#16 2012-06-21 21:43:00

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Karty postaci.

Imię
Howl
Wiek
15 lat
Data urodzenia
12 III
Pochodzenie
Południowe Plemię Wody
Zdolności
Howl ma własną technikę magii wody, zwaną Lodowymi ścianami. Nazwa chyba wszystko wyjaśnia.
Charakter
  Jest uczynny i odważny. Często jednak rządzi nim mściwość i zemsta, podsycana  masową eksterminacją magów. Myśli optymistyczna, stara się nie poddawać. Ogólnie, to chce dobra dal społeczeństwa magów, ale z zimną krwią zabiłby każdego, kto mu się sprzeciwi.
Co lubi
Przepada za ogniskami, śpiewem i pingwinami.
Czego nie lubi
Beznadziejnych sytuacji, braku wiary i poddawania się.
Zajęcia
W wolnym czasie lubi pisać i  nucić sobie piosenki. Tak zwykle pracuje dorywczo przy połowie ryb.
Partner
Dziewczyna o imieniu  Pyrra, która została porwana przez ludzi z ,,Ośmiornicy”.
Rodzina
Ma trzy młodsze siostry i jest najstarszy z rodzeństwa. Rodzice nadal żyją.
Zdjęcie/opis
Howl.
Howl jest średniego wzrostu, chudy. Ma jasne, brązowe włosy i kocie oczy. Na ramieniu ma wypalony napis PYRRA.

Karta zaakceptowana!
Shay


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#17 2012-07-24 20:20:08

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Karty postaci.

Imię - Ryu Tsuei.
Wiek - 29 lat.
Data urodzenia - 10 czerwca.
Pochodzenie - Królestwo Ziemi.
Zdolności - Utalentowany mag ognia, prócz tego umie grać na gitarze, śpiewać, a także całkiem nieźle się bić.
Charakter - Typowy wesołek i lekkoduch, który nie zastanawia się nad jutrem. Ryu żyje teraźniejszością, uważa, że nie ma co rozpamiętywać przeszłości ani zbytnio się przejmować przyszłością.
Jest oportunistą i cokolwiek by nie robił, zawsze musi to robić inaczej niż inni. Bardzo nie lubi, gdy wtłacza się go na siłę w jakiekolwiek ramy czy próbuje się go "nawrócić", każąc znaleźć mu poważniejszą pracę i zacząć się zachowywać jak dorosły facet. Wtedy jednak nie przejmuje się tym, co mówią inni, tylko robi im jeszcze bardziej na złość.
Potrafi być naprawdę agresywny, zwłaszcza wtedy, gdy ktoś zaatakuje jego przyjaciół bądź rodzinę. Wtedy dla takiego człowieka nie ma, jak to się mówi, zmiłuj. Poza takimi sytuacjami jest raczej spokojnym człowiekiem.
Ryu to dosyć miła osoba, która stara się nie wszczynać kłótni, bo wie, że one do niczego nie prowadzą, a potrafią do reszty popsuć relacje pomiędzy ludźmi. Co i tak nie zmienia faktu, że jeśli ktoś mu "nawtyka" i to całkiem sporą ilość obelg, to on odpowie z nawiązką.
Lubi się pakować w tarapaty, sprawia to mu swego rodzaju perwersyjną przyjemność, gdy wpakuje się w jakąś większą kabałę. Poza tym - skoro większość ludzi stara się unikać kłopotów, to on musi robić dokładnie na odwrót. Ot tak.
Co lubi - Grać na gitarze, swojego starszego brata Connora, śpiewać, robić na odwrót niż się powinno, imprezy, kobiety, alkohol.
Czego nie lubi -Monotonii, robienia tak jak potrzeba, sztywniaków, idiotów, swojego zmarłego ojca oraz "ukochanego" starszego brata - Shuna.
Zajęcia - Granie w zespole muzycznym.
Partner - Brak.
Rodzina - Matka Kazuki, dwóch starszych braci - Connor i Shun, bratanice Sam i Yuki oraz bratanek Lee.
Zdjęcie/opis -
1.
Blond czupryna Ryu i zielone, roziskrzone wiecznie oczy sprawiają dosyć dziecinne wrażenie, to po wzroście i stosunkowo "męskich" rysach twarzy da się rozpoznać, że jest on mężczyzną, nie chłopcem. Jego muskulatura jest średnia - nie jest chuderlakiem, ale i nie kulturystą. Podobnie rzecz ma się z jego urodą - nie jest brzydalem, na którego widok mdleją ludzie, a lustra pękają, ale nie jest także Adonisem. W kwestii wyglądu jest raczej przeciętny.

Offline

 

#18 2012-08-13 21:46:02

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Karty postaci.

Imię- Sóley (czyt. so:lej) San
Wiek- 14 lat
Data urodzenia- 7 kwiecień
Pochodzenie- Królestwo Ziemi
Zdolności- Śpiewa, pisze poezje i mistrzowsko parzy żółtą herbatę.
Charakter- Sóley jest wrażliwa. Tworzy zawsze prosto z serca, ale słabo radzi sobie z krytyką. Zdarza się jej czasem, że nie potrafi spoglądać ludziom prosto w oczy. Gdy ma wykonać jakąś pracę, zawsze stara się ją wykonać najlepiej jak potrafi. Momentami potrafi być absolutnie zdeterminowana, a innym razem siedzi skulona, ze spuszczonym wzrokiem w głębi lasu.
Co lubi- kwiaty wiśni, żółtą herbatę i miękką pościel.
Czego nie lubi- krytyki, krwi, szyderstwa
Zajęcia- Występuje jako wokalistka.
Partner- Nie ma.
Rodzina- Rodzice Miriam i Ashoka San- lutniarze, babcia Miku, chora na zaćmę.
Zdjęcie/Opis- Sóley
Farbuje na biało włosy, naprawdę jest blondynką. Zwykle nosi codzienny strój, z wyjątkiem występów, oczywiście.

Karta zaakceptowana!
Shay


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#19 2012-09-16 12:58:22

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Karty postaci.

Godność: Anji
Wiek: Dokładnie 22 lata.
Data i miejsce urodzenia: 14 lutego, Królestwo Ziemi.
Zdolności: W dalszym ciągu szlifowana przez nią magia ziemi, do perfekcji opanowana już umiejętność gry na skrzypcach. Potrafi także całkiem nieźle gotować. Jest wygimnastykowana, ale jakąś cyrkową akrobatką znowuż nie jest.
Charakter: Trudno ją opisać. Zmieniła się dosyć w przeciągu tych kilku lat i zmienia się dalej. To wszystko przez liczne wzloty i upadki, które namieszały w jej już zabałaganionym życiu. Wygląda na osobę pewną siebie, dość apodyktyczną i energiczną. Mimo wszystko jest dobrym organizatorem, zwłaszcza własnego czasu. Zajmowała się już wieloma rzeczami, bo, jak to się zwykło mawiać, żadna praca nie hańbi a pieniądz przecież nie śmierdzi. Lojalność nie jest chyba jej cechą, gdyż zdaje się być jak chorągiew na wietrze - zawsze odwrócona w tę stronę, która przyniesie jej korzyści, ale tego uczyła się od dziecka. Stara się nie przywiązywać dużej wagi do przeszłości, nie był aż tak bardzo sentymentalna, choć nie zawsze jej to wychodzi. Dobrze radzi sobie ze swoimi emocjami, których nie lubi specjalnie okazywać. Jest bardzo dobrym słuchaczem, ale także i mówcą, chociaż nie aż tak wylewnym, by każdej nowo poznanej osobie opowiadać swoją historię z detalami, czy tego człowiek chce, czy też nie. W pewnym stopniu zamknięta w sobie. Nie przepada za siłowym rozwiązywaniem konfliktów, toteż stara się ich unikać. Nie znaczy to jednak, że stroni od drobnych szermierek słownych. Często kogoś przedrzeźnia i niczego sobie z tego nie robi. Wady i zalety mnie więcej równoważą jej osobowość, chociaż ona uważa, że zdecydowanie więcej ma tych pierwszych, ale to jak niemal każda kobieta jest trochę zakompleksiona.
Zawód: Brak. Do niedawna pracowała jako kelnerka w jednej z kawiarni w Królestwie, a teraz trochę włóczy się po świecie ze wszystkimi swoimi oszczędnościami.
Stan: Aktualnie panna, o tak.
Więzy rodzinne: Rodzice; syn Azael, który ocenie nie znajduje się pod jej opieką.
Wygląd: Całkiem wyrosła przez ten czas i mierzy teraz około 170 cm, a w dodatku jest niemożliwie chuda. Nie specjalnie przepada za przesiadywaniem w pełnym słońcu, toteż nadal ma niebywale jasną karnację, choć jest dość piegowata - zwłaszcza na nosie i policzkach. Na ramiona spływa kaskada jasnych włosów, które zwykła związywać w tzw. "koński ogon". Czoło zasłania niesforna grzywka, którą cały czas musi odgarniać na bok. Jej duże oczy mają dość pospolitą, zielonkawoszarą barwę. A ubiór? Najczęściej zależy od pogody. Lubi nosić dość obcisłe spodnie, bo spódniczki nie nadają się do każdej sytuacji. Do tego wygodny podkoszulek i luźna bluza.

jakieś tam zmiany są ale nie chce mi się tej karty czytać, nie wie, co tu jest mapisane

Karta zaakceptowana!
Shizuki

Ostatnio edytowany przez Aruchi (2020-04-18 19:02:30)

Offline

 

#20 2012-10-22 15:30:21

Sadness

Gość

Re: Karty postaci.

Imię - Anthony.
Wiek - 24 lata.
Data urodzenia - 1 stycznia.
Pochodzenie - Naród Ognia.
Zdolności - Nic szczególnego, całkiem szybko, a nawet świetnie biega, wspina się i ogólnie takie rzeczy. Jest całkiem wysportowany, prościej mówiąc, ale znowu jakimś siłaczem nie jest. Po za tym - magia ognia. Trochę się nauczył przez te siedemnaście lat, ale mistrzem nie jest i raczej nie będzie.
Charakter - Jest dość zamknięty w sobie, trochę zimny, lecz mający ogromne poczucie empatii i tolerancji wobec innych. Nigdy, przenigdy, nie pozwoliłby, by kobiecie stała się krzywda w jego obecności, a on sam ma do nich ogromny szacunek. Na pierwszy rzut oka wygląda dość delikatnie, przez co kiedyś dokuczali mu znajomi ze szkoły, bo nawet nie nazywał ich znajomymi. Nigdy bowiem się z nimi wystarczająco nie spoufalał. Jest delikatny, ale nie na tyle, by płakać czy użalać się nad sobą z byle powodu. Umie znieść porażkę, krytykę i inne przeciwności losu, z jakimi ma doświadczenie od narodzin.
Co lubi - sok pomarańczowy, grę na gitarze.
Czego nie lubi - sukinsynów, braku tolerancji, ludzi.
Zajęcia - granie na gitarze, tułanie się po świecie, czyli nic szczególnego.
Partner - brak.
Rodzina - Żyją i mają się całkiem dobrze.
Zdjęcie/opis -

Wygląd: http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 4608_n.jpg
Ubiór:

Historia postaci, kliknij a się wyświetli



Karta zaakceptowana!
Shay

Ostatnio edytowany przez Sadness (2012-11-08 15:18:35)

 

#21 2012-11-07 20:38:52

 Nathaniel

Użytkownik

7995310
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2012-09-03
Posty: 50
Punktów :   -1 
Żywioł: Woda
Wiek: 16 Lat
WWW

Re: Karty postaci.

Imię:
Mam na imię Nathaniel... No, wiem, to dość niespotykane imię, zwłaszcza wśród ludzi pochodzących z plemion wody, ale moi rodzice od zawsze byli... oryginalni. Na nazwisko mam Calida.

Wiek:
Mam piętnaście lat, lecz za niedługo stuknie mi szesnastka... To może i nie wiele, jednak do dzieci już nie należę.

Data urodzenia:
Mama poczęła mnie na świat 16 listopada. Godziny nie znam – byłem wtedy zbyt zajęty wrzeszczeniem by zerkać na zegarek.

Pochodzenie:
Urodziłem się i wychowałem w Południowym Plemieniu Wody. Tak, to drobna wioska leząca na skutej lodem ziemi, może to dlatego się stamtąd wyniosłem? Czy może jednak bardziej sprowokował mnie fakt, że tak naprawdę moi „rodzice” nimi nie są?

Zdolności:
Jestem magiem wody i z tego, co wiem, to moja rodzicielka i facet, który ją zapłodnił też nimi byli. Umiem też uzdrawiać, tylko jakoś... nigdy nie miałem mistrza, który by mnie uczył tego, więc moja wiedza i umiejętności na ten temat są bardzo skąpe. Jako mężczyzna uczyłem się także walki i posługiwaniem bronią wraz z żołnierzami. To drugie... wychodziło mi nieco gorzej, ponieważ uwielbiam swój talent i główną uwagę skupiałem na nim.

Charakter:
Trudno jest mówić o swoim charakterze, jednak nikt nie powie na ten temat więcej, niż osoba, której charakter chcemy poznać. Ponoć jestem dowcipny i nie poważny, co zresztą jest prawdą, jednak gdy chce, to umiem być poważny. Teraz przecież jestem, co nie? Według mnie jestem opanowany, nie tracę kontroli w przeróżnych sytuacjach, lecz czasami... czasami po prostu człowiek nie wytrzymuje... no i wybucha! Często krzywdząc wtedy swoich bliskich... A żalu, jaki wtedy się czuje nie da się stłumić... Ekhem, staram się być na ogół wesoły i się nie smucić, ale jestem tylko człowiekiem, to nie możliwe. Jestem pomocny – pomagam nawet, jeśli nikt mnie o to nie prosi. Nie mogę po prostu przejść obok kogoś, kto potrzebuje pomocy i wiem, że jestem w stanie coś zrobić. Cenie sobie pomoc innych, jednak nie lubię, gdy ktoś coś wykonuje za mnie nie tak, jak ja bym to zrobił, dlatego wolę pracować sam po swojemu, nim miałby mnie ktoś wyręczyć, lecz na odwal się. Łatwo zaznajamiam się z innymi, z tym raczej nie mam problemu, lecz jestem trochę zbyt ufny. Jednak, jeśli komuś zaufam, a on mnie zdradzi, wtedy potrafię być mściwy i bezlitosny. Staram się nie stosować się do przemocy, ale jeśli ktoś zagraża komuś, kogo kocham, komuś bliskiego, jestem zdolny nawet zabić. Nie ma dla mnie większej wartości, niż osoby, które obdarzam zaufaniem, lubię, kocham, szanuję. Co mogę o sobie jeszcze napisać? Nie toleruje osób fałszywych i obłudnych. Sam może nie jestem uczciwy, ale przynajmniej szczery. Osoby, które znęcają się nad innymi, które męczą kogoś z powodu własnej nietolerancji, czy też inne tego rodzaju szuje sprawiają, że aż mnie swędzi ręka, by wyciągnąć jakąś broń... Po co mam pisać o sobie więcej? Człowiek jest niekończącą się księgą, a ja nie mam wieczności, by tyle pisać.

Co lubi:
Hym... Uwielbiam sok pomarańczowy, czekoladę, muzykę... Koty! Uwielbiam swoją magię, kocham wodę, uwielbiam patrzeć w nocy na księżyc, zwłaszcza, gdy jest w pełni, uwielbiam rysować, wielbię naturę, lubię towarzystwo, ale głównie potrzebuje spokoju i ciszy, a w towarzystwie o to trudno. Uwielbiam takie cechy jak tolerancja, wyrozumiałość, szczerość, a także umiejętności wysłuchania, doradzenia, pocieszenia... Pisałem już, że kocham czekoladę? W ogóle słodycze.
Czego nie lubi:
Obłudy, kłamstwa, nietolerancji, egoizmu, oschłości, głupoty, ale w prawdziwym znaczeniu tego słowa, przemocy, ryżu, kaszy – ble! Psów, mam do nich pewna urazę z dzieciństwa... do większości, ale nie do wszystkich. Z grubsza to tego, po co się rozdrabniać na szczegóły.

Zajęcia:
Obecnie podróżuje, szukam miejsca dla siebie oraz uczę się i trenuje.

Partner:
Jestem wolny... z wyboru.

Rodzina:
Prawdziwych rodziców nie znam, ponoć nie żyją. Wychowywali mnie bardzo miła rodzina... Moja rodzina, moja prawdziwa rodzina... Jednak, gdy uciekałem... Tyle głupich słów wtedy padło... Tak żałuje tego, co powiedziałem. Wychowali mnie jak swoje dziecko, a ja, gdy się dowiedziałem, że nie jestem ich, zachowałem się jak smarkacz. Poza nimi nie mam nikogo.

Zdjęcie/opis:
~KLIK~ – mniej-więcej taki wygląd.



Karta zaakceptowana!
Shay


http://img1.besty.pl/static/1748874.gif

"And we had magic and this is tragic
You couldn't keep your hands to yourself


I feel like our world's been infected
And somehow you left me neglected
We've found our lives been changed
Babe, you lost me"

Offline

 

#22 2013-05-12 14:39:52

Sheball

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 364
Punktów :   
Imię:

Re: Karty postaci.

Miano Robert Alexander Dragon
Wiek 24 lata
Data urodzenia 21 kwiecień
Pochodzenie Naród Ognia
Zdolności Magia Ognia na dość wysokim poziomie. Po za tym jest całkiem wysportowany i zwinny, salto w tył? Wbieganie na dachy? PFF! Dziecinada! On to potrafi zrobić z palcem wiadomo gdzie. 
Charakter Jego stosunek do otoczenia pozostawia wiele do życzenia. Ludzie postrzegają go jako "oryginalnego", aczkolwiek większość uważa go za przykładowego psychola i idiotę, który chce być jedyny w swoim rodzaju. Ale co daje to, że będziemy szarzy i tacy jak wszyscy inni ludzie? Jest przykładem dżentelmena, jednak jego chore żądze potrafią przyćmić mu kulturę i dobre zachowanie. Gdy jest zdenerwowany nie zawaha się na kimś rozładować.
Uważa samego siebie za potomka smoków i jest głęboko zakorzeniony w tym stwierdzeniu, wierzy, że jest tak na prawdę.
Co lubi Upały, muzykę, jedzenie.
Czego nie lubi Zimna, hałasu, szyderstwa.
Zajęcia Pff?
Partner Brak.
Rodzina Mama, tata, siostra. Wszyscy żyją i mają się dobrze.
Zdjęcie/opis - http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8n29 … o1_500.jpg


"Nie ma mioda, nie ma pomoca!"
"Nie umrzesz, aż do śmierci!"

Offline

 

#23 2013-10-10 14:23:14

 Drancia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-25
Posty: 2
Punktów :   
Żywioł: Powietrze

Re: Karty postaci.

Imię - Rin Aichi

Wiek - 17 lat

Data urodzenia - 12 grudnia

Pochodzenie - Naród Ognia

Zdolności - Dość wygimnastykowana, opanowała w średnim stopniu posługiwanie się sztyletami sai, uczy się także magii ognia, choć nie za bardzo jej to idzie przez jej wybuchowość. Czasem potrafi jednak pokonać przeciwnika jednym potężnym ciosem, choć za innym razem nie jest w stanie wytworzyć nawet płomyka. Potrafi biegać na duże dystanse.

Charakter - Bardzo energiczna, zawsze chce we wszystkim uczestniczyć. Niektórzy myślą, że posiadła zdolność bilokacji. Niezbyt dba o innych, swoje cele stawia zawsze na pierwszym miejscu i dąży do nich używając wszelkich sposobów. Nie przywiązuje się specjalnie do nikogo, ale w głębi serca marzy o wielkiej miłości od pierwszego wejrzenia. Niestety, nie ma nawet zbyt wielu przyjaciół, ponieważ znakomita większość ludzkości po prostu ją irytuje. Dość zamknięta w sobie, wyżywa się w walce.

Co lubi - Tajemnice, wszystko, co słodkie, rzeźbione przedmioty, walki uliczne, gimnastykę, lenistwo, muzykę, anime i wszelkiego rodzaju broń.

Czego nie lubi - Użalania się nad sobą, bierności, szczęśliwych par, głupoty, zwierząt.

Zajęcia - Jeśli potrzebuje pieniędzy, jest w stanie zniżyć się do każdej pracy. Przez większość czasu szwenda się po antykwariatach, księgarniach z mangą oraz bije ludzi.

Partner - brak.

Rodzina - Ma trzy siostry - Carę, Mię i Meg. Uważa, że jako jedyna z nich wyszła na ludzi, rzadko się z nimi spotyka.

Zdjęcie/opis - Coś w tym stylu: http://www.deviantart.com/art/Gamer-girl-282976737

Ostatnio edytowany przez Drancia (2013-10-11 12:22:49)

Offline

 

#24 2014-11-11 00:39:55

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Karty postaci.

MOGĘ ZROBIĆ POSTAĆĆĆĆ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.lekarski3.pun.pl