Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#676 2010-04-14 20:28:41

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ba Sing Se

Mortred i Minato

Mortred czekał na jakieś ruchy księżniczki. Póki co tylko podbiegł do niej, nieco dalej od reszty. Minato, myśląc, że może Mortred będzie pytał się, gdzie poszli, postanowił spytać obojga gdzie się wybierają. A i nie ukrywam, że chciał też sam dowiedzieć się o tym. Zbliżył się o zaledwie kilka kroków do nich. Podbiegł zaraz nieco, żeby go usłyszeli.
- Hej! - Krzyknął. - Gdzie idziecie? - Spytał, już półkrzykiem - nie był tak blisko nich, więc nieco musiał podnieść głos. Podrapał się z tyłu głowy prawą ręką i opuścił ją.

Offline

 

#677 2010-04-14 20:30:25

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Skinęła głową na tak. Wahała się jak odpowiedzieć na pytanie Toshiro, ale tylko przez chwilę.
-O nas, o naszych problemach. Wiesz o mnie już dość dużo, a ja mam wrażenie jakbym znała cię z widzenia. A chciałabym wiedzieć więcej- powiedziała, wpatrując się w ziemię. Nie wiedziała o nim dużo, on wszystko prócz tego że ma lęk wysokości. Gdyby znała go bardziej to może bardziej by go zrozumiała. Różnili się od siebie, więc nie zawsze mogli się dogadywać.
Usłyszała słowa Minato.
-Idziemy się przejść... Dai Lee na razie robią swoje- odpowiedziała tym samym tonem co on jej.

~Triss

To Minato się pytał ^^

Ostatnio edytowany przez Skorka (2010-04-14 20:33:04)

Offline

 

#678 2010-04-14 20:42:11

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

-Aha.-Powiedziałem po czym odwróciłem się do krzyczącego chłopaka.
Machnąłem do niego prawą ręką na powitanie po czym zastanowiłem się. Spuściłem ją wzdłuż ciała po czym uśmiechnąłem się. -A i cześć.-Dodałem, nie mogłem mu powiedzieć, żeby szedł z nami bo Sam, chciała koniecznie się czegoś o mnie dowiedzieć. Schowałem ręce do kieszeni i patrzałem się w ziemie.

Ostatnio edytowany przez Devil (2010-04-14 20:42:57)

 

#679 2010-04-14 20:46:19

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Ba Sing Se

Minato

(Mortred tam z księżniczką stoi ;p)

Minato skinął głową do dziewczyny, a zaraz na powitanie do chłopaka. Nie dowiedział się wprawdzie konkretnie gdzie idą, ale skoro przejść się, to raczej nie powinni znowuż daleko. Westchnął.
- Miłego spaceru w takim razie. - Powiedział do nich. Odwrócił się i podszedł z powrotem do grupki osób, zebranej w jednym miejscu. Spojrzał jeszcze na pracę Dai Lee. Dawali sobie radę bardzo dobrze, zdaje się, że budowa skończy się za nie tak długi okres czasu.

Offline

 

#680 2010-04-14 21:13:48

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

-Dziękuje.-Powiedziałem do niego po czym też się odwróciłem. Spojrzałem na Sam po czym znów zacząłem iść. Wsadziłem rękę do kieszeni. Szedłem rozglądając się po mieście. Przeszedłem przez dziurę. Rozglądnąłem się po czym podszedłem pod duże drzewo i spojrzałem się na jego dużą koronę. Wyjąłem prawą rękę z kieszeni i "pojeździłem" dłonią po jego korze. Obejrzałem się za Sam i schowałem rękę.
-No idziesz?-Zapytałem i oparłem się o drzewo.

 

#681 2010-04-14 21:55:02

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

-Nie popędzaj. To niegrzeczne- odparła, po czym szybko dołączyła do chłopaka. Stała obok drzewa na którym siedział i patrzyła w jego zielone oczy z zastanowieniem.
-Nie będę w każdym razie za tobą skakać po drzewach- uśmiechnęła się łobuzersko. Ostatnimi czasy co raz częściej uśmiech gościł na jej twarzy. Zachowywała się dziwnie, ale było to chyba dość wesołą nowiną.

Offline

 

#682 2010-04-15 13:35:55

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

-Nie poganiam Cię.-Powiedziałem i uśmiechnąłem się kącikiem ust.-Nie musisz. Nawet nie miałem takiego zamiaru.-Dodałem po czym oderwałem się od drzewa i rozglądnąłem się. Ruszyłem ku lasu, nie oglądając się za siebie. Uśmiech zniknął mi z twarzy, bo myślałem. Szedłem patrząc się w ziemie.

 

#683 2010-04-15 13:49:57

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

-Mam lęk wysokości, więc i tak i tak bym z tobą nie poskakała po drzewach- patrzyła w ziemię bez emocji. Nie mogła się już wspinać, przebywać na większych wysokościach. Jej ojciec mówił że to czasami zdarza się u Maga Ziemi. Nie mogą się już od niej oderwać, a teraz była wiecznie skazana na przebywanie na niej... Teraz miała ochotę pogadać jednak z Toshiro, ale popatrzyła na jego pozornie zatroskany wyraz twarzy i nie zamierzała pytać.

Offline

 

#684 2010-04-15 14:06:44

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

Wzruszyłem ramionami po czym popatrzyłem się w niebo. Wyjąłem prawą rękę z kieszeni i podrapałem się w głowę.
-Aha.-Powiedziałem. Spuściłem rękę wzdłuż ciała po czym obróciłem się do Sam.- Jak to można mieć lęk wysokości...-Powiedziałem cicho.

 

#685 2010-04-15 14:38:26

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Jakimś cudem usłyszała słowa chłopaka, ponieważ spacerowała blisko niego.
-To się czasami zdarza u Maga Ziemi. Ale koniec rozwodzenia się o mnie, lepiej opowiedz coś o sobie- powiedziała Sam, uśmiechając się lekko.
Fascynują mnie opowieści, a o ile znam życie twoja będzie ciekawa.
Lubiła kiedy ktoś opowiadał jej o swoim życiu, nawet jeśli były to smutne wspomnienia. Shiro miał pewnie takie, pamiętała co powiedział kiedy byli w Ba Sing Se. Nienawidził mocno swoich rodziców.

Offline

 

#686 2010-04-15 16:18:46

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

-Aha, co mam Ci powiedzieć?-Zapytałem dalej patrząc się w ziemie. Włożyłem rękę do kieszeni i popatrzałem się na Sam. "Co mam jej powiedzieć?- Pomyślałem-Lepiej by było jakby o coś się zapytała...". Zatrzymałem się po czym spojrzałem w niebo. Zamknąłem na chwilę oczy. Wiatr powiewał moimi włosami, a szczególnie małą grzywką. Ustawiłem normalnie głowę po czym rozglądałem się oczami.

 

#687 2010-04-15 16:26:19

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

Spojrzała na niego wymownym wzrokiem, który mówił wyraźnie " Nie zadawaj durnych pytań".
Dziw bierze że spostrzegawczość ani trochę ci się nie poprawiła. - przeszło jej przez myśl. Był nadal taki sam jak wcześniej, tylko jedna cecha była jego wadą.
-Opowiedz mi o... Swojej rodzinie. Wiem że poniekąd to nie miła kwestia, więc jakbyś nie chciał to powiedz- uśmiechnęła się do niego serdecznie. Jeśli nie chciałby jej tego mówić to trudno. Znajdzie inną kwestię wartą rozważań.

Offline

 

#688 2010-04-17 11:19:20

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

-Nie będę o nich mówił... Oni nie są warci rozmowy.-Powiedziałem po czym podrapałem się w tył głowy i uśmiechnąłem się głupkowato. Schowałem rękę do kieszeni i rozglądnąłem się. Spuściłem głowę w dół, a uśmiech zniknął mi z twarzy. Rozmyślałem o rodzicach. Podniosłem głowę i westchnąłem.
-Po prostu ich nie znoszę.-Dodałem.

 

#689 2010-04-17 13:47:55

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Ba Sing Se

-Czuję to samo kiedy myślę o moich rodzicach. Gdyby nie ty, gdyby nie ktoś kogo mogę skrzywdzić swoją zemstą, trudno by mi było. Czasami zachowuję się jak zwierzę kiedy mam okazję zabić moją rodzinę i gdy patrzę na twoją twarz to wiem że mogę cię skrzywdzić. Dlatego zastanawiam się czy jak nie będzie ciebie to będę umiała się powstrzymać- skończyła z zaszklonymi oczami. Nie lubiła okazywać swoich słabości,a znając Shiro zacząłby się też martwić. Patrzyła w dół, aż w końcu z oczu zniknęły łzy.
-Ale od tego momentu w którym miecz mojego brata wylądował w moim ramieniu nie są już moją rodziną- powiedziała chyba bardziej do siebie niż do Shiro, ale i tak słyszał.
Nie chcę mi się ich gonić. Szkoda czasu na nich.

Offline

 

#690 2010-04-17 22:34:10

Sadness

Gość

Re: Ba Sing Se

-Aha.-Powiedziałem po czym popatrzałem smutno w prawą stronę. Westchnąłem i popatrzałem na Sam.
-Nie płacz...-Powiedziałem i uśmiechnąłem się, wiedziałem, że moje słowa nie dadzą zbyt wiele.- Mogłaś ich nie atakować.-Dodałem po czym wzruszyłem ramionami i popatrzałem w niebo.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rozmowki.pun.pl www.strzelnica-lezajsk.pun.pl www.rayman.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.wiedzmin.pun.pl