Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-10-03 21:30:55

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Targ

W środku wielkiego, wygasłego wulkanu, gdzie znajduje się stolica Narodu Ognia, rozciąga się pasmo stoisk. Stoiska te należą do kupców z całego świata. Codziennie na targ przychodzą tysiące ludzi. Dzieli się on na cztery części: Południową, zachodnią, wschodnią i północną. W części południowej mieszczą się artykuły spożywcze. W zachodniej znajduje się się odzież, w części wschodniej można znaleść przeróżną literaturę, zaś w części północnej kupcy sprzedają takie rzeczy jak antyki, biżuteria, rzeźby i obrazy.
____________________________________________________________________________________________________________
Ichigo

Dziewczyna rozglądała się po straganach. Znajdowała się ona w południowej części targu. Przechodząc obok stoiska z owocami, gdy sprzedawca rozmawiał z innym klientem, wzięła kilka pomarańczy i schowała je do torby. Robiła to wiele razy, więc miała wprawę. Ludzie wrzeszczeli tam jakby obdzierano ich ze skóry, żeby tylko zwrócić na siebie uwagę klientów.

Offline

 

#2 2010-10-03 21:44:41

 Ana

Mag Powietrza

Skąd: Ząbki
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 294
Punktów :   
Imię: Marzena
Wiek: 11 lat. Rocznik 1999, 4 maja.

Re: Targ

Michiko

Kilka dni temu przypłynęła do Narodu Ognia. Właśnie krzyczał na nią jakiś sprzedawaca. No skąd ona mogła wiedzieć, że tymi bakłażanami nie wolno żonglować? I że jak spadną, to mogą się rozbić? W końcu sprzedawca dał sobie spokój, bo Michiko ignorowała jego słowa. Mruczał coś pod nosem o tej dzisiejszej młodzieży i porządkował coś na swoim stoisku. Nagle Michiko zobaczyła, jak jakaś dziewczyna kradnie owoce. Michiko podbiegła do niej i zaciągnęła ją do jakiegoć ciemnego kąta.
- Hej! Co ty robisz? Przeciez nie wolno kraść, to nielegalne! - krzyczała, nie zważając na to, czy ktoś ją usłyszy czy nie.
- Odłóż te pomarańcze na miejsce, no już! To cię nie wydam!

Ostatnio edytowany przez Ana (2010-10-03 21:47:58)

Offline

 

#3 2010-10-05 20:18:03

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Targ

Ichigo
Nawet nie zauważyła, co ją pociągnęło. Przed nią stała jakaś dziewczyna. Wrzeszczła na nią za kradzież owoców. -Spokojnie... Nie spinaj się tak.- Wyjęła owoce. Podeszła do stoiska i odłożyła je na miejsce. -Już. A tak w ogóle, jestem Ichigo.-

Offline

 

#4 2010-10-05 21:11:24

 Ana

Mag Powietrza

Skąd: Ząbki
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 294
Punktów :   
Imię: Marzena
Wiek: 11 lat. Rocznik 1999, 4 maja.

Re: Targ

Michiko

- No, i tak powinno być! - Założyła ręce na siebie i uśmiechnęła się. Była z siebie dumna. Powstrzymała jakąś dziewczynę od kradzieży, a to już coś!
- Ja? Ja jestem Michiko. Nawet podobne mamy imiona! - Miała rację. Michiko i Ichigo brzmi bardzo podobnie, a wymawiane niewyraźnie, praktycznie tak samo.
- Co tu porabiasz?

Offline

 

#5 2010-10-07 18:56:36

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Targ

Ichigo

Uśmiechnęła się. Poprawiła włosy, które zasłaniały jej lewe oko.
-Pomyślmy, co ja tu robię?... Kradnę owoce i patrzę na stragany, a teraz rozmawiam z tobą. Więc, powiedz, co ty tutaj robisz? Oprócz obrony sprawiedliwości i rozmowy ze mną.- Wyjęła z torby dwie gruszki. Wyciągnęła jedną w stronę Michiko.
-Chcesz? Ja mam ich dużo... Spokojnie, te były kupione za pieniądze, nie ukradzione.- uspokoiła dziewczynę. Ale nikt nie powiedział, że pieniądze nie były kradzione...

Offline

 

#6 2010-10-07 21:34:04

 Ana

Mag Powietrza

Skąd: Ząbki
Zarejestrowany: 2010-08-04
Posty: 294
Punktów :   
Imię: Marzena
Wiek: 11 lat. Rocznik 1999, 4 maja.

Re: Targ

Michiko

- Ja podróżuję bez celu. Nie chcę siedzieć w domu, to tylko parę sklepów i domów. Nic tam się nie dzieje, a mamy taki fascynujący świat! - Dla podkreślenia ostatnich słów zakręciła się wokół własnej osi z rozciągniętymi rękami.
Kiedy Ichigo dała jej owoc, Michiko przyjrzała mu się dokładnie. Co prawda, nie wyczyta z niego, czy był kradziony czy nie, ale i tak patrzyła się w niego intensywnie. Po chwili zastanowienia ugryzła go i musiała stwierdzić, że był naprawdę pyszny.
- Dzięki, jest pycha! - powiedziała. Odwróciła się. Zobaczyła stragan z kolorowymi, szklanymi kulkami. Pociągnęła dziewczynę parę kroków w jego stronę.
- Ach, jakie fajne, nie? Pamiętam, jak pewien kupiec przybył na Wyspę Kyoshi i sprzedawał podobne. Ciągle jedną gdzieś mam.

Offline

 

#7 2010-12-29 12:49:17

Sadness

Gość

Re: Targ

Toshiro

    Przechadzał się po targu, z nadzieją że znajdzie jakieś ubranie, które sobie kupi. Na sobie miał tylko strzępki spodni, szal i sandały, ale miał jeszcze bandaże które praktycznie zasłaniały całe jego ciało. Ludzie patrzyli się na niego ze zdziwieniem, nic dziwnego, w końcu chłopak bez ubrań tylko szal, jeszcze z tyloma bandażami, do tego utykający.
- Ajajaj... - Powiedział i zgiął prawą nogę. Zaraz się wyprostował i zaczął ponownie iść.

 

#8 2010-12-29 13:05:02

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Targ

Juan

  Ledwie trzy tygodnie temu wyrwała się z domu, z Gaoling. Teraz była już w Narodzie Ognia. Była na targu, ponieważ szukała jakichś zwyczajnych ubrań. Narazie ciągle chodziła w tych, które dali jej rodzice. Czyli zwiewne sukienki, sandały i droga biżuteria. Teraz była bez butów, a dodatki zdjęła. W tym miejscu roiło się od złodzieji. Idąc, zagapiła się na pewne stoisko, a kiedy znów spojrzała przed siebie, prawie zderzyła się z jakimś starcem. Szybko go ominęła. Teraz szła obok chłopaka, który był cały w bandażach. Nagle się ugiął, ale po chwili znów wstał i szedł. Przystanęła na chwilę, żeby zrównać się z jego krokiem.
- Hej, jestem Juan. - odwracałąc głowę w jego stronę. - Czego szukasz?

Offline

 

#9 2010-12-29 13:12:14

Sadness

Gość

Re: Targ

Toshiro

Zamknął lewe oko, ze względu na ból i zacisnął lekko zęby. No, trzeba przyznać, że dawno takiego bólu nie czuł, może w ogóle takiego nie doświadczył.
- Ehh... Cholera... - Mruknął pod nosem. Po chwili spojrzał na idącą koło niego dziewczynę. No, całkiem niezła była.. Znaczy, ładna.
- Ja jestem Toshiro... - Powiedział. - Czego szukam? Ubrań, bo jak widzisz, no, mało mam ich na sobie... - Przymknął oczy, patrząc przed siebie.

 

#10 2010-12-29 13:23:29

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Targ

Juan

Spojrzała na niego, albo raczej "przestudiowała jego wygląd" i stwierdziła, że ma rację.
- Tak... Ja też szukam ubrań, jak widzisz. - powiedziała. To chyba jednak był błąd, ponieważ większość ludzi pomyślałoby, że jest księżniczką, której najpiękniejsze ubrania nudzą się po kilku godzinach noszenia ich.
- Chciałabym kupić sobie jakieś bardziej zwyczajne ubranie. W końcu wyglądam jak "Uśmiechnięta Panienka".

Offline

 

#11 2010-12-29 13:43:07

Sadness

Gość

Re: Targ

Toshiro

Wzruszył ramionami.
- Czy ja wiem, całkiem normalnie wyglądasz. Ale jak chcesz, ja tam się wtrącać nie będę, zrobisz co chcesz. - Powiedział. Rozglądnął się po straganach. Zauważył całkiem fajne ubranie.
- O, to całkiem fajne jest. - Powiedział bardziej do siebie niż do towarzyszki. Podbiegł do niego i przyglądnął się mu. Możliwe że spodnie byłyby trochę za długie... No, byłyby i to na pewno, ale przeżyje. Strój wygląda tak - Opaska na lewej ręce jest koloru ciemno czerwonego, tak samo, jak ta, przewiązana na brzuchu. Spodnie są białe, jak widać, reszta szara.
Szarowłosy nie zastanawiając się, zapłacił i ubrał się w ubranie, wchodząc do przebieralni. Już chyba zapomniał jak to jest na sobie mieć ubrania, jakieś parę tygodni ich na sobie nie miał. Oczywiście, na sobie dalej miał bandaże, nie zdejmował ich. Gdy założył ubranie, owinął szal na swojej szyi i wyszedł z przebieralni. Dobrze że miało kieszenie, tam też schował sakiewkę z pozostałymi pieniędzmi.

 

#12 2010-12-29 18:21:17

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Targ

Juan

  Kiedy chłopak poszedł się przebrać, ona także postanowiła wybrać sobie ubrania. Zauważyła, że kilka stoisk dalej ktoś sprzedaje rzeczy z Królestwa Ziemi. Podbiegła tam i wybrała sobie kilka rzeczy, które wyglądały tak. Dała sprzedawcy pieniądze, po czym przebrała się. Sukienkę, którą miała na sobie wpakowała do torby, w której była też jej biżuteria. Wróciła do miejsca, w którym był Toshiro. Zobaczyła jego nowy strój.
-Hm, nieźle wyglądasz! A ja?

Offline

 

#13 2010-12-29 18:30:32

Sadness

Gość

Re: Targ

Toshiro

Uśmiechnął się nieznacznie.
- Dzięki. Też całkiem nieźle. - Powiedział a jego uśmiech zniknął. Przy ścianie, stało lustro. Podszedł tam więc, by się przejrzeć. Gdy już skończył, wrócił do Juan. Poprawił bandaż, który zawiązany był na jego lewym oku po czym odezwał się wreszcie:
- Ja już skończyłem moją przechadzkę, tak więc, udam się w takie jedne miejsce żeby wreszcie się stąd wyrwać... - Powiedział po czym wyszedł ze sklepu.

 

#14 2010-12-29 18:53:23

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Targ

Juan

  Gdy chłopak przeglądał się w lustrze, ona szybko otworzyła torbę. Wzięła do rąk biżuterię. Były to trzy srebrne i dwa złote naszyjniki, sześć pierścionków i trzy pary kolczyków z kamieniami szlachetnymi. Usłyszała, jak chłopak mówi, że wychodzi.
- Skoro musisz. Ja też znikam.
Wyszła zaraz za nim. Oddaliła się od chłopaka o kilka kroków, po czym zatrzymała się i odwróciła.
- No.. To żegnaj, Toshiro.

Ostatnio edytowany przez Vendie (2010-12-29 18:59:14)

Offline

 

#15 2010-12-29 19:02:01

Sadness

Gość

Re: Targ

Toshiro

Skinął głową i wreszcie wyszedł ze sklepu, bo się zatrzymał na chwilkę.
- Muszę? Nie powiedziałem tego, ale, wiesz, chciałbym już się stąd wyrwać, za długo już siedzę w Narodzie Ognia... - Powiedział.
- Do zobaczenia. - Machnął jej ręką na pożegnanie i ruszył w swoją stronę, w stronę portu.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stara-gwardia.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.reggae.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.souleaterforumgame.pun.pl