Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-09-30 00:48:19

 Mandarynka

Mag Wody

12883203
Skąd: Rissow city
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 204
Punktów :   
Zainteresowania: rysowanie, j-pop, anime
Imię: Paulina
Żywioł: woda
Wiek: 13
WWW

Ale piękny sen...

Piękny sen, czyli co nam się ostatnio śniło. Ja zazwyczaj mam, delikatnie mówiąc, sny niemądre. Od trzech miesięcy prowadzę dziennik snów więc mogę co nieco tu napisać, np.

10.07.10r. Trzecia wojna światowa spowodowana znalezieniem w jednej z uczniowskich szafek materiałów oskarżających księdza Rydzyka (?!). Nalot.

To był jeden z głupszych. Ostatni sen, jaki pamiętam to Edzio z FMA przełażący po sznurku przez rzekę;) Rzeczony Edzio śnił mi się wtedy całą noc.


http://img411.imageshack.us/img411/4456/0482907.png

Offline

 

#2 2010-10-03 19:04:30

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Ale piękny sen...

Hmm... Ja miałam dużo nienormalnych snów. O, taki jeden z naszym forum: user'owie przybrali postacie swoich ludziów z ŚA. Ja, Skorka i Triss - Triss była dziewczęcą formą Natsu - byłyśmy na plaży, i wtem Devil przyleciał na latającym skorpionie i do nas kiwa. No, to cały sen! xD Jeszcze jeden taki, o tym, że byłam w lesie i tam była wiedźma ze smokiem, a ja musiałam się przed nimi chować O.O . I, jeszcze taki jeden: Było sobie czterech wędrowców z długimi brodami i wróżka przepowiedziała im wszystkim po koleji śmierć: Na historii, polskiem, plastyce i matmie. Potem, nie wiem co się z nimi stało, ale "odmłodzieli" i poszli do szkoły. Najpierw była historia i jeden nie przyszedł. Na polskim nie przyszedł drugi, a na plstyce nie było trzeciego, aż został tylko jeden. Potem on się pyta innych uczniów co jest teraz, a oni, że matma. I on uciekał tak po całym akademiku, aż był na dachu.  Potem, z nikąd, pojawiła się nasza szkolna woźna (ja osobiśnie uważam, że ona jest wiedźmą) i go zepchnęła. Ciekawe, nie?

Offline

 

#3 2010-10-03 22:01:51

 Mandarynka

Mag Wody

12883203
Skąd: Rissow city
Zarejestrowany: 2010-03-21
Posty: 204
Punktów :   
Zainteresowania: rysowanie, j-pop, anime
Imię: Paulina
Żywioł: woda
Wiek: 13
WWW

Re: Ale piękny sen...

Whoa, niezłe. Mnie się nigdy nie śniło nic w jakikolwiek sposób związanego z tym forum, a Twój sen jest dość ciekawy. Przypomniało mi się właśnie coś takiego: poluję na gigantyczne robale z postaciami ze Slayers za pomocą świetlnych mieczy (takich jak z ,,Gwiezdnych wojen") przeciskając się w wąskich, ceglanych korytarzach jak w jakimś bunkrze. Takich robali było cztery i musieliśmy je wszystkie... ee... upolować. Potem był jeden z bardzo rzadkich momentów, w których czegoś się bałam a mianowicie, że robal wyskoczy nagle zza zakrętu lub zsunie się z sufitu. Błee! Następnie przerwa na odpoczynek podczas której namawiam główną bohaterkę wyżej wspomnianego anime aby użyła zaklęcia Ostrza Nicości bo zwykłe czary nie imały się potworów. Ona jest zbyt wycieńczona więc idę ja i używając Ostrza Nicości przecinam robala na pół. Po tym wydarzeniu budzę się, a gdy zasypiam po chwili śni mi się wieniec pogrzebowy.


http://img411.imageshack.us/img411/4456/0482907.png

Offline

 

#4 2010-10-05 07:21:07

 Andile

Użytkownik

5654352
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 27
Punktów :   
Imię: Ania
Żywioł: Powietrze
Wiek: 18

Re: Ale piękny sen...

Miałam baaardzo głupi sen.
Rodzice kazali iść mi do kościoła. Padał śnieg. Guzdrałam się i wyszłam z domu jak się już msza zakończyła. Byłam normalnie ubrana, gdyby nie japonki. TRZASK! Aang robił rozróbkę w moim mieście, bo ktoś ukradł mu lizaka. Próbowałam z nim rozmawiać, ale nie wyszło. TRZASK! Mój kuzyn oglądał z jednym znienawidzonym moim 'kumplem' z klasy Death Note.


http://www.gildwars.pl/pliki/49/image/wtf1.jpg

' odrębność żywiołów jest złudzeniem '

Offline

 

#5 2010-11-02 14:32:11

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ale piękny sen...

Cóż, mnie śnią się zwykle głupie sny... Ale najgorszy to był... Samobójstwo mego Alter Ego - czyli Sam.
W dziwny sposób pan Shiro znikł. I tak go nie było, nie było. Sam jakoś się zaczęła smucić, aż pewnego dnia poszła do lasu. Wzięła ze sobą sznur i się powiesiła.
Albo najgłupszy sen jaki mi się śnił. To z mej "młodości", bo miałam wtedy pięć lat, jak mi się to śniło.
Stoimy z babcią pod bramą i chcemy iść... Ale tu nagle wyskakuje pędzący guzik i nas przyciska do tej bramy. I tak w kółko. Dobra, inne miejsce... Gościu kupuje mi książeczkę z bajkami... I chyba NAJGŁUPSZE. Idę na cmentarz z tatą i mamą, patrzymy, a coś się tak żółto jarzy. To był Raiffeisen Bank. Tata przychodzi, chce wypłacić pieniądze, ale patrzy... Nie ma karty bankomatowej(czy tam kredytowej).
Albo sen z moim przefajnym kolegą(O nie! Śni mi się po nocach). Mariusz coś tam zrobił(albo ja się smuciłam, nie pamiętam dokładnie), a ja zaczęłam mu dziękować. Dobra, klepie go po plecach. Aż nagle przy całej klasie go przytuliłam. I ja do niego: Może już przestańmy, bo się na nas dziwnie lampią. No i przestaliśmy. Szkoda, że sen się akurat skończył.

Ostatnio edytowany przez Skorka (2010-11-02 14:32:26)

Offline

 

#6 2011-01-06 21:56:02

zuzel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ale piękny sen...

Mnie się śmiało, że w jakimś zamku zgubił się książę, a ja byłam jego przyjaciółką i kazali mi go szukać. Wyznaczyli też do tego jakieś lwy, pumy, tygrysy i inne dzikie zwierzęta. Łaziłam po tym zamku z jednego do drugiego tajnego przejścia, aż znalazłam się poza zamkiem koło chatki z drewna. Coś działo się nad jeziorem i ja tam podeszłam, a tam ludzie coś krzyczeli i w_ogóle. Zobaczyłam, że ktoś jest w wodzie i skoczyłam. Gość się rozpłynął a ja siedziałam w tej lodowatej wodzie. Ktoś skoczył za mną i mnie wyłowił. Okazało się, że to ten książę a był on... moim kolegą z klasy (którego znam od przeczkola bo nasi rodzice się znają). Tak mnie to zaskoczyło, że się obudziłam.

~Devil
Duże litery na początku zdania! Poprawiłem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiofwars.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.lekarski3.pun.pl