#1 2010-10-04 21:08:52

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Pisanie w ŚA.

Założyłam tę sondę, bo razem z Shady Eyes ustaliłyśmy, że Wy, userzy, powinniście się wypowiedzieć na temat tego, co sądzicie o wprowadzeniu nowej zasady - a mianowicie takiej, że w Świecie Avatara można pisać dopiero od konkretnej ilości postów, a jeżeli tak, to jakiej. Pytania nie uściśliłam do końca, z prostego powodu, że po prostu by się nie zmieściło ^^" Tak więc zapraszam do głosowania, i bardzo bym prosiła, by napisać w poście jaką opcje się wybrało i dobrze by było to uzasadnić. Z góry dziękuję za oddanie głosu.

Offline

 

#2 2010-10-05 12:41:58

Sadness

Gość

Re: Pisanie w ŚA.

Ja jestem całkowicie przeciwny pomysłowi... No bo co do tego ma ilość postów?...  Dla mnie to bez sensu.

 

#3 2010-10-05 13:43:04

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Pisanie w ŚA.

Jestem zdecydowanie za... User pokazałby, że umie się wysłowić na proste tematy, używając zasad interpunkcji i ortografii. "Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie" - mówi Biblia. Kto potrafi pisać dobrze w Offtopie i dyskusjach, ten będzie dobrze pisał w ŚA; kto kiepsko będzie pisał w Offtopie i dyskusjach, to i w ŚA nie będzie dobry. Dwadzieścia postów na udowodnienie jakości pisma. Potem dopiero ŚA.

Offline

 

#4 2010-10-05 14:17:08

 Agrael

Mag Ziemi

2358841
Zarejestrowany: 2009-06-19
Posty: 466
Punktów :   

Re: Pisanie w ŚA.

Jestem zdecydowanie na NIE.Dziwi mnie że tak późno na to wpadliście jeśli już chcecie się w takie coś bawić droga wolna. Lepszym pomysłem pozwolić im pisać w ŚA przez okres próbny i z bańki. Inaczej każdy będzie się starał pisać jak najwięcej i nabijać posty na jakiś prostych tematach równie dobrze komuś mama może pisać te posty byle synek czy córeczka mogły sobie. popisać w ŚA(tutaj przegiąłem po całej linii ale i tak jest super <hahaha>)  Skoro bawimy się w cytaty ja zacytuje coś takiego " Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry niż po roku rozmowy". Więc chyba wyraziłem się jasno no i Devil będzie zadowolony że go poparłem . Pamiętajcie NIGDY NIE ODMAWIAJCIE AGRESTOWI!

Ostatnio edytowany przez Agrael (2010-10-05 14:18:28)


"Wszyscy ludzie marzą, ale nie w ten sam sposób. Ci, którzy marzą nocą w zakurzonych zakamarkach umysłu, budzą się za dnia by odkryć marność tych snów. Lecz marzyciele dnia są niebezpieczni, gdyż mogą śnić z otwartymi oczami, by ten sen ziścić." T.E. Lawrence

Offline

 

#5 2010-10-19 21:04:43

 Liv

Mag Wody

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 76
Punktów :   

Re: Pisanie w ŚA.

Ja zdecydowanie jestem na tak. Bo przecież tacy użytkownicy, którzy napisali dwa posty, zrobią sobie KP "na odwal", a potem i tak nie będą wchodzić na forum. Takie posty po prostu zaśmiecają ten temat.


Wbrew pozorom, jestem dziewczyną ^^

Offline

 

#6 2010-12-20 21:22:27

 Vendie

Historia mnie uniewinni.

22151300
Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 547
Punktów :   

Re: Pisanie w ŚA.

Ja się zgadzam z postem powyżej. Dla tych, którym nie chce się przesuwać myszki, podpowiem, że jest to Liv, i że napisała:

Liv napisał:

(...) tacy użytkownicy, którzy napisali dwa posty, zrobią sobie KP "na odwal", a potem i tak nie będą wchodzić na forum. Takie posty po prostu zaśmiecają ten temat.

Liv też będzie zadowolona, że ją poparłam. I pamiętajcie: Nigdy nie odmawiajcie Vendie!

Offline

 

#7 2010-12-21 21:33:11

 Sietgun

Użytkownik

Skąd: Jedwabno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pisanie w ŚA.

Jestem na tak. Wiem sam się pośpieszyłem z pisaniem własnej postaci. A teraz dlaczego na tak. Bo taki użytkownik forum jest już "obcykany" w temacie i wie co i jak. Dajmy 20 postów. Dlaczego? Bo 20 postów nie trudno napisać. A jak więcej to zacznie się pisanie na chama.

Offline

 

#8 2011-01-08 20:12:33

Unimor

Mag Ognia

12557017
Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 58
Punktów :   
Żywioł: Ziemia

Re: Pisanie w ŚA.

Jestem na nie, Myśle że to głupi pomysł. Gdzie byś napisał tyle postów? Sądzę że nie i tyle. Zmiejszyło by to liczbę osób na forum.


http://imghost.graffika.pl/battles/6cc9dde500d1685c622c01bec867e2c3.png

Offline

 

#9 2011-01-08 20:18:53

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Pisanie w ŚA.

No ja tu odpowiem. Gdzie? A czy jest tylko na całe forum nasze RPG ŚA? Nie. Są jeszcze dyskusje ogólne, dyskusje nt. ksiąg Avatar'a, księga wody, ognia itd., czy też o nas... Jest szeroki wybór działów, w których można coś "naskrobać".

Offline

 

#10 2011-02-13 08:01:02

 Shizuki

Najbardziej roztargniona osoba ever.

Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 627
Punktów :   

Re: Pisanie w ŚA.

Zgadzam się z powyższą. Dodam jednak, że moim skromnym zdaniem najlepiej będzie to zrobić od 35
punktów.Dwadzieścia to jest jeszcze takie nic, dopiero przy 35 użytkownik pokazuje, że potrafi pisać.
Dodam jeszcze, że to powinno wyglądać tak, że jeśli użytkownik nie potrafi pisać składnie i poprawnie to nie powinien być dopuszczany do ŚA. Takie posty zaśmiecają nasze piękne RPG. Czyli polecam wprowadzić coś takiego jak Kontrola Użytkownika. Myślę, że każdy się ze mną zgodzi.


It's immortality, my darlings.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reggae.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.bezplatne.pun.pl www.gdynia.pun.pl