#1 2011-08-25 18:55:40

Shay

Najgorętszy towar w mieście.

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2644
Punktów :   
Imię: Patrycja

EVENT!

Mija siedem lat od drugiego oblężenia Ba Sing Se. Styx zostaje obalony przez tajemniczego polityka imieniem Failing. Owy polityk jest znany ze swojej dobroduszności i poszanowania dla praw obywatelskich. Wszystko w Królestwie Ziemi zmienia się.
Niestety, sielanka nie trwa długo. Po Królestwie zaczynają chodzić plotki o operacji "Ośmiornica". Wiadomo jedno - są to działania skierowane przeciwko magom. Owa grupa społeczna zaczyna być dręczona i represjonowana. Niepokój nasila się...
A ty? Którą stronę barykady wybierzesz?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Żeby uatrakcyjnić wam - userom - życie i pisanie w ŚA, postanowiłam zorganizować event. Ożywić nieco fabułę ŚA. W zasadzie, ten event jest takim testem. Jeśłi zyska on dużą popularność, to zostawimy go na stałe i nie będzie już eventem, a równoległą wersją ŚA. Jeśli nie - skasujemy.
Generalnie założenia rozgrywki pozostają te same. Jedyne, co się zmienia to czas wydarzeń, w których uczestniczą nasze postaci i główna oś fabuły czyli represjonowanie środowiska magów.
Do tego przedsięwzięcia można będzie się przyłączyć w każdej chwili(taki trochę nie-eventowy ten event). Karty postaci można składać w wyznaczonym do tego temacie.
Dziękuję za uwagę,
Shay.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualmonster-yaoirpg.pun.pl naszegsm java czat wp król lew uru www.thcbro.pun.pl