Avatar - Legenda Aanga

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#61 2010-04-11 19:42:21

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Łąka

-Jestem wciąż naiwna, Shiro. Z wiekiem to nie mija-uśmiechnęła się serdecznie z odrobiną ironii w głosie. Miała duże "zapasy" tej cechy charakteru. Ale starała się to zwalczać jak mogła. A każda szansa na przywrócenie sobie dawnego stanu rzeczy kiedy była w miarę szczęśliwa. Pochodziła z zamożnej rodziny, aż dziwne że teraz ledwo co utrzymywała się przy życiu. Jej rodzinę było stać na naukę ich dzieci w szkole Magii Ziemi, ale i tak Sam uparła żeby uczył ją jej ojciec. I nie pożałowała tej decyzji. Znała jego każdy słaby punkt, ale on znał także jej słabości. Wystarczyło ją wprowadzić na większą wysokość i traciła już możliwość obrony i ataku. Lęk przed wysokością doskwierał jej za każdym razem.

Offline

 

#62 2010-04-11 19:57:52

Sadness

Gość

Re: Łąka

-Tak.-Powiedziałem po czym znów spojrzałem się na nią.-No to jak? Idziemy, bo na Biegun Północny nie dojdziemy, jeśli będziemy tak wolno iść.-Dodałem po czym uśmiechnąłem się i spojrzałem na mury miasta. Podrapałem się w głowę i zamknąłem na chwilę oczy. Przetarłem oczy po czym spuściłem rękę wzdłuż ciała.

 

#63 2010-04-11 20:06:51

Shay

Avatar

37075627
Call me!
Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 2648
Punktów :   

Re: Łąka

-Chciałeś mi zrobić niespodziankę... Przykro mi, nie udało się- powiedziała z przekorą w głosie. Uśmiechnęła się serdecznie. Trąciła go w ramię i powiedziała:
-Żartowałam. To miło z twojej strony że chcesz podróżować ze mną.
Zarumieniła się lekko, ale po chwili jej twarz znów stała się blada. Był naprawdę kochany że chciał coś takiego zrobić tylko ze względu na nią.
[ po poście Devila z tematu oboje]

Ostatnio edytowany przez Skorka (2010-04-12 14:57:55)

Offline

 

#64 2010-04-11 20:51:47

Sadness

Gość

Re: Łąka

Uśmiechnąłem się po czym rozglądnąłem się po łące. Byliśmy już nie daleko Ba Sing Se.
-No, już dochodzimy.-Powiedziałem po czym wsadziłem obie ręce do kieszeni. Rozglądnąłem się i kopnąłem kilka kamieni, które leżały koło moich nóg. Wyjąłem lewą rękę i położyłem ją na karku.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vregimentironforge.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl www.max-bakugan.pun.pl www.noth.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl