#16 2010-01-25 20:42:48

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Opowiadanie.

... Zapadła cisza. Yumi wciąż patrzyła na elfa, co wzmagało w nim niepokój. Położył jedną rękę na mieczu. Dosłownie w ułamek sekundy dziewczyna doskoczyła do elfa, chcąc go ugryźć. Ten jednak szybko odskoczył wraz z mieczami i plecakiem w górę. Zniknął w gęstej koronie drzewa. Siedział w niej w ciszy trzymając się gałęzi i patrzył z góry na dziewczynę. Ta była wciąż w jednej pozycji. Zdziwiona rozglądnęła się i przyczołgała się z powrotem pod drzewo, przy którym siedziała oparta o nie przedtem. Usiadła pod nim i zamknęła oczy. Widać było po niej, że jest zmęczona. ...

Offline

 

#17 2010-01-26 07:57:02

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

... Errdeghar patrzył na nią z góry. Odetchnął z ulgą. Był pewien, że nic mu już nie grozi, gdyż z takiej wysokości wampir nie zaatakuje. Jednakże śpiąca Yumi nie wydawała się aż tak przerażająca, jaka była w rzeczywistości. Chłopak nie wiedział, czy może już zejść z drzewa. Na wszelki wypadek usiadł sobie wygodni na grubym konarze i obserwował dziewczynę. Nagle coś zaszeleściło. Obejrzał się. Miał nadzieję, że tylko mu się zdawało. Jednak to "coś" zbliżało się do niego aż w końcu przestało szeleścić. Rozluźnił się - myślał, że to "coś" już sobie poszło.
- Co ty tu robisz? - usłyszał za sobą czyjś głos i ciarki przeszły mu po plecach.
Obok niego stała białowłosa dziewczyna, a jej duże żółte oczy wyglądały jak gwiazdy na nocnym niebie. Ubrana była w czerń i fiolet, a przez swoją bladą cerę przypominała upiora.
Chłopak nie odezwał się, więc dziewczyna powtórzyła pytanie.
- Co ty tutaj robisz....? - westchnęła i dodała - Nazywam się Inori, a ty?
Errdeghar...

Offline

 

#18 2010-01-26 15:12:57

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Opowiadanie.

.. uspokoił się widząc, że jest to tylko człowiek, jeśli nie lepiej powiedzieć " istota ludzka ", bo ta dziewczyna nie wyglądała do końca na normalnego człowieka. Zamknął oczy i westchnął. Otworzył je po czym powiedział do dziewczyny patrząc w górę -
- Jak by Ci to powiedzieć..
Obrócił głowę w stronę dziewczyny.
- Uciekłem przed wampirem.. Właściwie wampirzycą. Siedzi na dole, pod drzewem. Póki co wolę nie schodzić, a nie chcę jej zabijać.
Zapadło milczenie. Zaraz Errdeghar dodał -
- A Ty, co tu robisz ? Nie powinnaś być na przykład.. w domu ?..
Dziewczyna wyglądała na bardzo młodą, więc elf był wyraźnie zdziwiony, że ją spotkał.. Poza tym na dodatek na drzewie. ...

Offline

 

#19 2010-01-26 16:54:51

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

...Inori przewróciła oczami. Zazwyczaj wszyscy myśleli, że jest małą niewinną istotką, co nieraz bardzo jej pomagało, lecz także niekiedy denerwowało.
- Nie mam domu. - wytłumaczyła poważnym tonem - Mieszkam w klasztorze, ale wolałabym już mieszkać w lesie niż w tym obskurnym budynku z tymi wrednymi opiekunami. - przerwała i spojrzała w dół na dziewczynę - Uuu! Widzę, że nasza "przyjaciółka" otrzymała mroczny dar. Jak miło! Nie wiedziałam jeszcze wampira na żywo, choć bardziej można ją nazwać dhampirem. - dodała i nie zważając na ostrzeżenia chłopaka zawinęła na gałęzi głową w dół i szturchnęła Yumi w ramię - Tak jak myślałam. - jęknęła z zawodu wracając na drzewo - Śpi. Szkoda, że nie możemy się lepiej poznać. - pokręciła głową - Ale, ale! Ty mi wyglądasz na całkiem ciekawego osobnika - powiedziała przyglądając się Errdeghardowi - Nie chciałbyś może być szkieletem? Albo zostać ghulem? Jeśli jesteś o słabych nerwach z łatwością zrobię z ciebie allipa. A może chcesz być barhestem? Zastanów się dobrze. Możesz być nieśmiertelny!
Errdeghar...

Offline

 

#20 2010-01-26 19:58:24

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Opowiadanie.

... zeskoczył z drzewa, wbił dwa miecze w ziemię koło siebie, położył plecak na ziemię i oparł się pień drzewa.
- Chyba jednak odmówię.. - Odparł śmiejąc się lekko. Robił się już trochę śpiący, ale starał się tego nie okazywać, gdyż robiło się całkiem ciekawie.
- Siedziałem sobie spokojnie w lesie.. Spotkałem wampira, a potem dziewczynę.. Dziwna, a zarazem ciekawa noc. - Pomyślał Errdeghar uśmiechając się. Westchnął. Spojrzał na śpiącą przy drzewie Yumi, a zaraz na przed chwilą poznaną dziewczynę. Inori..

Offline

 

#21 2010-01-26 21:11:29

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

... również zeskoczyła z konaru. Podeszła do Errdeghara i chwyciła jego plecak.
- Szkoda. - powiedziała z zawodem - Jesteś naprawdę świetnym okazem, uwierz zawodowej nekromantce na słowo. A tak w ogóle, to jakie skarby masz w tym plecaku, co? Łazisz z nim cały czas i nie rozstajesz się choćby na sekundę. I nie pytaj nawet skąd wiem, bo ci i tak nie odpowiem. Mam swoje źródła, a obserwuję cię nie od dziś, chłoptasiu. - podniosła plecak i otworzyła go - O ho ho! Co ja widzę. - uśmiechnęła się ironicznie - Druid, jak miło. Widzę, że cechujesz się w przyrządzaniu mikstur, nie mylę się? - spojrzała na niego z ukosa - Wiesz, ja tam nic nie mam do druidów, w końcu lubuję się w alchemii. Ale ziółka to nie to samo.
Chłopak...

Offline

 

#22 2010-01-26 21:35:45

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Opowiadanie.

.. zdziwił się początkowo, lecz po chwili powiedział -
- No, nie profesjonalnie, ale umiem mikstury przyrządzać. Co noszę w plecaku ? Chociażby kilka monet, coś do jedzenia, mikstury.. Chociaż nie brakuje tam też trucizn, na wszelki wypadek - tych groźnych jak ich tych mniej. Przecież nie będę chodził w samej zbroi z dwoma mieczami, coś się zawsze przyda.
Errdeghar zbliżył się do niej i powiedział -
- Byłabyś teraz tak miła i oddała mi go ?
Inori..

Offline

 

#23 2010-01-26 21:40:23

Keiichi-kun

Użytkownik

4252012
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

...  odsuwa się od niego. Nagle coś albo ktoś spada u ich stóp. To Chi, który spadł z gałęzi, która okazała się niezwykle śliska, gdyż była wysmarowana Elfem (w tym przypadku chodzi o olej). Chi wstał i krzyknął
- Nikt nie spodziewa się... HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI!
...


-Triss

Coś mi się wydaje że tak klimacik spsuło :<


http://img43.imageshack.us/img43/621/higurashii.png
http://img707.imageshack.us/img707/3343/higuraship.png
ひぐらしのなく頃にファン

Offline

 

#24 2010-01-27 08:02:27

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

[Off: Eee..! Nie przesadzaj - coś się poradzi, a i trochę śmiechu potrzebne jest. ^^]

...Inori przyjrzała się Chi uważnie.
- Czy przez ten upadek cię się w głowie aby nie pomieszało? - zapytała stukając go lekko pięścią w głowę - A nawet jeśli jesteś z Hiszpańskiej Inkwizycji, to nie masz ślicznego czerwonego mundurka.
Podeszła więc do Errdeghara i odetchnąwszy ciężko powiedziała.
- Oczywiście, plecak mogę ci oddać. - powiedziała słodkim głosem - Interesują mnie tylko mikstury, więc nie bój się, nie wezmę twoich pieniędzy.
...

Offline

 

#25 2010-01-27 10:56:21

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Opowiadanie.

[Off: Ja nie przesadzam, po prostu nie chcę, żeby humor tu przeważył x3 ]

Wziął od niej plecak i powiesił na odstającej gałęzi. Złapał się za głowę i popatrzył z politowaniem na leżącego elfa. Siadł i oparł się o drzewo. Inori..

[Wybaczcie, nie miałam weny ^^"]

Offline

 

#26 2010-01-27 13:21:30

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

...oparła się o drzewo rosnące obok i chwyciła się za boki.
- Wiedzę, że jesteś mało rozmownym elfem. - burknęła - Ale mnie to zbytnio nie obchodzi. Chodzi mi tylko i wyłącznie o twoje ciało. - uśmiechnęła się złowieszczo - Zawsze chciałam wypróbować moje zdolności, jednakże opiekunowie nie są tacy głupi, nie dadzą się wykiwać. Chodzą za mną krok w krok i nie zważają, że ja już mam prawie 34 lata! - zacisnęła ręce w pięści i uderzyła nimi o pień drzewa z taką siłą, że większość liści opadła na ziemię  - Uch! Pryzma, zazdroszczę ci. Ty przynajmniej nie masz denerwujących opiekunów, którzy uważają cię za bezbronnego urwisa w wieku co najwyżej 12. lat.
...

Offline

 

#27 2010-01-27 13:33:30

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Opowiadanie.

... Errdeghar był trochę zdziwiony dowiedziawszy się, ile dziewczyna ma lat. Kompletnie nie wyglądała na dorosłą dziewczynę. Dawałby jej co najwyżej właśnie 12 lat..
- Współczuję.. - Powiedział. Zaraz dodał - Skoro, z tego co widzę, uciekasz z domu, to czemu wracasz do niego, jeśli jest Ci tam tak źle ?
...

Offline

 

#28 2010-01-27 14:58:50

Aruchi

BB

Zarejestrowany: 2009-07-21
Posty: 4216
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

- To nie jest takie proste, jak myślisz. - powiedziała już spokojniej - Może i udaje mi się uciekać, ale nie jest tak łatwo, a i trzeba uważać na oshaberich (pol. gadatliwy). Łażą tacy po świecie - ludzie o dwóch twarzach, co niby nigdy nic obiecują, że nie zdradzą, że tu byłeś, a za twoimi plecami przesyłają wiadomości o twojej lokacji do opiekunów i zanim się zorientujesz już jesteś w klasztorze. - zaczęła chodzić w kółko z rękoma za plecami - I gdziekolwiek byś był i tak cię znajdą i dopadną. Nie uciekniesz. Chcą ci umilić życie, żebyś nie miał się czym martwić i miał wszystko pod dostatkiem, a tak naprawdę spiskują przeciwko tobie jakby cię tu załatwić. Przez całe 34 lata zdążyłam zakosztować całe dziewięćdziesiąt pięć trucizn, które i tak na mnie nie działają. Tak to już jest, jak wiesz więcej, niż powinieneś.
...

Offline

 

#29 2010-01-27 17:56:46

Keiichi-kun

Użytkownik

4252012
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Opowiadanie.

...
CHI popatrzył się na nich ukradkiem, sięgną po plecak i wyjął z niego dwa laserowe miecze, przebierając się za lorda Vadera i włączywszy jeden (czerwony) miecz krzyknął
- Luk, chopie, to ja jestem twoim fatem!
...

- Triss

Ta - po pierwsze, skąd się wzięły w plecaku Errda miecze laserowe ?
Dwa, nie napisałeś kto wyjął, ciężko by było się domyślić gdyby było to normalne opowiadanie.
Trzy - wyją z go ? .... Wyjął z niego ! Fixed
Cztery - nie sięgną, tylko sięgnął. Sięgną to trzecia osoba liczby mnogiej w czasie przyszłym. Pamiętaj o Ł na końcu wyrazów niektórych.

No dobra.. nie będę się już czepiała humoru x]


http://img43.imageshack.us/img43/621/higurashii.png
http://img707.imageshack.us/img707/3343/higuraship.png
ひぐらしのなく頃にファン

Offline

 

#30 2010-01-27 18:34:52

Triss

Mag Ognia

Zarejestrowany: 2009-06-05
Posty: 6387
Punktów :   
Imię: Ewa.

Re: Opowiadanie.

... Inori i Errdeghar popatrzyli się na siebie i puknęli się lekko dwa razy palcem w głowę, pokazując tym samym, że ten elf jest chyba nienormalny. Mroczny Elf chwycił swój miecz, wyciągnął go z ziemi i jednym sprawnym ruchem wyrzucił oba miecze z rąk Chi, a jego samego pchnął w krzaki. Odrzuciło pół-elfa, upadł na ziemię, tym samym znikając w zaroślach. ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czternastka.pun.pl www.zieloneberety.pun.pl www.ktnewsfansubs.pun.pl www.laboraptorium.pun.pl www.twierdzazakonow.pun.pl