Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-09-04 19:18:07

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Daje w OFF TOPIE bo daje w off topie więc pretensji co do tego nie miejcie. Mam do Was dwie sprawy. pierwsza jest taka ..
Słuchajcie.. Robione są przez nas konqrsy. Nikt w nich nie bierze udziału. Powiedzcie mi co ma być żebyście chętnie w nich brali udział ? Ja wiem że to żadna frajda może dla Was , ale by było bardzo miło. Mielibyście też zdaje się przywilejów więcej. Ale dla niektórych jak mniemam to jest bezsensowne.
Przecież to forum , w kompie , po cholerę udział brać ? Nic nie dostanę , żadnej kasy czy co..

No więc powiedzcie co ma się zmienić żebyście brali udział. No chyba że nie chcecie konkursów , to w porządku. Oczywiście od razu mówię , że kasy , czy bluzki albo kubka nie możemy Wam załatwić ^^

Nie , samochodu , ani domu , ani autobusu.. Nie , chrząszcza też nie .

Druga sprawa jest taka -
Robimy a właściwie nie chwaląc się ja robię sondy. No kurczę nie za dużo osób bierze udział. PRZYPOMINAM ZASADY ! -
1. PISZEMY KONIECZNIE POSTA NA KOGO ZAGŁOSOWALIŚMY JEŚLI TO ZROBILIŚMY !
2. W PARU ZDANIACH ODPOWIADAMY NA PYTANIE : DLACZEGO ZAGŁOSOWAŁEŚ NA TĄ OSOBĘ ?
3. NIE WOLNO NA SIEBIE GŁOSOWAĆ ! NIE WOLNO ! PATRZCIE JAK ZAZNACZACIE , JESTEM PEWNA , ŻE BĘDZIECIE PATRZEĆ , TO NIC TRUDNEGO PRZECIEŻ. NIESTETY JAK ZAGŁOSUJECIE NA SIEBIE ZOSTAJECIE ZDYSKWALIFIKOWANI .. ALBO ROBIMY NOWY TEMAT. ZDYSKWALIFIKOWANI JESTEŚCIE GDY ZAROBILIŚCIE JUŻ NAJDROBNIEJSZĄ NAWET UWAGĘ. NIESTETY.

Słuchajcie, dobrze by było, gdybyście głosowali. Chyba że ktoś nie może. Ale jeśli weszliście w temat oznacza to że możecie. Jeśli macie taką możliwość proszę Was bardzo ale to bardzo głosujcie i stosujcie się do tych zasad !

To tyle ode mnie , możecie odpowiadać tu postami lub zgłaszać sprzeciwy czy co innego. Jak wam coś nie pasuje , pisać mi proszę tu. Off Top jak nazwa sama wskazuje jest do dyskusji o wszystkim. Nie , to nie jest zmiana , przynajmniej według mnie. Może leciutka że to obowiązkowe. Obowiązkowe - tego nie napisałam , przepraszam - są TYLKO sondy na Super Moda na przykład albo na V.I.P'a , w każdym razie na rangę.

Nowi użytkownicy nie mają obowiązku głosować. Najpierw mogą się zapoznać , dopiero potem głosują. Nowy Użytkownik - rozumiem przez to 0 - 30 postów. Powodzenia i pozdrawiam !

Offline

 

#2 2009-09-04 19:21:05

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Hmmm pomyślmy dlaczego nie biorę udziału w konkursach [myśli] boję się, że dostane wyśmiana za styl mojego pisania, albo tego jak maluję


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#3 2009-09-04 19:38:56

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

O o o. Bardzo dziękuję za to uwagę poważnie.

Nikt Cię nie wyśmieję. Nikt. Nikt nie ma prawa.
Wyśmianie to ci chodzi o to , tak ? -
- Ale durne , durnie piszesz , debilnie rysujesz , ale durne , ale debilne -
Ohoho. Do takiego wyśmiewania się z drugiej osoby NIE MA TU PRAWA NIKT !! (Nie mówię w tym momencie rzeczywiście, podaję tylko niewinny przykład)
Mam nadzieję że nie uznasz za wyśmiania opinii negatywnej na temat rysunku. Czyli jak na przykład ja Ci zwrócę uwagę na proporcje , bądź na fałdowanie/cieniowanie. Ja Ci po prostu chcę pomóc , abyś była coraz lepsza i korzystała z moich opinii i uwag. Kto napisze ale durnota albo coś wymienionego powyżej ma skasowanie posta i uwagę. Ostatecznie BAN !
Przy okazji wyrażam swoją opinię. Jeśli powiem że ten styl rysowania mi się nie podoba , albo coś , proszę aby Cię to absolutnie nie zniechęciło. Rysujez jak rysujesz , ćwiczysz , jesteś coraz lepsza. Naprawdę zależy mi na tym aby użytkownicy czuli się tu bardzo dobrze. Wiedzieli że nie zostaną wyśmiani , wiedzieli , że nie zostaną słownie obrażeni lub inaczej.. Taki delikwent ma karę wymienioną powyżej. To ode mnie na ten temat tyle

Offline

 

#4 2009-09-04 20:04:22

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

No wiesz ktoś może tego nie napisze ale i tak sobie pomyśli wiem, ze i tak się o tym nie dowiem ale tak jakoś przykro wtedy jest


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#5 2009-09-04 20:09:19

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Diana , to niech Ci nie jest przykro. To nic złego , że ktoś uważa że brzydko. Naprawdę. Ja mam w nosie tak w sumie jak ktoś sobie pomyśli - to jest moje pismo , także się dostosuj człowieku x]

Nie przejmuj się Diana , naprawdę. Jeśli tak jest.. Naprawdę , nie ma czym. Nie ma czym, nie ma po co, to jest opinia innego człowieka a każdy człowiek ma inną opinię na temat różnych rzeczy.
Jedną osobę śmieszy durne zachowanie , jedną to wkurza. Jedna osoba lubi zapach dymu , jedna nienawidzi. Jedna osoba lubi siedzieć i się opalać na plaży , jedna nienawidzi. Jedna osoba fascynuje się magią , jedna uważa że to kicz. Więc nie ma się według mnie co przejmować

Offline

 

#6 2009-09-04 20:10:51

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Aha dzięki od razu mi lepiej a te konkursy już są chyba nie aktualne no nie ???


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#7 2009-09-04 20:23:00

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Jak ktoś weźmie udział to będę bardzo szczęśliwa , ano są są aktualne
W każdym razie bardzo się cieszę że mogłam Ci pomóc. Jeśli ktoś chce coś jeszcze powiedzieć - proszę

Offline

 

#8 2009-09-04 20:24:38

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Ok to może wezmę się za malowanie albo za pisanie Ale pierwsze przeczytam regulamin i to trzy razy O.o xD

Ostatnio edytowany przez Dianka-Katara (2009-09-04 20:26:04)


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#9 2009-09-04 20:26:40

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Nie ma problemu jeszcze raz mówię , i bardzo będzie nam miło gdy coś wsadzisz Możesz liczyć na to , że my Ci pomożemy. Oczywiście jak mówiłam mam nadzieję że krytyka z mojej strony o ile będzie to Cię nie zniechęci - ja po prostu w ten sposób mówię co jest ok co nie ok , co powinnaś poprawić Szczerze. Szczerze mówię , bo tak jest najlepiej . I nie chcę nigdy w życiu Cię urazić

Offline

 

#10 2009-09-04 20:32:53

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

A mam jeszcze jedno pytanie będzie jeszcze inny konkurs nie związany z avatarem ??? Bo mi się będzie trudno pisać ciąg dalszy avatara troszkę


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#11 2009-09-04 20:39:22

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Hmm.. A jest ? Bo nie chyba.. W każdym razie kasuje te konkursy i zaraz robie nowy temat , poczekaj proszę ok ?

Offline

 

#12 2009-09-04 20:42:31

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Poczekam


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#13 2009-09-04 21:15:25

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Dobra , napisane. Proszę bardzo i proszę pisać jeśli ktoś ma coś do powiedzenia lub jakiś problem albo chce coś powiedzieć , no .

Offline

 

#14 2009-09-04 21:24:52

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Tak jest xD


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#15 2010-05-08 12:17:51

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: GŁOSOWANIA W SONDZIE ORAZ KONKURSY - PILNE

Teraz nieco jest inaczej. Nie ma sond na V.I.P'ów, tylko są zwykłe konkursy. Nie każdy tu zajmuje się grafiką czy rysowaniem. Póki co będą organizowane konkursy raczej o charakterze testów, etc.
Ten temat zamykam a jeśli ktoś ma jakieś problemy związane właśnie z konkursami, coś chce się ktoś zapytać - nie krępujcie się i piszcie proszę na PW. Dziękuję. ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.korsarz.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.shinobiofwars.pun.pl www.lekarski3.pun.pl