Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2010-11-03 16:18:22

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Opisz osobę powyżej.

Jaa? No dobra, kleję się do Devila. On jest taki... Brak mi słów.
Szalona, mająca władczy charakter. Cóż, użala się nad sobą, ale nie znowuż jakoś często. Ma świra na punkcie Ariki z ŚA i lubi Akirę(użytkownika). Według niektórych, jej postać flirtowała z każdym facetem na tym marnym świecie. Ona chyba też.

Offline

 

#17 2010-11-18 15:20:29

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Opisz osobę powyżej.

Skorka jest sympatyczną dziewczyną, chociaż czasami, gdy się denerwuje, to nawet Dev się od niej odsuwa! Ma ciekawe pomysły i duże poczucie humoru. Jest trochę nienormalna... (Nie zabijaj, proszę!) Ale w dobrym sensie tego słowa! To wyjaśnia, czemu tworzy takie nienormalne postacie ^_^ Ale ogólnie to można się z nią pośmiać i nie obraża się o byle co. Jest jedną z najtwardszych dziewczyn z forum, moim (skromnym) zdaniem.

Offline

 

#18 2010-11-18 15:50:42

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Opisz osobę powyżej.

Vendie? Hmm...
Ucieknę się do banalnych przymiotników jakimi są Miła i Pomocna. No więc jest... miła i pomocna. Ma zwariowane pomysły. Ummm... Chce ostać dyktatorką świata(I ja jej się nie dziwię ). Uwielbia gdy ktoś ją chwali, lecz wbrew pozorom nie jest megalomanką. Ma władcze odruchy. No, muszę przyznać, że nadaje się na przywódcę. Ma VIP'a(Co chyba każdy wie, czuje i słyszy xd). Nie klei się do żadnego chłopaka. Czasem zdarzy jej się coś palnąć mądrego(Nie bij ><). No i oczywiście wielka władczyni emotek. Moja dobra kumpelka z forum


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#19 2010-11-19 21:07:11

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Opisz osobę powyżej.

Dziewczyna, która stanowczo jest sadystką. Miedzy innymi przez jej avatara, od którego powoli zaczynam ślepnąć. Tak tak, ustaw sobie jeszcze bardziej jaskrawy kolorek! Dau jest dobrą wersją zUej Nickii, która... No, była zUa. A Dau jest lepsza, chociaż właściwie jest to ta sama osoba i... Dobra, to zaczyna się plątać. Jeszcze raz:
Dau jest wszechstronna i zabawna. Bardzo lubi Akirę, nie tylko tego z ŚA xD . Ale dobra, obiecałam że nie będę już ich zamęczać. No i oczywiście to, że jest szalona i władcza. Jak jaaa! Biorąc jeszcze to, co wydukałam u góry, to chyba wszystko. No, i jeszcze jest "miła i pomocna".

Offline

 

#20 2010-12-07 17:38:16

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Opisz osobę powyżej.

Vendie, Vendie... Co ja mogę powiedzieć o Vendie... Cholewka, musimy na chatboxie popisać bo ja cię prawie dziewczyno nie znam . Vendie jest... no jest... no bo... Hmm, patelnia by się przydała, bym się palnęła w łeb i przypomniała sobie jaka ona jest . Mam! Mam! Vendie jest wnuczką Fidel'a Castro! A tak na serio to Vendie jest ciepła i sympatyczną osobą. Nie da się jej pomylić z nikim. Cierpliwsza niż na przykład Skorka (Nie bij )


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#21 2010-12-25 19:38:42

Daughter

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 206
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie wierszy :3
Imię: Agata
Żywioł: Ogień.
Wiek: Odpowiedni do wagi i wzrostu

Re: Opisz osobę powyżej.

Mikado? To moja dobra kumpelka. Jest narwana i przebojowa. Często wplątuje się w bójki, ale widocznie tego chce... Cholernie odważna. Jako jedyna ma takie specyficzne podejście do moich chorych odpałów i pomysłów. Miała słabość do Rhy... Ekhm do pana R, znaczy się. Naciskam na MIAŁA, gdyż straciła po wiadomym incydencie. Strasznie wszystko przeżywa. Jest wszędzie i zawsze(Przesadziłam?). Chce zrobić z biednego(No, czy ja wiem czy takiego biednego...) Akiry szynkę! Osz ty! xd Nie chce mi odpisać w ŚA zostawiając moją biedną Aickin w bezruchu! Jest szczera i szalona. Do tego ma głupie pomysły(Jak popisanie kafelek...). Jej nick kojarzy mi się z Avokado... xd Ale to chyba nie ta zabawa... Kończąc: Mikado jest porąbaną dziewczyną. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. ^^


http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=syga.jpg&res=medium

Offline

 

#22 2010-12-27 09:10:46

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Opisz osobę powyżej.

Dau, nie jesteś pierwszą osobą która tak mówi. A za pana R to ja chętnie wypróbuję na tobie nowy toporek
Osoba której zdecydowanie nie zaproszę na mój pogrzeb (Bo chcę żeby ludzie chociaż tam mieli do mnie szacunek)
Jej poprzedni nick bardzo mi się podoba, nadałam nawet taką ksywę koleżance.(Nie bij )
Chyba jedyna nie ma do mnie pretensji, że nie jestem taktowna jak np. Shady lub Vendie. Ewentualnie Skorka.
Jej plan działania w przypadku spotkania wroga: Pobić-zabić-sklonować-jeszcze raz zabić.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#23 2010-12-29 17:56:28

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Opisz osobę powyżej.

O Jezusie słodki... Prawdopodobnie nie pocieszy Cię ten opis, ale mnie to nie obchodzi. Emo, denerwuje mnie i niektórych użytkowników. Ma 12 lat. Ot taki sobie ludź. Narzekający.

Offline

 

#24 2010-12-29 19:45:43

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Opisz osobę powyżej.

No tym razem napiszę coś więcej! ^^
Opis:
Skorka jest bezpośrednia i szczera (co chyba wychodzi na to samo). Dostępne tryby: zdenerwowana Skorka i spokojna Skorka. Gdy jest w tym pierwszym trybie, zdenerwowanym, lepiej jej nie irytować. To, co wtedy powie może się śnić do końca żywota. Nękanie przez Skorkę i nieprzespane noce! Gratis! W drugim trybie Skorka jest naprawdę bardzo miła-i-pomocna, zabawna... No, w ogóle jest fajna ^^ No i bardzo lubi Dev'a, ale to szczegół. Hm, Skorka lubi być dowódcą (szczególnie wojska). Raz próbowałam się z nią zmierzyć w bitwie na wojska, ale, niestety, poległam. No i jeszcze to, że ma talent do wymyślania różnych postaci z przeszłością. Albo takich, że tak powiem nie-do-końca-czarnych bohaterów. Chyba wiecie, o co mi chodzi? ^^

Off: Mikado, ja jestem taktowna? Naprawdę?!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.notabene.pun.pl www.fifa08.pun.pl www.ziip88.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl www.ebase-fm.pun.pl