Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#46 2010-09-19 12:52:23

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

- Dla mnie niektóre tradycje są w prost idiotyczne i absurdalne. Narzucać komuś wymysły przodków - rzekła ponuro. Nie wierzyła w przeznaczenie. Twierdziła, że każdy wybierał swój los i mógł nim sterować.
- Wybacz - szepnęła.
- Idę z wami - rzekła z niewyjaśnionym smutkiem w duszy.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#47 2010-09-20 20:55:32

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Akunai
          I zaczęła się wspinaczka. Początkowo, wszystko było nijakie: Żadnego śladu gleby roślinnej. Tylko granitowe podejścia... W końcu, dotarli do świątyni. Nagle Akunai przystanął. - A-Ale... Tutaj nic nie ma...-
                         Rzeczywiście. Nie było jakichkolwiek informacji, książek... Wszystko na nic. - N-No to... Chyba musimy stąd odejść...- Usiadł na podłodze pod arkadą. - Wiesz, Idiko... Imponujesz mi...- Niezrównoważona odzywka do Idiko, nie miała żadnego powodu. Praktycznie, Akunai po raz pierwszy od czasu zaginięcia Klio powiedział coś bez sensu. A on to robił tylko, w bardzo, bardzo wyjątkowych sytuacjach... - Wiecie... To ja już może zejdę...- Dodałem, ze smutkiem, goryczą porażki.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#48 2010-09-21 08:28:16

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Zip również był zawiedziony tym co się stało. Liczył na coś wielkiego, a zobaczył tylko trochę skał. No, ale zawsze coś. Popatrzył na schodzącego Akunaia, potem na Idiko i westchnął. Podąrzył za Akunaiem.
-No to Akunai, co teraz nas czeka? Gdzie wyruszamy? Skoro tutaj nic nie ma chyba nie ma sensu dłużej tutaj zostawać. Chyba, że życzycie sobie odpoczynku, hm?-zapytał schodząc powoli.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#49 2010-09-21 14:02:43

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Akunai
            - Musimy wyruszyć na Wężową Groblę... Możemy spędzić noc tutaj.- Dodałem.
                                       Wieczorem, mieliśmy już rozłożone koce, które przyniósł Layer. On zaś, postanowił, że pójdzie spać na sterowiec. Tymczasem, Akunai przyniósł drewno na opał. - To tyle... Zip, podpal to, a ja... Ech, co ja teraz zrobię...- Akunai strapiony usiadł blisko Idiko. - Przepraszam, za tę... Słowa, którymi mogłem niechcący... Cię do siebie zrazić?- Akunai strasznie się zarumienił, po czym kontynuował. - Wiesz... Po stracie Klio jest mi ciężko, dlatego się rozklejam. Ale, mam nadzieję, że to mi przejdzie. Sam fakt, z kolei, że tu nic nie ma, po prostu mnie dobił...- Nastolatek patrzył się w fasadę tego zrujnowanego miejsca...

Ostatnio edytowany przez Akira (2010-09-21 14:03:01)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#50 2010-09-21 14:51:43

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

- W porządku - uśmiechnęła się promiennie. Ziewnęła, zakrywając usta dłonią.
- Wszystko rozumiem. Strata kogoś bliskiego na prawdę boli - odrzekła ponuro.
- Tylko jedno pytanie. Czemu ci imponuję? - spytała ze śmiechem.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#51 2010-09-21 15:45:58

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Zi podpalił za jednym zamachem kupę drewna. Ogień ładnie płąnął. Westchnął. Rozglądnął się i usiadł przy ognisku. Ziewnął. Zdjął miecz z pleców i położył obok swojego posłania. Odrzucił włosy. ''Wężowa Grobla. No zobaczymy.''-pomyślał. Oglądał w skupieniu szalejące płomienie.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#52 2010-09-21 18:15:52

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Akunai
             - Po prostu... Jesteś do niej szalenie podobna... Taka sama jak ona... Ale wiesz co? Mówiła mi, że miała siostrę... Ale uciekła. Chciała podróżować po świecie... Tego dnia... Gdy mnie pocałowała... Wsunęła mi do kieszeni jakieś zawiniątko. Rankiem, zniknęła.- Akunai wyciągnął coś z torby. To było zdjęcie Klio. - To jest jej portret... Jedyne co po niej mam...- Ze smutkiem patrzył na jasną twarz. - Ale... Ona nie pochodziła z pustyni. Zjawiła się nagle... Nigdy, ale to nigdy nie powiedziała mi, z jakiego kraju przybywa. W ogóle nie przypominała pustelników... Była bardzo podobna do ciebie, wiesz?- W jego oczach coś błysnęło... Ale potem od razu stłamsiło. - N-No nic, chodźmy spać. Juuutro czeka naaas nooowy dzień...- I tak oto Akunai usnął.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#53 2010-09-21 19:13:08

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

Przypominała czyjąś byłą. Zastanawiała się jaka ona była i czemu go porzuciła. Zasnęła z głębokim zmartwieniem. Rankiem obudziła się bardzo wcześnie. Nie chciała nikogo budzić więc wyjęła jakiś zwój i zaczęła pisać. Była ciekawa czy Zip przeczytał już jej pracę.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#54 2010-09-21 19:34:05

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Położył się. Patrzył w niebo leżąc na swoim posłaniu. Westchnął. Obrócił się na bok. Westchnął. Zasnął. Nagle zauważył, że jest dzieckiem. Był w Narodzie Ognia, przed rezydencją jego rodziny. Rozglądnął się. Nagle zobaczył swojego brata bawiącego sie w ogrodzie. Chciał coś z siebie wydusić, ale nie mógł. Wyszedł jego ojciec. Zaczał bić Zipa. Kopać go na ulicy jak śmiecia.
-NIE JESTEŚ MOIM SYNEM ZDRAJCO!-krzyczał. Zip zobaczył swoją krew. Obudził się z krzykiem. Był cały spocony. Zamyślił się. Wstał i otrząsnął się. Otarł pot ręką. Wszyscy jeszcze spali. Wstał i udał się na górę. Tam gdzie poprzednim razem nic nie znaleźli. Otworzył sakwę. Wyciągnął zwój. Zapalił mały ogień i zaczął czytać. Kiedy przestał słońce już było na niebie. Wpadł w jakiś trans.
''Dawno nie czytałem.''
Schował wszystko i zgasił płomień depcząc go. Zobaczył, że Idiko już coś piszę. Podszedł do niej. Od tyłu. Chyba, go nie usłyszała.
-Piszesz?-zapytał.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#55 2010-09-21 20:18:55

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Layer
                                  Layer siedział samotnie, na sterowcu. Leżał i rozmyślał. Może i dobrze zrobiłem, że uciekłem? Ściga mnie policja. Fakt, że brat to robi... Ale ja tez jetem winien, że to ukrywam. Może nie powinienem go ukrywać? Rozmyślałem tak, aż nagle coś się zatrzęsło. Mój wzrok padł na świątynię, po czym znieruchomiałem. - Lawina...-
                 Chwilę później, gdy już biegłem do świątyni, cały zdyszany, krzyczałem: - Cholera! Zip, Idiko, Akunai! Zmiażdży was!- Rzeczywiście. Na nich czekała ogromna, największa lawina, jaką Lay w życiu zobaczył...


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#56 2010-09-21 20:50:57

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

- Tak - wzdrygnęła się na dźwięk słów. Westchnęła ciężko.
- Nudziło mi się. Wszyscy spali to zaczęłam pisać - wytłumaczyła. Zawsze w chwilach kryzysu pisała, wylewała uczucia na papier. Nagle usłyszała Layera. Przeklęła w myśli.


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#57 2010-09-21 21:13:11

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

-Nie wszyscy spali.-powiedział cicho.
Usłyszał Layera. Popatrzył na lawinę. Nie było szans na przeżycie. Chyba, że...MAGIA ZIEMII!
-Lay...-chciał dokończyć, ale nie udało się. Został zasypany kamieniami z lawiny. Nic nie widział. W sumie chyba nie ucierpiał zbytio, ale bardzo bolała go noga, w którą ostatnio oberwał*. Jeżeli ją straci będzie bezużyteczny. Znowu wszyscy go zostawią. Znowu będzie samotny. A mogło być tak pięknie. Takie miał przemyślenia. ''Tylko nie to! Tylko nie to! Na co się im przydam bez nogi? Na co im kaleka? Tylko nie to!''-myślał.-''Co z Akunaiem? Co z Idiko? Czy ich też przygniotło, czy zdążyli ucieć. Muszę spróbować się wydostać.''
Wystawił rękę. Na niej pojawił się płomyk. Miał nadzieję, że ktoś to zobaczy i mu pomoże. Spróbował poruszyć ranną nogą. Zawył z bólu.




*-Walka na bagnach.


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

#58 2010-09-21 21:20:31

White

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 370
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Północna Świątynia Powietrza

Layer/ Akunai
            - Nie... Nie... NIE!!!- Wrzasnąłem z całej siły. Jak najszybciej wyciągnął młot i zaczął walić w skały. - Do... Jasnej... Cholery... Nie pozwolę... Żeby zwykła lawina zabiła moich przyjaciół. A potem z całej siły przywalił młotem. I głazy się roztrzaskały. I się przewrócił.
                   - Idiko!- Krzyczał Akunai, uwięziony w gruzach. - Idiko!- Akunai miał zgniecioną całą rękę, w dodatku, nie widział. - Idiko! Idiko...- Z jego oczu płynęły łzy, z jego ręki krew, a na całym ciele pot. A w dodatku, nic nie widział.


http://24.media.tumblr.com/tumblr_lydhlqirpM1r0yl0so1_400.gif

Offline

 

#59 2010-09-22 15:40:13

 Ibuki

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 352
Punktów :   

Re: Północna Świątynia Powietrza

Idiko

Biegła ile sił w nogach. Starała się jak najszybciej uciec nic się nie liczyło. Wtedy posłyszała krzyk Akunaia. Zawróciła. Spojrzała na zarys sytuacji. Było źle, bardzo źle. Co mogła zrobić? Tyle pytań sprzeczności kłębiło sie w jej głowie. Co miała teraz począć?


"Znam Wayne'a. Jeśli on jest Batmanem to, ja jestem królem Anglii!"
- Two-Face

Offline

 

#60 2010-09-22 16:38:11

 Zipciu

Mag Ognia

8071485
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-09-01
Posty: 133
Punktów :   
Zainteresowania: Muzyka, manga/anime, RPG
Żywioł: Ogień
Wiek: 13

Re: Północna Świątynia Powietrza

Zip

Wreszcie Zip z bólu stracił resztki sił. Zamknął oczy. Płomień na jego dłoni zgasł. ''Więc tak kończy się moja wędrówka. Nie zobaczę Plemienia Wody. Może to i lepiej. Będę miał spokój. Ciekawe co się nie mną stanie kiedy to już się skończy. Żeby tylko Idiko i Akunaia nie spotkał ten sam los co mnie.''. Usłyszał jakieś walenie i krzyki. Kilka kamieni zwaliło się jeszcze na niego. Nie widział już nic. Zaczął się pocić. Przestawał oddychać. Tracił siły z braku krwi. Był już coraz bliżej. Zaklął. ''Nie wiedziałem, że zdychanie jest takie beznadziejne. Ile to może trwać?''. Starał się wykonać jakiś ruch, ale nie mógł. ''Zwój od Idiko jest chyba cały. Może go znajdzie. Chciałem jej powiedzieć co o tym myślę i czy mi się podobało. Oddać zwój w jej ręce i uśmiechnąć się, jeszcze raz. Chciałem przeżyć jeszcze przygody z Akunaiem. Chciałem zjeść jeszcze paprzyczkę z Layerem. A tu proszę. Kilka kamyków zniszczyło mi marzenia. I nie tylko.'' Otworzył oczy. Miał nadzieję, że to tylko sen. Jednak nie. Ciemność. Krew. Pot. Słabość. Chciał już odejść, ale nie mógł. Wszystko działo się tak powoli. Czuł jakby wisiał w przestrzeni. Jakby chciał już zasnąć, a cały czas coś go budziło. Chciał żyć, ale wiedział, że tego nie przetrwa. Nie uda mu się. Z tego nie wyjdzie cało...Myślał o tym wszystkim. Uśmiechnął się. Z jego zamknięych oczy płynęły łzy, ale wciąż się uśmiechał.

Ostatnio edytowany przez Zipciu (2010-09-22 20:24:28)


Valhalla! Deliverence! Why you ever forgotten me?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zetall.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl www.rayman.pun.pl www.wiedzmin.pun.pl www.rozmowki.pun.pl