Avatar - Legenda Aanga


#1 2009-07-27 21:24:10

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Postacie

Kto kim będzie, kto w jaką postać się wcieli, gdy będzie razem z nami przemierzał Świat Awatara?
Możecie wcielić się w wymyśloną przez siebie postać, a możecie również w te postaci, które już istnieją w kreskówce. (Tj. np. Katarę.) Zanim stworzycie postać sprawdźcie, czy np. Katara nie jest już zajęta!
Zapraszam!

KILKA ZASAD

Zanim napiszesz, koniecznie przeczytaj Regulamin ŚA.

Tworzymy tylko postacie wymyślone! Nie można odgrywać postaci istniejących w kreskówce!

Ile można mieć postaci? Odsyłam do podpunktu 1.11. Jeśli ma się już dwie, należy pisać przy każdym poście nad tekstem imię postaci, którą się pisze. Ewentualnie, tylko nad jedną.

Nie wolno robić Nomadów Powietrza! Syn Aang'a i Katary, posługujący się Magią Powietrza już jest w grze!


Postacie fikcyjne możecie w jakiś sposób usunąć. Jednak nie może to się dziać co chwilę, czyli - robisz sobie postać, po dwóch, trzech dniach Ci zbrzydzi się i już usuwasz, robisz kolejną itd - nie za szybko. Właściwie można usunąć po nie tak długim okresie, jeśli się w ogóle tą postacią nie pisało.

KARTA POSTACI

Swoją postać przedstawiamy za pomocą karty postaci. Prawie wszystkie pola trzeba wypełnić. Jakiego nie? "Rodzina" - tu odsyłam do regulaminu ŚA.



UWAGA! Nim zaczniesz pisać, jedna z osób zajmujących się ŚA (Triss, Devil) musi wysłać Ci PW, czy karta została zaakceptowana!



Imię - Tu wpisujemy imię lub imię i nazwisko postaci.
Wiek - Tu wpisujemy wiek postaci.
Data Urodzenia - Tu wpisujemy dzień i miesiąc, w którym postać się urodziła. Co rok należy uaktualniać wiek postaci.
Pochodzenie - Tu wpisujemy miejsce, z którego pochodzi, naród, plemię etc. Można też podać obecne miejsce zamieszkania.
Zdolności - Co dana postać umie. Bez nadmiaru, by postać nie była zbyt przypakowana. Żywioł nie musi być koniecznie trzymający się dokładnie Avatar'a. Choćby na przykład coś takiego, co ma moja postać - Mortred, a walczy on z bliska, wywołując ogień na danych częściach ciała.
Charakter -  Cechy charakteru postaci. Jest postać arogancka, niemiła, o ciętym języku a może troskliwa, opiekuńcza i gościnna?
Co lubi - Czyli hobby naszej postaci, czy też co lubi, co ją fascynuje etc.
Czego nie lubi -  Czyli to, czego nasza postać nie lubi.
Zajęcia -  Czyli czym obecnie postać się zajmuje. Może to po prostu podróże, a może gdzieś pracuje...?
Partner - Chłopak/Dziewczyna postaci. Jeśli nie ma, pozostawić puste, wpisać brak, postawić kreskę bądź po prostu nie pisać punktu.
Rodzina - Czyli wszelkie powiązania rodzinne postaci.
Zdjęcie/opis - Czyli albo podajemy zdjęcie, albo opis. Jeżeli nawet jest zdjęcie, choć krótki opis powinien być.

Można też coś dodać byle stosownie - np. towarzysz/zwierzę, czy też z kim postać się przyjaźni etc.

Dla ułatwienia pusta karta razem z kodem, by punkty były pogrubione:

Kod:

[b]Imię -[/b]
[b]Wiek -[/b]
[b]Data urodzenia -[/b]
[b]Pochodzenie -[/b]
[b]Zdolności -[/b]
[b]Charakter -[/b]
[b]Co lubi -[/b] 
[b]Czego nie lubi -[/b]
[b]Zajęcia -[/b]
[b]Partner -[/b]
[b]Rodzina -[/b]
[b]Zdjęcie/opis -[/b]

Ostatnio edytowany przez Toph (2009-07-27 21:30:42)

Offline

 

#2 2009-07-28 13:32:01

Nickia

Gość

Re: Postacie

Postać zabita ^^
Dusza jej znajduje się w Świecie duchów.

Imię: Nickia, wielka pani Dai lee(to co po nim zostało)
Wiek: 16 lat
Data urodzenia: 28lipca
Pochodzenie: Królestwo Ziemi; Jezioro Laogai, dokładnie to kryjówka pod nim.
Zdolności: Walka w tańcu, parę sztuczek batem, wygimnastykowana i jak to powiedziała pewna dziewczyna: "Nickia ma talent do "ustawiania" swoich chłopców". Czyli innymi słowy urodzona z niej przywódczyni.
Charakter:
dla bliskich: ofiarna, wrażliwa, wierna, odważna, pewna siebie, szczera
dla całej reszty: okrutna, trochę szydercza, sarkastyczna, desperacka, nie miła, sadystyczna, cholernie apodyktyczna
Co lubi: wygrywać, gdy wszystko idzie po jej myśli, dowodzić, ból innych, taniec
Czego nie lubi: zabawy jej kosztem, upokarzania jej, nieposłuszeństwa, happy'endów
Zajęcia: dowodzenie Dai lee.
Partner: Oh... Zaraz to zliczymy... Dobra, wychodzi na to, że Artur.
Rodzina: rodzice zabici przez żołnierzy z armii ognia, rodzeństwa nie znała. Prawdopodobnie jedynaczka lecz nie ma pewności.
Fotki:
Strój Nickii 1
Strój Nickii 2
Fotka jeden.
Fotka dwa.
Mały arcik xD

Ostatnio edytowany przez Nickia (2010-08-31 15:17:16)

 

#3 2009-07-31 14:25:18

 TheKatasuki

Użytkownik

8408139
Call me!
Skąd: Europa,Polska,Śląsk,Tychy
Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 2262
Punktów :   
WWW

Re: Postacie

IMIĘ- Katasuki
WIEK- 16
POCHODZENIE- Naród Ognia i Plemię Wody
ZDOLNOŚCI- walka ogniem i wodą [wszechstronna w walce tzn. dużo styli jakimi walczę], łuk, oraz inne bronie, ładnie rysuje. Szybko się uczy
CHARAKTER- Miła, towarzyska, pomocna, może tego tak nie widać, ale jest bardzo wrażliwa i łatwo ją skrzywdzić, na pozór cicha myszka ale daje popalić.
CO LUBIĘ- Rysowanie - w prost to kocha! Zawsze ma przy sobie notes i ołówek, sztuki walki, patrzeć w gwiazdy.
CZEGO NIE LUBIĘ- Nudy, chamstwa, zabijania, tej niezręcznej ciszy kiedy z kimś rozmawiasz i nie wiesz o czym mówić.
ZAJĘCIA- Różne
PARTNER- brak
RODZINA- Ojciec Mag wody (Zaumi) Matka Mag ognia (Yuan)
FOTKA- http://th09.deviantart.net/fs46/300W/i/2009/246/0/7/Some_anime_style_girl__by_Zmashd.jpgPo za tym ma naszyjnik [taki jak Katara], z połączeniem księżyca i ognia... tak, że tworzą one [prawie tworzą] koło, bo ich kształty są raczej kanciaste.

Toph - Zmień sobie te umiejętności na jedną.
Toph - Okej , to ja zmienie. Sorki.

zuzikxd - widać , że poprawiłaś zdolności po uwadze moderatora .
              to teraz ja zmieniam tobie na jedną . sorka .

Do zuzik: sorki, ale nigdzie nie ma, ze można mieć jedną zdolność, a po za tym nikomu jakoś nie przeszkadza, to że potrafię władać 2 żywiołami, a Zuko [on przecież stworzył to forum] pozwolił mi mieć 2 żywioły więc wiesz...
//Triss
(z editem)
Pozwolił, choć trochę się dziwię, ale to logiczne jest właściwie. Poza tym coś wniesiemy. ^^ Także możesz i pozwalam Ci dodać że np. możesz walczyć mieczem, bo tego tu nie napisałaś A np. łuk można usunąć.. zresztą jak chcesz byleby twoja postać zbyt " wykoksana " nie była.

Ostatnio edytowany przez TheKatasuki (2011-08-15 18:45:56)


http://profile.blog.yam.com/p/e/pexrfy/index.jpg
Cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć.
Przez noc droga do świtania -Przez wątpienie do poznania -Przez błądzenie do mądrości -Przez śmierć do nieśmiertelności.

Offline

 

#4 2009-09-07 17:36:30

Azgarth

Użytkownik

6331925
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 177
Punktów :   

Re: Postacie

No to i coś wymodzę.

Imię: Raion Zhao, syn wielkiego admirała Zhao w stopniu kapitana.
Wiek: 19 lat
Pochodzenie: Naród Ognia, Stolica
Zdolności: firebending, walka włócznią, fechtunek oraz walka wręcz, strateg.
Charakter: niezwykle obowiązkowy, dotrzymuje danego słowa, stara się kontynuować godnie dziedzictwo swojego ojca i kiedyś również zostać admirałem floty Ognia. Cyniczny, sarkastyczny i uszczypliwy. Ma specyficzne poczucie humoru. Ma osobistą urazę do Zuko, który jest zamieszany w śmierć jego ojca. Służy mu jednak wiernie jako nowemu Lordowi Ognia.
Co lubię: doskonalić swoje umiejętności, wyzwania, mieć zawsze przygotowany plan, dyskutować.
Czego nie lubię: zabawy, która jest stratą czasu oraz głupich pytań.
Zajęcia: Odprawy żołnierzy, przesiadywanie w pokoju strategicznym, treningi, gra w go.
Partner: Brak.
Rodzina: Matka zmarła przy porodzie, ojciec zginął w walce o biegun północny.
Fotka:
http://img2.vpx.pl/up/20090907/military_hot_shot_by_erikonil.jpg


Rysunek nie mój, ale idealnie oddaje postać.
Oczywiście wszystkie wypisane cech etc. dotyczą stricte postaci.

Ostatnio edytowany przez Azgarth (2009-09-07 18:57:59)

Offline

 

#5 2009-09-07 17:53:41

Nickia

Gość

Re: Postacie

Wow. Szalenie ciekawa postać. Strasznie chcę ją poznać. Powiedz mi kiedy napiszesz w śa.

 

#6 2009-09-07 19:31:21

Azgarth

Użytkownik

6331925
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 177
Punktów :   

Re: Postacie

Już W temacie "pałac" w Narodzie Ognia.

Offline

 

#7 2009-09-12 18:31:28

kisicki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: Postacie

Imię: Artur
Wiek: 16
Pochodzenie : Ba Sing Se
Zdolnosci : magia ziemi , wladanie mlotem takim jak w ksiedze ziemi  "samotny zuko"
Charakter: odpowiedzialny,_z poczuciem humor , mily, tajemniczy i odwazny
Co lubie_:_ trenowac,_tanczyc,_pozartowac,_rozmawiac i walczyc.
Czego nie lubie : Myslec za innych
Zajecia_:_obrona Ba Sing Se ,pomaganie krolowi ziemi
Partner:Na_razie nie
Rodzina : tata zginąl broniac Ba Sing Se, Mama 2 lata temu wyjechala do Omashu
Fotka

|Triss|
Imiona piszemy z dużej litery !
Fotkę wstaw proszę koniecznie. Albo przynajmniej opisz

Offline

 

#8 2009-09-21 23:00:19

Azgarth

Użytkownik

6331925
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 177
Punktów :   

Re: Postacie

A to co teraz walnąłeś zwie się popularnie spamem. Ot kolejne nowe pojęcie do kolekcji. Polecam lekturę regulaminu i netykiety

Offline

 

#9 2009-09-23 18:13:34

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Postacie

Postać usunięta.

-imię: Agrael
-wiek: Nieznany
-pochodzenie Ogólnie naród ognia.  W dniu zaćmienia słońca w akcie desperacji magowie ognia korzystając ze zwojów które Zhao ukradł z Biblioteki Chcieli ratować swój naród korzystając z zakazanej dla ludzi magii. Głupcy nie wiedzieli co uczynili. Nie mieli pojęcia jakie zło mogli sprowadzić do swojego świata sprowadzili mnie.
-zdolności Władza nad ogniem, biegłe władanie dwoma ognistymi mieczami, duża wytrzymałość na ból.
-charakter: Opanowany i bardzo nieufny
-co lubię : Ogień
-czego nie lubię : Partaczy i tych którzy sami nie są wstanie poradzić ze swoimi problemami mieszając w nie innych.
-zajęcia: Próba powrotu do domu.
-partner: Brak
-rodzina: Brak
-fotka ludzka postać http://pl.tinypic.com/r/mbpkqv/5
prawdziwa avek




Wiem że postać trochę nietypowa ale cóż z tego słynę xD

Ostatnio edytowany przez Agrael (2009-09-23 19:49:19)


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#10 2009-09-23 19:18:07

Azgarth

Użytkownik

6331925
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-09-02
Posty: 177
Punktów :   

Re: Postacie

Tak, tak. Też graliśmy w heroes. Generalnie jest taki jeden malutki problemik - w świecie Avatara nie ma czegoś takiego jak tworzenie iluzji, chyba, że przez bardzo potężne byty duchowe jak Wielkie Bagno.

Offline

 

#11 2009-09-23 19:22:25

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Postacie

Więc obejdę się bez tego nie ma problemu.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#12 2009-09-23 19:46:28

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Postacie

To usuń to ze swojego opisu jeśli możesz. A dałoby się wstawić fotę jako demona ? Nie ma, że na avku, bo na stówę zmienisz, a jak nie z własnej woli to z mojej bo jest za duży. Proszę, usuń.

Offline

 

#13 2009-09-24 10:37:16

 Black Heart

Założyciel

16217684
Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 193
Punktów :   
Zainteresowania: Pisanie opowiadań , oglądanie
Żywioł: Ogień
Wiek: 21
WWW

Re: Postacie

Prosiłbym przestrzegać regulaminu zakaz spamu.
Posty przeniesione. // Triss


Pamięć i szacunek tym, którzy odeszli nagle, pozostawiając nam jedynie wspomnienia. - Feri Potzner
I am the master of your whole heap
I am the pack that flock ya like sheep

Offline

 

#14 2009-09-26 14:48:56

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Postacie

NOWA ZASADA.
Można być maksymalnie DWOMA postaciami. Jeśli masz dwie, piszesz przy każdym poście jako kto piszesz. A, no i druga postać musi być już przez siebie WYMYŚLONA.

Offline

 

#15 2009-09-26 15:09:40

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Postacie

Opis i wygląd postaci został zmieniony przez "właściciela" - nowy opis i wygląd znajduje się na 4 stronie tego tematu. Dziękuję za uwagę. ^^



>Fotaa.<
Imię - Yutaka.
Wiek - 14/15 lat.
Pochodzenie - Północne Plemię Wody.
Zdolności - magia wody i uzdrawianie, znajomość sztuk walki wręcz, a do tego niezwykle czuły słuch. (mam nadzieję, że nie za dużo, a jak za dużo to zmienię)
Charakter - inteligentna, pewna siebie, odpowiedzialna, z poczuciem humoru, odważna, wrażliwa i niezwykle romantyczna.
Co lubię - rozmyślać, walczyć, grać na nerwach. (xDD)
Czego nie lubię - gdy ktoś traktuje ją jak małe, bezbronne dziecko.
Zajęcia - doskonalenie swoich umiejętności i pogłębianie swojej wiedzy.
Partner - w chwili obecnej brak - samotniczka.
Rodzina - samolubny ojciec (nie dogadują się ze sobą), matka nie ma - zmarła, gdy Yutaka miała zaledwie dwa lata, a do tego wiele braci jak i sióstr i wstrętną macochę (jeden z powodów, przez które uciekła z domu).

Wprowadziłam kilka zmian w opisie mojej OC, między innymi w wieku (miała jak mniemam mieć 14 lat). Oryginalną wersję opisu zna tylko Shady. Jednym z powodów zmian jest przypadkowe usunięcie przeze mnie oryginalnego opisu postaci - ale ze mnie gapa *facepalm*. Tak na marginesie to Shady narysowała portret Yutaki, za co bardzo jej dziękuję.

Ostatnio edytowany przez Mikuu (2010-03-14 19:17:16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiofwars.pun.pl www.rbd-rebelde-rbd.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.korsarz.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl