przypomina mi Sam(chociażby swoją przeszłością i chęcią zemsty na ojcu). Tylko że Sam to wieczna chłopczyca, która przyzwyczaiła się do chłopaka w roli kumpla, a nie kogoś więcej. Urok osobisty służy tylko wyłącznie bajerowaniu innych. Cóż, Dorme jest troszkę inna. Wyniosła dama, która nie chce towarzystwa chłopaków, a mimo to oni się do niej kleją jak muchy do lepu.
Może teraz przeskoczę na inny temat... Mortred Jak wszyscy wiedzą, Mortred miał być z Sigmą, ale wszyscy wiemy, jak bezsensowny jest związek z NPC. Ale na horyzont wkroczyła nowa laska(idealna dla Mortreda), mianowicie Shinju. Cóż, ona jest jaka jest. Podziela kradzieże(o tak! this is it!), ma buntowniczy charakter(za to ją lubię) i inne takie sprawy. Cóż, Mortred jest współczujący i spokojny. Sądzę, że nawzajem by się nieźle "zwalczali" i negowali. Mortred mógłby przymknąć oko na niektóre z rozrywek Shinju, a Shinju mogłaby od czasu do czasu zrobić coś, co bardziej pasowałoby do Mortreda.

Offline

 

#10 2010-09-29 20:36:43

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Pary

Co do Mortred'a i Shinju to nie jest to wielką tajemnicą, że wprowadziłam tę postać jako dziewczynę dla Mort'a. Triss narzekała kiedyś, że nie ma wolnych dziewczyn to stwierdziłam, że co mi szkodzi zacząć się bawić w ŚA. Choć jak tak teraz na nich patrzę to jakoś nie widzę ich razem...


Goodbye

Offline

 

#11 2010-10-18 21:45:06

 dorci

Mag Ziemi

Zarejestrowany: 2010-08-09
Posty: 595
Punktów :   

Re: Pary

Myślę że Shinju i Mortred pasują do siebie. Jak to mówią przeciwieństwa się przyciągają a wydaje mi się, że to są zupełnie różne osobowości. Mortred jest spokojny i opanowany na moje można go określić mianem tamtejszego chrześcijanina (Wszędzie muszę poruszać wątki religijne xD) a Shinju jest bardziej energiczna i spontaniczna o ile zdążyłam zauważyć. To moja opinia a z góry ostrzegam, że ja się na ty nie znam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.awfpoznan.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.reggae.pun.pl www.bezplatne.pun.pl