Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#46 2010-11-14 20:56:02

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Pary

Nayre, dobrze że się wypowiedziałaś ale na następny raz proszę o trochę łagodniejszą krytykę, dobra? Myślę że się dogadamy:).
Edit: Nayre, jeśli lubisz Zutarę to mnie to nie przeszkadza cieszę się że masz własne zdanie. Co do przymiotników dodatnich: po prostu nie lubię kiedy ktoś wyraża się obraźliwie o zdaniu innych osób. Ja mówię to co czuję a nie to co ty uważasz za superowe, słitaśne i totalne. Ja osobiście za tymi zwrotami nie przepadam ale cóż. Ja już teraz staram się być dla ciebie miła(Taa, nie ma to jak kłótnie przez internet --')Jak chcesz to se lub Zutarę, mnie to nie przeszkadza. Ja lubię Maiko ty co innego. Zdarza się. Tez kidyś lubiłam Zutarę ale teraz wolę Maiko, to naturalne. Pewnie tego posta też zaraz skrytykujesz ale pomyśl czy warto, naprawdę. Nie lepiej odpowiedzieć, kulturalnie i nie obrażając drugiej osoby?
Na temat: Po namyśle do moich ulubionych pairingów dodaję... Jetzulę. Jedno i drugie wykorzystało ludzi. Jet przy Azuli prawdopodobnie przestałby tak nienawidzić Narodu ognia. A gdyby nabroił Azula mogłaby go wyłgać i zwalić winę na gościa przebranego za mydło xD. Już to widzę.

Ostatnio edytowany przez Mikado (2010-11-16 20:17:43)


It's immortality, my darlings.

Offline

 

#47 2011-02-04 00:37:47

 SanDanGi

Mag Ognia

Skąd: Północna świątynia powietrza
Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 55
Punktów :   
Żywioł: Ogień

Re: Pary

Ja jestem za kataang , ponieważ Aang i Katara całowali się już nie raz , a czy Zuko i Katara się całowali ? a z resztą Aang kocha się w Katarze Od pierwszego odcinka nie? nie wiem czy Katara też od pierwszego odcinka ale go kocha. Różnica wieku jest nie ważna , ważne ze się kochają , przykłaem jest moja babcia i dziadek .  Moją babcia jest od niego 3 lata starsza , mój kolega i koleżanka moja koleżanka też jest 2 lata starsza od niego . Mam jeszcze wiele przykładów ale za długo by pisać

Offline

 

#48 2011-03-19 09:21:46

Nef

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pary

Tokka Tę Suki to nie skomentuję, jak już ktoś napisał... "Zepsuła całą miętę jaką Toph czuła do Sokki" i popieram

Offline

 

#49 2011-03-20 21:29:39

 Kosa|Mag ziemi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-20
Posty: 6
Punktów :   
Zainteresowania: Komputery, animacja
Imię: Michał
Żywioł: Ziemia
Wiek: 17

Re: Pary

Wiek.... No tak ja chodziłem z dziewczyną o rok starszą jak miałem 12/13 lat i to była bardzo duża różnica ulubionej muzyki itp... Więc nie jestem za Kataang'iem.. Ale to kreskówka i w niej oni do siebie nawet pasują. Ale Katara do Zu-Zu też by pasowała. Oglądałem całą serię i mnie to nie gryzie, że jest Kataang, właściwie to mi pasuję.

Offline

 

#50 2013-12-17 17:37:51

Anashee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-17
Posty: 2
Punktów :   -1 

Re: Pary

No to ja mam zupełnie odwrotnie...Gryzie mnie Zutara!


Książki spra­wiają, że opi­sywa­ne w nich his­to­rie i wy­rażone opi­nie sta­ja się twoimi i po skończo­nej lek­turze nie jes­teś już tym sa­mym człowiekiem, ja­kim byłeś, kiedy ja zaczy­nałeś...

Offline

 

#51 2013-12-28 19:43:44

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Pary

Shipping every1 x every1. Będziemy kreatywni!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiofwars.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl