#1 2010-03-06 14:21:35

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Ogólna Opinia

W tym temacie wypowiadamy się ogólnie o księdze wody.
Moim zdaniem księga wody była taka raczej wprowadzająca bardziej, a przynajmniej w tych początkowych odcinkach. Ogółem moim zdaniem średnio ciekawa, no ale mogliśmy się wiele dowiedzieć. Poznaliśmy wielu bohaterów, którzy potem pojawiają się przez inne księgi, a niektórzy niekoniecznie.
A jaka według Was była ta księga ?

Offline

 

#2 2010-08-20 15:26:32

 Ana

Mag Powietrza

Skąd: Ząbki
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 294
Punktów :   
Imię: Marzena
Wiek: 11 lat. Rocznik 1999, 4 maja.

Re: Ogólna Opinia

Księga pierwsza, tak jak już pisałaś, była taka bardziej wprowadzająca nas w świat Awatara. Nie działo się w niej zbyt wiele. Według mnie była najnudniejsza ze wszystkich serii serialu, ale i tak miło się ja oglądało.

Offline

 

#3 2010-08-20 16:26:13

 Gorn

Zbanowany

21370804
Skąd: Ba Sig Se
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 76
Punktów :   -1 
Zainteresowania: Avatar,nikc
Imię: Lee
Żywioł: Woda,Ziemia
Wiek: 11
WWW

Re: Ogólna Opinia

Księga Wody była całkiem fajna ponieważ Aang, Katara i Sokka chcieli się dostać na biegun północny i mieli przy tym wiele przygód.


Ogień to życie a życie to piękno

http://bajkitv.pl/galeria/obraz/128276806.png
Wszystkie odcinki avatara

Offline

 

#4 2010-08-28 09:59:26

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Ogólna Opinia

Lubię ta księgę, bo od niej w sumie się zaczęło. Nie ma tam za wiele akcji. Jest raczej takim wprowadzeniem w to uniwersum. Finał tej księgi jest bardzo interesujący.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#5 2010-09-09 21:33:03

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Ogólna Opinia

Mi się bardzo podobała. Zwłaszcza od 10 odcinka. Zrobiło się ciekawiej, bo niektóre z pierwszych były bardzo nudne. Za to zakończenie było naprawdę super! Zwłaszcza scena, w której umarła Yue. Super! Oceniam księgę na 9/10 za te nudne momenty.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#6 2010-09-28 18:01:48

Cocaine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ogólna Opinia

Nie powiem, że odcinki pierwszej księgi były tak świetne jak pozostałe. Katara wsio umiała, reszta tak samo...Nie było czego podziwiać. Zdarzały się fajne odcinki, po których chciało się obejrzeć je jeszcze raz jak np. "Grota Dwojga Kochanków" itp. Ogólnie mówiąc pierwsza Księga czyli start, było średnie. Zdecydowanie polecam pozostałe Księgi, w których już "coś" się dzieję.

Ostatnio edytowany przez Cocaine (2010-09-28 18:02:24)

Offline

 

#7 2011-02-03 20:13:50

 Avatar Aro

Zbanowany

Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 62
Punktów :   
Zainteresowania: Legenda Aanga , Grafika
Imię: Arkadiusz
Żywioł: Mag Wody
Wiek: 12
WWW

Re: Ogólna Opinia

Ta księga wprowadzała nas w swiat avatar'a i jak zaczęła się wojna itp.

Ostatnio edytowany przez Avatar Aro (2011-02-03 20:14:18)


Avatar Aro ! ! Zawsze Cię Uratuje !

Offline

 

#8 2011-08-14 00:22:33

Archie

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ogólna Opinia

Pierwsza księga, na tle pozostałych dwóch wypadła byle jak. Wydaje mi się, że głównym powodem jest to, że twórcy nie chcieli za dużo ryzykować. W końcu nie wiedzieli czy to co oni nam, widzom zaproponowali się przyjmie czy też nie. Wygląd postaci nie zachwycał(Aaang miał jakąś dziwną twarz, a Zukiem można było straszyć małe dzieci), ale za to z każdą nowszą serią, zapatrywałem się w tą kreskówkę z rozdziawioną gębą i wytrzeszczonymi oczami.
Z odcinka na odcinek stawiałem się przed telewizorem o tej samej godzinie jeszcze chętniej i to główny powód dlaczego lubię tą księgę.
Zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem, że księga wody była dla małych dzieci, a następne wyglądały na mroczniejsze, dojrzalsze.
W sakli od 1 do 10 dałbym 7. Wydaje mi się, że to odpowiednia ocena.

Offline

 

#9 2012-04-24 13:09:00

 Destiny

Użytkownik

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2012-04-24
Posty: 6
Punktów :   
Zainteresowania: rysowanie, czytanie, śpiewanie
Imię: Aleksandra (Alex)
Żywioł: Woda
Wiek: 14 lat
WWW

Re: Ogólna Opinia

Cóż, na pewno minusem tej księgi jest to, iż fabuła nie jest zbyt rozwinięta, to samo tyczy się postaci. Usprawiedliwiającym faktem powinno być to, iż pierwsze odcinki dopiero "wprowadzają nas" w świat Avatar'a. Grafika na wysokim poziomie, chociaż w kolejnych księgach jest znacznie lepsza. W Księdze Wody odcinki praktycznie zawsze miały dobre zakończenie, w którym bohaterowie uchodzili z życiem i zapewne zdobyli to, czego szukali. Jedynym "poważnym" wrogiem jest Zuko, chociaż i tak niezbyt mnie przerażał...Ogółem odcinki i bohaterowie były dobre, jednak nie najlepsze.

Offline

 

#10 2013-07-01 23:46:52

Triceraton

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ogólna Opinia

Sezon pierwszy serialu nie był niestety zachwycający pod wieloma względami. Twórcą udało się jednak wprowadzić widzów do obcego z początku uniwersum i zasiać ciekawość - co dalej nastąpi? Główne postaci, przynajmniej w mojej opinii, nie wzbudzały sympatii w ów sezonie, cechując się przede wszystkim dziecinnością, brakiem umiejętności i charyzmy. Co bardzo spodobało mi się, wraz z dalszym oglądaniem? Wyraźnie widać było zmianę, zachodzącą w każdym z bohaterów poprzez zaistniałe zdarzenia. Aang stał się przede wszystkim dojrzalszy, razem z Sokką i Katarą, Zuko był wciąż confused, ale wydarzenia oddziaływały na każdego z osobna. Wynagrodzeniem sezonu był naturalnie finał, a dokładnie dwa ostatnie odcinki. Pomijając rzewną historię białowłosej Yue, finał był naprawdę dobry - scena z rybą, te panujące szarości, walka Zhao... według mnie najlepszy z wszystkich trzech.

Ostatnio edytowany przez Triceraton (2013-07-03 16:38:54)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiofwars.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl