Avatar - Legenda Aanga


#16 2010-03-20 19:31:52

 TyLee

Użytkownik

Skąd: Wyspa Kioshi
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi

Na czym polega magia wody? Znaczy, wiem że na sztuce walki Tai Chi, ale np. w magii ziemi chodzi o bycie "JAK SKAŁA". A co z wodą???


Lik do pobrania odcinków Księgi Ognia po English:
[url]http://www.avatarchapters.org/book3fire.html[url]

Offline

 

#17 2010-03-20 19:47:20

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pytania i odpowiedzi

katara1122

O ile mi dobrze wiadomo, nie. Są po prostu cztery elementy, którymi magowie władają. I to są jakby te style walki... Jeśli tak to nazwać. A tak, to raczej nie ma czegoś takiego.

TyLee

Nie bardzo rozumiem pytanie. Na czym polega... Jeśli chodzi o bycie jak skała, to jest raczej taka cecha maga ziemi, twardego jak skała... Nie jestem pewna o co chodzi.

Offline

 

#18 2011-01-03 13:15:02

Aang27

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi

Witam all na tym forum. jestem nowy i mam nadzieje że będzie extra ale do rzeczy. Poszukuję całe księgi wody, ziemi i powietrza (słyszałem że jej nie ma) szukałem w google ale trzeba ściągać pojedynczo mógł by ktoś podać link do pobrania tych ksiąg?? z góry THX
ja mam pytanie skąd można ściągnąć CAŁĄ księgę wody? chodzi mi oto żeby nie ściągać pojedynczo odc. tylko od razu cała księgę (np. w folderze)

-Triss
Double-post - pisanie dwóch postów pod rząd, pod sobą - jest zabroniony. Posty złączone.

Offline

 

#19 2011-02-02 14:44:55

 SanDanGi

Mag Ognia

Skąd: Północna świątynia powietrza
Zarejestrowany: 2011-01-31
Posty: 55
Punktów :   
Żywioł: Ogień

Re: Pytania i odpowiedzi

Witam oglądałem wszystkie (prawie) odcinki księgi wody , ale nie oglądałem 2 odcinków , a mianowicie oblężenie północy cz. 1 i 2 mogli byście mi pokrótce przyblizyć o co tam chodziło ??

Offline

 

#20 2011-02-02 18:21:26

 adela9922

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 4
Punktów :   
Zainteresowania: Avatar legenda aanga
Imię: Adrian
Żywioł: woda
Wiek: 14

Re: Pytania i odpowiedzi

A co jest z rodziną Yue
Podobno jest nowa księga wody odcinek 1 ,,Nowy Świat''/15 ,,Zakon Skorpiona''

-Triss
Double post jest zabroniony, jak zresztą jest napisane w regulaminie. Posty złączone.

Offline

 

#21 2011-05-09 15:28:39

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pytania i odpowiedzi

Przepraszam że tak długo zostaliście bez odpowiedzi. Może jednak komuś jeszcze się te informacje przydadzą.

- SanDanGi

Tu i tu możesz sobie poczytać Jest tak sobie napisane co prawda ale możesz się trochę dowiedzieć.

Ogólnie rzecz biorąc, Naród Ognia atakuje Północne Plemię Wody. W między czasie, Zuko próbuje złapać Aang'a. Młody Avatar znajduje się w Oazie Duchów i wchodzi do Świata Duchów. Wieczorem książę płynie do plemienia, z trudem tam się dostaje i gdy zbliża się do Aang'a, musi walczyć z Katarą. Naród Ognia wstrzymuje atak na noc. Zuko udaje się schwytać Aang'a i ucieka z nim - akurat nie może się bronić właśnie z powodu obecności w Świecie Duchów.
Zhao planuje zabić ducha księżyca; udaje mu się dotrzeć do Oazy i mimo ostrzeżeń Iroh rani poważnie rybę-ducha, pozbawia go życia. Tymczasem, Aang rozmawiający z duchem Koh'em zostaje ostrzeżony na temat Zuko i otrzymuje rozkaz chronienia ducha księżyca. Nastało zaćmienie księżyca i Magowie Wody stracili całą swoją moc. Nie mogli się już bronić. Zhao zaczął się chełpić zwycięstwem, jednakże Iroh zaczyna walczyć z nim. Tymczasem Sokka wraz z Katarą i Yue ratują Aang'a, a również Zuko, który nie przeżyłby zostawiony na śniegu. Aang, gdy wrócił do Oazy Duchów wściekły wszedł w Stan Avatar'a, rozgromił wręcz flotę Narodu Ognia, zaś Yue poświęciła się dla ducha księżyca sama się nim stając.
Po oblężeniu Pakku wyruszył do Południowego Plemienia Wody, by tam je rozbudować, a głównie bohaterowie do Wschodniej Bazy Wojskowej Królestwa Ziemi w sprawie eskorty do Omashu. Tymczasem, władca Ognia jest wściekły z powodu, iż Zuko i Iroh pomogli Avatar'owi w pokonaniu wojsk Narodu Ognia. Postanawia, by zdrajców i Avatar'a ścigała teraz Azula.

Miało być krótko i myślę, że jakoś w miarę skrócone jest ;p

- adela9922

Jeśli chodzi jaką miała rodzinę - to wodza Północnego Plemienia Wody Arnook'a, nie wiem co z matką. A co z nimi, no to do tego nie wracano - chyba że owszem, niechże ktoś mnie oświeci, ale najprawdopodobniej nie.

Offline

 

#22 2011-05-09 16:47:51

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Pytania i odpowiedzi

@adela9922:
Przykro mi to stwierdzić, ale masz nie prawdziwe informacje.
Te tytuły już bardziej by pod THLTHoK (The Last Airbender: The Legend of Korra) pasowały.

Pzdr


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

#23 2011-06-27 12:19:22

Głód

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi

Jestem tu nowy i mam pytanie dotyczące odcinka gdy Azula,Zuko,TyLee i Mai'a są na jakiej wyspie(chyba żarzącej). Jak nazywa się ten odcinek?

Offline

 

#24 2011-06-27 15:32:20

 Karpio

Mistrz Magii Wody

4241114
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 195
Punktów :   
Zainteresowania: Informatyka, Awatar
Imię: Mateusz
Żywioł: Woda
WWW

Re: Pytania i odpowiedzi

Ten odcinek to Plaża (305) i jest to odcinek z Księgi Ognia.
Pzdr


http://img13.imageshack.us/img13/8995/modhv.jpg
http://images.chomikuj.pl/button/Master-Karpio.gif

Offline

 

#25 2011-10-14 13:29:13

wcqaguxa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pytania i odpowiedzi

Mam pytanie: wiecie, gdzie można objerzeć avatara w innych językach? To znaczy, nie po angielsku, to prawie jak polski, ale na przykład niemiecki, czeski czy francuzki. Za wszelkie informacje z góry dziękuję;}

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl www.lekarski3.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl