Avatar - Legenda Aanga


#1 2009-08-13 14:18:20

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Wasze Propozycje

Tu zamieszczajcie proszę Wasze propozycje na temat zmian , lub czegoś nowego na forum. W miarę możliwości , zrobimy.
Co do wyglądu stałego forum , nad tym się popracuję , ale nie gwarantuję , że będzie to szybko , bo jest to ciężkie.
Logo dorobi się też już stałe , go wyglądu forum. Ale rzecz jasna jak już będzie ten nowy wygląd.
Na razie zostaje to.

Offline

 

#2 2009-09-04 21:28:24

Azgarth

Użytkownik

6331925
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 177
Punktów :   

Re: Wasze Propozycje

Takie dwie małe uwagi:
a) literówki w nazwach działów i subforów
b) szerokość forum - nie wiem, czy to tylko wina mojego lapsa, czy też po prostu szerokość forum jest niedostosowana np. do szerokości logo. Generalnie jakby dało radę forum "poszerzyć" wyglądałoby dużo lepiej

Offline

 

#3 2009-09-04 21:42:59

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wasze Propozycje

To wina Twojego laptopa w takim razie bo jest dostosowana przynajmniej u nas

Co do punktu A to nie ja to pisałam , a gdzie to jest ? Chodzi Ci może o " z " zamiast " ż " na przykład? Czy rzók zamiast żuk ^^ ?

Offline

 

#4 2009-09-04 21:54:50

Azgarth

Użytkownik

6331925
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 177
Punktów :   

Re: Wasze Propozycje

Rozumiem, prawdopodobnie mam za wysoką rozdzielczość ustawioną. No nic, trudno.

A co do literówki - chodzi o generalną estetykę. Już daje przykłady:

"Fillm"- podwójne "l"
"dzialnosc" brak polskich znaków
"opisy" - brak wielkiej litery
"Film 2010 Avatar the last Airbender" - jeżeli pierwszy i ostatni człon nazwy są pisane z dużej litery, środek również powinien, poza tym to nazwa własna. Abstrahując od tego - film zwie się po prostu "The Last Airbender". Słowa "Avatar" w nim nie ma ze względu na kłótnie o prawa handlowe.

To są generalnie pierdoły, mało istotne. Jednak zebrane do kupy rzucają się w oczy. Estetyka, od co.

Offline

 

#5 2010-02-16 15:08:31

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wasze Propozycje

Racja, literówki.. Przy pierwszej lepszej okazji poproszę, by to zmienił i dziękuję za uwagi. Bo to jednak może zniechęcić np. gościa do rejestrowania się, przynajmniej wg. mnie. Już kiedyś na takie jedno forum weszłam i literówki mnie trochę odstraszyły.. Także dziękuję za uwagi jeszcze raz

Offline

 

#6 2010-08-14 20:56:52

 Spiryt

Mag Powietrza

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 62
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 10001

Re: Wasze Propozycje

Nie wiem czy taka propozycja się już pojawiła ale zaryzykuje

Nie uważacie że forum jest trochę za mroczne? To prawda tworzy klimat ale raczej mroczny (takie przynajmniej jest moje zdanie, nikt nie musi się ze mną zgadzać). Przecież Avatar to raczej świat jasny, przyjazny pełen miłości itp (wiem głupie przymiotniki ale mam nadzieje, że wiecie o co mi się rozchodzi ). Dlatego rzucam pomysł.
Nowy styl forum (jasny, coś z błękitem itp, fajne by było np. nowe logo gdzie wszyscy bohaterowie uśmiechali się lub coś podobnego)
Ja np. wchodząc na forum czuje lekką de motywację . Wiem że nie każdemu pasuje ten pomysł, pewnie niektórzy uważają że ten dizajn forum jest jak najbardziej trafny dlatego jeśli spodobałby się komuś mój pomysł można by było zrobić taką opcje że każdy mógłby wybrać jaki styl forum chce . Można tez to rozwiązać jakąś ankietą, bo według mnie forum potrzebuje trochę więcej życia (Proszę nie torpedować mojego pomysłu, to tylko moje zdanie )   

Pozdrawiam


http://i330.photobucket.com/albums/l401/Fleurdufeu/fly.jpg

Offline

 

#7 2010-08-14 21:11:25

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wasze Propozycje

To znaczy, czerń czernią, uważam że wygląda ogólnie fajnie, choć może i masz rację ^^

Spiryt napisał:

można by było zrobić taką opcje że każdy mógłby wybrać jaki styl forum chce

A nie jest tak? Myślałam, że mogą sobie userzy ustawiać to w profilu, a tak to po prostu jest przydzielany na początek takowa skórka forum ^^ Jak dla mnie, to jedno z fajniejszych motywów forum, których właściwie jest od groma jak patrzeć na listę ^^ No chyba że jakiegoś nie widziałam ; ]

Spiryt napisał:

nowe logo gdzie wszyscy bohaterowie uśmiechali się lub coś podobnego)

No cóż, dwóch się tam uśmiecha xP

Spiryt napisał:

(Proszę nie torpedować mojego pomysłu, to tylko moje zdanie )

Czemuż byśmy mieli - każdy ma prawo do wyrażania swojego własnego zdania przecież

Spiryt napisał:

Można tez to rozwiązać jakąś ankietą, bo według mnie forum potrzebuje trochę więcej życia

Prawda - ankieta nie jest złym pomysłem, zobaczymy na głosy użytkowników forum i się zobaczy. Choć może nie będzie to konieczne, jeżeli jednak się okaże że da się zmieniać motyw forum. ^^

Offline

 

#8 2010-08-14 21:12:58

Shady Eyes

Zua Wiedźma

11907823
Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 1989
Punktów :   
Wiek: 11100
WWW

Re: Wasze Propozycje

Spiryt: To sobie przestaw styl graficzny forum na coś "jasnego, niebieskiego i motywującego", ja zostanę przy moich dinozaurach...


Goodbye

Offline

 

#9 2010-08-14 21:17:41

 Spiryt

Mag Powietrza

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 62
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 10001

Re: Wasze Propozycje

Ciekawą sprawą było by też zrobienie ikonek które pokazywały by czy w danym dziale są nowe posty czy nie np kiedy nie ma nowych postów latawiec Aanga jest zamknięty jeśli są nowe wiadomości latawiec jest otwarty


http://i330.photobucket.com/albums/l401/Fleurdufeu/fly.jpg

Offline

 

#10 2010-08-14 21:32:33

 Liv

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 76
Punktów :   

Re: Wasze Propozycje

Spiryt napisał:

Nie uważacie że forum jest trochę za mroczne? To prawda tworzy klimat ale raczej mroczny.

Jasne tło byłoby zbyt jaskrawe i raziłoby oczy. Ciemne jest bardziej przyjemne dla oczu ^^


Wbrew pozorom, jestem dziewczyną ^^

Offline

 

#11 2010-08-14 22:27:30

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wasze Propozycje

Spiryt napisał:

Ciekawą sprawą było by też zrobienie ikonek które pokazywały by czy w danym dziale są nowe posty czy nie np kiedy nie ma nowych postów latawiec Aanga jest zamknięty jeśli są nowe wiadomości latawiec jest otwarty

Teraz - jaki, to zależy jaki masz motyw - też jakiś znaczek jest, np. jeśli są nowe posty, kółko świeci się, a jeśli nie - jest ciemne, choć jednak widoczne. Jeśli robić taki latawiec, to trzeba by było skądś wykombinować ikonki, wyrenderować albo co właściwie najtrudniejsze - zrobić samemu ;p

Offline

 

#12 2010-08-15 11:49:33

 Spiryt

Mag Powietrza

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 62
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 10001

Re: Wasze Propozycje

A ten pomysł zostanie najbardziej storpedowany.

Chodzi mi o lekki porządek w działach, bo np działy w których rozmawiamy o kreskówce są troszkę porozrzucane po całym forum. O to moja propozycja jak działy według mnie oczywiście mogłyby wyglądać

REGULAMIN
- Regulamin Forum
- Pomysły

AVATAR LEGENDA AANGA
- Dyskusja ogólna
- Księga wody
- Księga ziemi
- Księga ognia
- Bohaterowie
- Fabuła
- Narody
- Film The Last Airbender
- KONKRUSY
- Archiwalne konkursy

NASZA DZIAŁALNOŚĆ
- Przeróbki
- FanFick (są osobne działy wiersze, opowiadania myślę że lepiej by to wyglądało w jednym miejscu, a na końcu każdego fanficku było  by napisane co to jest np Zielony Appa [wiersz]
- Rysunki
- Filmiki
- Fotografie
- Grafika

OFFTOP
- O wszystkim i o niczym (offtopic z pierwszej kategorii)
- O nas
- Filmy
- Gry
- Muzyka
- Humor
- Manga, Anime, a także kreskówki i bajki
- Gry i zabawy
- Kosz

ŚWIAT AVATARA
- Ogólnie
- Naród Ognia
- Nomadowie Powietrza
- Plemię Wody
- Królestwo Ziemi

KĄCIK RPG
- Informacje i wskazówki
- Rekrutacja
- RPG Sesja

Ostatnio edytowany przez Spiryt (2010-08-15 11:53:32)


http://i330.photobucket.com/albums/l401/Fleurdufeu/fly.jpg

Offline

 

#13 2010-08-15 13:14:56

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wasze Propozycje

To znaczy mi się wydaję, że działy i podfora są dobrze zrobione - myślę że nie ma chaosu i można się odnaleźć
FanFick? A nie podchodzi to raczej bardziej pod opowiadania po prostu? Co do jednego działu na to wszystko to moim zdaniem byłoby tego za bardzo "naprane" - w końcu w wierszach, tak samo i jak w opowiadaniach ludzie tworzą własne tematy na swoje opowiadania, swoje wiersze. W jednym dziale pomieszane by były te tematy no i zrobiłby się niejaki chaos jakby nie patrzeć ^^

Offline

 

#14 2010-08-15 13:26:22

 Spiryt

Mag Powietrza

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 62
Punktów :   
Żywioł: Powietrze
Wiek: 10001

Re: Wasze Propozycje

Może i masz racje ale np druga kategoria forum jest dyskusje i jest jeden dział o avatarze, nie było by lepiej zrobić całą kategorie i  tam wszystko co związane z avatarem?


http://i330.photobucket.com/albums/l401/Fleurdufeu/fly.jpg

Offline

 

#15 2010-08-16 12:46:09

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Wasze Propozycje

Czy ja wiem... Cóż, wtedy na pewno by ilość podforów zmalała ^^ Może masz trochę racji, ale nie wiem czy jest potrzeba coś takiego robić ; ]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souleaterforumgame.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl