Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-08-15 20:50:58

Katara07

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-15
Posty: 1
Punktów :   

Ogólny zarys.

Witajcie!
Mam pomysł na księgę 4. No i na piątą. Wymyśliłam ogólny zarys.
Jednak nie wiem jak dobrze rozwinąć akcję.
Akcja będzie działa się zaraz po skończeniu wojny. Księga może nosić nazwę magia żywiołów. Aang będzie kontynuował naukę magii żywiołów. Nie będzie mu to łatwo szło. I w pewnym momencie stanie się coś takiego jakby miał nagle stracić kontrolę nad żywiołem. To będzie chwilowe. Po kilku rozdziałach będzie się to coraz częściej powtarzało aż będzie mógł ledwo co panować nad żywiołami. Będzie miał depresję. Ostateczne postanowi udać się do świata duchów. Będzie chciał poprosić o pomoc swoje poprzednie wcielenia. Spróbują mu pomóc. Chwilowo będzie to skutkowało ale nagle z powrotem straci panowanie nad żywiołami. Będzie musiał odnowić łączność z żywiołami w czym pomoże mu duch wszystkich żywiołów. Dalej nie wiem jak rozwinąć akcję. Oczywiście w między czasie będzie coraz bardziej zwierzał się Katarze. Pogłębią się ich relacje. Pomóżcie i napiszce jak jeszcze bardziej mam rozwinąć akcję. Magii ognia będzie uczył Iroh. Toph pojedzie z Aangiem do rodziców i powie im że będzie chciała dalej uczyć Aanga magii ziemi. Katarę będzie uczył jej dziadek. A ona będzie przekazywała tą wiedzę Aangowi. Akcja będzie się toczyć w świątyni powietrza gdzie Aang spędził dzieciństwo.
Pomóżcie i podajcie swoje pomysły na księgę 4 do mojego pomysłu.
Księga 5:
strasznie korci mnie by napisać coś o atakach smoka na pobliskie wioski koło stolicy Narodu Ognia. Zuko nie będzie wiedział co zrobić ze smoka. Wykaże totalną bezsilność. Okaże się że nic nie może go zabić. Smok będzie mścił się za swoją rodzinę którą Naród Ognia zabił. Zuko zwróci się do Avatara o pomoc który w tym czasie będzie miał 16 lat. Aang zaręczy się Katarze. Będzie planowany ślub. Dzień przed ślubem Aang otrzyma list od Zuko z prośbą o pomoc. Aang również będzie bezradny. Poprosi o pomoc Roko. Doradzi mu jak może zyskać zaufanie smoka. Okaże się że smok umie mówić. Nie wiem co jeszcze dodać do tego. Może macie pomysły??
Dzięki za pomoc! <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souleaterforumgame.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.reggae.pun.pl www.awfpoznan.pun.pl www.stara-gwardia.pun.pl