Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#226 2010-06-19 14:21:19

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Właściwie to wcześniej byłem najemnikiem który dorobił się tytułu lorda. W czasie wojny z Narodem Ognia zabijaliśmy ich żołnierzy na setki, a potem wszystko się zmieniło. Wystarczy powiedzieć że prócz okolic Ba Sing Se i samego miasta wszystkie ziemie w Królestwie Ziemi są zależne od mnie. Czuć lekką presje, ale przynajmniej panuje spokój Naród Ognia nie odważy się otwarcie zaatakować zresztą oni są cieniem tego czym byli. Z ich armii zostali tylko łowcy nagród i bandy najemników. To tak w dużym skrócie, ale widzę że mimo twoich wyczynów dalej tu jesteś wolna  ci łowcy nagród muszą się nieźle obijać albo nagroda jest za mała.- Zażartował.
- Cóż z całej tej wojny nie wynikło nic dobrego no, ale trzeba się cieszyć chwilą.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#227 2010-06-19 14:35:49

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

Prychnęła.
- Nie przebywam w zaludnionych miejscach, to jedno. A co do nagrody, to nie wiem. Tym się zbytnio nie interesuję. - powiedziała przez zęby. Westchnęła i dodała już spokojniej - Hm, może. Nie wiem. Ja tam nigdy nie wierzyłam w ten cały "pokój" na świecie. Zawsze wydawało mi się to jakieś sztuczne.

Ostatnio edytowany przez Bernkastel (2010-06-19 14:43:11)

Offline

 

#228 2010-06-19 14:49:43

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Masz racje ten cały spokoj to fikcja. Za jakiś czas może dojść do eskalacji dawne spory nie zostały rozwiązane, ale większości to odpowiada. To cisza przed burzą ludzie poprostu mają w naturze ignorowanie problemów do momętu kiedy te stają się zbyt wielkie. No ale co poradzić ludzie tacy już są , i to się chyba nigdy nie zmieni.- Powiedział. Mimo całej swojej władzy był bezradny wobec natury większości ludzi nie pozostaje nic innego jak tylko się z tym pogodzić.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#229 2010-06-19 16:05:47

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Wiem, że tak naprawdę nie wszyscy pogodzili się z przegraną. Świat znów pogrąży wojna. Ja to wiem. I nie będzie tak samo jak przedtem. Pewna jestem, że nawet Avatar szybko sobie z nią nie poradzi. - westchnęła - Cóż. Rozgadałam się na temat wojny. W sumie, to ty również. Tak w ogóle, to skąd pochodzisz?
Pytanie może i było głupie i mało istotne, ale chciała wiedzieć.

Offline

 

#230 2010-06-19 16:58:41

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Właściwie to trochę bardziej skomplikowane niż się wydaje. Nie jestem pewien czy powinienem cię zanudzać szczegółami, ale na obecna chwilę pochodzę z oklolic Północnej Świątyni Powietrza. Wiem trochę to dziwnie brzmi zastanawiam się jak by to wszystko logicznie wyjaśnić no i oczywiście czy powinienem to robić osoby z którymi pracuje mogłby byc niezadowolone.- Powiedział z lekkim grymasem na twarzy. Bo sprawa była w końcu dość ważna oby tylko nie naciskała na odpowiedź.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#231 2010-06-19 17:30:10

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Rozumiem. A raczej w pewnym sensie. - założyła ręce na piersi. Spojrzała na niebo. Nie było ani jednej chmury. Westchnęła i ponownie skierowała wzrok na Styx'a. - Cóż. W sumie to nie widzę praktycznie żadnych nowych tematów do rozmowy. Poza tym robi się trochę ciemno. - ponownie wzruszyła ramionami. Tym razem od niechcenia.

Offline

 

#232 2010-06-19 19:12:29

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Fakt. To nie daje nam wiele czasu jeśli wybierasz się do Królestwa Ziemi to możesz zabrać się ze mną. Chyba że masz tu jeszcze coś do załatwienia.- Spytał. Bo faktycznie szybko zrobiło się późno. Rozmowa może była może i krótka, ale była miłą odmianą po codziennych obowiązkach do jakich chyba czas wracać.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#233 2010-06-19 19:22:12

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Cóż... Szczerze powiedziawszy to sądzę, że nie znajdę tu tego, czego szukałam. - powiedziała - Miło, że to zaproponowałeś. Z chęcią się wybiorę. Jeżeli oczywiście nie sprawi ci to problemu.
Ponownie spojrzała na niebo. Słońce powoli chowało się za horyzont.

Offline

 

#234 2010-06-19 19:47:36

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Pewnie skoro chcesz. Lepiej podróżować w doborowym towarzystwie zresztą miejsca na statku nie zabraknie.- Powiedział obracając się w kierunku morza.
- Daj znac kiedy będziesz gotowa, a w między czasie możesz cieszyć się tymi widokami.
Dodał patrząc na zachodzące słońce.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#235 2010-06-20 13:18:03

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Oczywiście. - odpowiedziała. W sumie mogłaby płynąć i teraz. Nie miała praktycznie niczego takiego, co musiałaby zabrać w podróż. Z wyjątkiem broni, ale tą zawsze nosiła przy sobie jak i resztę rzeczy potrzebnych do życia. Spojrzała na niebo. Zachodzące słońce rzeczywiście wyglądało dziś pięknie. Odetchnęła głęboko i usiadła na piasku. Cóż, puki co odpocznie sobie w samotności. Dopiero później da znać, że już może płynąć. Nie śpieszyło jej się wcale.

Offline

 

#236 2010-06-20 14:11:43

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

Po chwili Styx odwrócił się w kierunku dziewczyny i powiedział.
- Lepiej ruszajmy nocą podróż będzie dłuższa i bardzie niebezpieczna. A nie chciałbym się natknąc na żołnierzy z Narodu Ognia, a przynajmniej nie tu i nie teraz.
Styx ruszył w kierunku statku który był zakotwiczony niedaleko plaży. Po wejściu na pokład Styx czekał już tylko na Kire jednak nie chciał jej pośpieszać. W międzyczasie Styx wydał rozkaz kapitanowi aby był gotów do wypłynięcia.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#237 2010-06-20 14:32:23

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

Westchnęła. Wstała i rozejrzała się po wybrzeżu. Niedaleko stąd zauważyła statek. Z wolna ruszyła w tamtą stronę. Miał rację, pływanie w nocy nie jest najlepszym pomysłem. Stanęła kilka kroków od łodzi i krzyknęła w stronę Styx'a.
- Jeśli chodzi o mnie to ja byłam i jestem gotowa.

Offline

 

#238 2010-06-20 14:47:13

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Tym lepiej. Zapraszam na pokład skorzystamy z osłony nocy i popłyniemy do Królestwa Ziemi. Jeśli wszystko pójdzie dobrze rano powinniśmy być na miejscu. O ile nie będzie żadnych niespodzianek po  drodze, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.- Powiedział opierając się o poręcz czekając na Kire.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#239 2010-06-20 15:31:35

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- Masz w stu procentach rację. Do odważnych świat należy. - Uśmiechnęła się lekko. Weszła na pokład i rozejrzała się. Był utrzymany w bardzo dobrym stanie. Tego się można było spodziewać po kimś takim jak Styx. - To jak, płyniemy? - zapytała po chwili.

Offline

 

#240 2010-06-20 16:01:58

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Wyspa Ember - Północna strona wyspy

- W takim razie w drogę. Nie ma co dłużej czekać. Kapitanie! Dajcie znać że odpływamy.- Powiedział.
- To będzie długa podróż w między czasie możesz się trochę pokręcić po statku chyba że masz coś lepszego do roboty.- Dodał, a statek odbił od brzegu i skierował się w stronę Królestwa Ziemi swojego celu podróży.


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simpsons.pun.pl www.graniegedania.pun.pl www.kwspz.pun.pl www.sojuszborguni65.pun.pl www.logistyka.pun.pl